اطلس روزانه: چگونه چهار کشور در حال دست زدن به این شیوع

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

جزوه / ایسنا

“همه گیر مانند بلایای طبیعی باید یک راه آشکار حقایق اساسی در مورد جوامع آنها تاثیر است.”

پنج سال گذشت از آن Applebaum ما برنده جایزه پولیتزر مقاله نویس برای اولین بار نوشت که حکم. اما حقایق او کشت در اوایل ماه مارس فقط شروع به گل.

این شیوع است که نشان از گرایش عمیق تر از دولت ها در سراسر جهان است. در زیر نگاهی به چگونه چهار کشور مختلف—انگلستان و مجارستان و چین و برزیل—در برخورد با این بیماری و آنچه را پاسخ چیست.

بریتانیا کشد بازگشت از لبه.

آخر این هفته نقطه عطفی تام McTague می نویسد از لندن است. “این شد 48 ساعت است که در آن بریتانیا ثابت خود بنیادی ثبات و در انجام این کار ساخته شده تغییر واقعی بیشتر احتمال دارد پس از این است که بیش از همه است.”

این تجهیز نشدن فرم سه رویداد: (1) انتخابات جدید حزب کارگر رهبر به جای جرمی Corbyn; (2) نادر نشانی از ملکه; پس (3) اخبار نخست وزیر بوریس جانسون بستری (او را از آنجا منتقل شده است و به مراقبت های ویژه).

مجارستان می افتد به استبداد.

هفته گذشته پارلمان این کشور تحت کنترل نخست وزیر ویکتور وزیر حزب رای دادند به وزیر فوق العاده اضطراری قدرت از جمله “حق حکومت توسط فرمان—به طور نامحدود.” اتحادیه اروپا در ضمن می ایستد تا حد زیادی ناتوان برای جلوگیری از کشور دموکراتیک backslide.

همه گیر آن استدلال صرفا بهانه ای برای قدرت گرفتن.

چین متمایل به تبلیغات.

اتهامات اطلاعات سرکوب و پوشش همواره حاضر پکن از اوایل هفته از وقوع. هنوز هم دولت در حال حاضر نقطه خود را به عنوان یک رهبر جهانی در همه گیر پاسخ. “ذهن هرگز که چین قرار دادن جهان در این مخمصه در وهله اول” همکار من کتی Gilsinan می نویسد: “[رئیس جمهور] Xi آماده است تا اعلام پیروزی در خانه است.”

نادیا Schadlow یک معاون سابق امنیت ملی و مشاور معتقد است که منتقدان باید با در نظر گرفتن این احتمال که رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود در مورد چین است.

برزیل در سیاسی یدک کش-از-جنگ.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro اهمیت جلوه virus به عنوان یک “کمی آنفولانزا”—اصرار دارد که اقتصادی خرید اینترنتی خواهد بود و حتی کشنده تر است. Bolsonaro موضع اتحاد جسارت دیگر تندروها “اما آن را نیز در سمت چپ او جدا شده و در محاصره,” Uri فریدمن می نویسد.

مقامات محلی و گلدان-کوبیدن معترضان در حال هل دادن به عقب. فرماندار Rio de Janeiro, Wilson Witzel, فقط موفق به کسب یک دادگاه مبارزه با Bolsonaro اجازه می دهد Witzel ادامه با فرودگاه و بسته شدن راه بیش از دولت فدرال اعتراض.

کریستوف Stache / خبرگزاری فرانسه / گتی

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

نوشتن شعر. به افتخار ملی شعر ماه ما در حال راه اندازی یک هفتگی شعر نوشتن را به چالش بکشد. پست کار اصلی خود را در Instagram با برچسب #AtlanticPoetryChallenge را وارد کنید (بخوانید جزئیات کامل در اینجا).

این هفته نوشتن سریع است: نوشتن در مورد چیزی یا کسی که شما رشد کرده و نزدیک به.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

آنچه که Quibi به هر حال ؟ و چرا مردم در پشت آن تا اعتماد به نفس ؟ تاد S. Purdum ما لس آنجلس مبتنی بر کارکنان نویسنده طول می کشد در یک نگاه جدید کوتاه-فرم پلت فرم های ویدئویی که امروز راه اندازی شد.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

(بیانکا BAGNARELLI)

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. در این هفته او توصیه می کند پدر و مادری که در خانه گیر کرده با بچه ها در طول coronavirus مستند:

والدین چگونه می توانند بهترین کمک به کودکان خود را مدیریت عاطفی و سلامت روانی در اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس? آنها در حال خرید و فروش با تعداد زیادی از تغییر فشار و انزوا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و من قدردانی هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه به بهترین کمک به آنها در مقابله با احساسات خود را.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در [email protected].


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>