اطلس روزانه: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

الکس براندون / AP

بیایید شروع با گذاشتن درپوش با حسی مملو از پنج روز در واشنگتن:

  1. روز پنج شنبهرئیس جمهور, نشست خبری روزانه در زمان خطرناک به نوبه خود زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب با صدای بلند اگر سفید کننده تزریق ممکن است مورد استفاده برای درمان COVID-19. (پزشکان به سرعت هشدارهای صادر شده.)

  2. روز جمعهاو را رد کرد و نظر به طعنه.

  3. توسط شنبهاو را تهدید به لغو این جلسات در دسترس نباشد.

  4. دیروزتهمت “اخراج” آنچه من همکار David Frum به نام “دنباله ای از دیوانه-حتی-برای-او توییتهایی و رسانهها” از جمله یک deepfake فیلم های مثل جو بایدن. او همچنین به نام برای روزنامه نگاران به محروم از خود “اصیل” جوایز هر دو غلط املایی جایزه و ظاهرا conflating آن را با Pulitzers.

  5. و امروزکاخ سفید خوب ساخته شده در شنبه تهدید اما تنها برای بر روی صفحه رادار لغو و سپس uncanceling بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

واژگونی نمی آید به عنوان یک شوک. به جای آن تأکید جلسه را اهمیت نسبی در مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار سیاسی. و یا به عنوان همکار من پیتر نیکلاس قرار داده و آن را: “این عادلانه شرط که اعتبار رایگان و فرصتی برای فشار کمپین صحبت کردن امتیاز ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک مقاومت رسم.”

در اینجا این است که چگونه به فکر می کنم در مورد این اعزام روزانه از کاخ سفید:

آنها نمی کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان “واقعیت را نشان می دهد با هیچ برنده ای ندارد.” مغلوب ساختن پیشی جستن است استفاده از آنها برای ساخت یک ناکجاآباد در زمان واقعی مگان Garber استدلال هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح دوست دارد فرمت. “در واقع این یکی از معدود ریاست جمهوری وظایف او در واقع به نظر می رسد برای لذت بردن از” ما سیاست تحریریه David A. گراهام اشاره می کند.

این جلسات با طرح حفظ توجه بر روی رئیس جمهور. و با 2020 مسابقه بلندی “مشوق های بیشتر به سیاسی در این مرحله تنها رشد خواهد کرد” پیتر پیش بینی بازگشت در اوایل ماه آوریل.

مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان تماشای منظره از دور عینک شات در این نزدیکی هست. “من شروع کردن با یک آبجو و بسته به قدر دیوانه من می تواند در تکیلا قبل از بیش از حد طولانی” مایکل استیل سابق جمهوری خواه رئیس کمیته ملی و MSNBC مفسر گفته پیتر.

BSIP / جهانی تصاویر / گتی / پل SPELLA / اطلس

یک سوال پاسخ داد: چه coronavirus مواد مخدر باید انجام دهید به منظور در واقع کمک به یک بیمار است ؟

چالش مبارزه با ویروس ها این است که آنها لازم نیست که بسیاری از نقاط ضعف برای درمان به بهره برداری. به منظور موفقیت درمان را برای جلوگیری از ویروس پروتئین از “ربودن سرکوب و فرار انسان های تلفن همراه ماشین آلات” خبرنگار ما سارا ژانگ توضیح می دهد.

محققان در حال بررسی راه هایی برای شکست دادن ویروس در مراحل مختلف—از توقف آن در اولین نقطه قبل از آن حتی می توانید وارد یک سلول به درمان یک بیمار پاسخ ایمنی هنگامی که ویروس در حال حاضر گرفته شده نگه دارید. سارا شکسته شدن چند مراحل مختلف در چرخه بیماری است که می تواند اثبات ماندگار اهداف برای درمان.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • یک راهنمای برای همه گیر مواد غذایی هیجانی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

  • 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

ما به دنبال بحث با افرادی که تقاضا برای بیمه بیکاری با توجه به همه گیر. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا به ما را با نام محل و مربوط به جزئیات کار.

والری مکن / گتی / اطلس

امروز فیلم-باشگاه انتخاب

امشب فیلم: سرعت (1994)

تمام هفته ما در حال بررسی چند دهه زندگی حرفه ای از کیانو ریوز توسط بازبینی پنج ضروری است. دوم انتخاب در مجموعه ما است ’90s کلاسیک با سرعت. ما منتقد دیوید سیمز توضیح می دهد:

ریوز ساخته شده بود تنها یکی دیگر از فیلم های قبل از سرعت-1991 را به نقطه شکستناین Kathryn Bigelow کلاسیک است که به کمک تعریف او را به عنوان بیش از قابل توجه ستاره نوجوان. اما در نقطه شکستناو بازی شاد بازیکن سابق فوتبال با یک توله سگ-سگ لبخند در حالی که با سرعت احساس کمی بیشتر در راستای ریوز رشد شخصیت. به عنوان قهرمان پلیس جک Traven او یخی و آرام حتی زمانی که محوری به واقعا مضحک سناریو از تلاش برای نجات مسافران یک اتوبوس منفجر خواهد شد که اگر آن را کند می کند. ریوز عجیب و غریب و بی سر و صدایی است که وجه تمایز او را در بسیاری از عمل بازدید کرد—the Matrix , فیلم کنستانتین, جان فتیله. اما در سرعتاست که با کیفیت است به خصوص عنصری آلفا قهرمانی با هیچ یک از معمول ماچو پهلوانان.

شرکت در بحث استفاده از توییتر با هشتگ #AtlanticMovieClub یا با پاسخ دادن به این ایمیل با افکار خود را. مطمئن شوید برای بررسی دوباره فردا برای آینده انتخاب کنید.

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. این هفته او توصیه می کند که خواننده فکر می کند اجتماعی-فاصله اقدامات بیش از حد شدید:

او در حال راه بیش از حد سهل انگاری در مورد همه چیز و هر زمان که ما سعی می کنیم به صحبت در مورد آن ما باید یک مبارزه است.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در [email protected].


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط مایکل اوون.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>