اطلس سیاست روزانه: ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ عاقبت

این دوشنبه, مارس 24. در نادرترین نادر نتایج یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Harvey Weinstein امروز از نظر جنسی آزار دو زن (اما تبرئه او در جدی ترین اتهام, درنده, جنایی, حمله).

در بقیه امروز خبرنامه: مغلوب ساختن پیشی جستن در مودی-o بخش دوم. به علاوه: نوادا در جلسه پس چه اتفاقی می افتد اگر رئیس جمهور حاضر به ترک دفتر پس از مدت خود را به پایان می رسد.

*

“امروز در سیاست “

(فرانسیس Mascarenhas / فردا نیوز)

این MAGA نشان می دهد سر به هند است.

بینایی شد حقیقی: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و clasping دست در دست نخست وزیر هند نارندرا هر دو آنها را در خشن شعارهای برخی از 50,000 آمریکایی های هندی تبار که به هوستون استادیوم فوتبال در اواخر سپتامبر برای یک رویداد (به درستی) به نام “پرونده مودی!”

که نمی خواهم به حمام افتاب گرفتن در عاقبت ؟

امروز تهمت پیوست مودی برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” یک ماگا سبک رالی برای رهبران دو کشور در بزرگترین ورزشگاه کریکت در احمدآباد گجرات. هر چند تهمت گره خورده خود را به گره تلاش برای تلفظ کلمات هندی—اتفاقی بیش از چای و همچنین نام شهر است که در آن تجمع برگزار شد—او جمعیت او آمد. بیش از 100000 نفر پر کردن ورزشگاه pews; 100,000 صف مسیر کاروان موتوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی bromance ممکن است چیزی برای انجام با خود پوپولیستی ما در مقابل آنها خود نمایی: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال پیاده سازی یک نسخه از یک مسلمان ممنوعیت; مودی انجام داده است در واقع درست است که. مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار مطبوعات به عنوان “خبر جعلی”; دولت مودی است در پایین ترک خورده نامطلوب رسانه ها.

به عنوان عدم تحمل و تقسیم در هر دو جوامع خود را تضعیف دموکراسی من از ترس است که رهبران ممکن است یکدیگر را تقویت بدترین غرایز” ویلیام جی برنز معاون پیشین وزیر امور خارجه می نویسد: نگرانی در مورد این نوع از ارتباط است که در حال توسعه بین دو کشور.

خواندن کامل مقاله.

—Saahil دسای

*

“عکس فوری “

(NASA / جزوه طریق رادیو فردا)

ناسا تحقیقات ریاضیدان کاترین جانسون (عکس اینجا در پشت میز ناسا در مرکز تحقیقات لانگلی در سال 1966) درگذشت امروز در 101. که نقش او را در افسانه spaceflight نبود جشن تا 90s است که یادآور “که می شود از سمت چپ از داستان های امریکا می گوید در مورد آن موفقیت” مارینا Koren می نویسد.

*

“حزبی تمرکز “

(جیم جوان / فردا نیوز)

نوادا حزب دموکرات برگزار شد جلسه در روز شنبه. اگر شما هنوز گرفتن در نتایج ما آخرین:

‣ “در متنوع ترین مسابقه از سال مترقی ترین نامزد در این زمینه موفق به کسب بزرگترین پیروزی هنوز” راسل برمن می نویسد: برنی ساندرز پیروزی در نوادا ثابت خود را ماندن در قدرت پس از دو اصلی مسابقات در بیشتر سفید متحده است.

‣ “تلاش برای متوقف کردن او تا کنون بی اثر شده است و این حزب به نظر می رسد از لمس” ادوارد-اسحاق Dovere می نویسد: به عنوان ساندرز افزایش می یابد دموکراتیک استقرار ضعیف تر از آن تا کنون شده است.

‣ “نوادا در نتیجه می تواند به شدت درهم و برهم کردن در وسط است که مانع هر نامزد میانه رو از در حال ظهور به عنوان اصلی جایگزین برای ساندرز.” حتی اگر جو بایدن شکاف پیروزی در کارولینای جنوبی (او دوم به ساندرز در ایالت نوادا) بیش از حد بسیاری از میانه باقی می ماند در این مسابقه برای هر یک از آنها را واقعا به چالش ساندرز در سه شنبه, Ronald Brownstein می نویسد.

+ وجود دارد یک کلید درس فوتبال نیست, آموزش Ibram X. Kendi استدلال می کند.

*

“بحث روز “

(توماس PEIPERT / AP / SHUTTERSTOCK / اطلس)

“است که یک رئیس جمهور را مخالف نتایج انتخابات شده است غیر قابل تصور است; آن است که در حال حاضر اگر نه یک امکان واقعی حداقل چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شوخی در مورد.”

در اینجا فرضی. می گویند آن را در نوامبر سال 2020 و تهمت بوده است را شکست داد و در نتیجه آوردن به دولت او در ژانویه 20, 2021 (و یا می گویند او مجددا انتخاب; مدت خود را هنوز هم در پایان ژانویه سال 2025). می گویند او پس از آن حاضر به ترک کاخ سفید است. پس از آن چه ؟

باربارا McQuade سابق آمریکا وکیل به نظر می رسد در تمام راه یک بحران می بازی.

*

“شب بخوانید “

(بن Childers)

سیل و سیاست

در سراسر کنتاکی, سیل در حال بلعیدن جوامع روستایی. این فاجعه است که خارج از دید, خارج از ذهن برای بسیاری از مردم زندگی در خارج از این مناطق تا حدودی به دلیل ملی, اخبار رسانه های بیش از حد سریع به طور پیش فرض به یک “سعادتآباد کشور” نگرش noncoastal شهرهای سیلاس خانه می نویسد.

اگر معدن ذغال سنگ نیست بلعیدن کوه در مقابل خانه خود را و سپس آن را آسان به ترک تمام چراغ. اگر خانه خود را ندارد در حال انجام دور توسط سیلاب, آن را سخت به احساس عواقب ناشی از تغییر آب و هوا. مردمی در مکان روستایی نیست ایمنی بدن به این قطع ارتباط. آنها می گویند که آنها در مورد مراقبت از زمین و در عین حال آنها اغلب انتخاب سیاستمداران که ارزش سود بیش از محیط زیست است. روستایی رای دهندگان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده است حتی اگر او تعیین شده توسط تعدادی از گروه های زیست محیطی به عنوان “بدترین رئیس جمهور در تاریخ است.”

دفعات بازدید: بقیه.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز و مسیحی باز یک سیاست همکار. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به [email protected]

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>