سال نو مبارک به همه دنبال من!

این وبلاگ نمی کند به طور معمول نگرانی خود را با حرفه ای تفسیر. وجود دارد مقدار زیادی از وبلاگ های دیگر که انجام این کار. اما ما در حال ساخت یک استثنا برای یک زن و شوهر از پست به توضیح یک رویداد مهم در تاریخ کنفرانس تفسیر.

در این سال جدید 2019 IMHO علائم 100 سال از حرفه ای متخصص کنفرانس تفسیر. به عبارت دقیق تر آن آغاز شد و در 18 ژانویه 1919.

تا مطمئن شوید که وجود دارد کنفرانس مترجمین قبل از سال 1919. در اینجا تعداد کمی از آنها.

* شاهزاده, Metternich, خود, اتریش میزبان وین کنگره 1814-15 که در آن یک کنسرسیوم اروپایی تحمیل صلح بر ناپلئون فرانسه مشهور است به کمک کرده اند ، او می خواهم آورده شده است و تحصیل کرده bilingually در آلمان و فرانسه; در واقع او صحبت کرد بهتر فرانسه از آلمان است.

* بعد از آن در قرن نوزدهم النور ‘Tussi’ مارکسدختر کارل مارکس تفسیر برای پدرش در اوایل سوسیالیستی کنفرانس های بین المللی. او می خواهم در پدرش لندن خانواده دو زبانه در زبان های انگلیسی و ییدیش (یک گویش از آلمانی) و تا به حال مورد مطالعه قرار گرفته است. وجود دارد یک پست در مورد او در این وبلاگ; وارد النور در “جستجو در این وبلاگ” جعبه در سمت راست. شاید او اولین زنی کنفرانس مترجم; اما پس از سال 1945 بوده است مساوی-فرصت را حرفه ای و در زمان من پیوست آن در سال 1970 وجود دارد به عنوان بسیاری از زنان به عنوان مردان.


در الگسیراز کنفرانس از ژانویه تا آوریل سال 1906. الگسیراز این شهرستان در اسپانیا کنار تنگه جبل الطارق. این کنفرانس برگزار شد به تصویب اروپایی مداخله در نزدیکی مراکش. آن را ممکن است انجام شده در استاندارد دیپلماتیک زبان دوره آن را به حال شده است که یک کلید نماینده درهم وزیر محمد بن Abdelsalem ال-Mokri و نیز اصحاب خود را تنها صحبت عربی به طوری که آنها نیاز به یک مترجم. خوشبختانه یکی پیدا شد دور نیست. او الی کوهن از پر رونق جامعه یهودی در طنجه. (هنوز هم بقایای جامعه, بیشتر, افراد, زمانی که من تدریس در طنجه در 1980s. طنجه است عربی-فرانسوی-اسپانیایی سه زبانه شهر.) شاید الی اول عربی مدرن, کنفرانس مترجم. شما هنوز هم می توانید اقامت در زیبا رینا Cristina هتل در الگسیراز که در آن همایش صورت گرفت واحه در میان تحولات مدرن. زمانی که من آن را در سال 2000 وجود دارد یک عکس از الی در راهرو همراه با کارت ویزیت.

اما هیچ یک از موارد فوق آموزش داده شد مترجم حرفه ای. (النور مارکس حرفه ای ادبی مترجم, اما نه حرفه ای مترجم.)

تا مطمئن شوید که بیش از حد وجود دارد مترجمین که حرفه ای در شاخه های دیگر از تفسیر به عنوان مثال دادگاه ترجمه کسب و کار ترجمه و نظامی تفسیر. فرانسه به عنوان مثال تا به حال به خوبی آموزش دیده و سازمان یافته سپاه بازرگانی مفسران قرن هجدهم که در آن زمان به نام شام. اما آنها نمی کنفرانس مترجمین.

پس چه چیزی تغییر در سال 1919?

که گفته خواهد شد که در پست بعدی.

منابع
Klemens فون, Metternich,. ویکیپدیا, 2018.

الگسیراز کنفرانس. ویکیپدیا, 2018.

اسحاق J. Assayag. Tanger سازمان ملل متحد siècle d ‘ histoire (طنجه یک قرن از تاریخ). در فرانسه. منتشر شده توسط نویسنده, طنجه, 1981. وجود دارد یک عکس از الی کوهن در صفحه 60.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی