کتابخانه کنگره

“شما هرگز واقعا درک یک فرد … تا زمانی که شما صعود به پوست خود را و راه رفتن در اطراف در آن” Atticus سهره معروف خود می گوید دختر پیشآهنگی در رمان کشتن مرغ مقلد. زمانی که بازیگران یک رویکرد عملی به این همدلانه چالش خود را تفسیر می تواند عملکرد بینش های جدید به کلاسیک شخصیت—به عنوان فیلمنامه Aaron Sorkin و بازیگر Ed Harris یافت که ترجمه Atticus خود را به برادوی بازی.

عمل فرض کنید یک چشم انداز جدید و یا تجسم های مختلف, نقش, نمی, محدود به تئاتر و یا صفحه نمایش. رمان توسط Zadie Smith and Roxane گی نشان دادن بسیاری از مختلف هویت مردم انجام در زمینه های مختلف در حالی که علم نویسنده جنیفر Ouellette توضیح می دهد چگونه خود حس خود می تواند به تقویت شده توسط خارجی در غرفه مانند لباس و keychains. و برای نویسندگان مولی Antopol و برش چوب, نوشتن به خودی خود یک نوع عملکرد—تخیلی و دلسوز شاهکار به طور کامل ساکن این شخصیت بر روی صفحه است.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

برای مولی Antopol نوشتن می تواند احساس مانند روش اقدام
“من احساس می کنم قادر به دسترسی بسیار عمیق تر حقایق در مورد زندگی خود را با کاوش در آنچه من می دانم از زوایای مختلف از طریق لنز از شخصیت. نوشتن در سراسر مرزهای—از جنس نسل از کشور—به من کمک می کند کردهاید چه من نمی دانم آنچه من می دانم و سعی کنید آن را بر روی صفحه است.”

📚 این UnAmericansتوسط مولی Antopol
📚 “می خواهد” توسط Grace Paley


یک راه جدید به دنبال در کشتن مرغ مقلد
“من متوجه شدم که Atticus به عنوان شخصیت [از مرحله نسخه] داستان به … یک نقص … معلوم شد که هارپر لی بود [در حال حاضر] به او داده یک; این درست است که زمانی که همه ما آموخته است که این کتاب را تدریس می شد به عنوان یک فضیلت است.”

📚 To Kill a Mockingbird, توسط هارپر لی
🎭 To Kill a Mockingbird, توسط Aaron Sorkin


چه Richard Pryor را ایستاده می تواند آموزش نویسندگان
“هنگامی که شما را یک همدلانه چشم انداز در جهان و گام به چیزهایی است که ندارد و آگاهی انسان, شما اجازه دسترسی به, لحظات در راه شما هرگز خواهد بود در غیر این صورت.”

📚 عشق و مرگ در دولت آفتاببا برش چوب
🎭 زنده در نوار غروب آفتابتوسط Richard Pryor


(Penguin Books)

هویت شخصی است (بیشتر) عملکرد
“اشیاء که ما با آن پر کردن خانه های ما نقش حیاتی در نحوه ساخت ما احساس ما از خود.”

📚 گزیده ای از من و خودم و چرا: جستجوی علم خودتوسط جنیفر Ouellette


چه Zadie اسمیت تدریس Roxane گی: هویت کشیدن
“من در تلاش برای کشف کردن که من و آنچه که ممکن است ممکن است برای من. من در تلاش بود برای نوشتن به سمت یک فضای که در آن من می توانم من آشکار معتبر ترین خود به مردم که می دانستند من اما نیست.”

📚 NWتوسط Zadie اسمیت
📚 Untamed دولتبا Roxane گی


مرجع میز

(کتابخانه عمومی نیویورک)

نوشتن به کتاب های توجیهی تیم در booksbriefing@theatlantic.com و یا پاسخ به طور مستقیم به این ایمیل با هر یک از شما خواندن مربوط به معضلات. ما ممکن است از ویژگی های یکی از سوالات خود را در آینده نسخه از کتاب های توجیهی و ارائه چند کتاب یا مرتبط با اطلس قطعات است که ممکن است به شما کمک کند.


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط رزا Inocencio اسمیت. او در حال حاضر در حال بازخوانی شاهزاده خانم عروستوسط William Goldman.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی