اقیانوس اطلس‘s بحران آمریکا که از Simon & Schuster در سپتامبر

چهار سال گذشته بوده است در میان آشفته ترین در تاریخ ما—و خواهد شده اند به طوری که حتی بدون یک جهانی همه گیر و امواج در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی. ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

این سپتامبر اقیانوس اطلس و Simon & Schuster عرضه خواهد کرد و آمریکا بحران, یک پرچین روایت مجموعه برگرفته از اغلب نبوی روزنامه نگاری و تفسیر منتشر شده توسط اطلس در سال های اخیر است. این کتاب توسط لنگر جدید مقالات توسط سردبیر جفری گلدبرگ و تحریریه آن Applebaumو شامل نوشتن بیش از سه ده اطلس کارکنان نویسندگان و همکاران از جمله دانیل آلن Ta-Nehisi Coates, James Fallows درو Faust, کیتلین, فلاناگان, اما, سبز, یووال نوح هرری, Ibram X. Kendi آدرین LaFrance آنی خودشان جیمز Mattis, Lin-مانوئل میراندا آدم Serwerو اد Yong.

بحران آمریکا به بررسی عواملی که منجر به این لحظه: نژادی, بخش, نابرابری اقتصادی, سیاسی, اختلال شناسایی-از دولت کاهش ارزش حقیقت و منحصر به فرد تهدید مطرح شده توسط رئیس جمهور. امروز شرایط اضطراری در معرض آسیبهای سال در ساخت. در نهایت مجموعه ای متعهد ارزیابی آسیب: آنچه که ما در حال حاضر از دست داده و چه ما هنوز هم ممکن است از دست بدهند.

به عنوان گلدبرگ می نویسد: در مقدمه: “داستان بزرگتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه تنها به دلیل یک grifter است که در واقع ناتوان و بدون مخاطب آماده شود grifted. امریکا در سال های اخیر تبدیل شده است unmoored از حقایق که قبلا خود-آشکار—از متحرک سازی ایده های ایجاد آن به عنوان بیان در کشور ما تاسیس اسناد و مدارک.”

بحران آمریکا است که در 15 سپتامبر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.