این سنگدلی هند COVID-19 پاسخ

Creativeneko / Shutterstock / اطلس

در حال حاضر جهانی, جدول زمانی از coronavirus توسعه شده است به خوبی تاسیس: اولین مورد گزارش به نظر می رسد در اواسط نوامبر; در ماه دسامبر دولت چین هنوز نسبت بستری شدن در بیمارستان به یک شکل عجیب و غریب از پنومونی; از طریق ماه های ژانویه و فوریه شیوع شروع به گسترش در سراسر جهان است و مرکز آن امروز است بصورتی پایدار و محکم در اروپا و ایالات متحده است.

در طول یکی دیگر از مجموعه ای از حوادث رخ داده در اینجا در هند. در اواخر سال گذشته نخست وزیر نارندرا هندو-ملی دولت معرفی و تصویب یک بحث برانگیز قانون جدید ظاهرا در حمایت از اقلیت ها در کشورهای همسایه که در واقع آشکارا تبعیض علیه مسلمانان و تضعیف هند سکولار پایه. سپس در اوایل این سال اعتراضات بیش از آن که قانون جدید snowballed به یهودیانی که در آن ده ها تن از افراد—عمدتا مسلمانان—کشته شده اند.

در عین حال حتی به عنوان هند گریبانگیر شد با تظاهرات و خشونت coronavirus بود حملاتی را به جامعه اینجا. این کشور در گزارش خود اولین مورد در ژانویه 30, اما مقامات صبورانه اصرار داشت که موارد یک آف و هیچ محلی انتقال در حال وقوع بود. در هفته های اخیر هر چند هند دیده می شود رشد نمایی در تعداد موارد است. امروز ما سه روز به سه روز در سراسر کشور مستند سنگین محدودیت در یک ملت از 1.3 میلیارد نفر است که مودی و دولت او اصرار داشت شکست ویروس کمک خواهد کرد.

در واقع آن را به خوبی ممکن است خیلی دیر است. این مستند در همراهی با بسیاری از این دولت این سیاست یک تیتر گرفتن ابتکار اعلام کرد با کمی هشدار, اما یکی که کمی برای رسیدگی به مشکلات بی شمار هند در برخورد با کروناویروس. این نهاد مسئولیت حاوی شیوع بیماری در شهروندان به جای سازماندهی قوی حمایت رسمی سیستم. آن است که دلیلی مجازات برای آسیب پذیر ترین در جامعه است. این هیچ کاری نمی کند برای حل این مشکلات کشور با بهداشت عمومی و ایمنی. و همه چیز است که اشتباه با هند را پاسخ جریان از آن دوره در اواخر سال گذشته از طریق قطعات اولیه این سال که در آن دولت مجموعه ای از تن برای چیزی است که بدون شک جهان را به شدیدترین مستند با خشونت پلیس عدم شفافیت و کمبود محبت.

محدودیت های خود را در حال طاقت فرسا: سرخپوستان نباید ترک خانه های خود همه کسب و کار بودند و هیچ حمل و نقل—از طریق هواپیما قطار یا اتوبوس—اجازه داده می شود. نخست وزیر به نام برای اجتماعی فاصله خواست هموطنان خود برای جلوگیری از گسترش شایعات و متعهد حمایت مالی برای تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی. در عین حال اعلام این مستند قابل توجه بود نه فقط برای دامنه آن اما برای آن زمان. مودی ساخته شده سخنرانی خود در 8:00 p. m. در مارس 24 گفت: این محدودیت را به اجرا در آمده است درست پس از نیمه شب و در محل به مدت سه هفته. در زمان او صحبت کرد مغازه ها بسته بودند برای روز ابتلا به خاموش نگهبان که بارها و بارها گفته شده نه به ترس و وحشت-خرید. صبح روز بعد هیچ چیز باز بود در گوا دولت که در آن من زندگی می کنند. در جاهای دیگر مانند در انگلیس, فرانسه و ایتالیا, فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باقی مانده اند باز به ارائه خدمات ضروری اما در اینجا آنها بسته شده است. در حالی که اکثر ثروتمند و طبقه متوسط سرخپوستان آن را از طریق این سه هفته صدمه ندیده قادر به سرپا ایستادن کردن کار از خانه و دسترسی اندکی از سرگرمی های این کشور فقیر و آن تعداد زیادی از گذرا کارگران مهاجر (هیچ آمار رسمی اما اغلب ذکر شماره 100 میلیون) را به مبارزه برای زنده ماندن.

دولت ارائه شده است کمی در راه خالص ایمنی. تنها پس از این مستند به اجرا در آمد و در حال رشد در میان خشم, آیا وزیر دارایی در نهایت اعلام یک بسته کمک. در عین حال آن 22 میلیارد دلار ارزش یک رقت انگیز مقدار در مقایسه با آنچه که دولت در جاهای دیگر ارائه کرده اند: در حالی که دولت های انگلیس و اسپانیا و آلمان ارائه محرک قصد دارد تا 20 درصد از تولید ناخالص داخلی هند را به مقدار کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را. آن را فراهم می کند هیچ کمک برای روز کارگران و یا دیگر کارگران در شبیه نابسامان بخش است. این شامل اقدامات لازم برای کارگران مهاجر. واقعی مقدار حمایت و پنج کیلوگرم برنج یا گندم و یک کیلو حبوبات در هر فرد برای سه ماه آینده همراه با نقد, نقل و انتقالات, در برخی موارد از 500 روپیه یا 7 دلار در ماه—باید خشم رای دهندگان. در اینجا در گوا یک وکیل درخواست دادگاه عالی برای مستقیم دولت به ارائه کالاهای اساسی به مردم به خصوص کسانی که زیر خط فقر زندگی می.

برای فقرا کار و خشک به طور کامل و پس از آن کارگران مهاجر که می تواند به دنبال ضرب و شتم مستند با عنوان صفحه اصلی در اعداد بزرگ. از آنجا که محدودیت های به اجرا در آمد و اتوبوس و قطار را متوقف کرده اند گذر گاه مسافران در سراسر کشور ترک آنها را به راه رفتن اغلب به روز با خانواده های خود را به شهرها و روستاهای خود.

دوباره مقامات سنگدلی شده است بر روی صفحه نمایش: در یکی از دلخراش تصویری که رفت ویروسی پلیس در ایالت شمالی اوتار پرادش نیروی جوان پسران به انجام جهش قورباغه را به عنوان مجازات برای نقض مقررات منع رفت و آمد. فیلم دیگری را نشان می دهد پلیس در خارج از انتظار یک مسجد در جنوب ایالت کارناتاکا ضرب و شتم نمازگزاران با یک چوب به عنوان آنها را ترک. موارد مشابه از خشونت پلیس گزارش شده در سراسر کشور و رسانه های اجتماعی را پر از پیام مردم در حال اجرا از مواد غذایی و در عین حال ترس خود را به ترک خانه ترس از پلیس.

همه که است که می گویند هیچ چیز از پزشکی فاجعه است که ممکن است به خوبی در انتظار هند یکی از من با آن آشنا هستم—من تحت پوشش مراقبت های بهداشتی در هند برای 17 سال و قبلا سلامت سردبیر هندویکی از بزرگترین روزنامه ها. به عنوان دولت متمرکز در ماه های اخیر در عبور از بحث برانگیز ضد اسلامی, قانون, قانونی, تظاهرات و در نهایت خشونت بسیار مهم زمان برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر از دست داده بود. سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در تاریخ 27 فوریه از آمدن اختلال در عرضه جهانی زنجیر و مشاوره کشور برای خود ایجاد انبارهای تجهیزات حفاظت فردی که کارگران پزشکی نیاز خواهد بود. دولت هند منتظر ماند تا مارس 19, اما در نهایت به صدور یک فرمان منع صادرات در داخل کشور ساخته شده PPE و بیشتر از پنج روز به ممنوعیت صادرات از دستگاه تنفسی. بیشتر وجود دارد از جمله تاخیر: تنها در هفته گذشته هم دولت در نهایت اجازه می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به آزمایش می شود; آن هم تنها به تازگی شروع به آزمایش کسانی که بدون یک سفر سابقه طولانی سر رسیده ضمنی پذیرش است که این ویروس منتقل می شود به صورت محلی و از آن فقط با صدور اعلامیه به بیمارستان های خصوصی به ارائه برگه تعداد فشرده-تخت های مراقبت و فن های موجود و لغو غیر ضروری عمل جراحی و کارگردانی امکانات در سراسر کشور به اطمینان حاصل شود کسانی که درد و رنج COVID-19 نه ننگ و نه تبدیل به دور. حتی اقدامات مقامات گرفته اند تا به حال عواقب ناخواسته. این مستند برای مثال میله کارگران کارخانه از رفتن به محل کار منجر به تعطیلی پزشکی-دستگاه صنعت و جلوگیری از کامیونداران از حمل و نقل مواد و سهام به بیمارستان.

وجود دارد, متاسفانه, دلیل خوبی برای این باور است که همه این کافی نخواهد بود. برای یک هند است که هنوز تست به اندازه کافی مردم پس از انجام کمترین تعداد تست های هر کشور با تایید موارد از coronavirus فقط 10.5 میلیون ساکنان (کره جنوبی با اشاره به انجام بیش از 6000 تست در هر میلیون نفر). که آزمایشگاه های خصوصی مجاز به اتهام $60 در هر آزمون—به یاد داشته باشید فقط 7 دلار در ماه ارائه شده به عنوان درآمد پشتیبانی برای برخی از ساکنان—معنی موانع مهم برای تایید و درمان در محل باقی می ماند. (دولت معتقد است که به دلیل حجم از جمعیت گسترده تست عملی نیست.) مقامات نیز دقت, تماس, ردیابی, مردم در حال فرار از انزوا مراکز و اقدامات خود قرنطينه و اجتماعی فاصله ها غیر عملی در یک کشور که در آن بسیاری از مردم زندگی در خوشه متراکم در سر می برند کلانشهر. در حالی که توصیه می کند که نسبت یک پزشک برای هر 1000 بيمار هند یکی برای هر 10 ، 000 با توجه به 2019 ملی سلامت مشخصات. یک سال 2016 گزارش رویترز اشاره کرد که هند مورد نیاز بیش از 50,000 بحرانی و متخصصان مراقبت, اما فقط 8,350. در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی است که در هیچ موقعیتی برای مقابله با بهمن بيماران مبتلا به یک عفونت تنفسی مسری در شیوه ای که چین و ایتالیا انجام شده است—هند ادامه داد: ناتوانی در مقابله با بیماری سل صحبت می کند که به مبارزه است.

اضافه شده موضوع مودی تمایل دولت به تحمل غیرعلمی تفکر است. نخست وزیر و همکارانش برگزار شد روشنفکران و کارشناسان در تحقير و ترویج طب سنتی در گذشته تضعیف وزارت بهداشت در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط توسط حمایت هومیوپاتی درمان پیشگیرانه.

هند در حال حاضر چند صد تایید موارد coronavirus و دیده است حداقل 17 و میر—هر دو به شدت چهره های محافظه کار. تا کنون گسترش عفونت است همسان که از یک کتاب درسی اپیدمی هنوز دولت پاسخ شده است ، این مستند ممکن است کمک به “صاف منحنی” خرید و مقامات برخی از زمان, اما این بدان معناست که اگر آنها را مزیت به شدت تست جداسازی مورد تأیید و انجام تماس ردیابی. وجود ندارد و این اقدامات این مستند را صرفا ایجاد متمرکز جیب شیوع بیماری است که خواهد شد و سپس گسترش به سرعت در حال هنگامی که این محدودیت ها در نهایت برداشته.

در طول اولین تلویزیونی آدرس به ملت در همه گیر—بر خلاف رهبران دیگر کشورهای دموکراتیک او داده نشده است به طور منظم کنفرانس های مطبوعاتی—مودی در مقایسه با تلاش برای مهار COVID-19 به جنگ های بزرگ و به خواست شهروندان به انجام وظایف خود بدون توضیح آنچه دولت انجام شد.

Ramanan Laxminarayan متخصص اپیدمیولوژی و مدرس دانشگاه پرینستون استفاده از قیاس است. “تصور کنید که شما در حال ایستاده در ساحل و شما در حال تماشای سونامی در آمده است,” او گفت ، “اگر شما در حال رفتن به فقط آنجا ایستاده و به تماشای سونامی شما به پایان رسید. اگر شما می توانید اجرا به عنوان سریع به عنوان شما می توانید, شما باید یک فرصت بهتر.”

هند در حال اجرا نیست به اندازه کافی سریع.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>