<em>اطلس</em> سیاست روز: از دنباله به دادگاه

سیاست استیضاح است و به احتمال زیاد dispiriting برای محصول از نمایندگان مجلس که پس از ترک 2020 مسابقه خود ر

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398

امروز سه شنبه, ژانویه 28. میچ مک کانل این گزارش گفت: در طول یک جلسه خصوصی اوباما با اعضای رای لازم برای جلوگیری از استیضاح-محاکمه شاهدان.

در بقیه امروز خبرنامه: این قطعا نه چگونه کامالا هریس و یا کوری بوکر در حال برنامه ریزی به صرف ژانویه خود را. به علاوه: ترس از متوسط است.

*

"امروز در سیاست "

(SAUL لوئب / جو RAEDLE / گتی / اطلس)

از این دنباله به دادگاه

رئیس جمهور قانونی تیم به این نتیجه رسیدند دفاع از آن امروز است. استیضاح محاکمه در حال حاضر وارد بازجویی فاز و ممکن است شامل جدید شهود.

در حالی که تاریخی و سرنوشت این دادگاه به هیچ وجه فریبنده فرصت برای سناتورهای. اما این اقدامات به احتمال زیاد به خصوص dispiriting برای محصول از نمایندگان مجلس که پس از ترک 2020 مسابقه خود را نشسته در سکوت به عنوان یک میان 100.

حداقل یک سناتور بود و لکه بینی بغدادی هفته گذشته است. یکی دیگر موجب بی قراری عنکبوتی که تار میتند برای مدیریت خستگی. یکی دیگر کشف شد پر کردن یک پازل جدول کلمات متقاطع.

گرفتاری دو سرحال رئیس جمهور—Cory Booker و کامالا هریس—هر دو از آنها رزومه مناسب 2020 سنگین وزن است که به خصوص استارک همکار من تاد Purdum می نویسد:

این است که قطعا نه چقدر هم بزرگ نام دموکرات در حال برنامه ریزی به صرف هفته سوم ژانویه: سیاسی معادل آن از پدر و مادر خود را زير زمين با داشتن flunked از انتخابات ریاست جمهوری آنها می خواهم از نزدیک با چنین امید در سال گذشته است.

خود را backbench همسایه مایکل بنت که هنوز هم در حال اجرا است اما طولانی تلاش برای کشش ورشکستگی در همان روانی بیشعور ردیف, گوش دادن listlessly.

تاد نیز با بوکر خود را در هفته گذشته:

بوکر شد waylaid در سنا مترو توسط veteran جمهوری خواه ناظر انتخابات فرانک Luntz و یک گروه از 11 بین المللی, دانش آموزان است. وقتی که من پرسید که سناتور چگونه آن را احساس به گیر در واشنگتن و نه در آیووا او ثابت من با مسخره نکنه زل زل نگاه کردن و گفت: "واقعا ؟ شما در تلاش برای بهم زدن من غم؟"

بوکر گفت: "نگاه کنید, آن را قطعا دلخراش که همه چیز تا به حال به پایان رسید اما در همان زمان من می توانم فرار قدردانی من برای تجربه. آن بوده است واقعا فوق العاده است."

جزئیات تاد کامل قطعه مورد wonderfulness از تجربه در اینجا.

—Saahil دسای

*

"عکس فوری "

(جاشوا رابرتز / فردا نیوز)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن pats اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در پشت به آنها تحویل مشترک سخنان امروز در خاورمیانه طرح صلح که در میان چندین پیشنهاد دیگر گسترش می یابد به خاک اسرائیل ،

*

"ایده ها و استدلال "

(مت ROURKE / AP)

1. "من خالی از سکنه که از ترس نامزدی متوسط اطمینان را مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند."

Electability به نظر می رسد به تسلط ریاست جمهوری رزین متوسط دموکرات. امثال جو بایدن ctq و پیت Buttigieg باید موقعیت خود را به عنوان گزینه های امن تر برای انتخابات عمومی.

اما آنچه دموکرات ها باید در این لحظه پرشور مترقی برای متقاعد کردن شهروندان به نشستن ریاست جمهوری مسابقه Ibram X. Kendi استدلال می کند.

2. "روند محافظت از زندگی, آزادی و مالکیت خصوصی شهروندان است. آن را ایجاد و یک راست به اشغال کاخ سفید است."

دلیل استیضاح معاملات با یک اداره عمومی است و نه یک جایگزین برای یک جنایتکار محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ادعا می کنند که رئیس جمهور است محروم بودن از تشریفات نیست واقعا منسجم سیاسی دانشمند گرگ وینر استدلال می کند.

3. "نفوذ در هر لحظه از Harvey Weinstein را محاکمه اخلال تاریخچه جنسی-حمله پیگرد قانونی در امریکا است."

باربارا Bradley Hagerty می نویسد در مورد این حوضه لحظه.


*

"شب بخوانید "

(CBS عکس بایگانی / گتی ایماژ)

محکوم پروژه از رمان خاک آمریکا

چه معنی آن را به صورت یک داستان در مورد یک مهاجر زن و پسرش و فرار از کارتل های مواد مخدر در مکزیک گفته می شود توسط یک زن ؟ هانا Giorgis بررسی محدودیت های چنین داستانی.

چه خوب بعد از همه آیا صرف اذعان مهاجران ضروری بشریت را برای کسانی که زندگی شکسته شده اند و در برخی موارد به پایان رسید—در بخش های بزرگ به دلیل تنبیهی ایالات متحده سیاست های مهاجرتی? در حال دهها هزار نفر از کودکان مهاجر برگزار شد در دولت بازداشت برخی از آنها هرگز خانواده خود را دوباره به احساس آرامش توسط خاک آمریکا را لنگی نصیحت به خواننده متوسط—و یا با اپرا وینفری انتخاب این رمان برای او کتاب مشهور باشگاه ؟

برای کسانی که زندگی نه به شکل اساسا با بی تفاوتی از دیگران همدلی می تواند اغوا کننده خود aggrandizing هدف است.

گرفتن جنجال و خواندن هانا کامل قطعه در اینجا.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای سردبیر در سیاست میز و مسیحی باز یک سیاست همکار. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن