اطلس روزانه: دولت نیاز به حرکت سریع تر

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

ALEKSANDAR DICKOV / SHUTTERSTOCK / اطلس

خودتان را کنترل کنید برای یک رشته از بیشتر بد اقتصادی اخبار.

بازار سهام از دست داده است بیش از یک سوم از ارزش خود را. آمریکا به احتمال زیاد یک رکورد برای افزایش بیکاری ادعا می کند این هفته است. خصوصی پیش بینی های تلخ هستند. روز جمعه بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس تخمین زده 24 درصد کاهش در رشد اقتصادی در سه ماهه دوم.

به عنوان یک متخصص در آن اقتصاد در حال حاضر نشسته در پزشکی لازم کما توقف فعالیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

در حال حاضر دولت باید اطمینان حاصل شود بیمار می تواند روزی از خواب بیدار شد ، اما یک تریلیون دلار بسته کمک در حال حاضر در یک multiday, حزبی عقب و جلو در کاپیتول هیل.

به عنوان آمریکایی ها در انتظار تصویب آن در اینجا یک روکش بر روی که در آن همه چیز در حال حاضر به ایستادن در جبهه اقتصادی:

  • بد است—در طول تاریخ بد است. مطمئن شوید که ما در حال حاضر گفت که اما حتی یک نگاه دقیق تر در اعداد حسن نیت ارائه میدهد از کارکنان ما نویسنده آنی خودشان: “هیچ کس زنده تجربه اقتصادی غوطه اين ناگهانی.”

  • دولت ایالات متحده نیاز به حرکت سریع تر. کسب و کارهای کوچک در حال حاضر teetering در لبه یک آخرالزمان آنی استدلال می کند در پیگیری قطعه و نیاز به امداد رسانی در حال حاضر.

  • این بحران این است که جعل و غریب همکاری بین استیو Mnuchin و نانسی پلوسی. رابطه بین مجلس و وزیر خزانه داری در حال حاضر “مرکزی برای رفع سقوط اقتصادی.”

  • دانمارک در حال حاضر در زمان عمل است. آن رفت و همه در تهاجمی داخلی محرک برنامه نوع که می تواند کمک به جلوگیری از یک رکود اقتصادی بزرگ درک تامپسون استدلال می کند.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • داس و don’ts از “اجتماعی فاصله”

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

یک سوال پاسخ داد: چند خوانندگان تعجب که آیا آنها باید عمل اجتماعی فاصله در درون خود خانواده ها می گویند جدا خود از یک همسر است.

Kaitlyn تیفانی خواسته برخی از کارشناسان و در اینجا چیزی است که دو نفر از آنها تا به حال به می گویند.

آلبرت Ko صندلی از گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت:

که واقعا سخت به انجام است. دوباره آنچه ما واقعا نگران این است که اجتماعات بزرگ. در خانه تماس نزدیک است و تقریبا اجتناب ناپذیر است.

کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت:

اگر شما مریض و سعی کنید برای حفظ فاصله. در غیر این صورت خانواده باید در مورد کسب و کار عادی.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

همه ما می تواند استفاده از برخی از توله سگ عکس سمت راست در حال حاضر. به افتخار ملی, توله سگ, روز, ما, ویرایشگر عکس, Alan Taylor به شما داده شده است که فقط.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

به طور خاص, ما می خواهم برای شنیدن در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر زندگی خانوادگی خود را—که آیا مراقبت از کودک, شریک زندگی, روابط, و یا هر گونه دیگر خانواده پویا.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>