بهترین مشاوره کوبه برایانت همیشه به من داد

ایده های زمانی که من برفلد او در سال 2007 NBA ستاره گفت: چیزی که من فراموش کرده ام هرگز. رونالد مارت

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398
رونالد مارتینز / گتی

کوبه برایانت صرف بخش بیشتری از عمر بزرگسالی خود را در یکی از بیشترین ترافیک-مسدود مناطق از کشور است. او در اورنج کانتی زندگی می کردند و مشغول به کار در لس آنجلس لیکرز' تمرین مرکز که در نزدیکی فرودگاه; استیپلز سنتر مرکز شهر است.

نشسته در جنوب کالیفرنیا ترافیک—آن من گرفته تا سه ساعت به درایو 40-عجیب و غریب مایل بین کالاهای اساسی و کوبه محله—من اغلب فکر مشتاقانه در مورد گرفتن یک هلیکوپتر.

کوبه نگاه در زندگی به عنوان یک مجموعه ای از مهارت های به تسلط یک کوه به صعود یک لیست از مشکلات را حل کند. آن را می سازد هیچ حس به زباله زندگی خود را در ترافیک اگر شما می توانید راست پرواز بیش از آن.

کوبه در واقع در زمان هلیکوپتر.

سال من نقل مکان کرد به جنوب کالیفرنیا در سال 1997 اتفاق افتاده است به قطع با کوبه اولین فصل در NBA. به عنوان یک شوهر و پدر یک کودک نو پا با کاملا چند آرمان های حرفه ای از خود من تا به حال زمان کمی برای شخصی انحرافات. لیکرز شد من پناهگاه.

و کوبه. شما فقط نمی تواند نگه داشتن چشم خود را از او.

او عشق و یا نفرت از او—و از همان ابتدا طرفداران نگرش در مورد او بودند قطبی—کوبه با شدت و تمرکز و میل به تسلط که افزایش به سطح هنر است. مانند یک نقاش یا یک نوازنده و یا یک نویسنده او به نظر می رسید به در بنده به روح خلاق.

واضح است که او می خواست به بهترین در چیزی. اما او را درک نمی کنند دیگر مردم بسیار خوب است.

من برای اولین بار ملاقات کوبه در سال 2007 زمانی که به من اختصاص داده بود به نوشتن مشخصات در مورد او برای Esquire. در آن زمان او نه معشوق شکل که مرگ غم انگیز ما در حال حاضر سوگواری.

واکنش اولیه به کوبه و دستاوردهای خود را گیج کننده بود—و یا قابل پیش بینی بسته های خود را در طبیعت انسان است. امریکا همیشه عاشق آدم های فلک زده. کوبه بود و مجزا نیست آدم های فلک زده.

در اوایل زندگی حرفه ای او انتقاد خود را برای برگزاری دور از هم تیمی های خود. او به نظر می رسید به صفر حس شوخ طبعی است. زمانی که بقیه تیم بود کارت های بازی و یا رفتن به باشگاه—صحبت کردن در مورد همسران و فرزندان و نفقه—کوبه شد بیشتر علاقه مند به خواندن هری پاتر و یا تحصیل در بازی نوار و یا انجام کارهای دیگر در خور یک نوجوان مانند رفتن به پارگی کیسه آب. او به عنوان یک بازیکن خودخواه که فکر می کردم تنها در مورد خود که پیگیری بسکتبال برتری هرحال همه چیز است. وجود دارد بسیاری از متنفر.

کوبه انتخاب شد به All-Star game به عنوان دومین بازیکن سال (او ششم بود در لیکرز در زمان) جوانترین ها به بازی. به جای نشستن پشت و برخی از سرگرم کننده مانند بقیه بازیکنان برایانت تصمیم به ایجاد یک اجرا برای همه-Star MVP, تحریک الکتریکی دوئل با پادشاه حاکم مایکل جردن در یک بازی که در آن معمولا هیچ کس پخش هر گونه دفاع.

در سال 2003 کوبه مبارزه صدمات به زانو و شانه. سپس یک زن کلرادو گفته است که او مورد تجاوز قرار گرفته و اگر چه اتهامات جنایی اخراج شدند او ارائه شده عذرخواهی, که در آن او اذعان کرد: "من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند." او در نهایت حل و فصل یک دعوی در دادگاه مدنی. او ادامه دشمنی با شکیل اونیل شریک زندگی خود را در سه NBA منجر به خروج از L. A. مورد علاقه مرد بزرگ در سال 2004. به زودی پس از سرخورده با سقوط پس از آن یک بار صعودی لیکرز کوبه درخواست شد برای یک تجارت است.

همه در همه, کوبه دیده می شد در اطراف لیگ به عنوان یک بعدی بسکتبال ماشین یک مرد که فاقد روح است.

که زمانی که من او را ملاقات نمود.

من حدود هشت سال با کوبه و همسرش ونسا در سال 2007. او 29. او در حال حاضر می خواهم تجربه ظهور و سقوط. من یک مرد جوان که عاشق بستنی و Kahlúa milkshakes, فوتبال و sci-fi, thriller, Ender s Game—در مورد یک پسر که تا حد زیادی رنج می برد از انزوا و رقابت اما در نهایت موجب صرفه جویی در این سیاره است.

او پس از سقوط از فضل کوبه بود با همه ظواهر یک مرد خانواده اختصاص داده شده. او را به نام همسر خود را Mamacita برگزار شد و دست او را در همه جا آنها رفت. نام خود را برای اولین بار دو دختر, ناتالیا, Diamante و Gianna ماریا-Onore هستند, خالکوبی روی ساعد راست—آنها مواجه سبد در هر شات پرش. جی جی جوانتر از این دو بود 18 ماه زمانی که من ملاقات دختران با ونسا در لیکرز بازی. ناتالیا در حال حاضر قد بلند و به فوتبال. او به نام کوبه "غلغلک دادن است."

وقتی که به زمان ما هم پرسیدم کوبه در مورد اتهامات تجاوز به عنف او تحت فشار قرار دادند کنار من سوال است. "من ... آه..., همهمه," او گفت:. "من نمی دانم که چگونه به لمس است که بدون واقعا sayin'—شما می دانید آنچه من گفتم'?"

وقتی از او پرسیدم در مورد این اتهامات از سردی او تا به حال پاسخ من انتظار آن را نداشتم.

"به سردی چیزی که من واقعا در مورد آن بشنوند تا بعد" او گفت:.

"مقدار زیادی از آن را فقط ساده و بی تکلف چون من خواندن مقالات. من نمی watch, مانند, اخبار. من تا به حال هیچ سرنخی چه می گذرد, آنچه که مردم می گویند در مورد من. آن را برای تلفن های موبایل احمقانه می گویند اما این درست است. و من فکر می کنم از آنجا که بسیاری از مردم در آن نگاه مانند, 'کشیدن او باید متکبر است.' اما من نمی دانم چه جهنم می گذرد. من تا به حال یک خبرنگار یک روز آمد به من و از من بپرسید در مورد آن, شما می دانید, مردم فکر می کنم شما متکبر چه با که ؟ و آن را کاملا درست به نظر می رسید به سمت چپ میدان. من فقط می خواهم, " چه شما در حال صحبت کردن در مورد?' و او مانند " آیا شما خواندن این مقاله؟' از آن روز به بعد من شروع کردم به خواندن مقالات."

پس از او گفت که من شروع به درک او بهتر است.

آخرین روز ملاقات ما من خواسته کوبه اگر او می خواهم ثبت نام در یکی از اندازه او-14 Nikes برای پسر من که تولد شد در چند هفته. او می خواهم به تماشای کوبه با من. به ما کوبه بیش از فقط یک بازیکن لیکرز بودند بیش از فقط یک تیم ما fandom چیزی بود که ما مشترک, بازی, بعد از بازی در فصل بعد از فصل. آن بافته شده بود به تار و پود روابط ما.

پس از کوبه امضا کفش من آن را از او قرار داده و آن را با خیال راحت با همه چیز من ساخته شده آماده برای به دست آوردن با رسمی مصاحبه ما برنامه ریزی شده بود.

کوبه برگزار شد تا کفش دیگر. "شما می خواهید من برای ثبت نام در این برای شما؟"

اگر چه سال گذشته خود را در لیگ سخت شد به تماشای, سال است که به دنبال متفاوت بود.

فقط به عنوان او می خواهم تعمیرشده بدن خود را و شوت او بارها و بارها در طول زندگی خود در دوران بازنشستگی کوبه خود را تبدیل به یک برنده جایزه اسکار Renaissance man—یک نیکوکار اعمال بی نظیر بسکتبال تحلیلگر مشتاق مربی از کودکان خود و دیگران بسیار در پی پس از pro-بسکتبال-بازیکن-نجوا کن. برجسته جدید سالمند دولتمرد برای لیگ او تا ابد یک ستاره در میان ستاره.

زمانی که اخبار کوبه مرگ برای اولین بار در سراسر سر—اولین چیزی که من دیدم این بود که یک هشدار از TMZ—پسر من و من به خانه رانندگی از پسران آخر هفته ما لذت می برد با بهترین رفیق خود را. من پسر 25 در حال حاضر. شب قبل از ما می خواهم به تماشای لیکرز بازی هم به عنوان LeBron James پیشی گرفته کوبه NBA را به ثمر رساند رکورد. کوبه را توییت تبریک نشان داده شد در طول پوشش تلویزیون. آن را درجه یک حرکت ما توافق با غرور خاصی از مالکیت. بیش از یک بازیکن کوبه است که یک باند ما به اشتراک بگذارید. ما می دانستیم که او زمانی که. و با تشکر از سحر و جادو از ویدئو چه او در دادگاه همیشه باقی می ماند.

همانطور که من نوشتن این, که دوم کفش او امضا برای من نشسته است بر روی یک قفسه در اینجا در جایی که من همیشه دنبال خود من کرافت. مانند کوبه من صرف یک عمر تلاش و فداکاری تلاش می شود بهترین من می تواند باشد. و مانند کوبه من را تحمل کرده اند سهم من از یو پی اس و فراز زندگی.

اغلب من به یاد داشته باشید چیزی که او به من گفت.

"شما باید به فکر باز می شود و نه سفت و سخت" او گفت:. "اگر شما سفت و سخت که ضعف است. همه شما می توانید انجام دهید این است که فراموش نکنید در مورد چیزهای بد و پس از آن حرکت می کند. شما فقط نوع رول با آن; شما فقط نوع یادگیری است. من نمی خواهد اشتباهات مشابه در آینده که من آن را ساخته شده در گذشته است. من را جدید اشتباه من مطمئن هستم. و من را از آنها یاد بگیرند, بیش از حد."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن