هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

چوپان SCHEFFE

خانه شما زندگی خود را در حال حاضر. البته هر سرپناه یک برکت و رحمت است اما بسیاری از آمریکایی خوابگاه طراحی شده بودند به زندگی در 24/7. شما ممکن است شروع به احساس می کنید که معماری فشار است.

امیدوارم در حال حاضر شما باید پاسخ خود را به جدی ترین قرنطینه سوالات. امروز ما آدرس یک مجموعه دوم-سفارش نگرانی در نگاه به عوامل استرس زا است که بوجود می آیند از cooped برای مدت طولانی.

در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن خود را کمی گوشه ای از جهان زمزمه همراه:

به یاد داشته باشید که منفی است یک رابطه قاتل در داخل یا خارج از قرنطینه. های محله های تنگ با یک دوست ؟ برش شریک زندگی خود را همان احساسی شل شما می خواهم قطع کنید.

آن را خوب به دست خود زندگی. “آن newstalgia تماس آن را به طور موقت نوستالژی آن را هر آنچه شما می خواهید. آن را خوب است برای شما پس پیش بروید و خیس خوردن در آن کم است.”

روال شما می توانید نگه دارید عاقل. خود تحمیل برنامه های معروف نویسندگان ارائه برخی از الهام.

بنابراین می توانید از مد افتاده صنایع مانند قلاب دوزی و بافندگی. تازه هنرمندان “ساخت چیزی ماندگار از تنهایی.”

هنگامی که در شک, به نوبه خود به Barefoot Contessa. Ina Garten را Instagram حساب در حال تبدیل شدن به “یکی از آرامش بخش ترین و سالم مکان ها در اینترنت.”

کتی مارتین / اطلس

امروز coronavirus به روز رسانی در دو جمله:

خصوصی labs در حال سوخت رسانی جدید تست بحران است. و ما ممکن است هرگز می دانم که چگونه بسیاری از مردم coronavirus کشته در آمریکا

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • داس و don’ts از “اجتماعی فاصله”

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

یک سوال پاسخ داد: اگر این ویروس هوابرد من باید یک ماسک هر زمان که من به خارج ؟

برخی از کارشناسان نشان می دهد که coronavirus ذرات می تواند سفر دورتر از توصیه می شود شش پا فاصله و معطل شدن در هوا برای بیش از آنچه قبلا تصور اما “همه گیر شده است نقل مکان کرد تا به سرعت که سال از تغییر اجتماعی و علمی بحث فشرده شده اند را به یک ماده از ماه” اد یونگ می نویسد. چگونه ویروس رفتار در هوا خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند یک رمز و راز برای سال آمده است.

می توانید یک ماسک از شما محافظت ؟ “زمانی که من در حال حاضر من تصور است که هر کس سیگار کشیدن و من انتخاب مسیر به حداقل قرار گرفتن در معرض دود” یک کارشناس گفت: Ed.

Tsalim را اطلس-مصوب خود قرنطینه فعالیت:

مبارزه با کوچکی از زندگی جدید خود را با تماشای هالیوود بزرگترین وسترن.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

امروز نشانه شروع ملی شعر ماه. ما امیدواریم که این سه شعر از رابرت فراست منتشر شده در ماه اوت 1915 موضوع را به شما یادآوری از زیبایی طبیعت و خارج از منزل.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

شما درخواست برای مواقع اضطراری کسب و کار کوچک وام ؟ ما می خواهم برای شنیدن در مورد تجربه خود را. خود را شامل نام و نام اندازه و محل سرمایه گذاری خود را.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از هیلی ویس و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی