اطلس روزانه: ایده هایی برای یک آخر هفته در قرنطینه

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

علامت متکالف / گتی

خواندن یک کتاب.

خواندن چیزی سورئالیست. چیزی به احساس بهتر است. شروع که رمان شما به معنای به عنوان خوانده شده آخرین سال دوباره لیست ما از بهترین کتاب های 2019. اگر توجه خود را span بیش از حد ساییده شده توسط اخبار به شعر تبدیل به سهولت به خواندن.

قرار داده و در برخی از آهنگ.

ما منتقدان برداشت 13 آهنگ ها به شما از طریق اجتماعی فاصله و همراه آن خلق و خو مانند پست–زوم-تماس بلوز. همراه با لیست پخش Spotify در می توان در اینجا یافت نشد.

ما همچنین از خوانندگان خود خواست به ما بگویید چه آهنگ آنها cueing در این لحظه. چند تا از شما تا به حال یک توصیه که کمی روی بینی: R. E. M. s “آن را پایان جهان به عنوان ما آن را می دانم (و من احساس می کنم خوب).” پیدا کردن که و بیشتر در این اطلس reader-سرپرستی لیست پخش Spotify در.

یا یک پادکست.

در ماه گذشته ما راه اندازی اولین روایت پادکست: Floodlinesمیزبانی Vann R. نوکرک دوم, داستان غیر طبیعی فاجعه است. برای اضافی الهام به نوبه خود به ما خلاصه ای از 50 بهترین پادکست ها 2019.

دنبال Barefoot Contessa.

به معنای واقعی کلمه نه استعاره سر و صدا که دکمه on Instagram. جایی که دیگر افراد مشهور شکست خورده اند برای تسکین Ina Garten حفظ “عجیبی در همدلی برای چه مردم انجام می دهند و چگونه طنین عاطفی از مواد غذایی ممکن است قادر به کمک کند.”

اجازه دهید هالیوود شما را در جایی دیگر.

فرهنگ ما تیم توصیه می شود هشت های مختلف نشان می دهد و فیلم به جریان راست در حال حاضر. افراط اشتیاق خود را برای فضاهای باز با قرار دادن بر روی یک کلاسیک غربی است.

سعی کنید از مد افتاده گر چه هنر.

ما دستیار سردبیر رزا Inocencio اسمیت می نویسد: زیبایی در مورد عطف به قلاب دوزی برای راحتی: “در زنجیره ای از اقدامات و حوادث است که می تواند منجر به یک غریبه زندگی یا مرگ من نمی دانم که در آن من مناسب و یا اینکه آیا من کار درست انجام می دهند. اما من می دانم که چگونه به انجام این کار; من می دانم که چگونه به لینک یک حلقه از موضوع را به یکی دیگر.”

در یک پروژه پخت و پز.

چیزی را انتخاب کنید خسته کننده به خصوص برای ارامش شما را به حالت آرامش است. ما ساکن newsroom سرآشپزها ارائه برخی از راهنمایی برای پخت و پز پایدار و خلاقانه—در میان شیوع.

تور امریکا از نیمکت خود را.

اجازه چشم خود را سرگردان کشور در زمانی که بقیه از شما می توانید. ما “پنجاه”, پروژه, از, ویرایشگر عکس, Alan Taylor خلاصه بازی فوق العاده عکاسی از هر کشور ایالات متحده آمریکا. (من ممکن است کمی مغرضانه اینجا نیست مریلند دوست داشتنی?)

دوباره قطعه فوق العاده ای از روزنامه نگاری است.

نگه داشتن اسکرول: ما ویراستاران و نویسندگان انتخاب شده و پنج بار خوانده شده است را برای شما در زیر.

به یاد داشته باشید که همه ما در این با هم.

این شاید مهم ترین از همه است. از من کوچک میز در سان فرانسیسکو شما ارسال کنم و شما عزیزان بهترین ها را در طول این دوران آشفته.انتخاب سردبیر

دنیس بخواهد
معاون سردبیر مجله

“دیجیتال ویرانه های فراموش شده آینده” (2017)

همانطور که ما عقب نشینی تا کنون بیشتر از فرد در تعامل من فکر نگه داشتن این جذاب مقاله توسط لسلی Jamison که می گوید داستان از افرادی که (هنوز!) صرف بیشتر وقت خود را در همه-اما-را فراموش کرده اید آنلاین پلت فرم دوم زندگی است. Jamison به بررسی چگونگی زندگی دیجیتال ارائه می دهد اتصال, فرار, اختراع مجدد—همه بسیار جذاب در حال حاضر—و همچنین به عنوان چگونه آن می افتد کوتاه از معامله واقعی است.

به عنوان خوانده شده: پس از یک روز طولانی در اینترنت

    
یونی Appelbaum
سردبیر ارشد و سابق مدرس در تاریخ و ادبیات در دانشگاه هاروارد

“بالا ماجراجویی (قسمت اول)” (1916)

در سال 1916 به اقیانوس اطلس فرستاده جوان جیمز نورمن هال در سراسر اقیانوس اطلس به گزارش داوطلبان مصرف به هوا برای دفاع از فرانسه است. جاروب در این رمان از این همه سالن رفت و سرکش—بهره گرفتن در لافایت Escadrille خود و تبدیل شدن به یک بسیار تزئین شده هوانورد به جای پر کردن داستان او وعده داده شده برای نوشتن. حساب او در نهایت تحویل سریال در شش قسمت در اقیانوس اطلس را به عنوان “بالا ماجراجویی” مخلوط vainglory و پهلوانان با یک خزنده آگاهی از واقعیت های جنگ است. (هال و یک همکار خلبان نقل مکان کرد به تاهیتی پس از جنگ که در آن آنها نوشت: فضل سه گانه با هم.)

رابطه بخوانید: با یک چرخ بری و یک دانه نمک

شان وانگ
سردبیر ارشد

“بابا-شوخی دکترین” (2018)

به عنوان یک بدون فرزند هزاره, من عاشق چیزی بیش از یک سالم رگبار واقعا چشم-نورد پدر و جوک. همکار من اشلی و بندهای کبوتر به “امریکا یکی از بزرگ خانوادگی سنت شفاهی” برای این 2018 شاهکار. شما می خواهید به شنیدن از همه از زبانشناسان به واقعی پدران (و granddads).

به عنوان خوانده شده: قبل از دوش (جناس ها بزرگ هستند افکار دوش; اجازه دهید که غرق در.)

آدم هریس
نویسنده کارکنان, سیاست

“یک لحظه زودگذر در منظومه شمسی” (2020)

ماه ما تا به حال یک شریک کوچک و جوان است که پیوست آن را در مدار اطراف زمین; اما این یک رابطه است. مارینا Koren می نویسد که در مورد از دست دادن و امیدوارم که از همکاران آمده است.

رابطه بخوانید: در حالی که به دنبال در آسمان

Annika Neklason
آرشیو ویرایشگر

“شیطان نوزاد در هال خانه” (1916)

در سال 1889 جین آدامز تاسیس یک حل و فصل خانه در شیکاگو است که ارائه مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی برای فقرا و برخی ادعا, یک خانه برای یک نفرین “شیطان عزیزم.” بررسی این افسانه شهری برای این اطلس در سال 1916 Addams مواجه خیلی درد واقعی از زنان خانه خدمت و ارائه صمیمی حساب چگونه داستان های ترسناک می توانید نگه دارید.

به عنوان خوانده شده: هنگامی که سایه بر روی دیوار شروع به رشد بلند

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>