One روز گذشته سقوطمن نشستم به ایجاد یک جدید Facebook account. من برداشت یک نام فراموش شدنی جامعی یک عکس پروفایل با من صورت پنهان و با کلیک کردن روی “مانند” در صفحات رسمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب مجدد مبارزه است. Facebook الگوریتم بکند من به دنبال Ann Coulter, فاکس کسب و کار و انواع فن صفحات با نام مانند “در مغلوب ساختن پیشی جستن ما اعتماد کنند.” من پیروی. من نیز به من شماره تلفن به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین پیوست و یک تعداد انگشت شماری از خصوصی Facebook groups برای MAGA diehards که یکی از آنها مورد نیاز یک برنامه کاربردی است که به نظر می رسید طراحی شده برای صفحه نمایش از interlopers.

برای شنیدن دیگر از ویژگی های داستان, دریافت Audm برنامه آیفون.

رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی شد و سپس در میان یک میلیون دلاری آگهی حمله رعد اسا با هدف شکل دادن به آمریکایی ها درک به تازگی راه اندازی استیضاح. هزاران نفر از میکرو-تبلیغات هدفمند تا به حال آب گرفتگی اینترنت به تصویر کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک قهرمان اصلاح طلب سرکوب خارجی فساد در حالی که دموکرات ها رسم یک کودتا. که این روایت با مته سوراخ شباهت کمی به واقعیت به نظر می رسید تنها برای سرعت بخشیدن به گسترش آن. جناح راست وب سایت تکثير هر ادعا است. Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مرجع تخصصی teemed با تئوری های توطئه است. جایگزین اطلاعات اکوسیستم در نظر گرفتن شکل در اطراف بزرگترین داستان خبری در کشور, و من می خواستم به آن را ببینید از داخل است.

داستانی که مستقر در Facebook خوراک بیش از چند هفته آینده بود, در زمان disorienting. بود روز وجود دارد که من می خواهم به تماشای زندگی می کنند در تلویزیون یک استیضاح شنوایی پر از محکم را در مورد شهادت رئیس جمهور انجام و تنها در نگاه به گوشی من بعد از پیدا کردن یک slickly ویرایش ویدئو—خدمت تا با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی استفاده می شود که خارج از متن کلیپ های به توزیع مجدد همان شهادت به عنوان یک exoneration. صبر کنیدمن خودم تعجب بیش از یک بار است که آنچه امروز اتفاق افتاده است?

به عنوان من را دامنگیر در گوشی من یک جریان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات پر صفحه نمایش: “درست است که کاران خود وکیل گفت:” کودتا آغاز شده است …’ ” کش رفتن. “دموکرات ها در حال انجام پوتین مناقصه …” کش رفتن. “تنها پیام این رادیکال سوسیالیست و افراط گرایان خواهد درک است خرد …” کش رفتن. “تنها یک مرد می تواند در جلوگیری از این هرج و مرج …” کش رفتن, کش رفتن, کش رفتن.

من اثر آن را بر من. من می خواهم فرض که من شک و تردید و سواد رسانه ای خواهد تلقیح من در برابر چنین تحریف. اما من به زودی خودم را reflexively سوال هر تیتر. این بود که من اعتقاد تهمت و بوستر شد و گفتن حقیقت است. آن بود که در این دولت از افزایش سوء ظن حقیقت خود—در مورد اوکراین استیضاح و یا هر چیز دیگری احساس بیشتر و بیشتر دشوار است برای پیدا کردن. با هر ضربه تند وشدید زدن مفهوم قابل رؤیت واقعیت زیرفشار کردند.

چیزی که من از دیدن یک استراتژی است که مستقر شده توسط illiberal رهبران سیاسی در سراسر جهان است. به جای خاموش کردن صدای مخالف این رهبران آموخته اند که برای مهار دموکراتیزه کردن قدرت رسانه های اجتماعی برای اهداف خود را دارند—متراکم سیگنال کاشت سردرگمی است. آنها دیگر نیاز به سکوت مخالف فریاد در خیابان; آنها می توانند با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به او را غرق کردن. دانشمندان نام این: سانسور از طریق سر و صدا.

پس از سال 2016 انتخابات بسیار ساخته شده بود از تهدید به دموکراسی آمریکایی توسط خارجی دروغ. داستان روسی, ترول مزارع و مقدونی جعلی-اخبار میلز loomed در ملی تخیل. اما در حالی که این سایه نیروهای خارجی دغدغه سیاستمداران و روزنامه نگاران تهمت و متحدان داخلی آغاز شد به اتخاذ همان تاکتیک های جنگ اطلاعات است که که جهان عوامفریبی سیاسی و strongmen در قدرت است.

هر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می بیند سهم خود را از چرخش و گمراهی اما این مسابقه سال وعده داده می شود متفاوت است. در گفتگو با استراتژیست های سیاسی و دیگر کارشناسان dystopian تصویر از انتخابات عمومی به نمایش در می آید—یک شکل هماهنگ ربات حملات Potemkin محلی-اخبار سایت های میکرو هدفمند fearmongering و ناشناس انبوه پیام کوتاه. هر دو طرف باید این ابزار را در اختیار خود. اما در دست یک رئیس جمهور که نهفته است به طور مداوم که ترافیک در تئوری های توطئه که به آسانی دستکاری اهرم دولت برای خود به دست آوردن توانایی های بالقوه خود را به انتقام ویران کردن بسیار زیاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال برنامه ریزی به صرف بیش از $1 میلیارد دلار و از آن خواهد شد کمک گسترده ائتلاف حزبی رسانه های خارج از گروه های سیاسی و مشاغل آزاد پرداخت. این نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای آماده به دستمزد چه چیزی می تواند گسترده ترین کمپین دروغ در تاریخ ایالات متحده است. اینکه آیا یا نه آن را موفق در reelecting رئیس جمهور خرابه های آن در پشت برگ می تواند جبران ناپذیر باشد.

ستاره مرگ

کمپین اجرا از 14 طبقه gleaming, مدرن, برج اداری در Rosslyn, ویرجینیا, فقط در خارج از واشنگتن دیواره شیشه کنفرانس اتاق نگاه کردن در رودخانه پوتوماک. ردیف براق مانیتور خط اصلی ، بر خلاف بوت استرپ بهره برداری است که برای اولین بار تهمت منتخب—با آن لباس رنگارنگ دلقک ها گروه B-teamers زحمتکش در یک فضای ناتمام در برج ترامپ—او 2020 سازمانی است که به شدت بودجه فن آوری پیچیده و کارکنان با ده ها تن از فعالان با تجربه. یک استراتژیست جمهوری خواه با اشاره به آن ضمن ستایش از شخصیت به عنوان “ستاره مرگ.”

ریاست بیش از این تلاش است که براد Parscale یک 6-پا-8 وایکینگ یک مرد با سر و مثلثی ریش. به عنوان دیجیتال مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین Parscale نمی کند تبدیل به یک نام خانگی مانند استیو Bannon و کلیان کانوی. اما او نقش حیاتی در ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن به دفتر بیضی و تلاش خود را شکل خواهد داد در این سال انتخابات است.

در سخنرانی ها و مصاحبه های Parscale دوست دارد برای گفتن داستان زندگی خود را به عنوان یک مرتب ژنده پوش به ثروت داستان دوزی با Trumpian embellishments. او ساده “پسر مزرعه از کانزاس” (دفعات بازدید: پسر ثروتمند وکیل از حومه شهر توپکا) که موفق به فارغ التحصیل از یک “آیوی لیگ” مدرسه (دانشگاه ترینیتی در سن آنتونیو). پس از او رفت و به کار برای یک شرکت نرم افزاری در کالیفرنیا تنها به تماشای کسب و کار سقوط اقتصادی پس از 9/11 (نه به ذکر است اتهامات در یک طرح دعوی در دادگاه که او و پدر و مادر خود را که متعلق به کسب و کار تا به حال به طور غیرقانونی منابع مالی شرکت—ادعا می کند که آنها مورد مناقشه). شکست و از جان گذشته Parscale خود را گرفت “آخرین $500” (شمارش ارزش سه اجاره املاک متعلق به او) و استفاده از آن برای شروع یک وب سایت-طراحی کسب و کار در تگزاس است.

Parscale رسانه ها شد, توسط, ترین, حساب, یک پاره پاره و تلاش در ابتدا. Hustling به طبل مشتریان Parscale سرد تن به تن خریداران در تکنولوژی راهرو از مرزهای کتابفروشی. در طول زمان او ساخته شده است به اندازه کافی وب سایت برای لوله کش ها و مغازه اسلحه که بزرگتر مشتریان در زمان اطلاع—از جمله تهمت سازمان است. در سال 2011 Parscale دعوت شد به پیشنهاد در طراحی یک وب سایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی دارایی غیر منقول. از طرفداران سرسخت شاگرداو ارائه شده به انجام این کار برای $10,000 کسری از هزینه های واقعی. “من فقط ساخته شده تا قیمت” او بعدها گفت که واشنگتن پست. “من به رسمیت شناخته شده بود که من هیچ کس در سن آنتونیو اما کار برای Trumps خواهد بود همه چیز.” قرارداد او بود و پر سود رابطه متولد شد.

بیش از چهار سال بعد او را استخدام کرد تا به طراحی وب سایت برای طیف وسیعی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرمایه گذاری—کارخانه شراب سازی پوست-مراقبت از خط و پس از آن انتخابات ریاست جمهوری است. اواخر 2015, Parscale—یک مرد با هیچ قابل تشخیص سیاست اجازه دهید به تنهایی کمپین تجربه در حال اجرا بود خواه جلو-دونده دیجیتال بهره برداری از لپ تاپ شخصی.

Parscale تضعیف راحتی به تهمت مدار. نه تنها او ارزان و بی تکلف با اشاره به savvier-از-تو smugness که مشخص دیگر فعالان سیاسی—اما او به نظر می رسید برای حمل یک تراشه بر روی شانه خود را که همسان نامزد. “براد شد یکی از کسانی که می خواستند برای اثبات ایجاد اشتباه و جهان نشان می دهد آنچه که او ساخته شده بود می گوید:” یک همکار سابق از مبارزات انتخاباتی.

شاید مهم ترین, او به نظر می رسید به هیچ رزرو در مورد این نوع از مبارزات انتخاباتی تهمت می خواستم برای اجرای. مسابقه-طعمه های مهاجر-هجوم حقیقت-خم—هیچ یک از آن را به نظر می رسید به زحمت Parscale. در حالی که برخی از جمهوری خواهان واپیچیدن دست خود را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی پیام Parscale آمد تا با ایده های بیشتر به طور موثر به انتشار آنها.

این کمپین تا به حال علاقه کمی در ابتدا در برش لبه تکنولوژی تبلیغ و در حالی که Parscale ترین سهم ارزش بود صفحه کالا او ساخته شده است به فروش MAGA کلاه. اما این تغییر در انتخابات عمومی ، Outgunned در امواج رادیو و تلویزیون و عقب مانده بد در, جمع آوری اعانه, کمپین مقامات تبدیل به Google و Facebook که در آن تبلیغات ارزان و شوک ارزش پاداش داده شد. به عنوان مبارزات انتخاباتی ریخت و ده ها میلیون نفر به تبلیغات آنلاین—تقویت تم مانند هیلاری کلینتون و جنایت و تهدید رادیکال اسلامی تروریسم—Parscale تیم بود که تعمید پروژه آلامو رشد به 100.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 دیجیتال مدیر براد Parscale آب گرفتگی اینترنت با کمپین پیام. (تصویر: Mishko; Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی ایماژ)

Parscale شد به طور کلی به خوبی توسط همکاران او که یاد او را به عنوان صالح و به شدت متمرکز شده است. “او یک-گه-انجام نوع فرد می گوید:” A. J. دلگادو که با او کار می کرد. شاید فقط به عنوان مهم او یک استعداد برای ingratiating خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن ، “او احتمالا بهتر در مدیریت تا” Kurt Luidhardt یک مشاور برای مبارزات انتخاباتی به من گفت. او مطمئن ساخته شده برای به اشتراک گذاشتن اعتبار برای کار خود را با نامزد son-in-law, Jared کوشنر و تبحر او در استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال جهل به تملق گفتن او را. “Parscale در خواهد آمد و به مغلوب ساختن پیشی جستن او نمی نیاز به گوش دادن به نظر سنجی چرا که او می خواهم crunched داده و آنها را به پیروزی با شش امتیاز” یکی سابق کمپین کارمند به من گفت. “گفتم بیا مرد نمی مزخرف یک bullshitter.’ “اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به آن را خرید. (Parscale کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان.)

جیمز بارنز یک Facebook کارمند بود که اعزام به همکاری نزدیک با مبارزات به من گفت Parscale سیاسی بی تجربگی او را به آزمایش با پلت فرم جدید ابزار. “در حالی که برخی از دورویی کمپین استراتژیست که می خواهم در اطراف بلوک شده است چند بار ممکن است بگویند که هرگز کار’ براد را مستعد ابتلا به بگو آره, اجازه دهید آن را امتحان کنید.’ “از ماه ژوئن تا نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین زد 5.9 میلیون تبلیغات در Facebook در حالی که کلینتون زد فقط 66,000. یک Facebook اجرایی خواهد بعد از نوشتن در یک درز یادداشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “انتخاب کردم چرا که او تنها بهترین دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی من تا کنون دیده می شود از هر گونه تبلیغ است.”

هر چند برخی از استراتژیست سوال چقدر این تبلیغات در واقع اهمیت Parscale شد مورد ستایش قرار داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی. داستان به نظر می رسد در مطبوعات او را خواستار یک “نابغه” و کمپین “سلاح مخفی” و در سال 2018 او شنود گذاشته به رهبری کل انتخاب مجدد تلاش کنید. ارتقاء به طور گسترده ای به عنوان یک نشانه آن است که رئیس جمهور 2020 استراتژی خواهد لولا در تاکتیک های دیجیتال که Parscale تسلط داشت.

از طریق آن همه استراتژیست ادامه داد: برای نشان دادن یک اولویت برای روایت بیش از حقیقت است. ممکن است آخرین Parscale regaled جمعیت اهدا کنندگان و فعالان در میامی با داستان صعود خود را. هنگامی که یک ProPublica خبرنگار مواجه او در مورد گمراه کننده بسیاری از جزئیات در حساب خود او شانه ای بالا انداخت این واقعیت را بررسی کنید. “زمانی که من به یک سخنرانی من بگویید که آن را مانند یک داستان” او گفت:. “داستان من داستان من است.”

دروغ معماری

در کتاب خود این است که تبلیغاتپیتر Pomerantsev یک محقق در دانشکده اقتصاد لندن می نویسد: در مورد یک جوان فیلیپینی مشاور سیاسی او خواستار “P.” در دانشگاه, P مورد مطالعه قرار داده بود “کمی آلبرت آزمایش” است که در آن دانشمندان مشروط یک کودک خردسال به ترس حیوانات خزدار توسط او را در معرض صداهای بلند هر بار که او مواجه می شوند یک موش آزمایشگاه. این آزمایش به P یک ایده است. او ایجاد یک سری از Facebook گروه های فیلیپینی به بحث در مورد آنچه که قرار بود در جوامع خود. هنگامی که این گروه رو به اندازه کافی بزرگ — در حدود 100,000 اعضای او شروع به ارسال محلی جرم و جنایت داستان و آموزش کارکنان خود را به ترک نظرات به دروغ بستن وحشتناک عناوین به کارتل های مواد مخدر. صفحات روشن با وحشت پچ پچ. شایعات swirled; تئوری های توطئه متاستاز. برای بسیاری از, همه جنایت شد جرایم مواد مخدر.

مخفیگاه اعضای خود را به Facebook گروه بودند طراحی شده برای افزایش رودریگو Duterte سپس یک شات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حال اجرا بر روی یک تعهد به طرز وحشیانه ای سرکوب مجرمان مواد مخدر. (Duterte یک بار افتخار است که به عنوان شهردار شهرستان داوائو او سوار را از طریق خیابان در موتور سیکلت خود را و شخصا اعدام فروشندگان مواد مخدر.) P آزمایش شد یک تخته در یک بزرگتر “دروغ معماری”—که همچنین شامل اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها پرداخت به مسخره مخالف نامزدها و مزدور دیوهای کار از سابق مراکز تماس—که کارشناسان می گویند به کمک Duterte افزایش به قدرت است. پس با فرض اینکه در سال 2016 Duterte به گزارش ramped تا این تلاش ها در حالی که ریاست بیش از هزاران قتل های فراقضایی.

مبارزات انتخاباتی در فیلیپین شد حاکی از ظهور تبلیغات راهکار یکی است که با استفاده از ابزارهای جدید برای سن-پیر به پایان می رسد از استبداد. کرملین شده است مبتکر در این منطقه است. (2011 دستی برای کارمندان دولت مطلوب در مقایسه با روش های دروغ به “یک اشعه نامرئی” که اثر طول می کشد در حالی که “جمعیت نیست و حتی احساس آن است که پس از عمل است.”) اما با پیشرفت های تکنولوژیکی دهه گذشته و جهانی گسترش گوشی های هوشمند دولتها در سراسر جهان پیدا کرده اند و موفقیت استقرار کرملین-honed تکنیک های خود را در برابر مردم است.

در ایالات متحده, ما تمایل به مشاهده این ابزار از ظلم و ستم به دور از مشکلات بیشتر شکننده دموکراسی. اما مردم کار را به تجدید انتخاب تهمت درک قدرت این تاکتیک است. آنها ممکن است استفاده از مهربان اصطلاحات—آب گل آلود; جایگزین حقایق—اما آنها در حال ساخت یک ماشین طراحی شده برای بهره برداری خود را وسیع دروغ معماری.

مرکزی که در تلاش است این کمپین را با استفاده از میکرو-هدف—فرایند برش تا رای دهندگان به متمایز سوله و سپس با توسل به آنها با دقت طراحی دیجیتال پیام. مزایای استفاده از این رویکرد آشکار هستند: یک تبلیغ که خواستار defunding والدین ممکن است واکنشهای زیادی از مخاطبان ملی اما خدمت به آن را به طور مستقیم از طریق Facebook به 800 کاتولیک روم زنان در Dubuque, آیووا و دریافت آن خواهد شد بسیار بیشتر مثبت است. اگر نامزدها به حال یک بار به فریاد وعده های انتخاباتی خود را از یک جعبه صابون میکرو-هدف اجازه می دهد تا آنها را به sidle تا به میلیون ها نفر از رای دهندگان و زمزمه پیام های شخصی در گوش خود را.

Parscale نمی ابداع این عمل—باراک اوباما مبارزات انتخاباتی معروف از آن استفاده می شود در سال 2012 و کلینتون را به دنبال کت و شلوار. اما مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش در سال 2016 شد بی سابقه ای در هر دو مقیاس و آن brazenness. در آخرین روز از سال 2016 مسابقه برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن تیم سعی در سرکوب مردم در انتخابات در میان سیاه و سفید رای دهندگان در فلوریدا توسط لغزش تبلیغات به اخبار خود را تغذیه است که خواندن “هیلاری فکر می کند آفریقایی-آمریکایی ها فوق العاده شکارچیان.” ناشناس کمپین رسمی افتخار به Bloomberg Businessweek که آن را یکی از “سه عمده رای دهندگان سرکوب عملیات در جریان است.” (دو نفر دیگر هدفمند جوان و لیبرال.)

از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ میکرو-هدف پیشگام شد در بخش بزرگی از داده ها دانشمندان در کمبریج Analytica. این شرکت به عنوان بخشی از یک حزبی پیمانکار نظامی است که با استفاده از دیجیتال psyops به هدف قرار دادن گروه های تروریستی و کارتل های مواد مخدر. در پاکستان این کار را برای خنثی کردن جهادی تلاشهای استخدامی; در آمریکای جنوبی آن را منتشر دروغ به نوبه خود فروشندگان مواد مخدر در برابر کارفرمایان خود را.

تاکید منتقل هنگامی که محافظه کار میلیاردر رابرت مرسر شد یک سرمایه گذار عمده و نصب استیو Bannon به عنوان نقطه خود را ، با استفاده از یک گنجینه عظیم از داده ها در آن جمع شده بودند از Facebook و منابع دیگر—بدون کاربران اجازه—کمبریج Analytica کار می کرد به منظور توسعه دقیق “psychographic پروفایل” برای هر رای دهنده در ایالات متحده و شروع به آزمایش با روش های استوک پارانویا و تعصب با بهره برداری از برخی ویژگی های شخصیتی. در یک ورزش شرکت خواسته مردان سفید که آیا آنها را تایید کند از دختر خود را ازدواج با یک مهاجر مکزیکی; کسانی که گفتند: “بله” خواسته شد یک سوال پیگیری طراحی شده برای تحریک و سوزش در محدودیت های سیاسی صحت: “آیا شما احساس می کنید مانند شما تا به حال به می گویند که؟”

کریستوفر وایلی بود که مدیر تحقیقات در کمبریج Analytica و بعد از شهادت در مورد شرکت در کنگره به من گفت که “با این نوع راست هل می دهد” افرادی که به نمایش گذاشته برخی از ویژگی های روانی می تواند تحت فشار قرار دادند به همیشه بیشتر شدید باورها و توطئه تفکر است. “به جای استفاده از داده های به تداخل با روند رادیکالیزه شدن استیو Bannon قادر به معکوس کردن که” وایلی گفت. “ما اساسا بذر یک شورش در ایالات متحده است.”

کمبریج Analytica منحل شد و در سال 2018 مدت کوتاهی پس از آن مدیر عامل شرکت بر روی نوار گرفتار شد لاف زدن در مورد استفاده از رشوه و جنسی “عسل تله” به نمایندگی از مشتریان. (این شرکت را تکذیب کرد و آن را در واقع با استفاده از چنین تاکتیک.) از آن زمان به بعد برخی از دانشمندان علوم سیاسی سوال چقدر اثر آن “psychographic” هدف قرار دادن واقعا تا به حال. اما وایلی—که در صحبت با من از لندن جایی که او در حال حاضر با این نسخهها کار برای H&M به عنوان یک مد روند-پیش بینی—گفت: این شرکت در سال 2016 شد متوسط اجرای آزمون در مقایسه با آنچه می تواند آمده است.

“چه اتفاقی می افتد اگر کره شمالی یا ایران میدارد که در آن کمبریج Analytica چپ کردن?” او گفت و اشاره کرد که مقدار زیادی از بازیگران خارجی خواهد بود به دنبال راه هایی برای دخالت در انتخابات امسال. “بی شماری وجود دارد خصمانه متحده که بیش از ظرفیت به اندازه کافی به سرعت تکرار آنچه که ما قادر به انجام … و آن را بسیار پیچیده تر هستند.” این تلاش ها ممکن است تنها از خارج از کشور: یک گروه از سابق کمبریج Analytica کارکنان باید با تشکیل یک شرکت جدید است که با توجه به آسوشیتد پرس در حال کار با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. (این شرکت را رد کرده است و مبارزات انتخاباتی سخنگوی کاهش یافته است به نظر.)

پس از کمبریج Analytica رسوایی شکست Facebook شد excoriated برای آن نادرست از اطلاعات کاربر و همدستی در گسترش ویروسی از خبر جعلی. مارک زوکربرگ وعده داده شده به انجام بهتر و نورد سراسیمگی از اصلاحات. اما پس از آن در پاییز گذشته دست او یک پیروزی بزرگ به دروغ سیاستمداران: نامزدها گفت: اجازه داده می شود به ادامه در حال اجرا نادرست تبلیغات در Facebook. (تبلیغات تجاری در مقابل به موضوع واقعیت-چک کردن.) در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون مدیر عامل شرکت استدلال کرد که شرکت خود را نباید مسئول arbitrating سیاسی در سخنرانی که به دلیل تبلیغات سیاسی در حال حاضر دریافت خواهید کرد بسیار موشکافی نامزدها را انتخاب کنید که به دروغ پاسخگو خواهد بود توسط روزنامه نگاران و ناظران.

برای تقویت خود در مورد زوکربرگ با اشاره به تازگی راه اندازی شده و در دسترس عموم—”کتابخانه” که در آن Facebook archives سیاسی هر آگهی را منتشر. این پروژه خاص دموکراتیک تجدید نظر: چرا سانسور نادرست و یا سمی محتوای زمانی که کمی نور خورشید می تواند همان اثر را داشته? اما صرف برخی از زمان پیمایش از طریق بایگانی تهمت انتخاب مجدد ads و شما به سرعت ببینید محدودیت های این شفافیت است.

کمپین اجرا نمی کند فقط یک تبلیغ در یک زمان در یک موضوع داده شده. آن را اجرا می کند صدها نفر از تکرارها—تنظیم زبان, موسیقی, حتی رنگ “اهدا” دکمه. در 10 هفته پس از مجلس نمایندگان خود را آغاز کرد استیضاح پرس و جو تهمت و کمپین زد حدود 14,000 تبلیغات مختلف حاوی کلمه استیضاح. الک را از طریق همه آنها غیرممکن است.

هر دو طرف را تکیه بر میکرو-تبلیغات هدفمند, این سال, اما این رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به یک مزیت متمایز. کمیته ملی حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی گزارش شده به طور متوسط از 3 ، 000 نقاط داده ها در هر رای دهنده در امریکا است. آنها باید صرف سال با تجربه راه به نیشگون گرفتن و کشیدن پیام های خود را بر اساس نه تنها در جنسيت و جغرافيا اما در مورد اینکه آیا گیرنده صاحب یک تفنگ یا تماشای کانال گلف.

در حالی که این تبلیغات را می توان به سعی کنید برای برنده شدن بیش از رای دهندگان مردد آنها اغلب مستقر برای جمع آوری کمک های مردمی و برای شلیک کردن مؤمنان و تهمت مشاوران معتقدند این انتخابات تصمیم گرفته خواهد شد توسط بسیج نه اجبار. به نوبه خود پایه کمپین نشان داد که آن را به بازگشت به موضوعات آشنا: تهدید “غیر قانونی”—یک اصطلاح Parscale نیز تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده و فساد از “باتلاق.”

فراتر از Facebook کمپین نیز سرمایه گذاری در یک پیام کوتاه پلت فرم است که می تواند اجازه می دهد آن را برای ارسال ناشناس پیام به طور مستقیم به میلیون ها نفر از رای دهندگان تلفن بدون اجازه آنها. تا زمانی که مردم تا به حال به انتخاب کردن در قبل از مبارزات انتخاباتی می تواند شامل آنها را در یک توده متن. اما با جدید “نظیر به نظیر” برنامه پیامک—از جمله یکی از توسعه یافته توسط Gary Coby ارشد تهمت مشاور—یک داوطلب می توانید با ارسال صدها پیام از یک ساعت ، skirting مقررات فدرال با کلیک روی “ارسال” یک پیام در یک زمان. قابل توجه این پیام ها لازم نیست به فاش که پشت آنها به لطف یک سال 2002 حکم توسط کمیسیون انتخابات فدرال که اشاره به تعداد محدودی از شخصیت های موجود در یک متن.

اکثر کارشناسان فرض کنیم که این مقررات خواهد بود بازرسی و مدتی پس از سال 2020 انتخابات. در حال حاضر مبارزات انتخاباتی از هر دو طرف hoovering به عنوان بسیاری از شماره تلفن همراه به عنوان امکان پذیر است و Parscale گفت: ارسال پیامک خواهد بود در مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی است. متوسط توانایی برای رسیدن به رای دهندگان بی نظیر است: در حالی که robocalls دریافت و ارسال به پست صوتی و ایمیل انفجار به دام افتاده در دادن پوشه های نظیر به نظیر ارسال پیامک در شرکت ها می گویند که حداقل 90 درصد از پیام های خود را باز شوند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین متون تا کنون در این چرخه باید متمرکز بر shouty جمع آوری کمک مالی درخواست (“آنها هیچ چیز! استیضاح است بیش از! حالا بیایید له ما پایان ماه هدف”). اما بالقوه برای سوء استفاده توسط گروه های خارج از روشن است—و سایه دار بازیگران سیاسی در حال حاضر کشف چگونه از آن آسان است برای به راه انداختن یک untraceable زمزمه کمپین با متن.

در سال 2018 به عنوان رای گیری اولیه در راه در تنسی جمهوری خواه فرمانداری اولیه رای دهندگان شروع به دریافت پیام های متنی حمله به دو تن از نامزدهای محافظه کار اعتبار. متون نوشته شده در یک سبک مکالمه به عنوان اگر آنها می خواهم فرستاده شده از دوستان بودند unsigned و کسانی که سعی در تماس با شماره دریافت یک سیگنال مشغول است. مطبوعات محلی تحت پوشش کمپین اسمیر. اجرای قانون مطلع شد. اما منبع از متون هرگز کشف شده است.

جنگ در مطبوعات

یک بعد از ظهر در ماه مارس گذشته من در تلفن با یک جمهوری خواه عمل به تهمت خانواده هنگامی که او معمولی به ذکر است که یک خبرنگار در کسب و کار خودی بود به یک روز بسیار بد. روزنامه نگار جان suzanne sass بود توییتی چیزی که اذیت Donald Trump Jr., باعث cenacolo از دوستان و متحدان اطراف رئیس جمهور را به طبل ضربه قطعه. داستان آنها تا به حال آینده این عمل پیشنهاد به من خواهد تخریب خبرنگار اعتبار.

من مطمئن نیستم چه چیزی را از این gloating—مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره تمایل به سمت هیاهو. اما چند ساعت بعد از عمل با ارسال یک لینک به یک Breitbart اخبار مقاله مستند suzanne sass را “تاریخچه شدید تهمت و نفرت است.” داستان بر اساس یک سری از Instagram posts—همه آنها از قبل از suzanne sass شروع به کار در کسب و کار خودی—که در آن او ساخته شده سرگرم کننده از رئیس جمهور و ابراز همبستگی با معترضان لیبرال.

صبح روز بعد همین جونیور توییتی داستان به 3 میلیون پیروان محکوم suzanne sass به عنوان یک “خشمگین lib.” دیگر محافظه کاران انباشت اشیاء بدست آمده و خبرنگار بود با بمباران پیام های توهین آمیز و درخواست او را به اخراج می شود. کارفرمای خود با صدور بیانیه ای اذعان که Instagram posts شد “مناسب نیست.” Suzanne sass خود را نگه داشته اما تجربه او به من گفت بعد “بود عجیب و نگران کننده است.”

این Breitbart داستان بخشی از یک تلاش هماهنگ شده توسط ائتلافی از مغلوب ساختن پیشی جستن از متحدان درجه شرم آور اطلاعات در مورد خبرنگاران که تولید بحرانی پوشش جمهور. (نیویورک تایمز برای اولین بار منتشر شده در این پروژه در تابستان گذشته; پس از آن شرح داده شده است به من در جزئیات بیشتر.) با توجه به مردم با آگاهی از تلاش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات خراشیده اجتماعی-حساب های رسانه های متعلق به صدها سیاسی روزنامه نگاران و وارد سال’ ارزش پست به یک پرونده ،

اغلب زمانی که یک خاص خبر تلقی می شود به خصوص ناعادلانه—یا به لحاظ سیاسی آسیب رساندن به رئیس جمهور همین جونیور خواهد شد و پرچم آن را در متن موضوع است که او با استفاده از برای این منظور است. (در میان کسانی که متن به طور منظم با رئیس جمهور فرزند ارشد پسر کسی به او گفت: من در حال محافظه کار فعال چارلی کرک; دو ایران, استراتژیست, Sergio Gor و آرتور شوارتز; Matthew بویل یک Breitbart ویرایشگر; و سفیر ایالات متحده ریچارد Grenell.) یک بار یک داستان مشخص شده برای حمله, کسی جستجوهای پرونده برای مواد روی روزنامه نگاران درگیر است. اگر چیزی مفید تبدیل می شود تا یک مشکل قدیمی شوخی; شواهد لیبرال دیدگاه های سیاسی—بیل تبدیل آن به یک Breitbart تیتر که مقامات کاخ سفید و کمپین عملیاتی پس از آن می توانید به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی. (کاخ سفید را رد کرده است هر گونه دخالت در این تلاش است.)

شرح پرونده متفاوت است. یک منبع من صحبت کرد و گفت که یک برنامه نویس در هند پرداخت شده بود به سازماندهی آن را به یک پایگاه داده قابل جستجو, ساخت پست که حاوی توهین آمیز و کلمات کلیدی آسان تر برای پیدا کردن. دیگری به من گفت که این پرونده تا به حال گسترش به حداقل 2000 نفر از جمله نه فقط روزنامه نگاران اما با مشخصات بالا و دانشگاهیان و سیاستمداران مشهور و بالقوه دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان. برخی از این البته ممکن است هذلولی مباهات—اما تلاش شده است به همراه داشت میوه.

در سال گذشته فعالان درگیر رفته اند پس از روزنامه نگاران در سی ان ان در واشنگتن پستو به نیویورک تایمز. آنها در معرض یک خبرنگار با استفاده از کلمه اداب و دیگری برای نوشتن مطالب ضد سامی و جوک های نژادپرستانه یک دهه پیش. این ممکن است به طور حرفه ای پایان revelations اما افراد نزدیک به این پروژه گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای از بند باز کردن خیلی بیشتر مخالفان پژوهش به عنوان مبارزات انتخاباتی در تهران ، “این است که نوآورانه گه گفت:” مایک oliver campbell یک جناح راست فعال با سابقه چرخش. “آنها اختصاص فراخوان فرهنگ است.”

آنچه قابل توجه در مورد این تلاش است که هدف آن به افشای رسانه های تعصب. محافظه کاران شکایت شده است—با برخی از شایستگی—در مورد لیبرال شیب در مطبوعات برای چند دهه. اما در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر یک تغییر مهم صورت گرفته است. به جای تلاش برای اصلاح پرس, یا نقد آن پوشش امروز با نفوذ ترین محافظه کاران می خواهند برای نابود کردن رسانه های جریان اصلی در دسترس نباشد. “روزنامه نگاری صداقت مرده است” بیل اعلام کرد در سال 2017 سخنرانی در بنیاد میراث. “هیچ چیز مانند وجود دارد دیگر. بنابراین همه چیز درباره پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از اطلاعات است.”

این یک درس گرفته شده از عوامفریبی سیاسی در سراسر جهان: زمانی که مطبوعات به عنوان یک نهاد ضعیف واقع مبتنی بر روزنامه نگاری می شود فقط یک قطره روزانه سیل از مطالب — بیشتر یا کمتر معتبر از پارتیزانی تبلیغات. نسبیت این است که هدف واقعی از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به مطبوعات و “دشمنان مردم” متحدان خود را می توانید در طول راه ، “فرهنگ جنگ یک جنگ” استیو Bannon گفت: برابر سال گذشته است. “وجود دارد تلفات در جنگ است.”

این نگرش دارای نفوذ رئیس جمهور را پایه. در تظاهرات مردم پوشیدن تی شرت هایی که طناب. درخت. روزنامه نگار. برخی از مونتاژ مورد نیاز است. یک CBS News/نظرسنجی نشان داده است که فقط 11 درصد از قوی تهمت حامیان اعتماد جریان اصلی رسانه—در حالی که 91 درصد به نوبه خود به رئیس جمهور برای “اطلاعات دقیق.” این پویا باعث می شود آن همه اما غیر ممکن است برای فشار به برگزاری جمهور پاسخگو چیزی تهمت خود را به نظر می رسد به درک. “به یاد داشته باشید,” او گفت: جمعیت در سال 2018 “چه شما در حال دیدن و آنچه شما در حال خواندن است نه آنچه که اتفاق می افتد.”

برایان لانزا که مشغول به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و همچنان کاخ سفید جانشین صراحت به من گفت که او می بیند هیچ امکان آمریکایی ها ایجاد یک مجموعه مشترک از حقایق است که از آن برای انجام بزرگ بحث در این سال انتخابات است. و نه این است که هدف خود را. “کار ما فروش ما روایت بلندتر از رسانه ها” لانزا گفت. “آنها به وضوح دفاع از لیبرال سوسیالیستی موقعیت و ما هرگز رفتن به کنسرت. بنابراین این جنگ همچنان ادامه دارد.”

Parscale نشان داده است که او قصد دارد برای باز کردن یک جبهه جدید در این جنگ: اخبار محلی. در سال گذشته گفت: این کمپین در نظر دارد برای آموزش “swarms از عناصر عملیاتی” برای تضعیف منفی پوشش از ایستگاه های تلویزیونی محلی و روزنامه ها. نظر سنجی به مدت طولانی در بر داشت که آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی اعتماد به اخبار محلی و بیش از رسانه ملی. اگر مبارزات انتخاباتی خود را در راه است که اعتماد خواهد بود فرسایش در ماه نوامبر. “ما در واقع می تواند ساخت و مبارزه با روزنامه های محلی” Parscale گفت: اهدا کنندگان با توجه به ضبط و ارائه شده توسط این پالم بیچ پست. “بنابراین ما نه فقط در مبارزه بر Fox News, CNN و MSNBC با همان 700,000 مردم به تماشای در هر روز است.”

در حال اجرا به موازات این تلاش برخی از محافظه کاران آزمایش شده است با یک طرح به بهره برداری اعتبار روزنامه نگاری محلی. در طول چند سال گذشته صدها نفر از وب سایت ها با بی ضرر-نام صدایی مانند آریزونا نظارت و کالامازو بار را آغاز کرده اند ظاهر. در نگاه اول آنها شبیه به طور منظم نشریات کامل با جامعه اعلامیه و پوشش مدارس. اما نگاه دقیق تر و شما را پیدا کنید که اغلب وجود دارد هیچ mastheads چند اگر هر گونه برخي قاعدههاي كلي و هیچ آدرس دفاتر محلی. بسیاری از آنها ارگان های جمهوری خواه و لابی گروه دیگر متعلق به یک شرکت مرموز به نام محل آزمایشگاه که توسط یک محافظه کار فعال در ایلینوی. خوانندگان داده می شود و هیچ نشانه ای که این سایت برنامه های سیاسی—که دقیقا چیزی است که باعث می شود آنها با ارزش است.

به گفته یکی از دیرین استراتژیست نامزدها به دنبال گیاه منفی داستان در مورد یک حریف می تواند پرداخت به عناوین مورد نظر خود را ارسال شده در برخی از این Potemkin سایت های خبری. کار را از طریق یک شخص ثالث شرکت مشاوره—به جای پرداخت این سایت به طور مستقیم—نامزدها قادر به پنهان کردن خود را در مشارکت در این طرح زمانی که آنها فایل مخارج فدرال کمیسیون انتخابات. حتی اگر داستان احمق نیست زرنگ و دانا خوانندگان سرفصل ها به اندازه کافی قانع کننده برای فلش در سراسر صفحه نمایش در یک کمپین تجاری و یا تضعیف به جمع آوری کمک ایمیل.

دیجیتال حقه های کثیف

مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده در کنتاکی را فرمانداری انتخابات ماه نوامبر گذشته یک ناشناس کاربر توییتر به نام @Overlordkraken1 اعلام کرد به 19 پیروان که او “فقط خرد شده یک جعبه از حزب جمهوری خواه پست در برگه های رای” در لوییویل.

کمی وجود دارد دلیلی برای این ادعا در صورت ارزش و مقدار زیادی از دلایل به شک آن (شروع با این واقعیت است که او می خواهم اشتباه Louisville). اما در این مسابقه شد و به عنوان فرماندار وقت مت Bevin شروع به سقوط در رای کل ارتش از توییتر رباتها شروع كردن انتخابات تقلب ادعا می کنند.

پست اصلی حذف شد, توسط, توییتر, اما پس از آن هزاران نفر از خودکار حساب های در گردش تصاویری از آن را با هشتگ #StoptheSteal. محبوب جناح راست اینترنتی شخصیتهای شروع به پریدن کرد در روایت و به زودی Bevin کمپین ایجاد سر و صدا در مورد نحوه رای گیری “بی نظمی است.” زمانی که مسابقه بود به نام برای حریف خود فرماندار حاضر به تن و در خواست از ایالت نقد و بررسی آرا. (هیچ شواهدی از رای گیری خرد شد و او در نهایت اعتراف کرد شکست نه روز بعد.)

در شب انتخابات دروغ حمله رعد اسا بود, همه نشانه های یک خارجی تاثیر عملیات. در سال 2016, روسی, عضو شورای نظارت مدت کار کرده بود در راه شبیه به آلوده ایالات متحده گفتمان سیاسی—نما به عنوان سیاه و سفید زندگی توجه فعالان در تلاش برای شعله ور نژادی و اختلافات و دامن زدن pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه است. (آنها حتی با استفاده از Facebook به سازماندهی تظاهرات از جمله یکی برای مسلمان حامیان کلینتون در واشنگتن, d. C., جایی که آنها کسی را به نگه دارید تا نشانه ای نسبت داستانی نقل قول به نامزد: “من فکر می کنم قانون شریعت خواهد بود قدرتمند جدید جهت آزادی است.”)

اما زمانی که توییتر کارکنان بعد از بررسی فعالیت اطراف کنتاکی در انتخابات آنها به این نتیجه رسیدند که رباتها شد تا حد زیادی در امریکا بر اساس — نشانه آن است که فعالان سیاسی در اینجا آموزش به تقلید روسی چرخش تاکتیک.

البته حقه های کثیف نیست به سیاست آمریکا است. از لی آتواتر و راجر سنگ به کج دستگاه دموکرات شیکاگو در این کشور سابقه ای طولانی در underhanded عملیات لکه مخالفان و دخالت در انتخابات است. و در واقع ساموئل وزارت امور کيفري که مطالعات دیجیتال تبلیغات به من گفت که اولین مستند استقرار سیاسی توییتر رباتها در ایالات متحده در سال 2010 در آیووا بر اساس محافظه کار گروه تنظیم یک شبکه کوچک خودکار حساب های با نام مثل @BrianD82 به ترویج این ایده که مارتا Coakley یک دموکرات در حال اجرا برای سنا در ماساچوست بود ضد کاتولیک.

Mishko

پس از آن تاکتیک های توییتر جنگ رشد کرده و پیچیده تر به عنوان رژیم در سراسر جهان با آزمایش راه های جدید برای استقرار خود cybermilitias. در مکزیک, حامیان رئیس جمهور Enrique Peña Nieto ایجاد “sock puppet” حساب های مطرح به عنوان اعتراض و خرابکاری مخالفان جنبش است. در آذربایجان طرفدار دولت و گروه جوانان برپا هماهنگ آزار و اذیت علیه روزنامه نگاران سیل توییتر خود را تغذیه با گرافیک تهدید و توهین. زمانی که این تکنیک اثبات موفق وولی به من گفت: آمریکایی ها بهبود بخشد. “این تقریبا به عنوان اگر وجود دارد یک کلمبیایی ارز بین توسعه-جهانی رژیم های اقتدارگرا و غرب,” او گفت:.

Parscale را رد کرده است که این کمپین با استفاده از رباتها و گفت: در 60 دقیقه مصاحبه “من فکر نمی کنم [آنها] کار می کنند.” او ممکن است راست آن را بعید است که این شبکه های مبهم از عضو شورای نظارت مدت و رباتها می تواند نوسان ملی انتخابات است. اما آنها باید خود را با استفاده از. آنها می توانند شبیه سازی دروغین اجماع از خط خارج صادقانه بحث و افراد علاقمند در خارج از میدان.

با توجه به یک مطالعه رباتها برای اختصاص حدود 20 درصد از تمام توییت ارسال شده در مورد انتخابات 2016 در یکی از پنج هفته است که در سال. و توییتر در حال حاضر آلوده با رباتها که به نظر می رسد طراحی شده برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز. بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در حال آمدن از آنها پتانسیل فوق العاده ای برای تقسیم کردن رادیکال و استوک نفرت است که طول می کشد طولانی پس از رای بازیگران هستند.

راب فلاهرتی که در خدمت به عنوان دیجیتال مدیر Beto o’rourke را از ریاست جمهوری به من گفت که توییتر در سال 2020 است “تالار آینه.” او گفت: یکی از مرموز حساب آغاز شده ویروسی شایعه که مسلح که به کشته شدن هفت نفر در اودسا تگزاس در تابستان گذشته تا به حال beto سپر دشنه در ماشین خود را. یکی دیگر از masqueraded به عنوان یک o’rourke حامی و پرتاب نژادپرستانه طعن در یک روزنامه نگار. برخی از این تاکتیک تکرار 2016 زمانی که روسیه آشوبگران مطرح شده به عنوان برنی ساندرز حامیان و هم زده تا خشم نسبت به هیلاری کلینتون.

فلاهرتی گفت: او نمی دانست که در پشت این تلاش ها با هدف قرار دادن o’rourke و نامزد کاهش یافته است قبل از آنها می تواند یک تفاوت واقعی. “اما شما نمی توانید به تماشای این چشم انداز و نه احساس که کسی با چیزی” او به من گفت. فلاهرتی از پیوست جو بایدن کمپین که تا به حال به رقابت با مشابه تحریف: در سال گذشته یک سایت شبیه رسمی بایدن صفحه کمپین در اینترنت ظاهر شد. آن را بر عناصر نامزد قانونی ثبت به احتمال زیاد برای صدمه زدن به او را در مقدماتی حزب دموکرات—مخالفت با ازدواج همجنسگرایان حمایت از جنگ عراق و ویژه ویدیو کلیپ های خود را بی دست و پا برخورد با زنان است. سایت به سرعت تبدیل به یکی از بزرگ ترین-بازدید بایدن-سایت های مرتبط در وب است. آن را طراحی شده توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور.

مبارزه با آتش با آتش

به عنوان رئیس جمهور انتخاب مجدد دستگاه رمپ های دموکراتیک استراتژیست های خود را پیدا بحث یک سوال فوری: آیا می توانم آنها را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف بدون اتخاذ تاکتیک های آن?

در یک طرف این استدلال این است که دیمیتری Mehlhorn یک مشاور برای بدنام تمایل خود را به آزمایش با دیجیتال عذر. در آلاباما ویژه انتخابات در سال 2017 Mehlhorn کمک صندوق حداقل دو “پرچم دروغین” عملیات علیه جمهوریخواه نامزد Roy Moore. برای یک طرح faux روسی توییتر رباتها به دنبال نامزد حساب آن را به نگاه مانند کرملین بود پشتوانه مور. دیگر جعلی اجتماعی-رسانه ها لقب “خشک آلاباما” طراحی شده بود به لینک مور به داستانی باپتیست teetotalers در تلاش برای ممنوعیت الکل. (Mehlhorn ادعا کرده است که او غافل از این تلاش ها و پشتیبانی نمی کند استفاده از اطلاعات غلط.)

هنگامی که از نیویورک تایمز کشف دومین طرح یکی از فعالان درگیر مت آزبورن معتقد است که دموکرات ها تا به حال هیچ چاره ای جز به استخدام چنین بی پروا تکنیک های. “اگر شما آن را انجام نمی, شما در حال مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را” آزبورن گفت. “شما باید اخلاقی ضروری برای انجام این کار—به انجام آنچه در آن طول می کشد.”

دیگران استدلال کرده اند که این دقیقا اشتباه لحظه ای برای دموکرات ها شروع به رها کردن آرمان صداقت و انصاف. “این فقط در ارزش من به بیرون رفتن وجود دارد ساخت گه و فریب رای دهندگان” فلاهرتی به من گفت. “من می دانم که وجود دارد این کل مبارزه-آتش-با-آتش مشروط اما به طور کلی زمانی که شما از آنها بخواهید آنچه آنها به معنی آنها مانند” دروغ است!’ “برخی نیز توجه داشته باشید که رئیس جمهور در حال حاضر دست آنها را در مقدار زیادی از مهمات. “من فکر نمی کنم دموکراتیک مبارزات انتخاباتی در حال رفتن به نیاز به ایجاد مسائل مورد تهمت” جاد Legum نویسنده مترقی عضویت در خبرنامه در مورد دیجیتال, سیاست, به من گفت. “آنها می توانید به چیزهایی که درست است.”

یک دموکرات ماهیهای این دو اردوگاه است که یک جوان با تکنولوژی زرنگ و دانا استراتژیست نام تارا McGowan. در پاییز گذشته او و سابق اوباما مشاور دیوید Plouffe راه اندازی سیاسی-کمیته اقدام با تعهد به صرف $75 میلیون حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین. در آن زمان رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی در حال اجرا بود بیشتر تبلیغات در Facebook و Google از بالا به چهار انتخابات مقدماتی دموکرات ترکیب شده است. McGowan برنامه های برای بازگشت آتش از جمله تبلیغات اما او نیز تا به حال بیشتر خلاق—بحث و—اقدامات در ذهن است.

برای مثال او تاسیس یک سازمان رسانه ای با یک هیات از نویسندگان به تولید چپ متمایل “وطن نیوز” داستان است که می تواند در میکرو هدفمند به persuadable رای دهندگان در Facebook بدون هیچ گونه نشانه ای که آنها پرداخت می شود توسط یک گروه سیاسی. هر چند او اصرار دارد که این گزارش است که به شدت واقعی برخی از این شرکت به عنوان یک بیش از حد-نزدیک-به-راحتی co-امید بستن از جناح راست تاکتیک.

زمانی که من با صحبت McGowan او باز در مورد تمایل او به فشار مرزهای آن است که ممکن است برخی از دموکرات ها تهوع. تا آنجا که او نگران بود که “فوق العاده درنده” تبلیغات تهمت زد به افسرده سیاه مردم در انتخابات در سال 2016 شد “بازی منصفانه” از آنجا که آنها تا به حال برخی از پایه و اساس در واقع. (کلینتون در استفاده از این اصطلاح در سال 1996 برای اشاره به اعضای باند.) McGowan پیشنهاد کرد که یک روش مشابه می تواند گرفته شده با محافظه کاران است. او رد کرد تلاش برای گمراه جمهوری خواهان در مورد زمانی که و که در آن به رای یک تاکتیک Mehlhorn گزارش در نظر گرفته شده هر چند او بعدها گفت که او شوخی بود—اما گفت که او به دنبال هر استراتژی که “در چارچوب قانون است.”

“ما در یک کاملا مخل لحظه در حال حاضر” McGowan به من گفت. “ما یک رئیس جمهور نهفته است که هر روز unabashedly … من فکر می کنم برگ برنده است که پس از جان گذشته برای پیروزی در این انتخابات است که او هر چیزی را انجام دهید. وجود خواهد داشت هیچ بار بیش از حد کم برای او.”

این intraparty تقسیم برجسته شد سال گذشته زمانی که مقامات دولتی خواست کمیته ملی حزب دموکرات به طور رسمی رد استفاده از رباتها ترول مزارع و “deepfakes” (دیجیتالی دستکاری شده فیلم است که می تواند با هشدار دهنده دقت یک فرد به نظر می رسد به انجام و یا می گویند هر چیزی). حامیان پیشنهادی تعهد به عنوان یک راه متضاد حزب خود ارزش با کسانی که از ایران. اما پس از چند ماه از لابی کمیته حاضر به اتخاذ این تعهد است.

کارشناسان نگران داخلی با دروغ به دنبال به کشورهای دیگر برای درس. موفق ترین مثال ممکن است در اندونزی که در پایین ترک خورده مشکل پس از یک موج ویروسی نهفته است و تئوری های توطئه تحت فشار قرار دادند توسط hard-خط اسلام گرایان منجر به شکست محبوب مسیحی چینی نامزد ریاست فرماندار در سال 2016. برای جلوگیری از یک شبیه اختلال در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری ائتلافی از روزنامه نگاران از بیش از دو دوجین از بالا, اندونزیایی, اخبار رسانه های مشغول به کار با هم برای شناسایی و کم ارزش کردن مضر قبل از آنها به دست آورد کشش آنلاین. اما در حالی که ممکن است صدا مانند یک وعده مدل آن با زوج تهاجمی تلاش های دولت برای نظارت و دستگیری purveyors از خبر جعلی—رویکردی که اجرا گرفتار متمم اول قانون اساسی اگر تلاش در ایالات متحده آمریکا

ریچارد Stengel, که در خدمت به عنوان معاون امور خارجه در امور دیپلماسی عمومی تحت ریاست جمهوری اوباما صرف تقریبا سه سال تلاش برای شمارنده دیجیتال تبلیغات اسلامی فلسطین و روسیه است. در زمان او او به من گفت که او متقاعد شده بود که دروغ ادامه خواهد داد به رشد تا زمانی که بزرگ فن آوری شرکت ها مجبور شدند به مسئولیت برای آن است. Stengel پیشنهاد کرده است اصلاح 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند که سپر آنلاین سیستم عامل از مسئولیت برای پیام های ارسال شده توسط اشخاص ثالث. شرکت هایی مانند Facebook و Twitter او معتقد است که باید توسط قانون مورد نیاز به پلیس و سیستم عامل خود را برای دروغ و سوء استفاده از چرخش. “آن را به کل حل مشکل” او به من گفت: “اما آن را به کمک با حجم.”

وجود دارد یکی دیگر مطالعه موردی را در نظر بگیرید. در طول انقلاب اوکراین در سال 2014 معترضان در بر داشت که آنها می تواند defang بسیاری از اطلاعات نادرست در مورد حرکت خود را توسط بارها و بارها در معرض آن روسیه ریشه. اما این نوع از شفافیت می آید با یک هزینه Stengel مشاهده شده است. در طول زمان هوشیاری به شيوع تبلیغ می بستن به پارانویا. روسی فعالان شناخته شده اند برای تشویق چنین اضطراب و با پخش شایعه که مبالغه خود را تحت تاثیر قرار. در نهایت ترس از covert تبلیغات inflicts به عنوان خسارت آنجا که تبلیغات خود را.

هنگامی که شما کمك امکان که شما در حال دستکاری شده توسط برخی از دست هیچ چیز نمی تواند مورد اعتماد باشد. هر صدای مخالف در توییتر تبدیل به یک ربات هر ناراحت کننده تیتر یک پرچم دروغین هر توسعه سیاسی بخشی از همیشه عمیق تر شدن توطئه است. در آن زمان اطلاعات نابودی این اکوسیستم تحت وزن از این همه بدبینی شما بیش از حد هوشیار به اطلاع که disinformationists را به دست آورد.

قدرت تصدی

اگر یک چیز وجود دارد که می توان گفت برای براد Parscale آن است که او اجرا می شود یک کشتی است. غیر مجاز نشت از داخل کمپین نادر; مطبوعات داستان در کاخ فتنه هستند عملا وجود ندارد. زمانی که کارکنان برای اولین بار نقل مکان کرد و به دفاتر جدید آن در سال گذشته, روزنامه نگاران دوره دعوت به تور تسهیلات—اما Parscale پایان دادن به این عمل: او نمی خواست آنها را glimpsing یک تکه کاغذ یا تخته سفید خط ناخوانا که آنها قرار نیست برای دیدن.

به ویژه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید متحمل شده است به ظاهر بی پایان در صفوف منظم از لرزش-یو پی اس مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین دیده است بسیار کمی گردش مالی پس از Parscale را به عهده گرفت. خود را در قدرت ماندن یکی از دلایلی است که بسیاری از جمهوری خواهان—در داخل سازمان و یا خارج دریغ به صحبت در مورد او در تاریخ ثبت است. اما در میان متحدان رئیس جمهور وجود دارد به نظر می رسد رشد شک و تردید.

همکاران سابق آغاز شد و با توجه به تغییر در Parscale پس از ارتقاء خود را. ناگهان آرام مرد با چهره اش به خاک سپرده شد در یک لپ تاپ پوشیده بود طراح لباس آشيانه MAGA کلاه در تجمعات انتخاباتی و سفر به اروپا به صحبت می کنند در یک سیاسی-کنفرانس بازاریابی. در چند سال گذشته Parscale به خرید یک BMW a Range Rover محل سکونت و 2.4 میلیون دلار اسکله خانه در فورت Lauderdale ، “او می داند که او دارای اعتماد به نفس از خانواده” یکی از همکاران سابق به من گفت: “می دهد که او را بیشتر با تکبر راه رفتن.” هنگامی که انگلستان Daily Mail زد یک داستان spotlighting Parscale را صرف ولگردی و قانونی شکنی او تلاش انحراف از طریق چاپلوسی. “رئیس جمهور عالی تاجر گفت:” تلخیص “و همراه بودن با او برای سال شده است بسیار مفید برای خانواده من است.”

اما با توجه به سابق کاخ سفید رسمی با آگاهی از این حادثه تهمت بود تحریک شده توسط این پوشش و این تصور را ایجاد کرده که خود را مدیر کمپین بود, غنی کردن او را. برای یک لحظه Parscale ایستاده به نظر می رسد در خطر اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توجه بود منحرف G7 اجلاس در فرانسه و او هرگز بازگشت به این مسئله است. (یک سخنگوی کمپین مورد مناقشه این حساب.)

برخی از جمهوری خواهان نگران است که برای همه Parscale دیجیتال تخصص او ندارد چشم انداز به راهنمای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب مجدد. رئیس جمهور در طول تاریخ منفور و حتی در ایالت های او تلاش کرده است به بسیج پایه خود را برای انتخابات ویژه. اگر تهمت پیام در حال رشد است بیات با رای دهندگان است Parscale مرد برای کمک به تعمیرات اساسی آن است ؟ “مردم شروع به پرسیدن سوال—شما در حال ساخت این دستگاه و اما چه فراگیر روایت گفت:” سابق کمپین کارمند.

اما آیا تهمت می یابد جدید روایت یا نه او چیزی از این زمان در اطراف, که او نمی باید در سال 2016—قدرت ریاست جمهوری. در حالی که هر فرمانده کل قوا به نظر می رسد راه به اهرم خود برای تصدی گروههای تهمت نشان داده است که او مایل به رفتن بسیار بیشتر از بیشتر. در اجرا تا 2018 انتخابات میان دوره ای او تصرف در گزارش های مهاجر کاروان سفر به آمریکا از آمریکای مرکزی به ادعا می کنند که مرز جنوبی رو به رو شده امنیت ملی و بحران است. تهمت ها هشدار داد آینده “تهاجم” و ادعا کرد بدون شواهد که کاروان شده بود نفوذ توسط اعضای باند.

Parscale کمک این تلاش با ایجاد یک 30 ثانیه تجاری که کامی فیلم از مهاجران اسپانیایی با کلیپ یک محکوم پلیس قاتل. این آگهی به پایان رسید با یک تماس فوری به عمل: توقف کاروان. رای حزب جمهوری خواه. در نهایی مانور قبل از انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام نیروهای ایالات متحده به مرز. رئیس جمهور اصرار داشت که این عملیات لازم برای نگه داشتن امریکا امن—اما در هفته سربازان بودند بی سر و صدا به نام پشت این “بحران” داشتن ظاهرا به پایان رسید یک بار رای ریخته شد. منتقدان چپ بودند به تعجب: اگر تهمت است مایل به militarize مرز را انتخاب کنید تا چند صندلی اضافی در midterms چه خواهد شد او و هواداران خود را انجام دهد زمانی که او انتخاب مجدد در خط ؟

این کار نیاز به یک تخیل بیش از حد فعال به تصور می کنیم در بدترین سناریو: در روز انتخابات ناشناس متن پیام مستقیم رای دهندگان به اشتباه رای گیری مکان و یا شاید حتی گردش شایعات از تهدیدات امنیتی. Deepfakes از حزب دموکرات نامزد با استفاده از نژادی تهمت محصول سریع تر از رسانه اجتماعی سیستم عامل می توانید آنها را حذف کنید. به عنوان رسانه های خبری تلاش برای تصحیح اشتباهات انبوهی از توییتر رباتها پاسخ توسط smearing و تهدید خبرنگاران. در ضمن تهمت کمپین سپری کرده است در روزهای پایانی مسابقه پمپاژ Facebook تبلیغات در چنین نرخ بالا که هیچ کس را نگه می دارد آهنگ از آنچه که آنها در حال تزریق به جریان خون.

پس از دور اول نظرسنجی های خروج منتشر شده است, یک مرموزی منابع تصویری سطوح مسئله نشان می دهد مهاجران مستند نشده در پای صندوقهای رای. مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز می شود retweeting شایعات از تقلب انتخابات و نشان می دهد که مهاجرت و گمرک افسران باید اعزام به مراکز رای دهی. در حال illegals سرقت انتخابات? می خواند فاکس نیوز chyron. در حال روس ها پشت غلط ویدئوها? خواسته MSNBC.

آرا نیست حتی شده محسوب نشده و خیلی از کشور آماده است به پرتاب کردن منجر شود.

هیچ چیز درست است

شاید هیچ جایی بهتر برای شاهد چه فرهنگ دروغ در حال حاضر به شکل دراورده شده در آمریکا از یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع است. یک شب در ماه نوامبر من پیمایش از طریق یک پارکینگ-پیچ و خم بسیاری از میزهای تاشو تحت پوشش در MAGA merch و وارد BancorpSouth عرصه در توپلو, می سی سی پی. انتخابات هنوز یک سال دور اما هزاران نفر از ثبت نام با تکان دادن حامیان حال شلوغ به محل به تشویق رئیس جمهور در فرد است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله او اجازه دهید شل آشنا تپش های نهفته و نیمه نهفته است, اغراق و بی معنی است. او چرخید خود را بازنگری تاریخ اوکراین رسوایی—یکی که در آن جو بایدن است که تبه کار—و ادعا دروغ است که گرجستان دموکرات استیسی آبرامز می خواستم به “را غیر قانونی بیگانگان حق رای دادن.” در یک نقطه در طول یک ریف در سقط جنین تهمت معمولی تأکید کرد که “فرماندار ویرجینیا اعدام یک کودک”—باعث یک زن در میان جمعیت به جیغ “قاتل!”

این آتش زا ساخت به نظر نمی رسد برای ثبت نام با اصحاب من در مطبوعات قلم بودند که مشغول نوشتن داستان و تیراندازی B-رول. من باز توییتر انتظار برای دیدن یک تورنت از واقعیت-چک تخمگذار کردن حقیقت از این مورد—که فرماندار شده بود در پاسخ به یک سوال فرضی در مورد اواخر دوره سقط جنین; که یک ملی طوفان تا به حال در گرفت; که وجود دارد قطعا راه های مختلفی برای تفسیر نظرات خود را اما که حتی سرسخت ترین ضد سقط جنین, فعال, فکر, فرماندار ویرجینیا تا به حال شخصا “اعدام یک کودک.”

اما توییتر نحو نامشخصی آرام (ظاهرا رئیس جمهور گفته بود قبل از این) و بیشتر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته جیر که من پیدا کردم در مورد این موضوع بود از انتخاباتی خود را که تا به حال لعنتی از یک متن-دانلود رایگان کلیپ از فرماندار سقط جنین نظرات به back up مغلوب ساختن پیشی جستن لام.

پس از این تجمع, من loitered در نزدیکی یکی از خروجی چت با مردم به عنوان زمینه آنها را از عرصه. در میان لیبرال ها وجود دارد آرامش کاریکاتور از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران ساده لوح را به عنوان شخصیت cultists شده اند که هیپنوتیزم به باور هر آنچه که خود را رهبر می گوید. درخواست تجدید نظر از این نظریه مفهوم که طلسم می تواند شکسته شود که حقیقت هنوز هم می تواند با پیروزی بر دروغ که روزی همه چیز را می تواند به حالت عادی بازگشت—اگر تنها این رای دهندگان را به معرض حقایق است. اما مردم من با صحبت در توپلو به نظر می رسید برای درمان مسائل از واقعیت به کنار نقطه.

یکی به من گفت که رئیس جمهور داده موفقیت های او اهمیتی نمی دهند اگر او “ساخت یک کمی.” یک مرد در پاسخ به سوالات من در مورد تهمت را نادرست حملات بر مطبوعات با شانه و یک پیشنهاد است که رسانه ها “باید سعی کنید به گفتن حقیقت یک بار در در حالی که.” تونی Willnow یک زن 34 ساله تعمیر و نگهداری کارگر بود که یک پرچم آمریکا پیچیده در اطراف سر خود مشاهده کرد که برگ برنده برنده شده بود چرا که او گفت: هیچ چیز دیگر سیاستمدار می گویند. وقتی از او پرسیدم اگر آن مهم است که آیا کسانی که همه چیز درست شد او فکر برای یک لحظه قبل از پاسخ دادن. “او به شما می گوید آنچه شما می خواهید به شنیدن” Willnow گفت. “و من نمی دانم اگر آن را درست است یا نه—اما آن را برای تلفن های موبایل خوب ،

این نظریه پرداز سیاسی هانا آرنت یک بار نوشت که موفق ترین رهبران توتالیتر قرن 20 القا پیروان خود را “ترکیبی از ساده لوحی و بدبینی.” زمانی که آنها به دروغ آنها را انتخاب و به آن اعتقاد دارند. هنگامی که یک دروغ بود افشا و خنثی کردند آنها می خواهم شناخته شده در تمام طول—و پس از آن “تحسین رهبران خود را برتر تاکتیکی هوش و ذکاوت.” در طول زمان آرنت نوشت: یورش تبلیغاتی مشروط مردم را به “باور همه چیز و هیچ چیز فکر می کنم که همه چیز ممکن است و که هیچ چیز درست بود.”

ترک این تجمع من فکر کردم در مورد آرنت و ردیف هایی از کشور که در حال حاضر گریبانگیر توسط اخلاق او شرح داده شده است. باید در آن پیروز در سال 2020 انتخابات میراث روشن خواهد بود—نه یک انتخاب بین احزاب یا نامزدها و یا سیستم عامل سیاست اما یک همه پرسی در واقعیت خود را.


این مقاله به نظر می رسد در ماه مارس سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر “2020 دروغ جنگ است.”


مربوط تصویری

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر