بزرگترین نگرانی برای پزشکان مبارزه با این بیماری همه گیر

Coronavirus: COVID-19 امریکا پزشکی حرفه ای را به خطر می اندازند زندگی خود را. اما بزرگترین ترس آنها این اس

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

یک خانواده است. شش پزشکان.

ایوان Yui در حال انتظار برای نتایج حاصل از coronavirus آزمون پس از برنامه به طور بالقوه در معرض بودن در ساحل شرقی بیمارستان که در آن او شیوه های نوزادی پزشکی است. پسر عموی او پاملا Lin, یک پزشک در یک عمل خانواده در بالتیمور شده است سرفه به مدت سه روز به عنوان او را در انتظار خود او نتایج آزمون.

لین شوهر است عفونی-بیماری کارشناس مدیریت coronavirus پاسخ در بالتیمور بیمارستان فرسایش در مورد کمبود در دنده محافظ و لوازم. در این tight-knit خانواده نیز یک اتاق اورژانس دکتر برخورد با یک چشم انداز مثبت در بيماران با علائم مرتبط با کروناویروس یک دکتر در فیلادلفیا که در درمان بیماران دچار نقص ایمنی هستند که به ویژه آسیب پذیر به ویروس و بازنشسته دکتر که به خوبی ممکن است نامیده می شود برای مراقبت از بیمار به عنوان موارد افزایش نمایی.

ایوان Yui نگرانی در مورد خانواده اش از پزشکان به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

Yui همیشه شمارش خودش را خوش شانس می شود در میان یک خانواده از پزشکان. در حال حاضر خانواده در مواجهه با بزرگترین چالش زندگی خود را به عنوان آنها مبارزه با معضل مراقبت از بیماران خود را حتی اگر این خطرات در معرض عزیزان خود. ناگهان او را در مواجهه با غیر ممکن است سوال: کسی که در خانواده را برای مراقبت از نوزاد دختر اگر او نشانی از سقوط بیمار ؟ چه باید به او توصیه مادر مسن به انجام اگر او را به نام به مراقبت از coronavirus بیماران ؟ خواهد خانواده اش زنده ماندن از بحران دست نخورده ؟ "من فکر می کنم در مورد آن تقریبا تمام وقت," او به من گفت.

پزشکان در سراسر آمریکا رو به رو هستند مشابه معضلات ساخته شده همه حاد تر توسط دولت در عدم حفاظت از آنها—برای هشدار عمومی به ارائه آزمایشات و برای عرضه به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی. و هر بار که یک دکتر و بیمار می افتد یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر تیره و تار لبه و نزدیک به نقطه شکستن آن.

Yui, 33, فکر خانواده اش به او بود آزمایش ویروس: او پنج ماهه دختر; مادر خود زندگی می کند که نزدیک به کمک با مراقبت از کودکان و شوهرش که به آسم قرار دادن او در معرض خطر بیشتری از COVID-19 بیماری های مرتبط با کوروناویروس. (او را تجربه کرده است علائم.) "هنگامی که آن را به ما می آید که پزشکان من نگران [خانواده] استفانی و الکس و جنیفر و پم—در مورد سلامت خود و در مورد نهایی فرسودگی شغلی با توجه به همه چیز است که رفتن در" ایوان به من گفت. "وجود تلفات عاطفی از کار و پس از آن وجود دارد و نگرانی ما در مورد هر یک از دیگر."

زمانی که من به ایوان پسر عموی پاملا توسط گوشی در روز پنج شنبه شب, مکالمه ما بود آمیخته با او به طور منظم سرفه.

پاملا Lin, یک پزشک بود که به طور بالقوه در معرض در این ماه است.

به عنوان یک اولیه-پزشک مراقبت های, او اولین نقطه تماس با سیستم پزشکی برای بسیاری از بیماران است. هفته گذشته یکی آمد در شکایت از تنگی نفس یک علامت شایع coronavirus. همانطور که بیمار تنفس بدتر Pam توصیه می شود یک بیمارستان بازدید به آزمایش می شود. "این خیلی دیر شده بود برای من و خانواده من" پاملا به من گفت:—او تا به حال شده است به طور بالقوه در معرض. او بیمار رو تست شده در مارس 12, است و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج. "من بیمار تست فرستاده شد از بالتیمور به یک آزمایشگاه در ایالت یوتا پس از آن با توجه به یک معرف کمبود [یک ماده مورد نیاز برای فرایند آزمون] ارسال شده از یوتا به آریزونا آریزونا به یک آزمایشگاه در کارولینای شمالی" او گفت:. این آینه از اختلال و تاخیر در اطراف این کشور آزمایش بحران یک عامل عمده hamstringing مبارزه با ویروس.

در ضمن او شروع به احساس بیمار در روز سه شنبه و در زمان آزمون ، خود قرنطینه در خانه او فکر می کند آن را تنها یک موضوع از زمان اگر او می کند باید این ویروس قبل از او آلوده دو فرزند او—کاملا ایزوله از آنها خواهد بود اما غیر ممکن است. در بالا از آن او pained در مورد کار از دست رفته. "به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی, اگر من تست مثبت آن است تا مفاهیم برای دفتر من کارکنان من و تمام بیماران" او به من گفت. "نیز وجود دارد این تعهد است که همکاران من و من احساس می کنم:" اگر من به اندازه کافی خوب من باید برم سر کار.' من باید یک ماموریت. آن را می سازد آن را واقعا سخت است برای هر یک از ما را به نشستن در حاشیه."

همسرش, الکساندر چن عفونی-بیماری متخصص به من گفت که در مقایسه با بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور خود را به خوبی خاموش. آن را مجهز به ماسک اضافی و اورژانس هواکش. با این حال حتی این مازاد او هشدار می تواند به سرعت اجرا در انتظار موجی از بیماران. بنابراین می تواند طیف وسیعی از موارد دیگر—دماسنج پوشش محافظ لباس و مواد برای حمل و نقل از تست کیت. بیمارستان ها در سراسر کشور در حال, هشدار می داد که آنها با کمبود شدید در همه چیز از هواکش و تجهیزات حفاظتی به سواب مورد نیاز برای انجام آزمون. "احساس من این است که نا امیدی" الکساندر گفت. "ما در این نقطه که در آن ما در حال رفتن به حالت حفاظت [حتی قبل از بحران بازدید]. و سپس آن را فقط در حال انتظار برای اجتناب ناپذیر است."

او اعتراف کرد که چشم انداز برای حرفه ای پزشکی می تواند تبدیل به تلخ. "من آمد به نظر شب گذشته با این واقعیت است که ما ممکن است پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی می میرند" او به من گفت. "و من فقط تلاش برای قبول است که چیزهای بد اتفاق می افتد بنابراین من تعجب نیست."

اورژانس-اتاق پزشکان او اشاره کرد در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر است.

استفانی اندرسون, یک پسر عموی به ایوان و پاملا دارد که کار در یک بیمارستان در ریچموند, ویرجینیا. او به من گفت که او نگرانی در مورد آوردن این ویروس در صفحه اصلی به شوهر او و دو فرزند در سنین 7 و 9. او را نگه می دارد فاصله از آنها را تا زمانی که او تا به باران و قرار دادن لباس های خود را در آن شستشو پس از او به خانه از هر شیفت. سپس او كشتن او ، "من یک خانواده که من از آمدن به خانه. و من به آنها را امن نگه دارید" او به من گفت. "که این نگرانی در میان همکاران من: چه می خواهید به انجام خود را با خانواده ؟ آن را در همه ذهن ما است. آن را قطعا اضافه کردن به استرس ما."

او اورژانس شده است دیدن بیشتر و بیشتر بیمارانی که علائم مرتبط با coronavirus او به من گفت. او می پوشد تجهیزات حفاظتی اما می داند که این بیمارستان می تواند اجرا شود. حتی اگر که اتفاق می افتد هر چند او را نگه داشتن کار: "برای کسانی از ما در ER, ما فقط می دانیم که آنچه ما برای امضا. شما در انبوه تلفات حوادث. شما کار جدی وارد آمده است. شما فقط کار می کنند."

شش نفر از اعضای Yui را تمدید خانواده پزشکان.

آنا کو ایوان و مادر خانواده فرزند ارشد دکتر در 68 ابراز مشابه ذهن-مجموعه. در بریتانیا دولت خواسته است برای 65,000 پزشکان و پرستاران به بیرون آمدن از بازنشستگی برای کمک به مدیریت این بیماری همه گیر. در ایالات متحده آمریکا وزارت امور جانبازان و شهر نیویورک مشابه ساخته شده اند درخواست. مردم بیش از سن 65 سال در معرض خطر از coronavirus اما آنا به من گفت که او می خواهم در نظر گرفتن ثبت نام. "اگر من مورد نیاز است و مردم فکر می کنم من می تواند کمک کند پس قطعا" او گفت:. "شما می دانید همه ما در این است. همه رو به انجام بخشی خود را."

آن را از دست داد در کو و خانواده اش که متخصصان پزشکی در سراسر جهان در حال مرگ بوده اند مبارزه با کروناویروس. روز چهارشنبه یک دکتر برجسته که می شده است درمان بیماران در شمال ایتالیا درگذشت به تنهایی در فشرده-واحد مراقبت پس از انقباض آن است. او 57 بود. به دلیل کمبود شبیه به آنچه پزشکان در ایالات متحده پیش بینی او شده است می خواهم مجبور به ادامه کار پس از در حال اجرا از دستکش. پزشکان و پرستاران در 20s و 30s باید در برابر این ویروس در چین است. معروف ترین قربانی Li Wenliang این ووهان دکتر که می خواهم سعی کردم به موضوع هشدار زود هنگام در مورد همه گیر شد 34.

اما در گفتگو با Yui و خانواده اش, من متوجه شدم که اصلی ترین معضل آنها دست و پنجه نرم کردن با بسیار خود بیمار اما گسترش این ویروس به خانواده بیماران خود ، این ممکن است بزرگترین ترس از پزشکان در سراسر کشور—که آنها را حرکت می کند از بودن بخشی از راه حل بخشی از مشکل است. "من فکر می کنم همه ما احساس می کنید واقعا حس قوی وظیفه به بیماران ما و کار ما" جنیفر Yui ایوان خواهر دکتر که با این نسخهها کار با بیماران دچار نقص ایمنی در فیلادلفیا به من گفت. "و که می تواند به مردم کار فراتر از زمانی که آنها باید. وزن آن به شدت بر مردم است."

Yui برای بخش او به من گفت که او می خواهم هرگز به او اجازه دهید ترس بیش از این ویروس جلوگیری از او را از انجام کار خود را. او انتظار دارد که به او نتیجه آزمون در روز دوشنبه. اگر آن را منفی او را پشت در محل کار همان شب. "من نظر خودم را به عنوان ضروری پرسنل. پس از آن که حس وظیفه من حدس می زنم," او گفت:. "من هرگز فکر نمی خواهید به کار می کنند. ما در مراقبت از بیماران ما از طریق انواع و اقسام بلایای طبیعی—و آن زمانی است که ما بیشتر مورد نیاز است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب