این دختر آمریکایی همه گیر مجموعه

با سلام دختران آمریکایی!

این روزها ما در آمریکا هستند آگاه تر از همیشه از اهمیت زنان جوان که شکل این ملت است. در حال حاضر لحظه ای خود را در چهره یک دولت و حداقل سه نسل های قبلی شکست خورده اند که شما آن را در شما به این گوشته و به تجسم آنچه ما مدل کسب و کار تعریف شده به عنوان اصولی که تعریف امریکا است. عالی!

پس از آن با لذت است که ما در حال حاضر محصول بعدی از دختران آمریکایی—این بیماری همه گیر ، با وجود این واقعیت است که این عروسک ها همچنان در دسترس به طور انحصاری به بالا-وسط کلاس و یا برای کسانی که مایل به رفتن به بدهی برای دیدن یک کودک لبخند در یکی از bleakest دوره در تاریخ کشور ما, ما امیدواریم که که این تعداد به انجام بخشی از ما.

Elsie که شروع به صحبت کردن به اشیاء بی جان

Elsie هان هیجان زده بود به حرکت به آپارتمان بدون هم اتاقی حدود یک ماه قبل از coronavirus قرنطینه آغاز شد و در حال حاضر ارتباط با واقعیت است و به سرعت رو به وخامت! او هنوز هم صحبت کردن با او همکاری کارگران برای پنج ساعت در روز در زوم و در اواخر شب او متون exes به عذر خواهی برای چیزهایی که غیر ضروری هستند. اما به تازگی او وانمود به ازدواج با یک ظرف است که او صاحب آن نمی تواند خوب باشد.

عقیق از آنجا فرار کرد و به پدر و مادر خود را’ و مستغلات

عقیق لوستر کاملا نگران برای پیدا کردن رویای خود را از تبدیل شدن به یک سوم ردیف شخصیت را در یک فرم نمایش نابود جهانی و همه گیر است که به او داده شده امتیاز, احتمالا بر هیچ کس او می داند. با آینده اش غرق عقیق تصمیم گرفت به پرتاب احتیاط به باد و ترک آپارتمان خود در منهتن به طور فعال به مخاطره می اندازد او sexagenarian پدر و مادر خود را در مالیات-پناهگاه خانه کشیش در کارولینای شمالی. غیور و فداکار عقیق در دفاع از تصمیم خود برای قرار دادن پدر و مادر خود را در معرض خطر توسط ذکر است که آنها مرتکب شده اند سفید-جرایم یقه که آنها باید.

نادر که دیوانه وار ارسال تهت عکس ها و جریان اجتماعی فاصله خرما

نادر استیونس است که به عنوان سنگ شده از آخرالزمان به بقیه دوستان خود را اما او نمی تواند کمک کند اما امکان استفاده از یک فرصت برای به دست آوردن یک مقدار بی سابقه ای از توجه آنلاین. در طول شیوع نادر اهدا کرده است به مواد غذایی محلی بانک های دیجیتال, نکته کوزه و بیشتر اما این واقعیت باقی می ماند — او بسیار هیجان زده. هفته گذشته پس از یک استادانه صحنه حلقه-نور عکس به همراه داشت یک بازی که نبود یک هیولا کامل کمیاب بودن و نامعلومی دوم حزب masturbated خودشان به اتومبیل های پارک شده در حالی که قفل کردن چشم طریق گه ماشین ویندوز به عنوان uneaten Del Taco وعده های غذایی پوسیده در خود مسافر صندلی.

الکسیس ضروری کارگر که F***ing تا به حال آن را

الکسیس کارتر یک کار پرستار و یک قهرمان است و تا به حال آن را با شنیدن در مورد استرس آن است که در خانه نشسته در تمام طول روز. خواندن اتاقهمه. او را به نوشتن مطلب در اینجا, اما او مشغول است صرفه جویی در زندگی.

کرولی که Manically به دنبال تهیه پروژه

کراولی پک گرفته coronavirus بنابراین در گام که آن را می سازد عزیزان کمی عصبی است. “این است که در واقع دست و پا زدن در شلوار من نیاز به یک سرگرمی جدید!” او گفت: او بهترین دوست در گوشی از طریق gritted دندان در حالی که compartmentalizing وجودی ترس و بدن درد از وسواس پنج دقیقه تمرینات او برای منحرف کردن اذهان از ترور داشتن شاهد بسیاری از فجایع در حال حاضر در طول عمر خود. کراولی پک جدید سرگرمی بنابراین هیچ چیز دیگری احتمالا می تواند اشتباه!

ما مشتاقانه منتظر به شما شایع انتقاد در توییتر!!!

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>