اجساد دفن شده در زیر بوریس جانسون آهن جدید

A worker brushes off human remains.
در ساخت راه برای راه آهن با سرعت بالا خط exhumations در یک قرن-قبرستان قدیمی را روشن چگونه لندن زندگی می کردند و درگذشت در, گرجی, ریجنسی و دوره ویکتوریا.عکس توسط Adrian Dennis / خبرگزاری فرانسه / گتی

این هفته بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا اعلام کرد که ساخت راه آهن با سرعت بالا لینک بین لندن و جنوب انگلستان شناخته شده به عنوان HS2 را پیش بروید. این تصمیم با وجود فزاینده هزینه—برآورد لایحه برای این پروژه یک صد و شش میلیارد پوند نزدیک به دو برابر مقدار بودجه برای آن پنج سال پیش—و نگرانی است که آهنگ های جدید گذاشته برای قطار که سفر در سرعت های بالا به دو صد و پنجاه مایل در ساعت باعث آسیب های زیست محیطی از طریق برش ذخایر حیات وحش و جنگل باستانی. “بله آن را بلند پروازانه است اما جاه طلبی رک و پوست کنده چیزی است که ما فاقد بیش از حد به” جانسون گفت: مجلس عوام در روز سه شنبه. این پروژه بخشی از خود را بارها اعلام پست-Brexit هدف وی یادآور شد M. P. s به “متحد و سطح بالا در سراسر کشور.”

درست شروع چند سال پیش در اطراف آنچه در نظر گرفته شده است به جنوب پایانه خط راه آهن: ایستگاه Euston. آن را در لندن برای اولین بار بین شهری, راه آهن, ایستگاه, باز, در سال 1837 به خدمت مسافران و از بیرمنگام, در, West Midlands. (در سال 1854 رمان جرج الیوت توصیه می شود 12:30 P. M. عزیمت به یک دوست از کاونتری: “من رسیده از ایستگاه Euston به عنوان گرد و خاکی به عنوان یک لجر اما با دیگر هیچ ‘incommodity.’ “) در بیش از صد و هشتاد سال است که Euston شده است عملیاتی شده است بازسازی چندین بار. بزرگ نئوکلاسیک دهاتی گذرگاه طاقدار fronting ایستگاه اصلی تخریب شد و در سال 1961 و به جای پایین بتن مدرن ورود-و-خروج از سالن که امروز ایستاده است.

مطالبات HS2 در حال حاضر در اثر دیگری تحول: ریشه کن کردن سنت جیمز باغ سابق گورستان که وضع بلافاصله به غرب از ایستگاه و از طریق آن قطار آهنگ های جدید طرح ریزی شده است برای رفت و برگشت. این زمین دفن تاسیس شد و در سال 1788 به خدمت اهل محله از سنت جیمز کلیسای وست شبیه شهر آن را در خدمت در آن بود پرجمعیت و پر جمعیت: در زمان گورستان بسته در سال 1853 بیش از شصت هزار لندن گذاشته شده بود به استراحت دارد و با توجه به محله ، همانطور که چندی پیش به عنوان سال 1887 بسیاری از رد پای آن قربانی شد تا راه را برای گسترش راه آهن; Euston سیستم عامل 17 و 18 در حال حاضر دروغ بیش از آنچه بود گدا را زمین گورستان متراکم ترین منطقه استفاده. (آنچه اتفاق افتاده است به کسانی که باقی می ماند در طول ایستگاه قرن نوزدهم گسترش ناشناخته است اما ممکن است که آنها به سادگی به حفر کردن و یا ساخته شده است.) پس از گسترش راه آهن باقی مانده وسعت زمین به جریب از گورستان بود repurposed به عنوان یک پارک با سنگ قبر برداشته شده به محیط. سنت جیمز پارک در خدمت نسل از زندگی در لندن ارائه یک پچ کوچک از برگ فضای سبز محلی برای کارگران دفتر در ناهار خود را و یا برای مسافران که وارد اولیه برای 12:40 P. M. عزیمت به منچستر.

در اواخر سال گذشته من رفتم به سایت سنت جیمز باغ به صحبت کردن با کارولین Raynor مدیر پروژه و مدیر شناس برای Costain-Skanska سرمایه گذاری مشترک شرکت های ساخت و ساز مشغول HS2 برای آماده سازی سایت برای توسعه بیشتر است. موقت سقف بود که محافظ حفاری از عناصر و همچنین از نگاه تماشاچیان کنجکاو کرده بود به تازگی حذف شده است. همه که باقی مانده از باغ و گورستان است که پس از ذخیره کردن در زیر آنها بود یک گودال با انبوه shovelled-بیش از زمین و آهنگ از ساخت و ساز وسایل نقلیه تورفتگی آبی-خاکستری لندن خاک رس.

مقیاس پروژه کمی در راه از سابقه Raynor توضیح داد. با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط تاریخی انگلستان دولتی که مسئول نظارت بر میراث بزرگ و گورستان است که به طور کلی در نظر گرفته می شود که در آن دو هزار و تدفین شده اند جایگزین. “بنابراین بدیهی است که ما دمیده شده و از طریق گذشته که هدایت کاملا به سرعت” Raynor گفت. او و تیم او دو صد کارگران در این سایت تا به حال disinterred و archeologically کاوش های باستان شناسی کمی بیش از پانزده هزار نفر از آنها در حدود یک دهم شناسایی شده اند معمولا با تشکر از اطلاعات منجر صفحات که با آنها به خاک سپرده شد. تابوت که معمولا ساخته شده از علم در اواخر قرن هجدهم و اوایل قرن نوزدهم کرده اند که اغلب به خوبی حفظ شود در خاک رس. “علم واقعا قوی چوب است که طول می کشد به خوبی در اب اشباع شرایط” Raynor توضیح داد. “شما هنوز هم می تواند پیدا کردن جریان روم تخلیه تحت لندن ساخته شده از علم—که طول می کشد هزاران سال در شرایط مناسب.”

زمینه باستان شناسان در سنت جیمز باغ سایت کاوش های باستان شناسی به جای مانده از بیش از پانزده هزار نفر از آنها در حدود یک دهم شناسایی شده اند.عکس توسط Adrian Dennis / خبرگزاری فرانسه / گتی

اکتشافات زیر سنت جیمز باغ آشکار دلمشغولیهای و نگرانی از اهالی لندن از زمان در زندگی و در مرگ. قبل از تونند عمل 1832 که مجاز و تنظیم شده استفاده از جسد برای تحقیقات پزشکی خطر اختلال توسط قبر سارق مسلح بود که توجه جدی برای هر کسی که در واقع امید به استراحت در صلح و آرامش. برای کسانی که می توانیم از آنها در تابوت پیچیده مجموعه داخلی قفل و میله های در دسترس بودند در پایان مراسم تشییع جنازه سرو و دو یافت شده در سایت. Raynor تیم حتی کشف یک سنگ بزرگ sarcophagi از مرتب کردن بر اساس است که مصریان باستان برای توسعه postmortem امنیتی است.

قبرستان همچنین نشان می دهد که آن را ممکن است به بالا بردن یک جایگاه اجتماعی و حتی پس از مرگ: باقی مانده از اعضای خانواده یکی از پيه چندلر منتقل شدند از پایین به بالا زمین سال پس از خود اصلی interments های چندلر کسب و کار موفق تبدیل شده به اندازه کافی برای تامین خانواده سلطنتی. اطلاعات در مورد سن ، قد و قامت و علت مرگ بودن gleaned از حفاری کمک خواهد کرد که نور چگونه در لندن زندگی می کردند و مرگ او در اواخر قرن هجدهم و اوایل قرن نوزدهم. Raynor و تیم او را در بر داشت مدارک و شواهد از سفلیس سارکوم و نرمی استخوان در اسکلت که مورد بررسی قرار گرفته و نیز به دست آورد بینش برخی از رحم, درمان بودند که اقدام به صورت مداوم بیماری در قبل از آنتی بیوتیک قبل از بیهوشی دوران مانند trepanation های حفاری سوراخ به جمجمه که اعتقاد بر این بود که برای کاهش فشار بر مغز است.

شده اند وجود دارد برخی از نا امیدی در حفاری: آن ثابت شده است غیر ممکن است برای تعیین دقیق محل دفن و یا کشف بقایای لرد جورج گوردون گریز از مرکز اشراف زاده و عضو پارلمان که در سال 1780 led پنجاه هزار ضد کاتولیک معترضان در ماه مارس بر وستمینستر به پایان رسید که در چند روز خشونت ها در لندن ، گوردون بود محاکمه و تبرئه از بالا, خیانت, اما او در نهایت زندانی دیگر به اتهام داشتن شده است به جرم اهانت به ماری آنتوانت در حالی که در فرانسه. او به پایان رسید و روز خود را در Newgate زندان به عنوان یک مومن تبدیل به یهودیت ایمان او به تصویب رسید و در اواسط هفده هشتاد; او دفن در سنت جیمز باغ در سال 1793. متاسفانه این طرح که در آن اعتقاد بر این است که او به خاک سپرده شده بود خود را به خاک سپرده شد دوباره با حمله به گورستان نوزده-دهه شصت از یک دیگ بخار ،

بوریس جانسون شناخته شده است علاقه خود را برای دیدنی پروژه های زیربنایی. به عنوان شهردار لندن از او دفاع و پشتیبانی یک بد بخت “باغ پل” در سراسر رودخانه تیمز که در آن سی و هفت میلیون پوند از پول مردم صرف شد بدون یک شمع همیشه رانده می شود. او نیز نامیده می شود برای ساخت یک فرودگاه در یک جزیره ساخته شود در تیمز خور که شایعات مفید نامزد دریافت جایزه “بوریس جزیره است.” اخیرا او شناور است مفهوم ساختمان یک پل جاده بین اسکاتلند و ایرلند شمالی یک طرح به طور معمول شرح داده شده توسط ناظران به عنوان “bonkers.” روز سه شنبه با سرعت بالا-راه آهن اعلام شد, همراه با کمی بیشتر دودستی وعده: پنج میلیارد پوند سرمایه گذاری در بودجه منطقه ای خدمات اتوبوس و ساخت و ساز بیشتر مسیرهای دوچرخه سواری. اولین مرحله از HS2 ارتباط بیرمنگام به لندن پیش بینی شده است که باید تکمیل شود بین 2028 و 2031. با هشتاد و یک کرسی اکثریت مجلس در حال حاضر جانسون بدون شک امید هنوز هم به عنوان دولت و با تکان دادن پرچم بر روی پلت فرم هنگامی که قطار شروع به نورد به سرمایه; هر چند حتی او به سختی می تواند امید هنوز در قدرت توسط 2040 است که هنگامی که خط شمالی امتداد به منچستر و لیدز پیش بینی شده به پایان خواهد رسید.

در حال حاضر آنچه پس سنت جیمز باغ باقی مانده محاصره کردن دستگاه از گل آلود زخم زمین در انتظار مرحله بعدی در این منطقه تکامل از قبرستان به شهر پارک به جرم برنامه ریزی شده-حمل و نقل hub. وقتی که من ملاقات Raynor در HS2 دفاتر که در مجاورت سابق زمین دفن او با اشاره به این که سایت ما نشسته بودند در یک بار شده بود اشغال شده توسط ملی اعتدال بیمارستان. هنگامی که ساختمان بیمارستان تخریب شد تا راه را برای HS2, Raynor رفت و بر او و تیم او کشف یک جفت از کپسول زمان که قرار داده شده بود در آنجا توسط ویکتوریا بزرگان که تا به حال ساخته شده است ایجاد. دو شیشه دارو شیشه حاوی کارت های کسب و کار و روزنامه ها و نشریات در مورد اعتدال حرکت بوده است به دقت پنهان در بنیاد سنگ, با سوراخ فقط به اندازه مناسب شده حک شده توسط سنگ تراش در انتظار اشیاء’ تدفين.

“چه این به ما می گوید این است که ویکتوریایی ساخته شده است همه چیز به آخرین, اما آنها همچنین انتظار می رود که تغییر اتفاق می افتد و که در آن ساختمان ها در نهایت پایین آمده” Raynor گفت. “آنها قرار داده کسانی که زمان کپسول وجود دارد و دانستن و کامل است که در حالی که آنها امیدوار ساختمان های خود را و خود را و میراث آنها خواهد ایستاد برای همیشه, در واقع, آن را نمی خواهد.” ویکتوریایی بزرگ بودند طرفداران تغییر Raynor اظهار داشت. داشتن خاک یکسان بخشی از گورستان خود را برای ایستگاه های آنها پیش بینی شده است که بیشتر تغییر خواهد آمد—اجتناب ناپذیر و غیر قابل تصور است. “نگاه به آینده” او گفت:. “آنها می خواستند برای ساخت بهتر و بهتری برای ساخت شهرستانها. اما آنها به رسمیت شناخته شده است که در حالی که زیرساخت های زیربنایی است که تنها به خاطر مردم به آن نیاز دارند و نیاز به انجام این است که محور توسعه انسانی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>