زیبایی و جلال “سیمپسونها”

A still from The Simpsons with the whole family against a sunset backdrop
Instagram حساب اختصاص داده شده برای ارسال تک فریم از “سیمپسونها” لذت خود را با آسان توانایی را به ما یادآوری از یک بیت خوب از قسمت های مورد علاقه.منبع: سیمپسونها

با اجماع عمومی, آیا در ق و یا در بیشتر واجد شرایط بحرانی ارزیابی عصر طلایی روباه “سیمپسونها” شروع شد و بعد از آن در فصل سوم و نه گذشته گسترش دهم آن—و یا حتی در نظر برخی doctrinaires هشتمین فصل است. (فراتر از هشتم به نیویورک پیشنهاد مجله در سال 2006 قابل توجهی نیروی انسانی و تغییرات کلی خلاق و خستگی منجر به كساد متحرک طنزهای را “بالا-سیم ترکیبی از شوق و شعف و بشریت”). کسانی که کلاسیک اواسط دهه نود سال از “سیمپسونها” که باور هنوز هم در هوا و در آن سی-فصل اول خدمت بیش از هر چیزی برای من به عنوان یک نوع ایدئولوژیک راهنمای زندگی است. نشان می دهد توطئه که به دنبال هومر, مرگ بارت لیزا و مگی در انواع بیشتر یا کمتر از واقع بینانه کیپر در آمریکا everytown از اسپرینگفیلد نوشته شده بود با یک چشم تیز اما غذای آماده شد به سختی تا کنون چندان اشتیاقی. “سیمپسونها” تا به حال یک میلیون ترک و شوخی, نه به ذکر است بسیار سریع و نافذ و گاهی اوقات حتی کمی معنی—ارزیابی فرهنگ عامه آمریکایی, اما آن مناقصه تنور بود و فقط به عنوان مهم است. رالف Wiggum ممکن است متراکم ترین بچه در اسپرینگفیلد ابتدایی, اما قلب ما هنوز هم صدمه دیده برای او هنگامی که او دریافت نکردند تک ولنتاین در روز ولنتاین. تماشای نمایش من آرزو بود فقط نیمی به عنوان خنده دار و به عنوان برش و به عنوان حساس به عنوان آن بود.

به عنوان سال رفت و من تا حد زیادی متوقف شد “سیمپسونها” تا حدودی به دلیل فرهنگی آن حدت و ثقل گذشته بود و من شروع به استفاده از دیگر فرهنگی آغازگر به نقطه راه من است. هر زمان که من به طور اتفاقی بر یک قسمت جدید از آن بود unenjoyable اما آن را نیز ساخته شده من احساس می کنم کمی غمگین به عنوان اگر من به دنبال نشان می دهد برای تحقق یک هدف این است که دیگر قادر به. به تازگی با این حال مشتاق احساس برداشته شده کمی لطف به جدید لذت بخش راه من پیدا کردم به reëngage با “سیمپسونها”. چند ماه پیش شروع کردم به سراسر Instagram حساب که پست تک فریم از نشان می دهد. من به دنبال @scenic_simpsons که با توجه به آن زیستی خط است “اختصاص داده شده به نمایش زیباترین صحنه های, رنگ مجموعه و ترکیب انتزاعی از سیمپسونها. فصل 1 – 10.” پس از آن بود @روانگردان.سیمپسونها (“سفر از طریق بسیاری trippy قسمتهای سیمپسونها”—این یکی بیش از حد تمرکز بر روی “فقط خوب فصل”); @surrealsimspons (“رویاهای توهم و تصورات و سورئال در سیمپسونها”); @وجودی.سیمپسون ها که شامل انواع نگران لحظه از نمایش; و @simpsonslibrary که جمع آوری هر گونه “سیمپسونها” قاب که شامل چاپ و نوشته شده ماده (“وسواسی عروس”; “مدرن, گوزیدن منکر”; “Zagat راهنمای ادیان جهان”). وجود دارد به نظر می رسید به یک “سیمپسونها” Instagram حساب برای تقریبا هر تو رفتگی در دیوار تمایل: @homer_feels که جمع آوری بسیاری از حالات از خانواده پدرسالار; @sartorial_simspons که ومیزان در اسپرینگفیلد اسلوب; @simpsons_tech می دهد که تاریخ از ویژگی های اختراعات که در ظاهر نشان می دهد مانند رادیو FM و دستگاه کارائوکه; و @springfieldcuisine که سهام تصاویری از مواد غذایی است که به ویژه در “سیمپسونها”.

به عنوان من همچنان به مطالعه کردن این حساب در چند ماه گذشته من متوجه شدم که خود را به وجد آمده در بیش از یک عطر و طعم. اعتصاب و من بلافاصله و به طور طبیعی شاید خود را آسان توانایی مرا به یاد یک بیت خوب از قسمت های مورد علاقه. در این معنا یک Instagram قاب تقریبا می تواند در خدمت به عنوان یک قرارداد نسخه کامل در مقیاس rewatch: ضبط در @springfieldcuisine حساب از یک مریض, مایل به خاکستری به دنبال هومر متاسفانه محکم حتی grayer hoagie بیش از یک سطل زباله می تواند به عنوان حاشیه glares در او بلافاصله به من طول می کشد بازگشت به “سلما انتخاب” یک کلاسیک قسمت از نشان می دهد و در فصل چهارم که در آن هومر سقوط بیمار از مسمومیت غذایی پس از برگزاری بر روی اضافی-طولانی به طور فزاینده ای فاسد ساندویچ که او شروع به شخصیت پس از مصرف آن خانه از یک شرکت پیک نیک. (این پست به عنوان یک امضا هومر نقل قول: “چگونه می توانم بمانم دیوانه در شما?”) یکی دیگر از جنبه های لذت بخش از این “سیمپسونها” Instagram پست های خود را singling از یک برنامه به طور بالقوه نادیده گرفته لحظه در تمام شکوه آن جزئیات. یکی @sartorial_simpsons تصویر گرفته شده از فصل نهم را “نابغه,” قطاری نسبتا ناچیز بریدن از یک صحنه که در آن Smithers میلیاردر آقای برنز را craven دست راست مرد قطع شده است در اتاق های خود در حالی که اتو جوراب, در یک بنفش لباس بلند و گشاد خود را مجموعه ای از مالیبو استیسی عروسک خاص پشت سر او در انواع مختلف از لباس های مد روز (لباس شنای زنانه دوتکه که رنگ مسابقات که از ردا; نعناع-رنگی توپ لباس شب; یک coördinated shearling کلاه و کت). در اینجا ما می توانید زمان را صرف با یک تصویر—درنگ با آن در راه است که ما ممکن است قادر به در غیر این صورت.

چه اجازه می دهد تا برای یک سطح از توجه بسیار خاص و با کیفیت از این حساب: بخش خود را با توجه به زیر شاخه ها از لباس های مواد غذایی, کتاب ها و مجلات. اگر ما علاقه مند هستید در چه Smithers می پوشد ما می دانیم که در آن ما هستند به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک عکس از آن ساز و برگ. اما به طور گسترده تر هنوز هم وجود دارد چیزی در مورد مشاهده یک تصویر در یک زمان به عنوان مخالف به تماشای یک قسمت کامل یا bingeing در چند, که باعث می شود برای یک نوع جدید از چشم انداز نشان می دهد. این نوع به دنبال توافق این تصاویر کنده به عنوان آنها را از زمینه خود را بزرگتر روایت خالص ارزش زیبایی شناختی. زمانی که من بر رخ می دهد تقریبا هر تصویر از یکی از “سیمپسونها” حساب من زده چگونه کاملا بصری زرق و برق دار است. این است که شاید, به ویژه هنگامی که می آید به @scenic_simpsons با سند چشم انداز از یک ماشین بنفش آن چراغهای جلو در cruising در تاریک پارکینگ پر از سکوت وسایل نقلیه; یا انتزاعی بیشه درختان خود را در صدر عنوان های انبوه و پیشامد به عنوان طوفان ابر; یا یک ساعت دیجیتال بر روی میز کنار تخت آن چهره درخشان 7:59 بعد به نارنجی تلفن. هر چند آنها به ما از طریق هیاهوی پر Instagram تغذیه این stand-alone تصاویر به عنوان بی سر و صدا خیره کننده مانند هر ساخته شده توسط ما بزرگترین هنرمندان آمریکایی از خود بیگانگی و تنهایی از ادوارد هاپر به آرتور کبوتر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>