پسران ساخت زیبا قرنطینه آهنگ ها در بارسلونا پشت بام

رای Benet کلاوس Stroink و Guillem Boltó از بارسلونا یک پیام "مسئولیت" برای coronavirus-قرنطینه جهان: "لطفا در

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399
Three people on roof.
رای Benet کلاوس Stroink و Guillem Boltó از بارسلونا یک پیام "مسئولیت" برای coronavirus-قرنطینه جهان: "لطفا در خانه بمانند. آنچه مقامات می گویند!"عکس توسط مارکو Vosa / حسن نیت ارائه میدهد اقامت Homas

در اوایل این ماه زمانی که دولت اسپانیا دستور داد ملی مستند در پاسخ به coronavirus رای Benet کلاوس Stroink و Guillem Boltó کاتالان نوازندگان در دهه بیست سالگی خود را که به اشتراک گذاشتن یک آپارتمان با تراس پشت بام در بارسلونا بود تنها چیزی که منطقی. آنها در زمان یک ترومپت ترومبون و گیتار طبقه بالا همراه با برخی از آبجو و شروع به ریف. "آن نبود هیچ چیز جدی" Stroink به من گفت. "ما فقط تلاش به آمده تا با برخی از اشعار در مورد قرنطینه." چند نوشیدنی در آنها آمار در بوسا نوا لحن با دانش سطحی از کلمات پرتغالی و برخی آرام, برزیلی, سبک تند تند. همه هارمونی کاملا اندود شده تا و آنها را خالی و در برخی از اشعار در حالی که آواز خواندن. اما آنها ضبط شده خود را به هر حال پس از آن نوشته شده Instagram, داستان برای سرگرم کردن دوستان دیگر که در داخل گیر.

این "دوست" نورد و روز بعد آنها انجام در این زمان با ضرب و شتم رگی و a chorus line زبان انگلیسی ("لطفا ماندن هما. / نمی خواهم تاج. / این O. K. به الونا.") نیمه راه از طریق آهنگ Stroink جیبش یک تلفن همراه را به فاش کردن یک رگی خواننده Sr. ویلسون که انجام رپ, تک از آپارتمان خود را. کلمه شروع به گسترش در کاتالان صحنه موسیقی و دیگر هنرمندان ارائه شده به همکاری, سه تماشا به عنوان اجتماعی خود را-حساب های رسانه های رفت و از داشتن چند هزار پیروان به ده ها هزار نفر عملا یک شبه. در حال حاضر آنها اختصاص داده شده Instagram page (@بماند.homas), حساب توییتر و یوتیوب کانال اختصاص داده شده به پروژه—یک سری از آهنگ ها در زبان های مختلف و ژانرهای مورد مستند. همانطور که از نوشتن این آنها ارسال کرده اید نه. "شاید شما می توانید برای یک لحظه است که همه چیز خیلی عجیب و غریب و چشمگیر" Stroink به من گفت. "اما ما همچنین می خواهم به یک پیام مسئولیت: 'لطفا در خانه بمانند. آنچه مقامات می گویند!' "

وجود دارد یک آهنگ آواز در rumba سبک (galloping ضرب و شتم دست کف زدن) باز می شود که با خطوط Yo pensaba que la corona era una cerveza. / یو pensaba que la corona عصر para la princesa ("من فکر تاج فقط یک آبجو. / من فکر کردم کرونا چیزی بود که برای یک شاهزاده خانم به پوشیدن"). (تاج اسپانیایی است برای "تاج.") یک آهنگ است که مدل در دام موسیقی (سنگین ضرب و شتم, سینت سایزر); یکی دیگر از ویژگی های کاتالان خواننده Judit Neddermann است ترکیبی از انجیل روح و doo-wop. آنها آواز خواندن آن را به زبان انگلیسی, با دردسر و یا دو. آنها فقط یاد گرفته بعد مثلا که "زنان سفید" نیست واقعی کلمه. آن را هنوز هم خوب صدا: "من به بیمار پس بیایید لذت بردن از این زنان سفید."

هر آهنگ نیاز به چند طول می کشد و ساعت آماده است. درجه دشواری را افزایش می دهد هر روز. چگونه بسیاری از جناس ها می تواند به شما اختراع در مورد یک بیماری همه گیر? "ما را از خواب بیدار و بدون سرنخ آنچه که ما در حال رفتن به انجام. ما را در برخی از قهوه و نشستن با گیتار" Stroink گفت. سپس آنها نه تنها باید به کامل آهنگ اما یادگیری موسیقی قطعات و حفظ شعر. آنها ارسال تغییرات وتر و خشن chorus line از طریق واتساپ به این هنرمند آنها در حال همکاری با, که پس از آن پرونده انفرادی و آن را می فرستد به آنها. ضبط شروع می شود غروب که می توان بهترین نور اما حداقل در یک مناسبت آنها زخم آواز در تاریکی ("ما نمی مانند طول می کشد"). قضاوت از خروجی های خود را, شما نمی خواهد می دانم که نوشتن ترانه سخت تر و سخت. نسخه هفت ویژگی های خیره کننده در ونزوئلا خواننده Ahyvin برونو ممکن است خود را به بهترین و در عین حال—کوبا یک پسر آفریقایی کارائیب که در آن Stroink و Boltó بازی ترومپت و ترومبون با جام موارد نادیده گرفته شده. هنگامی که یک آهنگ آپلود آنها ساعت—جامد ، "سرانجام" Stroink گفت: "ما آزاد هستید و می توانید به تماشای Netflix بکشد."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب