این مورد برای سرمایه گذاری در <em>ب</em> در

ایده های سیاه و سفید هر دو در طول تاریخ ایجاد هویت نژادی-و هر چه از قاعده به یکی باید به دیگر اعمال می شود

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

Should از ب در سیاه و سفیدبه عنوان یک طراحی برای مردم آفریقایی تبار بود حروف بزرگ? رسانه ها و نهادهای دیگر درخواست خود را که سوال این روزها و بسیاری از آنها پاسخ مثبت است. اما دلایل ارائه شده برای چرا گاهی اوقات می تواند گیج کننده—در راه است که نشان می دهد بزرگتر perplexities در مورد معنای نژاد.

هر کس می داند که مردم سیاه و سفید نیست و به معنای واقعی کلمه ، مقدار زیادی از سفید آمریکایی ها تیره رنگ—نگاهی به خود زیتون-پوست دوستان مدیترانه یا ارمنستان استخراج از مقدار زیادی از آمریکایی های سیاه و سفید. اگر کیم کارداشیان, رسانه های شخصیت و کارآفرین شمارش به عنوان سفید در حالی که مولانا karey به رادیکال فعال و خالق Kwanzaa شمارش به عنوان سیاه و سفید نیست چرا که او را تیره تر از او است. به طوری که رنگ اصطلاح ضعیف است metonym برای این گروه در سوال.

و وجود دارد به سادگی یک دلیل منطقی برای سرمایه گذاری سیاه و سفید به منظور سر ابهام (چه هستم من با اشاره به زمانی که من با مراجعه به "سیاه مو"?). برای بسیاری از طرفداران از حروف بزرگ هر چند ریسک به مراتب بیشتر است. "سیاه و سفید با یک سرمایه 'B' اشاره به یک گروه از مردم که اجداد دنیا در آفریقا آورده بودند به ایالات متحده در برابر خود خواهد شد ریخته خود خون و عرق و اشک برای ساخت این کشور به یک قدرت جهانی و در راه خود موفق به خلق آثار با شکوه از هنر موسیقی پرشور, علمی, اکتشافات شگفت انگیزی آشپزی و ناگفته های ادبی شاهکارهای" لری L. Tharps که می آموزد روزنامه نگاری در دانشگاه تمپل نوشت: در سال 2015. "هنگامی که یک copyeditor حذف پایتخت 'B' آنها در اثر حذف تاریخچه و سهم مردم از من." و یا به عنوان آن قیمت رئيس جمهور از بینش مرکز جامعه توسعه اقتصادی قرار داده و آن را در سال گذشته: "سرمایه گذاری سیاه و سفید است که در مورد این ادعا قدرت است." وقتی W. E. B. Du Bois مبارزه کرد و در سال 1920 برای نگروبه جای نگروگفت: mordantly: "هشت میلیون دلار آمریکایی به عنوان یک سرمایه نامه." با توجه به تنوع کمیته از ایالات متحده آمریکا امروز که تصمیم هفته گذشته به سرمایه گذاری ب-کلمه تغییر منعکس شده "درک و احترام است."

چه پیچیده چیزهایی است که به عنوان یک قانون سرمایه گذاری یک کلمه نیست انتقال ارتفاع: ما نمی رتبه Masonite بیش از چوب ماهون. نوشته شده به زبان بسیار سازگار تا مطمئن شوید بنابراین ما تعمیم در برخی از خطر است. اما در زبان انگلیسی, طولانی کنوانسیون این است که برای سرمایه گذاری مناسب اسم و نام مناسب که شرایط است که اشاره به آنچه فیلسوفان را "خاص" و یا "افراد"—یک فرد خاص مکان و یا چیزی. ما به طور معمول نام و سرمایه گذاری اشخاص (قرون وسطی, ژانویه, اقیانوس آرام, اقیانوس, کپنهاگ) که منعکس کننده منافع انسان و یا اقدامات. از سوی دیگر ما تمایل نیست به سرمایه گذاری طبیعی "انواع"است که در دسته بندی که در مسیر با ویژگی های ذاتی جهان مستقل از منافع ما و یا اعمال. اینشتین فیزیکدان است با حروف بزرگ; einsteinium عنصر است.

یک دلیل خوب برای سرمایه گذاری نژادی و طراحی "سیاه و سفید" و سپس دقیقا که سیاه, در این مفهوم است که یک دسته طبیعی اما یک اجتماعی—جمعی هویت—ویژه تاریخ است. ("مسابقه روانشناسی نمی شناسی" یک فرمول Du Bois یک بار ارائه شده است.) چه چیزی بیشتر, بسیار, برچسب "سیاه" نقش مهمی در تولید است که هویت.

این است که چگونه هویت های اجتماعی کار می کنند. این برچسب خاص می تواند تغییر در طول زمان (Negro, رنگی, آفریقایی-آمریکایی) اما کمک به آنها را به وجود این گروه که به آنها مراجعه کنید. یک بسته از گرگ خاکستری وجود دارد صرف نظر ما شیوه نامگذاری; آنها نمی نیاز به دانستن است که آنها "گرگ خاکستری." اما به سیاه و سفید شامل (در میان چیزهای دیگر) شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا در حال شناسایی به عنوان سیاه و سفید—معمولا هر دو. هویت labels آمده با هنجارها و بنابراین یک فرد سیاه و سفید گاهی اوقات چیزهایی به عنوان یک فرد سیاه و سفید است که گاهی اوقات درمان به عنوان یک فرد سیاه و سفید. (چرا که درمان اثرات آن بر شما که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, خود را به نژاد نیست به طور کلی تا فقط شما.) هویت های اجتماعی نمی تقلیل به یک label اما برچسب های بازی نقش مهمی را در تولید و حفظ آنها.

کنوانسیون های سرمایه گذاری می تواند کمک به سیگنال است که مسابقه نیست و طبیعی دسته بندی ها کشف شود اما محصولات از نیروهای اجتماعی. دادن سیاه بزرگ B می تواند سیگنال که آن را یک اصطلاح عمومی برای برخی از ویژگی بشریت اما یک نام خاص ساخته دست بشر نهاد. به قول Simone de Beauvoir, یک متولد نشده است بلکه می شود سیاه و سفید—و همان می رود برای همه ما هویت های اجتماعی.

So آنچه در مورد سفید مردمی ؟ راهنمای سبک انجمن روانشناسی آمریکا اعلام کرد, به عنوان آن را برای یک نسل: "نژادی و قومی گروه های تعیین شده توسط اسم مناسب و با حروف بزرگ. بنابراین استفاده از "سیاه" و "سفید" به جای "سیاه" و " سفید.'" که معقول به نظر می رسد به اندازه کافی. اما برای برخی از مردم سفید است نقطه چسبیده. عنوان The American Heritage Dictionary (که استفاده از پنل در حال حاضر منحل من خدمت کرده اند) جرأت در نسخه چهارم آن: "در تمام احتمال, عدم قطعیت به عنوان حالت شیک سفید دارای منصرف بسیاری از نشریات از اتخاذ حروف بزرگ شکل سیاه و سفید است."

اگر شما در نظر بگیرید این حرف به یک conferral از کرامت شما ممکن است بلک در تقارن است. "ما قویا بر این باورند که ترک سفید در کوچک نشان دهنده یک ایستادن طولانی ایستاده اشتباه و یک تقاضا برای عزت و نژادی سهام" قیمت از بینش مرکز نوشت. تا در برابر اشتباهات مردم سیاه و سفید شده اند righted او ادامه داد: "ما نمی توانیم در آغوش برابر درمان در زبان ما." این حرف در نظر او به مقدار سرمایه فرهنگی—سود که مردم باید شد تنها پس از سفید برتری شده است نورد.

لوقا ویسکونتی رئیس دانشگاه غیر انتفاعی DiversityInc و نویسنده آنلاین ستون با عنوان "درخواست پسر" پیشنهاد کرده است یکی دیگر از چشم انداز: در نظر او سرمایه گذاری سیاه و نه سفید حس می کند زیرا در حالی که مردم سیاه توصیف خود را به عنوان سیاه و سفید "مردم در اکثریت نمی فکر می کنم از خود را در آن راه. من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی اشتباه است با این -- آن را فقط به آن چگونه است."

هر دو دیدگاه ممکن است اطلاع از سیاتل تایمز در هنگام مشاوره با یک تنوع و ورود نیروی کار آن را به روز کرده و راهنمای سبک در سال گذشته به شرح زیر است:

سیاه و سفید (adj.): متعلق به افرادی است که بخشی از آفریقایی. سرمایه گذاری سیاه و سفید به دلیل آن است که بازتابی از فرهنگ و تجربه (مواد غذایی, زبان, موسیقی, مذهبی, سنت, و غیره.) ...

سفید (adj.): متعلق به مردم با نور رنگی پوست به خصوص کسانی که از اروپایی تبار. بر خلاف سیاه و سفید آن است که حروف کوچک به عنوان استفاده از آن در یک فیزیکی شرح افرادی که پس زمینه ممکن است از بسیاری از فرهنگ های مختلف.

در اینجا من از ترس ما شروع به اجرا به مشکل. The Seattle Times style, راهنمای طول می کشد درد به توجه داشته باشید که سیاه و سفید ممکن است فراگیر تر از آفریقایی-آمریکایی توسط فراگیر اخیر مهاجران آفریقایی. بنابراین چه چیزی را از تضاد بین "فرهنگ مشترک" سیاه مردمی و "بسیاری از فرهنگ های مختلف" سفید مردمی ؟ آیا این Seattle Times تصور کنید که آفریقا کمتر است و از لحاظ فرهنگی متنوع از اروپا ؟ به چه حد است و سیاهی به عنوان یک هویت اجتماعی واقعا contoured با فرهنگ ؟ NYPD افسران که شات Amadou دیللو یک گینه مهاجر اهمیتی نمی دهند که آیا خود را قربانی مواد غذایی, زبان موسیقی و سنت های مذهبی بودند شبیه به کسانی که از بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار. باراک اوباما ممکن است از نظر فرهنگی صحبت به مراتب بیشتر مشترک با سفید خود را از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد همکلاسی نسبت با کسی که از Gullah جامعه از گرجستان کشور کم. (در جای دیگر در خارج از کشور, سیاه, بریتیش, عضو کابینه Kwasi Kwarteng خواهد شد که کمتر در مشترک با Lizzo از با همکار خود Etonian بوریس جانسون.) اما شاید صحبت از فرهنگ حواس پرتی. از شیکاگو سان-تایمز به تازگی اعلام کرد که سرمایه گذاری های قهوه ای به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفیدو قهوه ای که استفاده شده است برای تعیین اعراب آسیای جنوبی و Latinos—است و نه فرهنگ و نه یک خصلت اجتماعی دسته. اصلی تجربه است که آمریکایی های آفریقایی تبار به اشتراک گذاری است که تحت درمان به عنوان آفریقایی آمریکایی. که تجربه ناشی از این هویت نه بالعکس چرا که بدون مفهوم از شما نمی تواند به درمان به عنوان سیاه و سفید. هنگامی که ما مفهوم مردم سیاه و سفید به عنوان یک هویت گروه ما می تواند آزادانه بحث در مورد شیوه های فرهنگی و تجربیات مشترک در میان اعضای آن است. اما ما نمی تواند شروع با فرهنگ و تجارب و شناخت هویت.

آنچه در مورد ویسکونتی استدلال که فکر نمی کنم خود را به عنوان سفید مردم ؟ اگر او راست و او نیست—و ما هنوز هم می تواند بپرسید: باید این باشد که راه ؟ این درست است که مردم باید لوکس نیست و فکر خود را به عنوان سفید هنگامی که آنها در همه تنظیمات سفید; کمتر که هنجار کمتر آنها فکر می کنم نژاد به عنوان چیزی است که تنها افراد دیگر—راه صحبت از "قومی" مواد غذایی نشان می دهد که قومیت اموال تنها "اقوام" اند.

و بنابراین راه Seattle Times style, راهنمای درمان سفیدی به عنوان یک هدف از ویژگی های جمعیت نگران کننده است. "مردم از نور و رنگ پوست به خصوص اروپایی تبار": این مبهم نیروی "ویژه" برگ مشخص نیست که آیا سفید می تواند اعمال می شود می گویند به رنگ پوست فرد ژاپنی. ما می دانیم که بهتر است تنها به این دلیل که ما یک مفهوم قبل از که شمارش به عنوان سفید قبل حس سفید مردم به عنوان یک هویت ، درمان سیاه و سفید به عنوان یک نام و سفید به عنوان یک واقعیت راهنمای امر معاف سفید مردم از تاریخچه—و نه یک مشکل تاریخ در آن است.

به عنوان یک نسل از کار در "سفیدی مطالعات"—توسط محققان مانند نل, نقاش, David Roediger و Noel Ignatieff—تاکید "سفید" مطرح می شود به عنوان یک نژادی تعیین تنها در contradistinction به نژادی دیگر نامگذاریهای (این "blackamoor," قرمز "مرد" و غیره). بدون تئوری و عمل از نژادپرستی وجود دارد و نه سیاه و نه سفید پوستان است.

نه سفیدی می رسند که برخی به طور کامل شکل گرفته و پایدار اجتماعی دسته. مدیسون گرانت سال 1916 کتاب عبور از مسابقه بزرگشاید تاثیر گذار ترین نژادپرستانه دستگاه قرن گذشته بود و به ندرت در رابطه با مردم از اصل و نسب آفریقایی: تهدید آمریکا به خلوص نژادی آن را تقبیح آمد از مرتب کردن بر اساس اشتباه اروپایی ها. در روز خود را یهودی و جنوب-مهاجران اروپایی به سختی واجد شرایط به عنوان سفید. آنها اعضای سامی و مدیترانه مسابقات که اختلاط با نوردیک سهام "true" آمریکایی ها را—به عنوان یک 1922 حجم یک شنبه شب پست کمک کننده هشدار داد—در یک "هیبرید نژاد از مردم به عنوان بی ارزش و بیهوده به عنوان good-for-nothing mongrels آمریکای مرکزی و جنوب شرقی اروپا." از جمله مهاجران اروپایی در طول دهه شد "سفید" در یک فرایند تاریخی محور در بخش های بزرگ خود را نمی شود.

زمانی که ما چشم پوشی ديالکتيک بين برچسب "سیاه" و "سفید" ما در درمان کنندۀ محصول از تاریخ به عنوان یک خنثی هدف واقعیت در مورد جهان است. ما طبیعی عملکرد نژادپرستی. بیش از چند نهاد شده اند متوجه این خطر است. این بهار مرکز پژوهش سیاست اجتماعی در بیانیه ای با دو nonwhite اعضای هیات اعلام کرد که به دنبال انجمن روانشناسی آمریکا به سبک قوانین و مفید به شرح و بسط آن استدلال:

به نام "سفید" به عنوان یک مسابقه است که در واقع یک ضد سیاه عمل می کنند که فریم سفیدی به عنوان هر دو خنثی و استاندارد ... ما معتقدیم که این مهم است که توجه را به سفید به عنوان یک مسابقه به عنوان یک راه برای درک و صدا را به چه سفیدی توابع در ما سیاسی و اجتماعی موسسات و جوامع ما. علاوه بر این جدا شدن از "سفید" به عنوان یک اسم مناسب اجازه می دهد تا افراد برای نشستن و گفتگو در مورد مسابقه و حذف پاسخگویی از مردم سفید پوست و سفید نهادهای مشارکت در نژاد پرستی.

نقطه از پایتخت نامه پس نیازی به بالا بردن آن را به قراردهند. "سفید آمریکایی ها سزاوار خود حرف بیش از حد" Tharps می گوید magnanimously "اما من در اینجا خود را برای مبارزه با جنگ است." شاید یک استدلال قوی تر خواهد بود که مردم سزاوار نیست یک حروف کوچک w و نباید اجازه داده شود به آن ادعا. یکی از دلایلی که MIT فیلسوف سالی Haslanger ترجیح به سرمایه گذاری نام مسابقات است او توضیح میدهد: "برای برجسته کردن ساختگی از نژاد" با مقایسه ظاهری طبیعی بودن رنگ است. یک بحث بزرگتر کمین در اینجا: هویت نژادی بودند کشف نشده اما ایجاد او یادآوری ما را و همه ما باید مسئولیت آنها را. اجازه ندهید که آنها خود را پنهان به عنوان شایع اسم و صفت. تماس آنها را با نام خود.

تی شرتکلاه را نه پایان این گفتگو ، سفید-supremacist وب سایت های شناخته شده برای سرمایه گذاری w در سفید; با انجام همان ما قرض دادن آنها را حمایت ؟ شما می توانید استدلال می کنند که آن را از راه دور دیگر: اگر سرمایه گذاری از سفید شد استاندارد در میان ضد نژادپرستان به supremacists' ژست دیگر نمی خواهد یک تحریک آمیز سرپیچی از هنجار و خواهد از دست دادن تمام نیروی. Supremacists را مجبور به پیدا کردن راه دیگری برای بلند کردن خود را دارند. چه کسی می داند شاید آنها می خواهم پیدا کردن توانمندی در (به زودی) تحریکآمیز کوچک شکل کلمه است.

نهایی کلمه از احتیاط: استدلال استدلال در مورد کاربردهای زبانی باید همیشه روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که زبان مجموعه ای از کنوانسیون تعیین می شود, با توافق از زبان کاربران است. (به همین دلیل من در اینجا مطالب مطابق با punctuating کنوانسیون از این نشریه.) هیچ عینی پاسخ صحیح به این سوال که آیا به سرمایه گذاری سیاه و سفید در پیشبرد چنین اجماع. مطمئن شوید که اگر شما در حال محبوب مستبد مانند Atatürk, شما ممکن است قادر به نوسازی یک زبان توسط diktat. اما در این کشور روند زبان اصلاحات پیچیده است. این دقیقا همان مردمی دموکراسی; برخی از صداهای تعداد بیش از دیگران و مردم معمولا ترک تایپی niceties به کارشناس انجمن های مربوط به آنها. چه vox populi حفظ است وتو. یک قرن پیش سردبیران یکی از سیاه مجله تصمیم گرفت که سیاهان خواهد بود تغییر نام "Libranians" از لاتین liberبه معنای "رایگان است." آن را ندارد. نه قبلا نامزدها مانند انگلیس و آفریقایی و Africo-آمریکایی. یک دلیل که ethnonym آفریقایی را شروع اواخر 1980s بود تایید مشخصات بالا سیاه و سفید آمریکایی به ویژه جسی جکسون. در آن زمان این اصطلاح را لزوما نشستن به خوبی با بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید به خصوص آنهایی که مسن تر استفاده می شود به اصرار به درستی که آنها شخصا نه از آفریقا آمده; اما رسانه های جریان اصلی در آمد پردازنده و قبل از آن را به دست آورد پذیرش گسترده. منتقدان باید سعی در بی اعتبار ساختن gender-neutral سکه Latinx توسط ذکر است که با وجود شور و شوق برای آن در میان فعالان بسیاری از کسانی که آن را تعیین نمی به دنبال آن بروید. آن زمان را. ما هنوز نمی تواند بگوید که آیا این اصطلاح را به دست آوردن محبوبیت گسترده تر و یا شاید توان جایگزین دیگری.

استدلال مهم است; اما تنها استدلال است که برنده شدن در این روز تعیین خواهد کرد چه کاربردهای استاندارد تبدیل و آن را سخت به می گویند در پیش است که آنهایی که خواهد بود. رسمی مذاکرات میان یک جامعه بزرگتر از کاربران تولید خواهد شد یک اجماع جدید و ایجاد حقایق جدید از زبان. کلمات اموال عمومی; بنابراین حروف. به عنوان کسانی که مذاکرات ادامه, اگر, اجازه دهید سعی کنید به یاد داشته باشید که سیاه و سفید هستند و هر دو در طول تاریخ ایجاد هویت نژادی—و جلوگیری از کنوانسیون را تشویق کنند که این فراموشی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب