“آوای وحش” و “اما.,” بررسی

The Call of the Wild
Chris Sanders هدایت آخرین اقتباس از جک لندن رمان.تصویر توسط Jon McNaught

پس از یک دوره از انعکاس پایدار به عنوان طولانی به عنوان چهار ثانیه, من تصمیم به تماشای “آوای وحش” یک فیلم جدید از جک لندن رمان در سگ-دوستانه غربالگری. واقعا هیچ انتخاب است. این فرصت را به دیدن میناکاری سقوط یک سطل پاپ کورن نمی آید همراه است که اغلب و شما باید آن را گرفتن و با هر دو پنجه. و نگران نباشید در مورد این اختلال. وجود ندارد.

یک سگ مخاطبان من در حال حاضر می تواند تایید بی نهایت آرام تر و محترمانه تر از آن انسان معادل. هیچ پیام کوتاه بدون نوشابه-مکیدن و هیچ پچ پچ, صرفه جویی برای یک متفکر صدای تند و تیز در هر حال حاضر و پس از آن. در ردیف پشت سر من بود Paulie ترین—و شاید تنها—به خوبی رفتار cockapoo در اسارت. “او خواهید بخوابید قبل از شروع فیلم,” صاحب خود را پیش بینی و پس از آن ثابت شده است. این صندلی در مقابل اشغال شده بود گتسبی چینی کاکل هر چند که آیا او از بی مو یا powderpuff انواع سخت به بگویید که در تاریکی. گاهی اوقات به نظر من پنهان شد توسط خود topknot, اما, که, گذشته, گتسبی بزرگ بود. بعد از آن به من معرفی شد به یک بولداگ فرانسوی به نام نرگس را از سن یازده ماه و مطمئن باشید که او تا به حال شده است یک مدل از نزاکت در سراسر. سعی کنید مصرف یک کودک به یک فیلم کامل طول و ببینید که چگونه شما را دریافت کنید.

قهرمان فیلم که از رمان است, باک متقابل بین سنت برنارد و چه در لندن توصیف به عنوان “اسکاچ چوپان” احتمالا سوزان پروتستان به دنیا آمد. باک یک حیوان خانگی خانواده در کالیفرنیا است که ربوده شده و به فروش می رسد یادگیری طناب از کشیدن سورتمه حمل کردن در منجمد شمالی و بادها به عنوان free-در حال اجرا کارشناسی ارشد خود را—”یک چیزی است که تمام زندگی خود را بر روی چیزهایی که در زندگی می کردند.” چنین بود قالب گذاشته در صفحه, و آن را صادقانه به دنبال روی صفحه. یکی از عمده نیشگون گرفتن و کشیدن, معرفی, نویسنده, مایکل, سبز, و, مدیر, Chris Sanders, شامل رفتار هال (Dan Stevens) یک ادم که فرض مختصر مالکیت باک. در این کتاب او بی رحمانه است اما بی فایده است; در این فیلم او می شود یک تبه کار تا ملودرام با bristling سبیل خود را دیوانه خیره و کت و شلوار قرمز مایل به زرد شطرنجی که چاپلین را رد کرد و او را از ورود به “طلا راش.”

پس از آن وجود دارد هریسون فورد. زمانی که من برای اولین بار دیدم که نام او در پوستر برای “تماس از وحشی” من نمی دانم که آیا او می تواند بازی جان تورنتون مهربانی ماجراجو که باک در زیر بال خود را و یا جفتک انداختن خود را. یک چیز است برای برخی: فورد, مسلم این shaggier سگ. ریش خود را خواهد بود که حسادت از هر نیرومند و درشت هیکل و به عنوان befits او غرغر کردن او به عنوان راوی هم intoning نوع gee-صدای تیز و تند تجمع (“Skagway آلاسکا دروازه به یوکان”) که من مرتبط با سفرنامه در تلویزیون. فقیر تورنتون است که زین با یک maudlin backstory در مورد یک پسر که فوت و ازدواج که فرو ریخت. آیا به اندازه کافی mushing در این داستان در حال حاضر ؟ نمی فیلمسازان متوجه است که فورد می تواند عرضه لازم غم و اندوه با زل زل نگاه کردن او و صدای او به تنهایی ؟ مقایسه رابرت ردفورد در “همه از دست رفته است” (2013) به عنوان یکی دیگر از تنهایی رنجیدگی; او هرگز نشان داد چه خصوصی طوفان رانده بود او را به دریا به عنوان یک yachtsman و حق با او بود نیست. این تلاش است که شمارش. بقیه بود نه کسب و کار ما.

آنچه واقعا وجود این “تماس از وحشی” به اندازه کافی عجیب, باک. در نسخه های قبلی (با کلارک گیبل به عنوان Thornton, می گویند در سال 1935 یا چارلتون هستون در سال 1972), سگ, شد, بازی های برگزار شده توسط سگ. عوامل خود را نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر. متجدد باک, اما, غیر واقعی از نوک دم به پوزه این fangling انجام شد توسط کامپیوتر هر چند تری دفتر اسناد رسمی—به تازگی دیده می شود در “مربع” (2017) تقلید دیوانه میمون—ارائه طرح های بصری انجام Buckishly در کنار فورد. نتیجه قابل توجه است و در عین حال آن را هنوز هم یک فاصله خیلی کم دور از معتبر و من روی چیزی حساب کردن که pooches در سینما می تواند تفاوت را بگویید. آنها می تواند جاسوسی بزرگ باک و آنها می تواند شنیدن خش خش از خود, دیجیتال, خز, اما آنها نمی تواند بوی او. شاید به همین دلیل نگهداری آنها خیلی آرام.

به بازگشت به لندن رمان این روز به عنوان خوانده شده از باک را به “شستن پوزه خود به چشم در خون گرم” است کاملا یک شوک است. این وحشی متن تا کنون تایید شده برای استفاده در مدارس ؟ برای اولین بار منتشر شده در سال 1903 آن باقی مانده است ferally سریع و لاغر اندام که دندان های از نثر به سختی با یکدیگر توسط سال و چیزی نبوی در آغاز یک جنگ قرن در لندن چشم انداز تمدن پوست اندازی دور در سرعت”واپاشی یا رفتن به قطعه طبیعت اخلاقی او یک چیز بیهوده و نقص در ظالم مبارزه برای وجود.” که باک, فراموش کردن خود سابق خود و یادگیری به کش رفتن مواد غذایی, اما این می تواند هر مرد در یک شبیه تعمیر.

کمی که مبارزه همچنان ادامه دارد در این زمان فیلم که نرم همه چیز آن را لمس. فانی خطر راه را به کمدی بزن و بکوب; atavistic ترس ها کاهش می یابد به یک عجیب و غریب, کیر, سر و, برای جفتک انداختن او شجاع او وفادار و او در مورد به عنوان به عنوان نهی از Scooby-Doo در. همانطور که من سمت چپ غربالگری من ضربه به زئوس یک Alaskan malamute درنده از نسبت است. هر چند روح لطیف او بسیار زیاد خود اختیار و با شکوه کت و اگر آن را به یک مبارزه مستقیم با باک—نه لندن باک اما ما فقط می خواهم (ع)—من پول خواهد بود در زئوس. به صداقت حتی یک چینی کاکل powderpuff خواهد بود با احتمال.

این واقعیت که جدید جین آستن سازگاری با عنوان “نیست اما” اما “اما.” باید من تصور کنید به عنوان یک punctuational شوخی در مورد دوره درام. این اسکریپت توسط النور Catton نویسنده “مشاهیر” و مدیر است پاییز de Wilde. تا به حال او شده است مشهور برای او موسیقی فیلم ها و عکس های خود را از گروهها از جمله Death Cab for Cutie. آموزش ایده آل برای جهان ریجنسی انگلستان است.

Anya Taylor-Joy نقش اما Woodhouse, “خوش تیپ و باهوش و پولدار.” در mellow سن بیست و یک, اما یک دست در هر دو مورد نقد و choreographing عاشقانه تلاش های افراد دیگر است. و یا به طوری که او را دوست دارد به فکر می کنم هر چند همسایه, ارشد, و, دوست, آقای نایتلی (Johnny Flynn) خواهد التماس متفاوت. به او یک فضول. خوب او معتقد است که خواهد آمد از او رسوخ به خصوص در مورد هریت اسمیت (Mia Goth) یک خانم جوان زیبا comportment اما ناشناخته نسب. هدایت و یا گمراه کننده توسط Emma هریت spurns دست صرف کشاورز و هدف برای seemlier اهداف. وجود دارد این است که آقای التون (جاش اوکانر) محلی قائم مقام که مانند آقای کالینز در “غرور و تعصب” به ما یادآوری می کند که آستن می تواند برای دختر یک پیشوا بود پژمرده در مورد مردان خدا; فرانک چرچیل (Callum ترنر) یک ورودی cad با چشم نازک زیر که لایه های جلیقه کمین یا قلبی از سنگ چخماق و یا به احتمال بیشتر بدون قلب در همه و حتی بله نایتلی خود را.

این یکی از آن فیلم که شروع haltingly و ذره ذره توسعه صاف گشاد گشاد راه رفتن. اوایل دنباله های بی چون و چرا و نقاشی با مداد رنگی با جلف نمره و بوی مد نشان می دهد. این مغازه ملبوس مردانه در اما روستای decorous شورش ابریشم و مواد باغچه خانهها, اما طوری است که او سهام با پدر او (بیل اهالی) یک کلاس اول خیالی. (در یک شات دوست داشتنی او احاطه شده توسط بسیاری از صفحه نمایش هر طراحی شده برای دفع مدتی پیش نویس که همه شما می توانید ببینید که سر خود را.) طرفداران سوفیا کاپولا را “ماری آنتوانت” (2006) را در بهشت به عنوان کسی که کارگر تحت این تصور که زنده بودن در آستن روز بود و خانه در داخل یک عروسک یا یک hatbox.

در عین حال چیزی است که اتفاق می افتد. آنجا که قهرمان Max Ophüls را “گوشواره مادام د . . .” (1953) می افتد در عشق با شریک زندگی خود در این دوره از یک والس پس از اما و آقای نایتلی, تا کنون مطالب با badinage, تعجب خود را به احساسی جاذبه طی یک رقص—در رابطه به طور دقیق به دست خود در هم بافتن. فیلم همچنان به پیدا کردن قدرت در جزئی لحظات همانطور که در پیک نیک صحنه در دامنه کوه که اما oversteps علامت و توهین خانم بیتس (میراندا هارت) که تنها گسل مازاد خوب خواهد شد. وقتی دیدم این فیلم وجود دارد شارپ جمعی مصرف نفس در اطراف من; با تشکر از هارت ما به اشتراک بگذارید در تند باد از سردرگمی و صدمه دیده است که صلیب قربانی ،

در طرح گسترده تر از چیزهای البته احمقانه اظهار پرتاب از یک نجیبانه به فرد دیگر با بندگان معلق در هوا در پس زمینه نمی تواند ماده کمتر است. اما آستن می دانستند که آن را دوست دارم یا نه, ما در گیر باریک تر طرح و این که ما زودگذر حماقت ماده یک معامله بزرگ است. به همین دلیل است “اما” کار می کرد تا به خوبی زمانی که پیوند به یک دبیرستان در “Clueless” (1995) و به همین دلیل یک reboot از این فیلم رنگ و لعاب با سموم از رسانه های اجتماعی خواهد بود نزدیک به unendurable. د وایلد فیلم بیشتر clueful امر و فلین (به زودی به ستاره در یک بیوگرافی-عکس از David Bowie) باعث دستگیری نایتلی—بیشتر bruiser از اسموتی با مناطق داخلی کشور از بدبختی. او پیشنهاد, سرانجام, زیر, پخش كردن, افتخارات یک اسب شاه بلوط درخت در گل. عروسک را در خانه قرار داده شده است دور و طبیعت است و در رواج. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>