اطلس روزانه: امریکا در حال حاضر شکسته

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

الیور MUNDAY

استدلال روز

همه گیر نیست شکستن امریکا است. آن را در حال حاضر شکسته جورج پاکر استدلال می کند و این ویروس به سادگی بهره برداری نقاط ضعف آن.

“هر روز صبح در پایان ماه مارس آمریکایی ها از خواب بیدار برای پیدا کردن خود را از شهروندان یک کشور شکست خورده” او می نویسد: در این پیش نمایش ویژه از ما ژوئن 2020 موضوع است.

آمریکایی ها در حال حاضر باید درخواست خود را سخت به سوالات از جمله “آیا ما هنوز هم قادر است از خود دولت؟” ادامه استدلال خود را در کامل است.

خواندن اضافی: جورج قبلا هشدار داده است که موسسات آمریکایی در یک وضعیت, پوسیدگی با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این جلد مجله داستان.

آدم میده

امروز شیوع خواندن راهنمای

یک سوال پاسخ داد: آیا آمریکا COVID-19 تعداد تخت ؟

یک پاسخ است: “روشن است که برخی از آمریکایی ها که coronavirus اما چه کسی نشان نمی دهد تا در آمار رسمی” Alexis C. Madrigal و رابینسون مایر که راه اندازی یک پروژه ردیابی ایالت آزمون پیشرفت نوشتن.

یک آمار برجسته میزان از این موارد است که ایالات متحده می تواند از دست رفته. الکسیس و غارت ارزیابی متریک به نام تست مثبت نرخ ارز که تخمین زده چگونه بسیاری از مردم که در حال آزمایش این ویروس یافت می شوند به آن را دارند. در ایالات متحده آمریکا است که نرخ 20 درصد است. که بسیار بالا و حاکی از آن است که پزشکان در حال آزمایش تنها آن دسته از بیماران بسیار بالا احتمال داشتن ویروس.

مثبت رای ما هنوز نمی دانیم که بسیاری از coronavirus موارد در ایالات متحده, اما آن می تواند ما را به یک مفهوم کلی از نحوه شدید خاص شیوع است. در امریکا مورد آن نشان می دهد که شیوع است به دور از تحت کنترل است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • 12 چیز رایگان برای گوش دادن و یادگیری در قرنطینه

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

کمک به ما در تصمیم گیری این موضوع از هفته آینده #AtlanticMovieClub. این چهار ’90s بازیگران محبوب اما نه همیشه جدی گرفته شود. ما منتقد فیلم دیوید سیمز خواهد دوباره کار از یکی از این ویژه هنرمندان و کاوش جای خود را در سینمای آمریکا. چه کسی باید او را انتخاب کنید ؟

  • جنیفر لوپز
  • کیانو ریوز
  • وینونا رایدر
  • ویل اسمیت

رای در توییتر و یا با پاسخ دادن به این ایمیل با انتخاب شما.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا.

ما به دنبال بحث با افرادی که تقاضا برای بیمه بیکاری با توجه به همه گیر. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا به ما را با نام محل و مربوط به جزئیات کار.

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. این هفته او توصیه می کند یک خواننده که خواهر است “نه دست زدن به شیوع کروناویروس خوبی”:

او بد و اضطراب و به دلیل گرادیان مدرسه او یک اختلال هراس که شامل مکرر حملات هراس. او انتظار دارد که من به کنسول و آرام کردن او و من تلاش کرده اند اما آن را طاقت فرسا است. … می توانم بگویم او را به حد او چقدر در من ؟ یا باید قبول دارم که به منظور کمک به او از طریق او روان-بیماری سفر این است که آنچه مورد نیاز است از من ؟

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در [email protected].

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>