اطلس روزانه: آنچه در گرجستان را آموزش دهد امریکا

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

داستین اتاق / بلومبرگ از طریق گتی

در برخی از راه بستن آن همه پایین بود ، در حال حاضر رهبران دولت باید نگاه به آینده, به سمت تدریجی بازگشایی زندگی عمومی و فوق العاده درهم و برهم کردن از اخلاقی و اقتصادی نگرانی است که همراه با آن است.

در ایالات متحده, متحده, عدم, تست لازم برای توجیه خود را بازگشایی که بهداشت عمومی مقامات هشدار می دهند هزینه زندگی. اما برخی از آنها با توجه به آن به هر حال.

در اینجا که در آن همه چیز در حال حاضر ایستاده:

گرجستان فرماندار فقط رفت و همه در بازگشایی—یک تصمیم حتی تهمت را محکوم کرد. تهاجمی انتخاب “قرار می دهد و بسیاری از دولت طبقه کارگر در غیر ممکن است اتصال: خطر مرگ در محل کار و یا خطر باعث خرابی خود از نظر مالی در خانه” آماندا Mull که صحبت با ده ها تن از ساکنان محلی برای این گزارش.

متحده قرمز و آبی به طور یکسان شروع به تست آب. “آمریکایی ها نمی خواهید به صبر برای کافی تست. پس چه اتفاقی می افتد؟” ژولیت Kayyem سابق وزارت امنیت داخلی رسمی می پرسد.

در ضمن اروپا با آن مواجه است همان وحشتناک اخلاقی را انتخاب کند. “مذاکره بین زندگی و معیشت است نه تنها سیاسی و اقتصادی موضوع” کارکنان ما نویسنده راشل Donadio گزارش از خانه اش در پاریس. “این یک فلسفی با عواقب آن طنین انداز خواهد شد برای سال آمده است.”

جوآن ونگ

یک سوال پاسخ داد: چرا محققان می دانم تا کمی در مورد کوروناویروس?

این است که در واقع فقط علم چطور کار می کند. “آن را کمتر رژه قاطع فیلمهای اکتشافات است که مطبوعات اغلب به تصویر می کشد و بیشتر آهسته نامنظم تلو تلو خوردن به سمت تا کنون کمتر قطعیت” اد یونگ که همه گیر پوشش شما ممکن است زیر توضیح می دهد.

پژوهش فرایند پر زحمت مشترک و اغلب بحث برانگیز است. فردی یافته ها به احتمال زیاد به upend آنچه که ما در حال حاضر می دانیم; در عوض شواهد به انباشته می شود و وزن در برابر شواهد دیگر. در حال حاضر روحیه بحث است که یک بار در زمان ماه اتفاق می افتد در صرف روز—”و در کامل نمایش عمومی” اد یادداشت ها.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر … شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • یک راهنمای برای همه گیر مواد غذایی هیجانی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

  • 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

ما به دنبال بحث با افرادی که تقاضا برای بیمه بیکاری با توجه به همه گیر. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا به ما را با نام محل و مربوط به جزئیات کار.

والری مکن / گتی / اطلس

امشب فیلم: A Scanner Darkly (2006)

تمام هفته ما در حال بررسی چند دهه زندگی حرفه ای از کیانو ریوز توسط بازبینی پنج ضروری است. چهارم انتخاب ما در سری A Scanner Darkly. ما منتقد دیوید سیمز توضیح می دهد:

مورد علاقه شخصی من در میان کیانو ریوز اجراهای خود را رویایی, گریم کار به عنوان باب Arctor در A Scanner Darkly, ریچارد لینکلیتر اقتباس از فیلیپ ک دیک 1977 رمان. این فیلم تعجب نگاهی به شات در عمل زندگی می کنند و سپس متحرک (یک فرایند شناخته شده به عنوان rotoscoping) که آشنایی trippy فضای آن داستان dystopian جنگ با مواد مخدر. ریوز زمینه پروژه در نقش خود به عنوان یک پلیس مخفی معتاد به مواد مخدر در آینده ماده D و شخصیت بنادر چاه عمیق از غم و اندوه به عنوان او در تلاش برای نگه داشتن یک نگه خود را از هم پاشیده ، لینکلیتر شیپور خاموشی به ریوز ذاتی unknowability و او منعکس است که در Arctor جاری بحران هویت.

شرکت در بحث استفاده از توییتر با هشتگ #AtlanticMovieClub یا با پاسخ دادن به این ایمیل با افکار خود را. مطمئن شوید برای بررسی دوباره فردا برای آخرین انتخاب کنید.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط مایکل اوون. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>