اطلس سیاست روزانه: ماگا در مقابل Coronavirus

آن را پنج شنبه, مارس 18. امروز در خبرنامه: چرا coronavirus شیوع می تواند از بدترین در مغلوب ساختن پیشی جستن. به علاوه: است برنی ساندرز به عنوان پلاریزه به عنوان نخبگان دموکرات ها ادعا می کنند او است ؟

*

“امروز در سیاست “

(HAPPY TOGETHER / SHUTTERSTOCK / عرش RAZIUDDIN / اطلس)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده نیست برای coronavirus.

شیوع COVID-19 به عنوان بیماری است که در حال حاضر به نام پرتاب شده جهان را به وحشت. اما اگر آن را در سراسر ایالات متحده می تواند را در بدترین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در بالا از تمایل به ترجیح می دهند غرایز خود را به توصیه کارشناسان این است که معروف یک germaphobe.

همدلی ممکن است مصدوم از مغلوب ساختن پیشی جستن خود از ترس او این است که سخت گیر در مورد سرایت. بدن انسان سفر با او خواهد مطمئن شوید که دو پیاده سازی شد و همیشه در اختیار خود را: یک Sharpie برای امضا و ضد عفونی کننده دست برای میکروب گفت: سابق کاخ سفید رسمی که مانند دیگران با من صحبت کردیم برای این داستان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن. دستیاران خواهد سعی کنید به سرکوب سرفه در حضور او. اگر آنها نمی تواند سرکوب مکرر عطسه تهمت ممکن است منظور آنها را به ترک حضور او. “او گفت:” برو خانه.’ او فقط نمی خواست آنها را در هر نقطه در نزدیکی او” سابق رسمی به من گفت.

هنگامی که یک بیماری همه گیر ابولا زده در سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن شدت دستپاچه شده بود. برای ماه او فرستاده وخیم پیام با یک موضوع مشترک: نگه داشتن این ویروس در خارج از ایالات متحده در تمام هزینه.

همکار من پیتر نیکلاس گزارش در این سناریو کابوس از شیوع رسیدن به ایالات متحده

خواهد یک قرنطینه از مقیاس چین در حال اجرای شرکت—تمدید فراتر از ووهان کانون به بیش از 50 میلیون نفر در جای دیگر در چین—ممکن است در ایالات متحده آمریکا ؟

حقوقی ظروف سرباز یا مسافر قطعا نتیجه پولی قیمت جهانی بهداشت, استاد, می نویسد:

آمریکا به طور متوسط ممکن است تعجب به یاد بگیرند که دارای قدرت به منظور از جمله بهداشت عمومی اقدامات است. به جز در مرزهای کشور دولت فدرال با تخصص مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است نه مسئول. دفاع آمریکا در برابر شیوع تقسیم شده است در میان 2,684 دولت محلی و قبیله ای بهداشت عمومی ادارات. هر یک مسئول برای نظارت بر مردم در حوزه قضایی خود تحمیل انزوا و یا قرنطینه به عنوان مورد نیاز است. CDC مقامات “آماده به عنوان اگر [جدید کروناویروس] بعدی همه گیر” اما در واقعیت این کار پارو می افتد به دولت و ادارات بهداشت محلی.

دفعات بازدید: بقیه.

—Saahil دسای

*

“ایده ها و استدلال “

(استفان لام / فردا نیوز)

1. “با توجه ملی ما ایمان و اعتماد در یک حکومت قانون هیچ کس نمی تواند به درون واژگون سازی آن است که نه بیش از حد قوی است که می گویند که لایحه بر این است که سازمان ملل-آمریکایی است.”

دادستان کل بر این است که با قرار دادن رئیس جمهور بالاتر از قانون معاون سابق دادستان کل دونالد Ayer که قبل Barr در جورج دبلیو بوش می نویسد. استدلال خود را در میان پرقدرت عمومی نامه امضا شده در حال حاضر بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری و مقامات (از جمله Ayer) خواستار Barr به استعفا.

اینجا چرا آیر معتقد لایحه Barr باید گام پایین.

2. “او جرقه کمتر مخالفان—در برخی موارد به مراتب کمتر از رقبای اصلی … پس چرا همه صحبت از جنگ داخلی?”

“هیچ کس را دوست دارد” او هیلاری کلینتون حتی اعلام کرد در ماه گذشته از سال 2016 اصلی رقیب. اما درست است که تنها در میان یک قشر خاصی از دموکرات پیتر Beinart استدلال می کند: دموکراتیک نخبگان ترس از حزب تفرقه که یک برنی ساندرز پیروزی می تواند باعث دموکراتیک است رای دهندگان به مراتب کمتر مردد در مورد دموکراتیک-سوسیالیستی نامزد شده است. در واقع ساندرز ممکن است یکی از حداقل پلاریزه در میان رای دهندگان عادی.

+ نویسنده ما David A. گراهام با حضور دوئل تظاهرات در کارولینای شمالی در این آخر هفته—یکی برای جلو-دونده ساندرز دیگر برای مایک بلومبرگ. این دو در حال حاضر به نظر می رسد با توجه به نژاد به عنوان دو فرد یکی, دیوید می نویسد.

3. “اگر گذشته است مقدمه تهمت می گویند هر چیزی کاملا لازم برای جذب و حفظ از جمله ثبت اختراع دروغ …. چگونه می توانید دموکرات اجرا در برابر یک نامزد خواهد شد که به سادگی انکار خود را منفور موقعیت و تا مدتی دستاوردهای?”

واقعی electability چالش برای سال 2020 دموکرات نامزد شده است توانایی خود را به اجرا در برابر یک رئیس جمهور “به ظاهر آماده و توانمند به دروغ و تقلب راه خود را به مناسبت انتخاب مجدد,” Sarada Peri سابق speechwriter برای باراک اوباما استدلال می کند. پس چه می تواند نامزدها رفتن پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن انجام دهید ؟

*

“شب بخوانید “

(لئون نیل / گتی / کتی مارتین / اطلس)

این جنگ سرد جدید

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که واقعا در رفتن در رقابت با پکن روشن نیست که تهمت خود را به طور کامل در هیئت مدیره. و نه آن را در حال حاضر روشن متعددی در امریکا نزدیک ترین دوستان است. Uri فریدمن می نویسد:

در مسابقه بین ایالات متحده و چین بیش از کسانی را که برای شکل دادن به جهان در قرن آینده امریکا به نظر می رسد بازی را به نفع خود. اما آن را در حال اجرا به یک مشکل بزرگ. با وجود شبکه جهانی از اتحاد واشنگتن ساخته شده است قادر به متقاعد کردن کسانی که متحدان هاپ روی “قدرت بزرگ-رقابت” بیان و ترک و چین پشت سر گذاشت.

وجود دارد یک countermovement در برابر آمریکا و چین جنگ سرد دم.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز و ویرایش شده توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به [email protected]

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>