اطلس روزانه: چهار رهبرانی که سرعت عمل

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

سیمون SCHLUTER / شهرستان / HEADPRESS / REDUX

این شیوع نهایی رهبری در سراسر جهان تست. به عنوان همکار من Uri فریدمن عاقلانه آن قرار دهید:

هر رهبر در این سیاره مواجه است همان تهدید بالقوه. هر رهبر است, واکنش متفاوت در سبک های خود. و هر رهبر در نظر گرفته خواهد شد با نتایج.

امروز ما در حال بررسی چهار رهبران که ستایش برای خود صلاحیت است. همه حاکم بر مناطق ویژه با نرخ پایین از عفونت—معنی به درجات مختلف است که اثر خود را ممکن است به ترجمه بهتر سلامت برای شهروندان خود. در اینجا یک نگاه چگونه آنها منجر شده است.

Jacinda protocol wine studio, نیوزیلند, نخست وزیر

Protocol wine studio یک همدلانه رهبر با یک پس زمینه در ارتباط است و آن را نشان می دهد: او پیام بوده است “روشن و سازگار باشد و به نوعی به طور همزمان جدی و تسکین دهنده,” Uri یادداشت ها.

و او ممکن است موثر ترین رهبر در این سیاره در حال حاضر او استدلال می کند. تنها با 13 مرگ و میر تا کنون نیوزیلند است که در مسیر از بین بردن شیوع آن در دسترس نباشد.

آنجلا مرکل صدراعظم آلمان

معاون سابق تحقیقات دانشمند است که دارای درجه دکترا در شیمی کوانتومی است که “کمتر از یک فرمانده و بیشتر یک دانشمند رئیس.”

“آلمان رهبر اتحاد مستقر مشخصه خود را عقلانیت همراه با یک کارهایی احساسات برای هدایت کشور را از طریق آنچه که تا کنون بوده است نسبتا نبرد موفق در برابر COVID-19” این نویسنده لی میلر گزارش در اعزام از برلین.

گاوین Newsom فرماندار کالیفرنیا

اول-ترم فرماندار تهاجمی سریع واکنش به شیوع این بیماری به نظر می رسد پرداخت: هر چند دولت تحت آزمایش کالیفرنیا منحنی به نظر می رسد دور تملق تر از نیویورک است.

تاد S. Purdum می نویسد: از لس آنجلس: “Newsom رویکرد نیز روشن ترین نشانه در عین حال که در کالیفرنیا استثنایی … به خوبی ممکن است جدید آمریکا استثنایی.”

لندن نژاد شهردار سان فرانسیسکو

روز قبل از Newsom تعطیل, دولت, شهردار نژاد تعطیل کردن شهرستان خود را. او اقدام اولیه و سپس بحث به احتمال زیاد به کمک نگه داشتن سان فرانسیسکو تعداد نسبتا کم است.

“او درست در زمان مناسب حتی اگر آن چیزی است که مردم می خواستم به شنیدن” سناتور کامالا هریس یکی از نژاد های سیاسی و مربیان گفت: من همکار راسل برمن.

جرمی لئونگ

یک سوال پاسخ داد: چرا COVID-19 ساخت برخی از افراد مریض تر از دیگران است ؟

برخی از بیماران احساس تقریبا هیچ چیز در حالی که دیگران صرف هفته در ICU. گیج کننده از جنبه های جدید کروناویروس است چگونه متنوع مردم را پاسخ هستند.

در یک نقطه خاص این ویروس خود را به خطر انداختن فرد است. آن را در بدن خود است. جیم Hamblin توضیح می دهد: “هنگامی که این ویروس گسترش یافته است به طور گسترده ای در درون بدن ما خود ما سیستم ایمنی بدن می شود چیزی که بیشتر به فوریت تهدید به کشتن ما.”

هنگامی که بدن به رسمیت می شناسد که در آن بوده غرق شده توسط ویروس است که می تواند به یک یا دو هفته پاسخ ایمنی گاهی می رود به اوردرایو. این فرایند شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان به نظر می رسد آنچه باعث می شود بسیاری از coronavirus بیماران را به سقوط.

محققان به دنبال الگوهای که زنده می ماند سايتوکين طوفان و که نمی کند—و رویکردهایی است که ممکن است کمک به کنترل یک بیمار پاسخ ایمنی است. که کار در حال انجام است و ما لازم نیست که پاسخ رتبهدهی نشده است, اما ما نمی دانیم که یک فرد واکنش سیستم ایمنی بدن است و نه جدا از عوامل اجتماعی.

“تنوع در پاسخ ایمنی بدن بین مردم است که با توجه به خیلی بیشتر از سن و یا بیماری مزمن” جیم می نویسد. “افرادی که قادر به کار و زمانی که بیمار یا که اصلا راحت و آرام در خانه و یا کسانی که فاقد دسترسی به مواد غذایی خوب و هوای پاک—به احتمال زیاد به تحمل بار شدید بیماری است.”

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت
  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • 12 چیز رایگان برای گوش دادن و یادگیری در قرنطینه

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

چنگ زدن به یک قلم و یک کویل—هر چه نزدیک. این سومین هفته از #AtlanticPoetryChallenge. ما آخرین سریع ممکن است نیاز به برخی از درون گرایی: نوشتن یک شعر برای خود آینده خود را.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>