این Berniephobes در اشتباه هستند

مایک Segar / ایسنا

در اوایل این هفته لوید Blankfein رئیس سابق گلدمن ساکس به waded ریاست جمهوری. “اگر حزب دموکرات رفتن به ساندرز نامزد روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ ما,” او در توییتر نوشت. “ساندرز است که فقط به عنوان پلاریزه به عنوان تهمت و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد نظامی ما. اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف.”

به دست آوردن یک ضد حمایت از یکی از کارشناسان برجسته در اقتصاد باعث خرابی باید خوشحال ساندرز مبارزات انتخاباتی. و آن را فقط آخرین nastygram وال استریت فرستاده است به دموکرات پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. میلیاردرهای جف best coast و استنلی Druckenmiller پیشنهاد کرده اند که یک ساندرز پیروزی می تواند بازار سهام به مخزن; پول بزرگ پرتاب پول در هر نامزدی که ممکن است موجه شکست ساندرز و مترقی همسفران الیزابت وارن; و بانکداران را صرف ماه bellowing در مورد دو لیبرال ” سیاست برخی با smarm برخی با واقعی زنگ.

یک سوسیال دموکرات برنده نامزدی یا کاخ سفید خواهد خسارت بازارهای مالی آسیب کسب و کار سرمایه گذاری و آهسته اساسی اقتصاد آمریکا و یا پس از این استدلال می رود. تنها مشکل این است که وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که این در واقع درست است.

رئیس جمهور برنی ساندرز را در مورد به همان اندازه کنترل بر اقتصاد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: در خارج از رکود نیست و تقریبا به همان اندازه به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم و به خصوص نه در کوتاه مدت. دانشمندان علوم سیاسی و اقتصاددانان نشان داده اند که چگونه به خوبی اقتصاد انجام می دهد در شرايط مختلف دولت بیشتر است که با fortuities از زمان بندی بازار. رئیس جمهور باراک اوباما به ارث برده یک فاجعه است که تا به حال هیچ جایی برای رفتن اما تا; تهمت به ارث برده یک بوم است که فقط نگه داشته و پررونق است. سیاست های خود را دارای اهمیت است اما در خارج از واکنش به رکود اقتصادی بزرگ خود را عمدتا در حاشیه. همان خواهد بود درست برای ساندرز یا وارن یا ctq و یا جو بایدن و یا هر یک از نامزدهای دیگر. اگر اقتصاد مخازن در ساندرز سازمان دیده بان آنچه او خواهد بود بسیار مهم است. اگر آن را نمی کند سیاست های خود را سال به تغییر شکل از آمریکا رشد.

رئیس جمهور در حال درست نیست که قدرتمند در ایالات متحده را قطبی تقسیم شده و چوک-نقطه-خفه نظام سیاسی. ساندرز قرار داده است از یک تخته سنگ از تغییر سیاست های اقتصادی, اما در واقع تعداد کمی از آنها به احتمال زیاد به تصویب رسید و کسانی که احتمالا در سیراب به پایین و مصالحه نسخه. به عنوان چشم انداز آمریکاییچپ-از-مرکز مجله اشاره کرده است Sanders, یا دیگر مترقی می تواند مقدار قابل توجهی از طریق اقدامات اجرایی از جمله فوری بخشش بدهی های دانشجویی برگزار شد در فدرال کتاب. اما بسیاری از بزرگترین تغییرات ساندرز به دنبال ثروت و مالیات مدیکر برای همه, سبز جدید معامله یک شغل تضمین—را به باد راه خود را از طریق کنگره است.

وجود ندارد و اکثریت در کنگره برای هر یک از این سیاست ها در حال حاضر. بدن که overrepresent پیر سفید و روستایی رای دهندگان بعید است به تصویب یک جدید جدید معامله در هر زمان به زودی. برنی اردوگاه آشکارا اذعان می کند به همان اندازه به عنوان منتخب مترقی. توسط مدیکر برای همه دست یافتنی? “بدترین سناریو? ما سازش عمیق و ما در نهایت گرفتن یک گزینه” نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: در این هفته. “است که یک کابوس ؟ من فکر نمی کنم.” وال استریت می داند که آن را بیش از حد. در اخیر توجه داشته باشید به مشتریان JPMorgan تحلیلگران استدلال می کنند که آمریکا “نهادهای سیاسی” را دراماتیک تغییر سیاست بسیار بعید است. “ما قرار داده و احتمال تغییرات عمده مانند مدیکر برای همه یا مالیات بر ثروت در کمتر از 5 درصد است.”

خواهد اقتصاد مخزن اگر کنگره هم تصویب ساندرز را انتخاب سیاست رژیم است ؟ که سوال برانگیز است و همچنین. ساندرز اقتصادی قصد دارد به منظور تقویت درآمد و قدرت سیاسی کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها در حالی که وادار کردن شرکت ها برای رقابت با دیگر رام کردن قدرت سیستم مالی و سبز شدن اقتصاد است. آنها به مقدار بزرگ مالی-محرک برنامه خواهد بود که بعید است به خراب کردن اقتصاد بیش از هر تهمت و کاهش مالیات یکی دیگر از محرک بزرگ برنامه خواهد بود. این کشور متناوب سطح درآمد و نابرابری ثروت در حال تحریف و پود اقتصاد: افزایش صرفه جویی نسبت به مصرف و سرمایه گذاری تقلیل رشد تولید ناخالص داخلی مانع تحرک و چیز ساییده شده سیستم سیاسی است. وجود دارد یک بحث خوب است که کاهش نابرابری را افزایش دهند این کشور در بلند مدت نرخ رشد آن صدمه دیده است.

همانطور که برای ساندرز پیشنهاد سنگین افزایش مالیات بر ثروتمندان و شرکت های بزرگ: کسانی که ممکن است کم کردن هزینه و سرمایه گذاری کمی و قطعا ممکن است تعدیل ارواح حیوانات در وال استریت. (آنها در حال حاضر تماس با پیشگویی فروش-خاموش “ساندرز را بترساند.”) اما تهمت بزرگ کاهش مالیات برای ثروتمندان و برای کسب و کار نیست سرعت بخشیدن به اقتصاد است که اقتصاددانان پیش بینی کرد. افزایش مالیات بر ثروتمندان و در کسب و کار خواهد بود و بعید است برای tamp کردن فعالیت های اقتصادی بیش از حد ، شد ساندرز انتخابات به صدمه زدن به قیمت سهام آمریکایی ها را تا حد زیادی متوجه نیست حداقل نه با نگاه کردن حساب های بانکی خود را به جای کابل, اخبار و مالی را فشار دهید. مالکیت سهام است که در حال حاضر به شدت به شدت متمرکز در دست بسیار ثروتمند است.

همه که گفت: رئیس جمهور فراموش کرده اند تاثیر قابل توجهی بیش از صنایع فرد: فکر می کنم از آنچه ناروا انجام داده است به آمریکایی کشاورزی برای مثال یا اوباما نقش در آمریکا بازار خودرو. ساندرز وعده داده است و به احتمال زیاد باعث اختلال قابل توجهی برای وال استریت—اگر نه از طریق قانون از طریق آنتی تراست اجرای سیاسی و انتصاب در وزارت خزانه داری و فدرال رزرو. بانکی می تواند تبدیل به یک خیلی بیشتر خسته کننده و سرمایه گذاری بانکی می تواند تبدیل به بسیار کمتر سودآور است. که نمی خواهد معنی “باعث خرابی اقتصاد است.” اما این امر زندگی را در وال استریت بسیار کمتر سرگرم کننده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>