اطلس روزانه: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

برنده MCNAMEE / MARK WILSON / گتی / کتی مارتین / اطلس

رئیس جمهور می خواهد برای بازگشایی امریکا, عید پاک, مارس 12. متحدان خود را ندارد, بنابراین مطمئن شوید که در مورد.

“بزرگترین خطر سیاسی هر رییس جمهور است و انحراف از صدا مشاوره” حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام گفت: من همکار پیتر نیکلاس. “اقتصاد بهبود می یابند. هنگامی که یک فرد مرده است که در آن است.”

در داخل کاخ سفید رئیس جمهور اولویت آشکار است, پیتر گزارش می دهد: او می خواهد مردم را به بازگشت به کار به سرعت. این مکان ها او را در تقابل با اعضای جامعه پزشکی دولت و مقامات محلی و حتی برخی از قویترین متحدان جمهوری خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تلاش برای مدیریت این بحران—که نقش خود را به بدترین غرایز به عنوان پیتر اول استدلال بیش از یک ماه پیش و در ادامه به رعایت. در اینجا چهار Trumpian گرایش همانطور که اشاره شد توسط همکاران من که پر از گل خود اثر به عنوان یک رهبر در این لحظه:

1. یک بی اعتمادی علوم و کارشناسان

رئیس جمهور همچنان به گمراه کردن مردم در مورد ماهیت این ویروس و در زمان حداقل رساندن پتانسیل خود را به کشتن. ما ایجاد کرده اید خلاصه ای از عدم صداقت است که ما همچنان برای به روز رسانی در روزهای آینده.

2. همه چیز تبدیل به یک فرهنگ جنگ
(و یا تصمیم به مراجعه به کروناویروس به عنوان “چینی”ویروس)

این مانور کشیده شده است مستقیما از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار آدم Serwer استدلال می کند اما این بار ریسک فوق العاده بالا.

“نکته این است که به نوبه خود یک بیماری همه گیر را تهدید می کند که هر دو توده مرگ و فروپاشی اقتصاد آمریکا به یک فرهنگ-جنگ استدلال است که در آن رای دهندگان می تواند قطبی در امتداد خطوط حزبی.”

3. انکار مسئولیت اشتباهات

“من نمی مسئولیت در همه” بود که رئیس جمهور در حال حاضر بدنام پاسخ هنگامی که درباره عدم تست کیت. این نقل قول خلاصه تهمت ریاست جمهوری جیمز Fallows که کمک به اقیانوس اطلس نزدیک به پنج دهه استدلال کرد.

4. قرار دادن “امریکا برای اولین بار”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را علاقه مند به سیاست خارجی نیست کمک به ما کمک نویسنده کوری Schake استدلال می کند. رویکرد خود را “نوار دور خوبی از امریکا, بین المللی, نامزدی ترک تنها به منافع خود.”

دیدگاه های مختلف: تهمت نیست تنها کسی که این اشتباه ما کمک نویسنده Zeynep Tufekci استدلال می کند: “واقعیت مبتنی بر علم پسند جوامع و منابع اطلاعاتی بسیاری از ما بستگی دارد نیز تا حد زیادی شکست خورده است.”

جو Raedle / گتی

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی در مورد این بیماری:

  • داس و don’ts از “اجتماعی فاصله”

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به ورزش در دوران قرنطینه

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

یک سوال پاسخ داد: برخی از خوانندگان تعجب که چگونه نگران آنها باید در مورد ادامه کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش رسمی در حالی که در قرنطینه.

اگر kids aren’t ذهنی تحریک در طول این زمان اثرات خود را توسعه خواهد شد به احتمال زیاد قابل مشاهده زمانی که بازگشایی مدارس, کارشناسان گفت: خانواده ما نویسنده اشلی بند. پدر و مادر باید سریع عمل می کنند برای نگه داشتن بچه ها درگیر این کارشناسان نشان می دهد اما وجود ابزار برای انجام این کار در خارج از مرزهای رسمی و یادگیری است. برخی از نمونه هایی از اشلی قطعه های اخیر در مورد این موضوع:

میشل مارتین, یک استاد دانشگاه واشنگتن اطلاعات مدرسه و بنیانگذار یک تابستان در برنامه های سواد آموزی برای کودکان نشان می دهد فرستادن بچه ها که در حال یادگیری مبانی ریاضی در یک ماموریت در اطراف خانه و یا ساختمان به تعداد تمام ویندوز به عنوان مثال—و سپس درخواست از آنها متوسط تعداد پنجره ها در هر اتاق و یا آپارتمان. به چالش کشیدن کودکان به زمین یک چادر و یا در صورت عدم وجود یک چادر ایجاد یک بازی fort—در حیاط و یا در پارک می تواند به بچه ها در نوآوری و ابتکار.

به علاوه برخی از راهنمایی برای والدین دستکاری مراقبت از کودکان با کار از خانه: کمک طلب کردن از کمک بچه در کارهای روزمره که نیاز به اتفاق می افتد به هر حال مانند پخت و پز و سعی کنید با تنظیم جوانتر بچه ها با خمیر بازی, هنر, لوازم ضبط شده و یا از پدر و مادر خود را به خواندن کتاب های مورد علاقه خود را.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

این 2017 ویژگی چگونه psychics که از شنیدن صدای می تواند به چیزی

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما. به طور خاص, ما می خواهم برای شنیدن در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر زندگی خانوادگی خود را—که آیا مراقبت از کودک, شریک زندگی, روابط, و یا هر گونه دیگر خانواده پویا.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>