اطلس روزانه: چه Coronavirus رکود به معنی برای جوان آمریکایی

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

Jamiel قانون

تند و زننده رکود تاریخی بلندی است و آمریکایی ها در تمام سنین خواهد آن را احساس کنید. اما افراد جوان خواهد شد whacked به خصوص سخت است.

امروز ما در حال تمرکز بر دو آسیب پذیر جمعیت: وای, کسانی 30-ish-چیزی که هنوز هم به طور کامل بهبود از سال 2008 و نسل C و افراد جوان در مورد به وارد کردن نیروی کار در میان و یا فقط پس از یک بین المللی فاجعه است.

وای یک شانس ایستادن نیست.

آنها به طور نامتناسبی برگزاری این نوع از مشاغل که در حال سوخته: یک شخص گزارش جدید یافت می شود که 52 درصد از مردم زیر 45 از دست داده اند کار قرار داده شده است در مرخصی و یا به حال خود ساعت کاهش می یابد به دلیل شیوع.

و فراموش نکنید که: این دومین بار در طول عمر رکود. وای در حال حاضر پول کمتر و کوچکتر پس انداز نسبت به نسل قبل. به عنوان همکار من آنی خودشان قرار داده و آن را: “سلام از دست نسل است.”

نسل C است و هیچ جایی به نوبه خود.

این C مخفف coronavirus. این چیزی است که ما در حال تماس با این نسل است که می توان با این بیماری همه گیر (از جمله نوزادان, کودکان و نوجوانان و دانشجویان و مردم در حال حاضر با پایین نگه داشتن اولین کار خود را). آنها ممکن است در نهایت پیری به لحاظ تاریخی بد رکود است.

“افراد مسن تر بیشتر احتمال دارد که پایدار حرفه ای زندگی می کند و منابع مالی برای کمک به کوسن های” آماندا Mull می نویسد. “فقط در حال حاضر و کسانی که در آغاز زندگی خود در سال های پس از همه گیر خواهد خواست راه رفتن مالی tightrope با هیچ عمل و برای بسیاری هیچ ایمنی net.”

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز / گتی

یک سوال پاسخ داد: آیا آمریکا ثروتمندترین کشور در جهان موفق به ذخایر کافی ماسک به صورت یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا?

اولگا خزان آثار طوفان کامل از عواملی که فرود امریکا در یک وضعیت بحرانی است. “همه چیز در سیستم مراقبت های بهداشتی ما اجرا می شود با فقط به اندازه کافی منابع” او می نویسد: “و ما به یک نقطه که در آن فقط به اندازه کافی به اندازه کافی نیست.”

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • 12 چیز رایگان برای گوش دادن و یادگیری در قرنطینه

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

قرار دادن افکار خود را به یک شعر. این هفته دو شعر نوشتن را به چالش بکشد. این بار بی درنگ است: نوشتن در مورد آخرین رویای شما به یاد داشته باشید.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

بیانکا BAGNARELLI

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. این هفته او توصیه می کند یک خواننده که در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با یک پسر:

من استفاده می شود به افکار پوچ در مورد صرف زمان بیشتری را با او اما در حال حاضر او عادات در حال شروع به گرفتن بر روی اعصاب من.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در [email protected].

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>