کتاب جلسه: سرعت خود را

کتابخانه عمومی نیویورک

خیلی از زندگی تعریف شده توسط روال. برای بسیاری از قهوه در صبح و علائم ظهور جدید و روز; خواندن قبل از خواب می تواند سیگنال روز پایان.

در اتاق خوابمورخ میشل Perrot بررسی تاریخ ترتیبات خواب با استفاده از آرشیوی تحقیقات به تأمل در عملکرد اتاق خواب به عنوان صمیمی به اشتراک گذاشته شده (یا unshared) فضا. نویسنده مارینا بنیامین می نویسد: در مورد برخورد با ناتوانی در به خواب بی خوابی, مراقبه تجربه و ارائه مشاوره به کسانی که به طور مداوم در تلاش برای بی اراده کار کردن. آگوستین Sedgewick را Coffeeland آثار کشت در همه جا حاضر و انرژی تقویت کننده تمرکز بر روی یک زمینی تا تلاش های سوخت خود را سازمانی با نیروی کار ارزان.

نویسنده لورا ون دن برگ یافت می شود که روال نوشتن با دست هر روز صبح به اسکلت بتنی به وجود او در جهان نامشخص یک موضوع او را به کاوش در رمان سوم هتل. سامانتا شکار نیز می یابد و الهام بخش را در فعالیت دنیوی لکه بینی خصوصیات در ظاهر عادی تنظیمات—مانند در اخیر داستان کوتاه “به تیم” مجموعه ای در یک جوانان فوتبال بازی که در آن جمع شده بودند مادرم متوجه یک زن ناپدید شدن عجیب و غریب.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

سامانتا شکار در غیر قابل تحمل صافی بودن
یک داستان کوتاه در مورد ناپدید شدن.

📚 “به تیم” توسط سامانتا شکار


چرا هر کس باید به تنهایی
“Perrot exhorts خوانندگان را به طور جدی این ارتباط از خواب به بیولوژیکی و عاطفی و عملکرد او مورد نیاز برای ساختاری جدید هنجارهای ازدواج و او قاب اتاق خواب به عنوان یک پناهگاه برای, مهلت یک سازه خاص با ارتباط در زمانی که یک phoneless اتاق می توانید مانند یک افسانه ای مقصد.”

📚 اتاق خواب توسط میشل Perrot
📚 فیزیولوژی ازدواج توسط Honore de Balzac


سرمایه داری مورد علاقه مواد مخدر
“‘چه معنی آن را به صورت متصل به دور از مردم و مکان از طریق کارهای روزمره?’ Sedgewick می پرسد در اوایل صفحات. Coffeeland ارائه می دهد جذاب مراقبه در این سوال توسط رندر یک بار-مبهم خطوط اتصال کاملا قابل مشاهده است.”

📚 Coffeeland: یک مرد تیره امپراتوری و ساخت های مورد علاقه ما مواد مخدرتوسط آگوستین Sedgewick


قدرتمند تمرین نوشتن با دست
“ادبیات قطار ما به دست بگریبان شدن با مشکل سوالات وجودی و … نوشتن خود را کمک می کند تا دفع وجودی dread—چیزی [van den Berg است] ولی در عمل او را از نوشتن با دست هر روز صبح.”

📚 سوم هتلتوسط لورا ون دن برگ
📚 “کشور” توسط Joy Williams


ادبی همراه برای مشاعره
“برای بی خوابی خوانندگان آشنا با احساس به دام افتاده در اضطراب شیارهای بنیامین را جشن از ذهن سرگردان به عنوان “ناوگان و نور و همبند’ ممکن است در زمان صدا تیره و تار. اما اگر او رومینگ باعث خستگی حال حاضر و پس از او ” عبور از مرز شجاعت و کنجکاوی اثبات بسیار مسری است.”

📚 بی خوابیتوسط مارینا بنیامین


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط مایلز Poydras. کتاب او را مطالعه بعدی این است که یک محل کوچکبا جامائیکا Kincaid.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>