اطلس روزانه: چگونه این بیماری ممکن است تغییر شکل طبقه کارگر

تراشه SOMODEVILLA / DAVID DEGNER / جو RAEDLE / NOAM GALAI / کریستوفر FURLONG / یوهانس EISELE / والری مکن / خبرگزاری فرانسه / گتی

این بیماری تمایل به ایجاد عدم اطمینان بیشتر از یقین است, اما آن را ساخته شده یک چیز بسیار روشن است: آنچه به منزله کار ضروری. به عنوان همکار من اولگا خزان رک و پوست کنده آن را قرار داده: “این افرادی که دریافت پرداخت برای نوشتن توییت در تمام طول روز, اما افرادی که حفظ تویتر در نخود و هاله بالا.”

این نوع از کارگران تمایل به کسب کمتر است. و آمریکایی ها به نظر می رسد سپاسگزار آنها را برای قرار دادن زندگی خود را در خطر است. اما می تواند این بیماری همه گیر تغییر شکل به کار در این کشور کلاس ؟

برای استارت, چرا بسیاری از کارگران ضروری کسب درآمد بسیار کمی? آنی خودشان مطرح شده این سوال به اقتصاددانان و کارشناسان کار و پاسخ discomfiting. “آنها شده ایم به طور سیستماتیک بی ارزش برای سال,” او می نویسد. “اما آنها نمی شود.”

در گذشته بیماری های همه گیر باعث تغییرات مثبت برای کارگران است. یک مطالعه مورد بررسی قرار 15 عمده شیوع پیدا کردن است که آنها افزایش دستمزد برای سه دهه پس از آن همکار من اولگا خزان در گزارش خود جارو قطعه در چه coronavirus می تواند باعث یک جنبش پوپولیستی (یا لیبرال یا محافظه کار).

وجود دارد برخی از نشانه های اولیه از جنبش سیاسی. “اگر آن را به دست آورد کمی اطلاع کنگره گذاشته است زمینه را برای این پتانسیل جدید اقتصادی طبقه در اخیر آن در قوانین اضطراری” ما کارکنان نویسنده رونالد Brownstein اشاره می کند. “در حالی که این اقدامات موقتی آنها نشان دهنده اولین دهانه در مقاومت قبلی از کنگره جمهوری خواهان و کسب و کار جامعه به چنین ایده.”

مطالعه بیشتر: دارسی Courteau یک نویسنده و عکاس و غذا-پیک تحویل توصیف آنچه در آن مانند به عنوان “ضروری” در این مقاله شخصی.

دنیس Bresser / BSR آژانس / گتی

یک سوال پاسخ داد: در کشورهای که دوباره باز می دیدن پدربزرگ و مادربزرگ نوه های خود را?

جو Pinsker یک نویسنده کارکنان برای خانواده ما بخش خواسته چند کارشناسان. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

این ایده از کودکان که از لحاظ فیزیکی نزدیک به یک فرد مسن تر آنها زندگی نمی کنند با ساخته شده سه کارشناسان مضطرب است. “من می دانم که پدربزرگ و مادربزرگ و نوه می خواهید به نوازش” [Linsey Marr مدنی و محیط زیست-مهندسی استاد at Virginia Tech,] گفت: “من می دانم که من احساس وحشتناک اگر ما بازدید با پدربزرگ و مادربزرگ و معلوم بچه ها من به پایان رسید تا گرفتن آنها را بیمار و سپس آنها کشته شده اند.”

بنابراین پاسخ این است که “شاید” و “تنها واقعا دقت کنید.” این امر می تواند عاقلانه برای پدربزرگ و مادربزرگ به اقامت حداقل شش فوت دور از grandkids و برای بازدید به محل خارج از منزل. ساخت استثنا به این دستورالعمل است ریسک هنگامی که افراد مسن درگیر هستند از آن است که با مردم است که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

  • 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

اما _tenor رمان نویس شناخته شده 2010 کتاب اتاق می گرداند با یک قطعه جدید از داستان در دسترس به عنوان خوانده شده در سایت ما. “خون مالیاتی” گرفته شده است از آینده رمان کشش ستارهاست که در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر. “بله آن بوده است و نه وهم آور به بازخوانی متن,” او گفت: توماس Gebremedhin ارشد ویرایشگر برای مجله ما بیش از ایمیل. جزئیات کامل خود را گفتگو در مورد روند نوشتن.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

از دست داده در این هیجان بلند خواندن در مورد یک محقق خیره کننده کشف یک قطعه پاپیروس از قرن است که در آن عیسی مسیح است و باید از آن زندگی می کردند و به اتهام سرقت و پوشش و تقلب است که به دنبال.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اگر شما قادر به تمرین در طول همه گیر چگونه باید عادات خود را تغییر داد ؟ آیا شما برنامه ای برای رفتن به ورزشگاه خود را (و یا دیگر امکانات ورزشی) هنگامی که آن را بازگشایی? به ما بگویید.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>