پس لرزه از لغو مارس جنون را میلیارد دلار حیاتی را طنین انداز فراتر از ورزش

صبح روز بعد از NCAA اعلام کرد در این سال را مردان مسابقات بسکتبال می تواند در عرصه خالی — یک حرکت است که کاهش خطر ابتلا به طرفداران این رمان coronavirus در حالی که هنوز ارائه ساعت های با ارزش سرگرمی برای شبکه های پخش و تبلیغ — یکی از عمومی ترین چهره های چند میلیارد دلاری شرکت است که جنون مارس اذعان آشکار نقص در نیمه اندازه گیری.

“من میخوام این می گویند و من احتمالا به دردسر چون من برای کار ترنر … من فکر می کنم ترنر ورزش و CBS رو به پایین مارس جنون” چارلز بارکلی گفت: صبح روز پنجشنبه در ESPN. “حتی اگر هیچ هواداران در ورزشگاه, شما نمی توانید این بازیکنان تنفس در هر یک از دیگر برای دو هفته. حتی اگر آنها به حال یک هتل آنها در حال رفتن به در شهرستانها مختلف در سراسر کشور … آن را به شجاعت فوق العاده ای از آنجا که بسیاری از مردم مقدار زیادی از پول در مارس جنون.”

در ساعت Barkley را پیش بینی کرده بود درست آمده است: NCAA اعلام کرد که لغو این رویداد همراه با زنان مسابقات و آن بهار دیگر مسابقات ورزشی. و به عنوان از آوریل بدون انتخاب یکشنبه براکت استخر و زنگ فروشان در مجموعه های تلویزیونی شبکه, عمده, تبلیغ, کالج مقامات ورزشی و سایر ذینفعان شروع به دست و پنجه نرم کردن با عواقب مالی بین بردن یک رویداد است که تولید سالانه بیش از 1 میلیارد دلار (ایالات متحده) است که جریان از طریق NCAA به دانشگاه ها و مدارس و همچنین صدها میلیون صرف در سراسر کشور توسط طرفداران حضور در بازی.

NCAA و پخش شرکای CBS و ورزشی ترنر هستند که در وسط یک 14-سال 11 دلار-میلیارد دلار (ایالات متحده) مقابله به پخش مسابقات مردان از طریق 2024. در سال 2016 طرفین تمدید قرارداد از طریق 2032 برای $8.8 میلیارد دلار است.

کسانی که معاملات اساسا صندوق NCAA وجود دارد.

مقامات در کنفرانس ها و مدارس که تعداد میلیون ها جریان از NCAA فقط شروع به بحث در مورد تاثیر بالقوه در بودجه خود را. در اظهارات هفته گذشته آنها اجتناب شود این سوال که آیا لغو قطع خواهد شد به بیش از 600 میلیون دلار NCAA توزیع در هر سال.

در مصاحبه ای در اوایل این ماه با بلومبرگ گپ افسر ارشد عامل دونالد رمی گفت: این سازمان تا به حال یک کسب و کار-وقفه در بیمه نامه است که به آن معتقد است را تا حدی پوشش ضرر و زیان و همچنین برخی از پول در ذخایر.

“اگر شما می توانید از آن فکر می کنم این چیزی است که ما از طریق یک تجزیه و تحلیل در اطراف” رمی گفته بلومبرگ. “ما احتمالی برنامه ریزی شده برای همه شرایط.”

برای پنج ثروتمندترین دانشگاه, همایش ها و مدارس عضو — کسانی که در ده ثانیه Pac-12 بزرگ 12 و ACC — قدرت فوتبال تلویزیون قرارداد و پر سود فوتبال کالج حذفی خواهد شد کمک به کاهش درد مالی از دست داده و بسکتبال درآمد. اما کوچکتر همایش بیشتر وابسته به بسکتبال به صندوق سالانه خود را از عملیات.

در اقیانوس اطلس 10 که در آن NCAA پول بودجه بیش از 60 درصد از آن به 26 میلیون دلار در هزینه سالانه سخنگوی دبی سفید گفت که او و همکاران او بود در انتظار کلمه از NCAA در مورد چگونگی این سال پرداخت می شود.

“ما یک بسکتبال محور لیگ. ما هیچ پول در آینده از (کالج فوتبال حذفی),” او گفت:. “عقل من به من می گوید (NCAA پشتیبانی) برای رفتن تواند مختل شود. به چه میزان ما مطمئن هستیم.”

صدها میلیون نفر از NCAA دلار صندوق کمک هزینه تحصیلی کمک های مالی و عملیات دیگر را در 1200 عضو مدارس در سراسر کشور است. کسانی که پرداخت ها در شش و هفت رقم افزایش است که بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به احتمال زیاد می تواند با جذب عملیاتی قابل توجهی تغییر. اما لغو تمام بهار ورزش را گسترده تر اثرات موج دار شدن در مدارس Patriot لیگ کمیسر جنیفر Heppel گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

سالمندان در لغو بهار ورزش در مدارس سراسر کشور به احتمال زیاد به درخواست های اضافی برای سال واجد شرایط بودن از NCAA را برای خود از دست رفته فصل. مدارس را باید به دادخواست NCAA اضافی برای کمک هزینه تحصیلی, سهمیه, به طوری که آنها می توانند پنجم-سال سالمندان در حالی که ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان سال اول ورودی. که می تواند منجر به بحران بودجه در کوچکتر مدارس به ذکر رقابتی bottlenecking اگر ورودی دانشجویان سال اول به طور ناگهانی و غیر منتظره پنجم-سال سالمندان مبارزه برای همان محدود نقاط.

“آن چیزهایی هستند که ما در حال شروع به بحث در مورد و نه در همه مایل به در حالت محدود با ما دانشجو-ورزشکاران به دلیل این شرایط منحصر به فرد” گفت: Heppel. “وجود دارد هیچ سابقه ای در اینجا.”

در شبکه های تلویزیونی است که پخش این بازی ها از افغانستان کاهش یافته است به بحث مالی انشعابات از جمله اینکه آیا آنها هنوز هم برنامه ریزی شده پرداخت به NCAA در سال جاری و یا اینکه آیا آنها باید بیمه برای محافظت در برابر این نتیجه.

“ما به طور کامل حمایت از NCAA تصمیم به لغو این سال NCAA بخش مردان مسابقات قهرمانی بسکتبال,” CBS و ترنر گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما همچنان به همکاری نزدیک با NCAA و همه همکاران ما به عنوان ما اولویت سلامت و رفاه همه درگیر.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اکثر شبکه های بند در بزرگترین پخش قرارداد که محافظت در برابر پیش بینی نشده و unpreventable بلایای طبیعی است که انصراف از حوادث. این که آیا آن را یک فاجعه طبیعی و یا یک حمله تروریستی بند طراحی شده برای محافظت از شبکه ها از داشتن قرارداد موظف به پرداخت حقوق هزینه ها در این رویداد از آنچه شناخته شده به عنوان “نیروی majeure.” آیا coronavirus را واجد شرایط نامشخص باقی مانده است.

برخی شبکه ها نیز باید بیمه نامه به صورت عمده پخش حوادث. برایان رابرتز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Comcast که صاحب ان بی سی به تازگی گفت: شبکه بیمه ای که پوشش ضرر و زیان اگر به بازی های المپیک را لغو.

CBS و ترنر به طور بالقوه می تواند در صورت ضرر و زیان قابل توجهی در تبلیغات درآمد. به گفته تحلیلگر شرکت Kantar Media, تبلیغ صرف $910 میلیون نفر در طول سال گذشته مسابقات مردان. شبکه را به دو بازپرداخت برخی از تبلیغات و یا آن را به آنها را زمانی که دیگر ورزش بازگشت خود را به امواج رادیو و تلویزیون.

با وجود این شرایط صنعت تحلیلگران پیش بینی است که وجود دارد بیش از حد در معرض خطر با توجه به مقدار پول و طول قرارداد میان CBS ترنر و NCAA برای آنها و شرکای تجاری شرکت های بزرگ برای پیدا کردن راه حل. کسانی که ممکن است شامل اضافه کردن یک سال اضافی به پایان زمان قرارداد و یا حل و فصل است که حداقل تضمین های TNT و فردا فرصتی برای مذاکره یک معامله جدید قبل از NCAA می رود در بازار آزاد. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به اضافه کردن مطالب جدید به این معامله در حال حاضر به آن را بیشتر با ارزش است که می تواند نیاز به گسترش این مسابقات به تیم ها و بازی های.

“هنگامی که شما یک معامله به ارزش میلیاردها دلار بیش از سال های بسیاری با محتوا است که بنابراین بسیار مهم است برای کسب و کار من خواهد بود بسیار شوکه به دیدن عمده ورزشی لیگ برتر و یا عمده پخش فراخوانی یک فاجعه بند و رفتن به دادگاه گفت:” Dan Cohen که مسئول نظارت بر رسانه ها-حقوق مشاوره بازاریابی ورزشی شرکت هشت ضلعی. “این روابط بیش از حد بزرگ به شکست است.”

مالی درد ممکن است احساس ترین بشدت و به سرعت در آتلانتا که در آن هتل ها و رستوران ها انتظار داشتند که بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان برای چهار نهایی. NCAA به تنهایی تا به حال یک بلوک از 32,000 اتاق محفوظ است و دولت گرجستان اقتصاددان به حال برآورد نهایی چهار تاثیر مالی در این منطقه در بیش از $100 میلیون.

در حالی که چنین تخمین اغلب مورد اختلاف اقتصاددانان به عنوان بیش از حد گلگون ویلیام Pate, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آتلانتا کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت: رستوران ها و هتل ها را مسلم احساس مالی قابل توجهی درد در ماه های آینده به عنوان coronavirus نگرانی انتظار می رود به منظور کاهش منطقه گردشگری و مهمان نوازی درآمد از 30 به 50 درصد است.

“ما قطعا احترام به تصمیم NCAA; سلامت و ایمنی خود را از ورزشکاران و پرسنل میباشد” Pate گفت. “اما آن است که قطعا رفتن به تأثیر عمده ای در رستوران ها و هتل ها که اغلب در کار بسیار تنگ حاشیه.” بیش از 300 ، 000 نفر در آتلانتا منطقه کار در هتلداری صنایع وابسته به یک جریان ثابت از بازدید کنندگان اقامت در اتاق های هتل و ناهار خوری در رستوران های محلی با توجه به Pate.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این افراد کار,” او گفت: “اما وجود دارد برای رفتن به تسمه سفت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>