The Buccaneers’ تام بردی آماده برای قرار دادن تمام تمرکز خود را در ‘نیوجرسی’

تمپا, فلوریدا.—تام بردی می گوید: یک روز او را به تأمل در یک تاریخی از 20 سال روی لئامت دادن با میهن پرستان جدید انگلستان.

در حال حاضر شش بار قهرمان سوپر باول و جدیدترین عضو Tampa Bay Buccaneers متمرکز شده است در چالش بعدی. این یکی از بزرگ است.

“من نمی خواهم به بحث در مورد گذشته به دلیل این که مربوط به چه چیزی مهم است در آینده و آنچه که در این فصل برای من” بردی گفت: در طول 32 دقیقه کنفرانس که در آن او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات در مورد تصمیم خود برای ترک تیم قدیمی خود را.

سه بار NFL MVP تصریح کرد که در حالی که او گرامی “دو دهه تجربه باور نکردنی و یادگیری از برخی از بهترین بازیکنان و بهترین مربیان و مالکیت” از میهن پرستان او را هیجان زده در مورد حرکت رو به جلو با Buccaneers که در 12 فصل حذفی خشکسالی است.

“من فکر می کنم برای همه ما چیزهایی که در زندگی می توانید تغییر دهید و شما رو قادر به انطباق و تکامل” گفت: بردی که امضا دو سال به طور کامل تضمین شده $50-میلیون (ایالات متحده) قرارداد با خلیج تمپا در هفته گذشته. او می تواند درآمد اضافی $9 میلیون در انگیزه.

“انتقال من می خواهم بگویم این است که بسیار عاطفی … روابط چه مهم ترین به من. من قصد دارم به دوستان با من هم تیمی های سابق من هم تیمی ها و مربیان برای بقیه زندگی من است. که قصد ندارم به ترک فقط به خاطر من با پوشیدن یک پیراهن های مختلف,” 42 ساله کارفرمایی اضافه شده است. “اما در همان زمان برای من بعدی jersey من با پوشیدن من آماده به آنها را در هر بیت از تعهد است که من در کل زندگی حرفه ای به عنوان بهترین من می تواند برای کمک به این تیم بود که بهترین آن می تواند باشد.”

این Bucs رسما معرفی بردی در طی یک کنفرانس تلفنی به جای مرسوم در کنفرانس خبری به دلیل NFL اعمال محدودیت در سفر و دسترسی به امکانات تیم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چهار بار سوپر باول MVP گفت: در علاوه بر این به غواصی به مربی بروس Arians’ راهکار او را مشتاق به آشنایی با هم تیمی های جدید خود و مقابله با چالش کمک به Tampa Bay پایان دوم-طولانی ترین حذفی خشکسالی در لیگ.

Tampa Bay نکرده برگشتی از سال 2007 و آیا پس از پیروزی فصل پس از برنده شدن خود فقط سوپر جام قهرمانی زیر 17 سال پیش.

بردی که رتبه دوم در حرفه عبور متری و touchdowns به نظر می رسد در نه سوپر کاسه 13 مسابقات قهرمانی آسیا بازی و برنده 17 بخش با عناوین جدید انگلستان است.

“هر کس تا حدودی سبک های مختلف و فلسفه” بردی گفت او به دنبال به جلو به تسلط یک جرم جدید و کار با یک گروه با استعداد جوان گالری است که شامل نرم افزار کاسه رسیور مایک ایوانز و کریس Godwin, تنگ به پایان می رسد O. J. Howard و کامرون Brate و در حال اجرا پشت رونالد جونز.

“فوتبال به من در مورد پرتاب توپ به پسر که باز است. و اگر او را باز عمیق است که در آن شما پرتاب. و اگر او باز شما پرتاب آن وجود دارد. اگر او باز خارج از آن را به شما پرتاب وجود دارد. اگر او را در داخل باز که در آن شما پرتاب” بردی گفت. “شما گرفتن توپ به بچه ها که می توانید انجام کاری با آن …

“وجود دارد مقدار زیادی از زمین را تا آنجا که من کار کرده اند با این بازیکنان من می خواهید به یادگیری آنچه آنها انجام می دهند زبان بدن خود را چگونه آنها می خواهم همه چیز. که بخشی از این چالش است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

این Bucs به پایان رسید 7-9 فصل گذشته که منجر NFL در گذشت اما از دست رفته پلی آف برای 12 سال متوالی تا حد زیادی به دلیل سابق کارفرمایی Jameis وینستون ء لیگ با 30 interceptions.

از نظر آماری بردی آینده یکی از بدترین و غیر آسیب فصول حرفه ای خود را در سال 2019. این پرستان برنده 12 بازی قبل از از دست دادن به تنسی در خانه در دور باز از برگشتی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>