پوچ نمایشهایش از مرز دیوار

در ماه نوامبر سال 2017, هشت تحمیل بناهای ساخته شده در Otay مسا, نزدیکی, Tijuana. برخی از آنها صدر با نرم و صاف کردن فولاد و تند و تیز سیم خاردار; دیگران برجسته bollard-سبک ستون های چسبیده به 30-پا-بالا اسلب فلزی و بتنی. این برنده نمونه های اولیه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز-مسابقه طراحی دیوار. الزامات شد ساده: طراحی یک دیوار غیر قابل نفوذ ساخته شده است به کشش در سراسر ناهموار و زمین متنوع از 1,900 مایل ایالات متحده و مکزیک مرز.

روزی که فیلمسازان Luis Gutiérrez آریاس و جان هنری Theisen وارد تیجوانا به سند نمونه های اولیه یک درجه نظامی تاکتیکی تیم بود تست تمامیت ساختاری از هر طراحی است. خود را کوتاه و مستند آن را به زیبا, ویژگی های, تصاویر خاطره انگیز از مرز دیوار به عنوان آنها در حال آزمایش برای تابآوری. فیلم کست absurdist نور در پروژه خود را. (تمام هشت طرح نکرد اساسی نقض آزمون و مطرح گران و چالش های ساخت و ساز.)

“موضوع نمونه برای ما جالب بود چرا که آنها ارائه بصری قابل توجه راه برای به تصویر کشیدن مرز جنگ” Theisen به من گفت. “تصاویر دیوار بسیار عجیب و غریب است که این فیلم شد در مورد ابراز آنچه که ما احساس می شود زمانی که ما در مجاورت مرز.”

“آنچه که برای من جالب در مورد این [border-دیوار مسابقه] آن تئاتری با کیفیت” آریاس به من گفت: “و چگونه dystopian این هشت قطعه از دیوار نگاه و احساس. همه از این بافت های مختلف و رنگ تر به نظر می رسید مانند یک فیلم یا یک قطعه از زمین های هنری از یک پروژه مربوط به امنیت ملی است.

“ما اعتقاد بر این تصاویر به اندازه کافی قدرتمند برای گفتن آنچه که ما نیاز به می گویند” آریاس اضافه شده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>