از آن روز شنبه, فوریه 7. امشب بحث دموکراتیک در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمپشایر آغاز خواهد شد در 8 p. m. EST.

در بقیه امروز خبرنامه: جو بایدن electability استدلال سقوط از هم جدا در آیووا. بیشتر: چه لحظه ای از مراسم احساس می کند مانند یک همسر نظامی.

*

“امروز در سیاست “

(دانیل ACKER / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

این بایدن پایه است که ارواح او را

سیاستمداران از برنی ساندرز به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده اند حمایت خود را از طبقه کارگر آمریکایی در جلو و مرکز در حالی که در مبارزات انتخاباتی.

اما در سال 2020 آن را جو بایدن که تبلیغ کار خود را-پشتیبانی کلاس به عنوان یک بخش کلیدی از صورت خود را برای چرا او خود به تنهایی بهترین موقعیت به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. روز دوشنبه در آیووا نظریه خود را رو به آزمایش گذاشته. در حالی که این جلسه نتایج نورد در هرج و مرج خالص یک چیز روشن بود: رای دهندگان بایدن شمارش بود رفت و به شخص دیگری.

به عنوان همکار من ایلین گادفری بومی Iowan گزارش کرده دولت اوباما بیشتر-تبدیل-مغلوب ساختن پیشی جستن استان ها بیش از هر دیگر. بایدن غالب در فقط یکی از آنها است.

در اینجا چیزی است که یک نفر به او گفت:

“بایدن می خواهد به بازگشت به راه آن بود که قبل از [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن اما همه چیز نیست کار همه است که به خوبی پس از آن یا” Lonnie هربرت 50 ساله راننده ها به من گفت وقتی که من پرسید که چرا او و همسایگان خود نداشته پشتیبانی معاون سابق رئیس جمهور. مطمئن ساندرز است که کمی رادیکال وی افزود: اما امریکا باید “یک تغییر است.”

“طبقه کارگر” شامل مراتب بیشتر از باریک زیر مجموعه ای از رای دهندگان که چتربازی خبرنگاران به دنبال ضرب المثلی در میانه شام (عذر خواهی برای روزنامه نگاری کلیشه). و به عنوان همکار من اما سبز است و با اشاره به تهمت آیا پیروزی طبقه کارگر سفید رای دهندگان توسط یک حاشیه بزرگ—اما آنها نمی لزوما گله به او به دلایل اقتصادی:

علاوه بر حزبی وابستگی آن فرهنگی اضطراب—احساس مانند یک غریبه در امریکا, حمایت از اخراج مهاجران و مردد آموزشی در مورد سرمایه گذاری—که بهترین پیش بینی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور تا به حال کمتر با موفقیت اقلیت طبقه کارگر رای دهندگان: فقط 7 درصد از غیر کالج تحصیل آمریکایی های آفریقایی تبار به او رای دادند در سال 2016 به عنوان مثال. بدون آسانسور در آن جوامع مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم چهره های دشوار انتخاب مجدد چشم انداز.

یکی دیگر از زیر مجموعه ای از طبقه کارگر رای دهندگان ممکن است مهم این سال: زنان سفید. در حالی که آبی و یقه سفید مردان باقی می ماند و قابل اعتماد برای مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت خود را در میان یقه آبی زنان نیست بسیار قوی است. این رای دهندگان نیز می تواند شیب نتیجه نهایی در ماه نوامبر.

—Saahil دسای

*

“بحث بازآموزی “

(برنده McNamee / گتی ایماژ)

امشب بحث دموکراتیک ویژگی های هفت نامزد. اینجا جایی است که ما در گذشته آنها را به سمت چپ:

جو بایدن: آنچه اتفاق افتاده در آیووا? بایدن اردوگاه به نظر می رسید به قبول علائم هشدار دهنده.

پیت Buttigieg: “با وجود همه توجه به نامزدی خود را, مردم هنوز هم دست چگونه تهاجمی Buttigieg این است که” ادوارد-اسحاق Dovere می نویسد.

Ctq: توسط پیت Buttigieg گرفتگی سبک او باشد ؟

برنی ساندرز: پیروز با طبقه کارگر آیووا و unfazed توسط “برادران” حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را.

تام Steyer: میلیاردر. نه آن یکی.

الیزابت وارن: مترقی سناتور نمی کند در مورد او صحبت جمهوریخواه گذشته است. خواهد انجام این کار به او کمک کند تشخیص خودش ؟

اندرو یانگ: او ضعیف در آیووا. هنوز مبارزات انتخاباتی خود را به حال تاثیر: یانگ افزایش به شهرت کمک کرده است “تعدیل محافظه کار رانش از آمریکایی ها است.”

*

“آخر هفته بخوانید “

(استفان مورتون / گتی ایماژ)

آنچه در یک مراسم لحظه احساس می کند مانند

او می خواهم برای امیدوار شاید حتی پیش بینی های بزرگ و گسترده مراسم در فرودگاه. اما در لحظه دقیق از بازگشت از جنگ هیاهو آخرین چیزی که او می خواست.

Rebekah Gleaves Sanderlin می نویسد:

یک حرکت لحظه در طول روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه آمد که یک نظامی و دو فرزند جوان بودند پیوست با خود سرباز فقط به خانه از جنگ. مراسم تعجب بود برای مادر و فرزندان او و برای مخاطبان است. اعضای کنگره را تشویق می کردند به مدت سه دقیقه و هشت ثانیه از خالص دو حزبی شادی. من خوشحال برای خانواده ، اما من هم احساس عصبی.

من یک همسر نظامی برای 17 سال است. من می دانم که reunions به خوبی آنها یک درهم و برهم کردن از گاهی احساسات متضاد. آیا من می توانم به شما بگویم آنچه در یک مراسم نظامی مثل این است که برای فرد در خانه ؟

دفعات بازدید: بقیه.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز و ویرایش شده توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی