اطلس روزانه: نقاط روشن

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

عرش RAZIUDDIN / اطلس

این بیماری همه گیر بسیاری از بزرگ و ترسناک همه چیز را به جهان است. اما برای امروز عضویت در خبرنامه ما با تمرکز بر پنج لکه های روشن—کوچک تا حد زیادی تغییرات مثبت در میان ما جاری reshuffling سفارش.

شهرستانها دریافت یک فرصت بی سابقه ای برای تعمیر جاده ها و پل ها.

“خیابان های خالی هستند اجازه می دهد ساخت و ساز خدمه برای تکمیل طولانی مورد نیاز پروژه های زیربنایی در رکورد سرعت” ما سیاست نویسنده راسل برمن گزارش.

آلودگی هوا پایین است.

البته رها هم که موقت است, اما, به عنوان ما فضای خبرنگار مارینا Koren نوشت: در ماه گذشته: “پاک کننده هوا می تواند منجر به یک استراحت کوتاه در بخش هایی از جهان با شدید آلودگی هوا حتی به عنوان آنها نبرد coronavirus.”

شهرستانها ساکت تر هستند.

در حالی که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای درک عواقب ناشی از این شرایط خاص “آن را به خوبی ثابت شده است که آلودگی صوتی تاثیر منفی می تواند سلامتی ما کمک به بیماری های مربوط به استرس و فشار خون بالا و اختلال خواب و مشکلات دیگر است.”

فرهنگ غذایی shucked آن نخبه گرایی.

نما ی دستور غذاها هستند; عملی را شامل پخت و پز است. هانا Giorgis که قبلا نوشتم در مورد خود بیماری همه گیر تجربه پخت و پز, یادداشت shift: “موج آشپزی کارشناسان در پاسخ به همه گیر با در دسترس و رویکرد همدلانه به خانه پخت و پز—و مخاطبان نمی تواند به اندازه کافی.”

و مردم در حال کشف موسیقی جمعی ارزش.

“حتی اگر به طور موقت به نوبه خود به سمت جمعی از گوش دادن به این درجه از چیزی عمیق و اولیه” فرهنگ ما نویسنده اسپنسر Kornhaber اشاره می کند. “به جای مشارکت و گنجاندن هستند.”

اعتباری

یک سوال پاسخ داده شده: چگونه گسترده هستند coronavirus تئوری های توطئه?

به عنوان همه گیر گشوده تا تئوری. دو دسته از coronavirus توطئه را ساخته اند آن را به جریان اصلی:

  • که تهدید ویروس است که اغراق آمیز به خرابکاری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس در انتخاب مجدد و
  • که این ویروس ایجاد شد و گسترش بر روی هدف است.

در اواسط ماه مارس دو نفر از کارشناسان نظرسنجی یک نمونه نماینده از 2,023 آمریکایی ها سعی کنید برای پیدا کردن چگونه باور رایج در این نظریه است. از آنها خواسته در مورد یک دسته مختلف تئوری های توطئه از جمله دو coronavirus-آنهایی که مرتبط است. محققان دریافتند که اعتقاد coronavirus نظریه است که “در میانه”-20 یا تا درصد پایین تر از اعتقاد به این که جفری اپستین به قتل رسید, مثلا, اما بسیار بالاتر از باور در برخی از نظریه های دیگر آنها خواسته در مورد.

در حالی که این اعداد مربوط به آنها می تواند “بسیار بالاتر” Joseph E. Uscinski و آدم M. اندرز نوشتن.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چرا coronavirus بسیار گیج کننده

  • یک راهنمای برای همه گیر مواد غذایی هیجانی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

  • 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

مطالعه برخی از تازه های موسیقی منتشر شد. کوه بز’ آخرین پروژه “عجیبی آرام آلبوم قرنطینه.” جزئیات اسپنسر بررسی و جریان آن را به خودتان را در Spotify در. در ضمن دریک در پاسخ به همه گیر در یک پیشبینی دریک راه است. ما بررسی خود را “نسخه ی نمایشی نوار” است که در اینجا; Spotify در لینک اینجا.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. به عنوان بسیاری از اقامت در خانه سفارشات منقضی و کسب و کار بازگشایی, آیا شما سوالی در مورد چه امن و چه نیست ؟ ارسال آنها را به ما.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>