آمریکا طرز فکر آمادگی برای یک بیماری همه گیر

یوهانس Eisele / گتی

اگر امریکا گرفته بود تهدید coronavirus بیشتر به طور جدی بی شماری مرگ و میر می تواند مانع شده اند. دولت فدرال می تواند نگردند تا در ماسک و تست مواد. ایالات متحده می تواند ساخته شده اند بیمارستان دیر به چین را در انبوه مکان هایی بودند که به احتمال زیاد سخت ترین ضربه. مقامات می توانست به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از سفر و تجمع جرم در اوایل.

به جای آن حتی به عنوان شواهدی از coronavirus را شدت سوار یک بیماری همه گیر از افکار واهی و پوچ گسترش در میان مردم آمریکا و سیاست گذاران. به عنوان ویروس گردش آزادانه آمریکایی partied. در اواسط ماه مارس ایتالیایی ها به اشتراک گذاشته ویدئوها از خود و دادن مشاوره به آنها ابراز تاسف از نادیده گرفتن اوایل دوره خود را در کشور شیوع. در حال حاضر برخی از آمریکایی ها بخواهند می توانند به طور مشابه موضوع گذشته خود را خودشان—و کسانی که از مقامات منتخب—بیدارباش تماس بگیرید. برخی از ما می پرسید چرا ما این آینده ؟

Coronavirus گرفتار ایالات متحده آماده و تبدیل به یکی از بزرگترین حوادث در حافظه اخیر برای بسیاری از دلایل: اساسی شکست تست تجهیزات مقامات پاكستان در تلاش برای نگه داشتن جمهور خوشحال عمومی-نظام سلامت است که با کمبود بودجه روبرو شده و به طور کلی فقدان دانش در مورد رمان coronavirus رفتار. اما یکی به راحتی نادیده گرفته دلیل است که مغز انسان اولیه گرایش به سمت خوش بینی حتی زمانی که آمار نشان می دهد ما باید نگران.

البته کارشناسان بیماری های عفونی می دانستم که یک بیماری همه گیر خواهد به زودی اعتصاب. در سال 2018 من همکار اد یونگ نوشت که “یک بیماری عفونی جدید پدید آمده در هر سال برای 30 سال گذشته.” چند هفته پیش همکارم Uri فریدمن توضیح داد که چگونه مقامات اطلاعاتی و کارشناسان دیگر شده بود هشدار از سال 2012 از یک بیماری همه گیر است که می تواند نابود کردن آمریکا در راه زندگی است. در 2015, بیل گیتس دقیقا کمی شناخته شده شکل توصیف تهدید عفونی ویروس در یک سخنرانی که به تماشای میلیون ها بار در یوتیوب.

با این وجود در خارج عفونی-بیماری جامعه آمریکایی و رهبران ما blithely امیدوار است که این ویروس را به نحوی تصویب ما بیش از. حتی اگر گزارش های اطلاعاتی هشدار کاخ سفید به coronavirus تهدید در اوایل ماه نوامبر مستندات در آمریکا آغاز نشده تا مارس. در 22 ژانویه رئیس جمهور گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل است.” حتی پس از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد شیوع بیماری در ایالات متحده در مارس 2, New York City, شهردار, بیل د Blasio خواست نیویورکی به “خارج در این شهر است.” در مارس 5, جراح عمومی جروم آدامز گفته فاکس نیوز که خطر ابتلا به کروناویروس “کم است به طور متوسط آمریکایی است.”

حتی من یک خبرنگار بهداشت نیست در ابتدا متوجه چگونه به سرعت این ویروس را فرود در ایالات متحده چگونه شدید از عوارض آن خواهد بود و یا چه شکل مبارزه با آن را. وجود دارد دانستن چیزی اتفاق خواهد افتاد و پس از آن وجود دارد درک چگونه دقیقا آن را upend زندگی خود را. در مارس 2, من با صحبت هلن چو متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن و او به من گفت که مدارس ممکن است به زودی درهای بسته خود را و رویدادهای ورزشی ممکن است لغو شود. من شک دارم آن را به آمده است کهمن فکر می کردم. پس از همه رهبران ما تا به حال مطمئن باشید ما به همان اندازه است. در روز, مدارس تعطیل شد و NBA تا به حال تعلیق در آن فصل است.

که نوع خالص و خوش بینی در مواجهه با تجاوز فاجعه است یک دام از داشتن یک مغز انسان چند کارشناسان در روانشناسی ریسک ادراک به من گفت که به تازگی. مردم مشکل دارند ارزیابی صورت تصاعدی در حال رشد مشکلات, دیدن دقیقا چگونه آنها خود را ممکن است تحت تاثیر قرار و درک بهترین راه برای کمک به هنگامی که فاجعه می رسد. مغز ما طراحی شده نیست به پیش بینی تهدیدات مانند بیماری های همه گیر است که اجازه می دهد تا کوچک بی مخ پاتوژن به دست بالا به عنوان ما اشتباه همراه است. تنها راه برای مقابله با این تعصبات کارشناسان می گویند این است که برای آماده جلوتر از زمان. که افسوس چیزی ایالات متحده نیز موفق به انجام است.

شاید برای کارآفرینان بت آمریکایی امیدوار و خریداران املاک و مستغلات در ساحل میامی انسان هستند قابل ملاحظه ای بد در تصور همه چیز است که می تواند به اشتباه در یک وضعیت داده شده است. “ما به احتمال زیاد به بیش از حد گلگون چشم انداز در زندگی می گوید:” هرش Shefrin یک رفتاری-استاد امور مالی در دانشگاه سانتا کلارا.

یکی از دلایل این ناخودآگاه Pollyannaism است که ما استفاده نمی مشورتی بخشی از مغز ما بسیار است. به عنوان روانشناس Daniel Kahneman نوشت: در تفکر سریع و آهستهمغز ما دارای دو حالت است: سریع روش که رانده شده توسط احساسات و تحلیلی (و تکاملی اخیر) راه تفکر که رانده می داده است. بصری روند گرایش به تسلط می گوید: پل Slovic استاد روانشناسی در دانشگاه اورگان است. “ما نمی رفتن در اطراف محاسبه همه چیز را در یک راه علمی; ما فقط از نوع هدایت احساسات ما هستند که بسیار تحت تاثیر تجارب ما,” او به من گفت.

این زانو حرکت تند و سریع بخشی از مغز ما بیشتر طول می کشد تنها رویدادهای گذشته را در نظر ما “زندانیان از تجربه ما” به عنوان Slovic آن قرار داده است. یک سال 1962 مطالعه از مردم زندگی در یک دشت سیل یافت می شود آنها قادر به باردار شدن سیل بزرگتر از بزرگترین سیل آنها تا به حال همیشه شاهد بوده است. از آن آسان است برای پی بردن به این که آمریکایی ها به همین ترتیب نمی توانستم درک یک بیماری بدتر از دیگر کمتر شیوع بیماری مرگبار آمریکا به تازگی با آن مواجه مانند Zika و ابولا. با وجود ما برس با گذشته آفت آمریکایی ها ممکن است تلاش کرده اند به یک تصور کنید که می تواند بیش از منطقه ای اختلال و یک زن و شوهر از هفته’ عناوین.

در برخی موارد تجربه می تواند آموزنده است. Shefrin اشاره می کند که برخی از کشورهای آسیایی در واکنش متفاوتی نسبت به ایالات متحده به coronavirus چرا که این منطقه تا به حال با آن مواجه سارس در گذشته است. در حالی که این کشورها به شدت تست و تماس با ردیابی سیاست گذاران آمریکایی در تقلا بودند به جبران غفلت عرضه N95 ماسک در استراتژیک ملی ذخایر—هرگز پر, پس از سال 2009 را خوکی-شیوع آنفولانزای چرا که مقامات تصمیم به تغییر تمرکز خود را به تروریسم است.

“سریع” غریزه در ذهن ما تمایل به خصوص به حداقل رساندن خطرات است که سخت تر به تصویر. چکیده خطرات مانند بیماری های نامرئی به نظر می رسد کمتر تهدید به ما از انجام ملموس این تهدید تروریست ها و یا تورنادو. مغز ما تفسیر کم احتمال حوادث به عنوان داشتن یک صفر شانس اتفاق می افتد و آن را اساسا نا امید کننده در نظر نمایی چهره—مانند گفتن راه گسترش عفونت از طریق یک جمعیت. تعداد موارد کوچک شروع می شود بنابراین ما سریع و بصری مغز به ما می گوید آن را به ماندن کوچک برای همیشه لطفا برای. این است چرا که معما در مورد برکه که در آن لیلی پد در حال دو برابر شدن حجم در هر روز بسیار روی حیله و تزویر. (اگر این تالاب به طور کامل پوشش داده شده با پد لیلی در روز 40 در چه روزی انجام نیلوفرهای پوشش نیمی از حوضچه ؟ پاسخ این است که بعد 39.) “چیزی که شوم در مورد نمایی-منحنی رشد است که این جهش تا همه از ناگهانی و تحت الشعاع شما” Slovic گفت. در یک قطعه برای Nautilus چند سال پیش, K. C. کول دخیل این توان innumeracy در توضیح چگونگی تغییر آب و هوا “قادر به خزش بر روی بسیاری از ما با گربه ، “بزرگترین ضعف نژاد بشر” فیزیکدان آلبرت بارتلت یک بار گفت: “ما ناتوانی در درک تابع نمایی.”

این ممکن است توضیح دهد که چرا در فوریه 23 با 51 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد که وضعیت “بسیار تحت کنترل است.” یک ماه بعد تعداد موارد بیشتر از 44,000. مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به Shefrin است که بسیار شهودی و متفکر. “او بسیار قوی شهود و او می رود و با او غرایز” Shefrin می گوید. مشکل این است که شهود ما همیشه درست نیست.

در آن زمان یک فاجعه است در آستان ما—زمانی که بیمارستان ها در حال پر کردن در ایتالیا اما هنوز در آمریکا و ذهن ما به اشتباه تسکین ما یک بار دیگر. مردم مشکل دارند تجسم خود را به عنوان نوع فرد چیزی بد اتفاق می افتد به. برای مثال از آنجا که افراد مسن باید به حال بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 برخی از جوان آمریکایی ها ممکن است فکر می کنم آنها خود را شکست ناپذیر هستند. “اگر ما خودمان را به عنوان قربانی یک بیماری مانند COVID-19 پس از آن ما را مستعد ابتلا به دست کم گرفتن این احتمال که ما در واقع می تواند مانند یک قربانی” Shefrin می گوید.

در بالا از آن شکست تخیل یک مفهوم به نام “انگیزه استدلال” دروغ ما اطمینان داد که چیز بد ما نمی خواهید به اتفاق می افتد احتمالا نمی خواهد. “اگر شما دولت فدرال و شما امیدوار به قرار دادن با هم یک کمپین انتخاب مجدد مبتنی بر رونق اقتصادی و سپس ایده جهانی برای خاموش کردن یک چیز وحشتناک می گوید:” ناتان Novemsky بازاریابی استاد در دانشگاه ییل. “چیزهایی که ما با انگیزه هستند و نه به اعتقاد ما بسیار خوب در نمی آید.”

هنگامی که این بیماری در نهایت می رسد و مردم شروع به در حال مرگ مغز ما سقوط به دام: تعداد زیادی از مردم را تحت تاثیر قرار بیش از حد بزرگ است به لحاظ روانی معنی دار است. Slovic پیدا کرده است که بسیاری از مردم تحت تاثیر یک فاجعه یک نوع روانی بیحس کننده رخ می دهد. اگر مردم قادر به احساس عمیق برای یک قربانی و گرفتاری او “شفقت محو” می توانید در هنگامی که یک تراژدی شامل دو یا بیشتر قربانیان. مردم احساسات مثبت در مورد اهدا به نیازمندان کودک کاهش دو کودکان نیازمند. این شاید کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آمریکایی ها می توانید دور تا هزاران دلار برای کمک به فرد بیمار مردم GoFundMe مبارزات اما دریغ از حمایت جهانی بهداشت-سیستم بیمه است. به طور مشابه یک بیماری است که به احتمال زیاد برای از بین بردن 60,000 آمریکایی ها بسیاری از آنها با غریبه ها می تواند به نظر می رسد کمتر خطرناک تر از آن واقعا است.

درس از این شکاف در تفکر جمعی می تواند مفید باشد در برنامه ریزی برای آینده بزرگ آمورف بلایای طبیعی مانند تغییر آب و هوا. این است که اگر ما قبول و درمان آنها. در علاوه بر این به بالا بردن آگاهی از این مشکلات روانی کارشناسان به من گفت: ما باید به محل قرار مکانیسم و قوانین را زیر پا بگذارند و انسان فاجعه-نادیده گرفتن تعصبات. گفت که ما قطعا دقیق و زمان بعدی کافی نیست; مانند مردم در سیل دشت ما احتمالا نمی خواهد تصور کنید که واقعا یکی از بزرگ در حال آمدن است.

کارشناسان می گویند که ایالات متحده باید متعهد منابع برای آماده سازی جلوتر از زمان به طوری که ما روانی نقاط کور نیست ما را تضعیف می کند. بعلاوه رهبران دولت می تواند به صراحت نبرد این تعصبات به دنبال تنوع نظرات به stress-test نظرات خود را. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که در مقابل انجام برای ماه هل دادن کنار راستان و ترویج کسانی که به او بگویید که چه او می خواهد به شنیدن.

“دولت ابزاری است که ما تشکیل برای محافظت از ما را از چیزهایی که ما نمی توانیم خودمان را از افراد می گوید:” دیوید Ropeik یک ریسک ادراک نویسنده و مشاور است. که فقط کار می کند اگر دولت پاسخ نمی دیکته شده توسط یک فرد اقدام به غریزه. افراد ممکن است کوته اما اگر ما در تلاش برای نگاه با هم ما می توانیم با وضوح بیشتری ببینید چه دم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>