این غم و اندوه و همبستگی پاریس تحت مستند

People enjoy a sunny Sunday on the Seine river banks.
در مکان هایی مانند پاریس که ممتاز I. R. L. بیش URL, ممکن است این میزان برداشت به مجبور طعم چیزی خطرناک است ؟ عکس توسط Gonzalo Fuentes / ایسنا

Coronavirus همه گیر است که یک فاجعه جهانی با مختصات محلی. در فرانسه می آید بر روی پاشنه از anti-بازنشستگی-اصلاحات اعتصاب که تعطیل کشور برای بسیار از زمستان که خود را بر روی پاشنه از gilets jaunes تظاهرات که تعطیل کشور برای بسیار از زمستان قبل از آن. خواب زمستانی برای فصل بهار احساس viscerally اشتباه در هر نقطه. اما مفهوم اجتماعی فاصله به عنوان وظیفه مدنی ناشی از یک نوع خاص از خستگی و سردرگمی و حتی شکستگی در اینجا که در آن, در پی حملات تروریستی 2015 و 2016 ارتفاع همبستگی نشان داده شد تا در یک کافه تراس برای یک لیوان شراب.

Coronavirus وارد فرانسه در پایان ماه ژانویه با دو نفر که اخیرا به چین سفر کرده است و در حال حاضر رسیده نمایی مرحله با تعدادی از عفونت در حال حاضر بیش از شش هزار اساسا دو برابر در هر سه روز. یکشنبه زرق و برق دار برای اولین بار در در حالی که کاملا. مردم بیرون رفت و به پارک ها و میادین—خودخواهانه اما شاید تنها نیم comprehendingly به عنوان آنها می خواهم گفته شده توسط نخست وزیر به ماندن در خانه به جز “برای انجام ضروری خرید و یا به انجام یک کمی از ورزش است.” صبح دوشنبه لوموند گزارش داد که دولت با توجه به قرار دادن جمعیت تحت حبس از نظر جمعیت است که تا به حال محقق در چنین زیبایی نقاط به عنوان بانک ها از سن و باغ لوکزامبورگ و در بازارهای مانند دوازدهم Arrondissement را marché d’Aligre مایل به اجازه می دهد خود را “یکی از آخرین لحظه از بی پروایی.” پاریسی با شانس و یا ثروت به اقامت در روستا از شهرستان فرار—بسیاری از آنها را با قطار و به خود پدر و مادر’ خانه—مهاجرت که تنها می تواند مشکل را تشدید کند.

با شایعات از مجموع مستند گردش, پاکسازی خطاب به ملت در تلویزیون دوشنبه شب. “ما در جنگ هستند,” او گفت: به سادگی اعلام کرد که اروپا می بستن مرزهای خود را برای سی روز و برای حداقل بعد از پانزده مردم فرانسه خواهد بود موضوع را به سخت زندان اجرا با جریمه تا یک صد و سی و پنج یورو است. سخنرانی بود calmingly قاطع اگر عجیب خاموش در چه قوانین جدید برای مردم بنا در خارج از شهرستانها: اتومبیل برای مثال نمی آیند. برای لحظه ای, سریع, انفرادی, تنه زدن است که هنوز اسلام در فرانسه اما مفهوم این بود که حتی این نخواهد بود اگر فرانسه بلافاصله نمی توانید آن را با هم و سر خم کردن. اگر پاکسازی unhelpfully اشاره نمی, آن را در حال حاضر نیاز به تکثیر و ثبت گواهی در سفارش به ترک خانه. (کسانی که یک چاپگر می تواند کپی گواهی توسط دست و یا دانلود آن را پر کنید و آن را در نرم افزار Adobe و ایمیل آن را به خود را دارند.) همچنین مدرسه و کار کار انجام شود. چه کسی می دانست که تولید کنندگان چاپگر خواهد بود که برندگان بزرگ از coronavirus? “آیا کسی که یک چاپگر برای فروش ؟ به وام در طول مدت حبس?” کسی که نوشت: اوایل صبح امروز در Facebook به پدر و مادر در محله من.

تا به حال دولت بوده است ارسال پیام های مخلوط, که تا به حال منجر به اختلال رفتار است. موزه لوور بسته و دوباره باز مطابق با کارکنان رای; نشانه در Métro توصیه در برابر دست تکان دادن بدون ذکر جوانه-گسترش ظرفیت لا bise. روز پنج شنبه دولت اعلام کرد که مدارس خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته. روز شنبه, رستوران ها, کافه ها و دیگر غیر ضروری تجارت کمی گرد و غبار. شما می توانید یک مدل موی اما در سخنرانی خود به ملت آن شب در آستانه انتخابات شهرداری ها رئیس امانوئل پاکسازی شد و هنوز هم اصرار هموطنان خود به خارج و رای و گفت که او می خواهم مشورت کارشناسان علمی که “در نظر بگیرید که هیچ چیز وجود دارد برای جلوگیری از فرانسه حتی بیشتر آسیب پذیر از رفتن به پای صندوقهای رای است.” فرانسه رای دادند در صبح روز یکشنبه در کم خونی اعداد—در چهل و پنج درصد از مردم در انتخابات تشکیل یک رکورد کم است. او در سخنرانی خود, پاکسازی اعلام کرد که دور دوم رای گیری برنامه ریزی شده برای ماه مارس 22nd خواهد بود به تعویق افتاد و به احتمال زیاد تا ماه ژوئن. برای آنچه در آن ارزش, حزب سبز ساخته شده است دستاوردهای قابل توجه در شهرستانها مانند بوردو و لیون. در پاریس وقت سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo امن یک فرمانده پیروزی امیدوار کننده یک “پانزده دقیقه در شهر” است که در آن هر پاریس خواهد بود قادر به تهیه هر خوب لازم و سرویس در عرض یک ربع ساعت پیاده روی و یا دوچرخه سواری از chez elle. صبح روز دوشنبه در توییتر به جای اظهار نظر در نتایج انتخابات Bénedicte Pételle یک نماینده کنگره از پاکسازی را L. R. E. M. حزب اعلام کرد که هشتاد و شش سال پدر و هشتاد ساله و مادر هر دو در بیمارستان با کوروناویروس. “پدر من است ‘رفتن به آرامی’ با توجه به پزشکان. مادر من است که در یک ونتیلاتور نمی قادر خواهد بود برای خداحافظی به او.” او اصرار مردم برای ماندن در. “من کسی را سرزنش نمی کند اما امروز ما باید نظم” Pételle گفت: Le Parisien.

همه چیز در حال حرکت بسیار سریع در فرانسه و جاهای دیگر که به نظر می رسد تا حدودی بیهوده سعی کنید به آنها را ضبط. یکی از بهترین می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای گرفتن یک هدف در حال حرکت در یک معنی لحظه ای و یا مطرح, روزنامه نگاری نسخه از گوشی های هوشمند “پشت سر هم” حالت. همانطور که من راه می رفت در سراسر پاریس از این گذشته صبح, عبور Pompeii-سبک تابلو از انباشته اغذیه فروشی و مشروب فروشی صندلی و رها شاد-ساعت منوها (شاید سال آینده که “وین chaud, au, کنیاک, 7 €”); در مواجهه با یک زن و شوهر جوان مالزی انجام عکاسی در Pont des Arts کامل عروسی لباس شاهانه یا فاخر (آنها نشنیده بودم چیزی در مورد مستند). در تلاش برای به دست آوردن احساس برای همه چیز در یک conscionable فاصله افکار من تبدیل به “solastalgia”—یک کلمه اختراع توسط استرالیا فیلسوف گلن آلبرشت و ذکر شده در اخیر مشخصات جنی Offill, توسط, Parul Sehgal که اشاره به روانی درد از ویرانی زیست محیطی. من احساس چیزی شبیه به این برای بافت اجتماعی کشور من ، شهر و محله من که زمان despoilation است البته نه ربطی به بحران زیست محیطی. فرانسه بالا-تماس با جامعه است. این دومین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا اما با توجه به یک اندازه در یک سال 2018 گزارش رتبه یازدهم در استفاده از اینترنت و خرید آنلاین با کمتر از هفتاد درصد از مردم فرانسه با داشتن چیزی خریداری آنلاین در سال گذشته است. نسبی ضعف e-commerce در فرانسه می تواند آزار دهنده است هنگامی که شما احساس نمی مانند بیرون رفتن در باران برای پیدا کردن یک بچه یا حمل آن از پله ها بالا. بر خلاف دوستان من در نیویورک, هیچ کس من می دانم که در پاریس سفارشات پوشک از آمازون. معمولا آسان تر به پیاده روی پایین خیابان و چیز خودتان.

در حال حاضر که تماس انسان احساس می کند با ارزش در نسبت مستقیم به آن precariousness. Anne Hidalgo را پانزده دقیقه شهر مجبور تعارفات و جزئی schleps به نظر می رسد به مراتب بهتر از ضد عفونی کننده مستقیم و بی واسطه از Deliveroo و زوم. این یک نجیب غریزه سعی کنید به فکر می کنم از زمان coronavirus آن ممکن است به عنوان یک دوره برای انعکاس و بازسازی “به اختراع جدید همبستگیهای” را به عنوان پاکسازی گفت. بیش از یک هزار نفر از ما را شب گذشته در شش پیوستن به در در Lili Barbery-Coulon زنده جلسه مراقبه در Instagram. آن باز بود به هر کسی اما تا آنجا که من می توانم بگویم که از نظر ظاهر روی آن پر شده بود با پاریسی که احساس خوب: نزدیکی حتی در یک فاصله اجتماعی. “À demain!” دیدگاه پس از دیدگاه نوشت.

اما حتی با نفس از آتش و دوش از نور و اضطراب باقی بماند. ممکن است این سم زدایی در سراسر جهان واقعا به مقدار یک retox و یا در مکان هایی که تا به حال ممتاز I. R. L. بیش از URL مجبور طعم چیزی خطرناک است ؟ نمی اجتماعی فاصله یک شتاب از آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد به بسیاری از مردم در بسیاری از مکان ها توسط انتخاب قبل از آن وارد شده توسط فیات همه را راحت سلول سرمایهداری به راحتی غنی شده با همه چیز آنها همیشه می تواند برای آرزو (یا دقیق تر استطاعت)? پاکسازی وعده داده شده به بسیج هتل و تاکسی برای پرسنل پزشکی. “دولت پرداخت خواهد شد,” او گفت:. (این را باید گفت شگفت انگیز بود مم مواد.) او اعلام کرد که تعلیق از ابزار و اجاره صورتحساب برای کسب و کارهای کوچک رو به دشواری اما حتی بسیاری از روزانه سایت از تعامل انسانی به احتمال زیاد نمی خواهد زنده ماندن خاموش کردن. بسیاری از انسان نمی خواهد. پس من نشستم به نوشتن این 1,233 موارد جدیدی از کروناویروس وارد سیستم شده اید در فرانسه. لحظه ای که با دوستان جلوتر از ما حدود یک هفته شده اند التماس آمریکا برای جلوگیری از اتحاد با این وجود وارد شده است. چه آن را مانند در مستند دوستان در خارج از فرانسه می خواهید بدانید ؟ انت و ضروری است. آمریکایی ها که به عنوان بعید است که از فرانسوی ها یاد بگیرند به عنوان فرانسوی بودند از ایتالیایی ها را بدانید این احساس برای همین و به دلایل مختلف مدتی بسیار به زودی.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>