اطلس روزانه: هیچ کس را برای ساخت یک ‘Avengers’ دانلود فیلم برای تلویزیون خود را

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

توماس Rabsch / laif / Redux

در قبل از زمان ما جمع می—به headbang به همراه یک آهنگ راک به جشن عشق یا منتقل شده توسط یک قطعه جدید از هنر است. سپس آن را تمام کردم را در خود نگه دارد.

پس چه اتفاقی می افتد ؟ ما در حال ورود به قلمرو ناشناخته برای حوادث. در زیر ما نویسندگان بحث در مورد اثرات این شیوع در مراسم عروسی, تئاتر, اجرای, نمایش فیلم و کنسرت.

مراسم عروسی می تواند نگاه های مختلف برای سال آمده است.

“هنگامی که مردم می توانند آزادانه تر جمع آوری حرکت در سراسر کشور و انجام کارهایی مانند با هم رقص و آواز خواندن با صدای بلند به یکی دیگر از چهره وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را می خواهید به انجام این کار در تعداد زیادی از” اشلی بندهای گزارش. برخی از زوج ها ممکن است انتخاب کردن فقط فرار کردن با معشوق او پیش بینی کرد.

استودیو نمی توانید پول بزرگ بدون سینما.

آنها وابسته به فروش بلیط, فرهنگ ما نویسنده دیوید سیمز امتیاز از ما فاصله اجتماعی پادکست. “هیچ کس را برای ساخت یک Avengers, دانلود فیلم برای تلویزیون خود را,” او گفت: ما میزبان. “است که نمی خواهد را حس کنید.”

این تئاتر صنعت است به خصوص سخت رسید.

اما “واقعی بحران مالی نقطه می آید اگر خاموش کردن طول می کشد فراتر از نوامبر” هنگامی که تعطیلات نشان می دهد معمولا شروع به باز کردن کارکنان ما نویسنده هلن Lewis گزارش. “از دست دادن است که درآمد و فرصتی برای معرفی جوانان به بازی رفتن می تواند بسیار مخرب در سراسر این بخش است.”

کنسرت باید دوباره آنها غیر قابل تعویض.

Dave Grohl فایترز Foo مقابل مرد باعث می شود این مورد در یک حرکت مقاله. “من نمی دانم که آن را امن برای بازگشت به آواز بازو در بازو در بالای ریه های ما, قلب مسابقه, بدن, حرکت, روح سرشار از زندگی” او می نویسد. “اما من نمی دانم که ما دوباره آن را انجام دهد چرا که ما به.”

این VOORHES / گالری انبار

یک سوال پاسخ داد: من عروسی برنامه ریزی شده است برای این سقوط. من باید به تعویق انداختن آن ،

اشلی وزن:

اگر شما در حال برنامه ریزی در داشتن یک عروسی بزرگ و سپس yes. برای یک چیز وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا وجود خواهد داشت محدودیت در جمع آوری و اندازه بعد از این سقوط و حتی اگر اجتماعات بزرگ هستند مجاز شانس هستند که بسیاری از مهمانان خود را هنوز هم مردد به مسافرت و یا حضور در رویدادهای با بسیاری از افراد دیگر برای ترس از انتقال بيماري. که گفت: به اندازه کافی عروسی شده اند به تعویق افتاد 2020 2021 که برخی از سالن و فروشندگان دیده می شود همه خود را در دسترس است خرما را پر کنید تا در حال حاضر. بنابراین یا به تعویق انداختن حق دور به سعی کنید به گیر یک تاریخ جدید و یا شروع به برنامه ریزی چه چیزی تبدیل شدن به شناخته شده در coronavirus دوران به عنوان یک “مینی mony”: جشن تنها با یک تعداد از مهمانان است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

  • 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

یک نشانه از این افراد جوان: گرفتن برخی از دوستان و راه اندازی یک نسخه مجازی از مورد علاقه خود را در واقعیت رقابت نشان می دهد. برای این هفته دوستی, فایل, جولی بک صحبت با گروهی از همکلاسی ها که به ماندن در تماس با رای گیری یکی دیگر خاموش “جزیره”—بازمانده ،

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

سعی کنید این خطر ناک حساب توسط کارکنان ما نویسنده بارتون Gellman که خود را زندگی می کنند تحت نظارت پس از دریافت یک گنجینه ای از اسناد و مدارک از ادوارد اسنودن. “من لایه لایه در بسیاری از دفاع که به مرور از طریق آنها شد مزمن تخلیه در زمان من انرژی روانی و تعادل عاطفی” او می نویسد.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. آیا شما یک بیماری همه گیر توله سگ ؟ آیا شما به طور فعال به دنبال یک در حال حاضر ؟ به ما بگویید که در مورد تجربه خود را.

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر هفته لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. این هفته او مشاوره یک خواننده زندگی تحت مستند با یک پسر که فریب خورده در:

من نمی دانم چه باید بکنید. در حالی که او می گوید: او مرا دوست دارد و می خواهد به کار در روابط ما او همچنین تشکیل یک دلبستگی عاطفی به این زن دیگر و می گوید که او “اهمیت است.” چگونه می تواند او احتمالا در مورد مراقبت از یک زن دیگر و هنوز هم می گویند که او در عشق با من ؟

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در [email protected].


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و هیلی ویس و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>