اطلس روزانه: چگونه این به پایان می رسد

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

جوآن ونگ

آمریکا قرار بود آماده شده است. آن نبود.

حالا چه می شود ؟ هنگامی که از این همه پایان ؟ هنگامی که زندگی در آمریکا به حالت عادی بازگشت ؟

امروز ما تحریریه اد یونگ مذاکرات از طریق تعدادی از سناریوهای در این جامع ضروری کار روزنامه نگاری است. من شما را تشویق به خواندن آن را در کامل است.

این اکتشاف از آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید. اما قبل از اینکه به دنبال به جلو اد revisits گذشته retracing ما چگونه به اینجا رسیدیم و آنچه نیاز به تغییر بلافاصله برای اطمینان از بهترین نتیجه ممکن است.

چه رفت

امریکا گناه اصلی—”تنها عیب که تضعیف هر اقدام متقابل”—بود که شکست آن برای استقرار تست در اوایل گسترش این بیماری است.

آنچه ایالات متحده می تواند انجام دهد در حال حاضر

“این بدترین سناریو” اد می نویسد. “برای جلوگیری از آن چهار چیز نیاز به اتفاق می افتد و به سرعت.”

  1. تولید تجهیزات حفاظت فردی (ماسک و مانند آن).

  2. تولید و تست.

  3. ادامه اجتماعی فاصله.

  4. ارائه روشن و سازگار پیام از بالا.

آنچه که در آینده نگه می دارد

وجود دارد ممکن است endgames. یکی از اولین و در حال حاضر بعید به نظر می رسد: که هر کشور به طور همزمان توقف شیوع آن. دوم این است که این ویروس در نوردد و جهان و fizzles در رشد گله ایمنی—اما در این فرایند میلیون ها نفر می میرند.

سومین و بهترین گزینه است “که جهان پخش طولانی بازی ضربت سخت زدن یک مول با ویروس زنی از شیوع بیماری در اینجا وجود دارد و تا زمانی که یک واکسن تولید می شود.” در اینجا آنچه که می خواهم نگاه.

سارا BLESENER / نیویورک تایمز / REDUX

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • داس و don’ts از “اجتماعی فاصله”

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

یک سوال پاسخ داد: چه احتمال ابتلا به کروناویروس در فروشگاه مواد غذایی?

ما خبرنگار بهداشت اولگا خزان اخیرا در گزارش های نسبی خطرات ناشی از خرید مواد غذایی برای هر دو به مشتریان و کارکنان:

نگرانی اصلی برای خریداران این است که دیگر مردم نه غذا. هر چند خریداران ممکن است نگرانی در مورد آلوده خود را با دست زدن به همان سیب یا Cheerios جعبه به عنوان کسی که کارشناسان بهداشت می گویند انتقال از طریق مواد غذایی و یا بسته بندی آن است که تا حد زیادی قابل اجتناب. تحقیقات نشان می دهد که این ویروس می تواند وجود داشته باشد روی مقوا بسته بندی مواد غذایی برای یک روز و در پلاستیک برای چند روز اما آن را می شود کمتر عفونی بیش از این دوره. “توصیه من این است که فقط به شستن دست های خود را بعد از اینکه شما رسیدگی خارجی بسته بندی” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا می گوید. “بالا لمسی” اشیاء از قبیل خرید-سبد خرید دسته هستند یک نگرانی بزرگتر اما بسیاری از فروشگاه های ارائه شده مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای کسانی که.

سرفه انسان در ضمن می تواند سخت تر به فرار. این یک کنترل خطر برای خریداران که می توانید به فروشگاه بروید و در ساعت های عجیب و غریب و با استفاده از خود پرداخت. اما در معرض خطر عفونت هستند تحویلدار خود را که ایستاده فقط چند پا از صدها نفر از مشتریان در روز است.

امشب اطلسمصوب خود قرنطینه فعالیت:

به دنبال برخی از حق بیمه سینما به شما از طریق روز قوز? سخت افزار یکی از بهترین فیلم های قرن ما منتقد دیوید سیمز می نویسد: ستایش کارگردان دیوید فینچر این فیلم به عنوان “بهتر از هر واقعی جرم و جنایت مستند.” آن را در دسترس در Netflix بکشد.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

نویسنده داستان لورن Groff را شهوت پرست داستان کوتاه “مرغک” ویژگی های یک گروه از high-school gal بگیرید و یاد دهید تأمل در رویدادهای یک سازنده تابستان دهه بعد. لذت بردن از غنی, شوخ, ارائه, از undertones از دوستی زن در خرابی شاید بین مجازی گرفتن یو پی اس خود را با دوستان خود.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما. به طور خاص, ما می خواهم برای شنیدن در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر زندگی خانوادگی خود را—که آیا مراقبت از کودک, شریک زندگی, روابط, و یا هر گونه دیگر خانواده پویا.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و هیلی ویس و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>