چالش کمدی بدون مخاطب

Calum هیت

تصور نشستن در یک گرند پیانو به بازی من نمی دانم یک شوپن قصیده—چیزی است که نیاز به مهارت های فنی و عاطفی, نامزدی, شناخت ریتم و استرس و حجم. حالا تصور کنید که زمانی که شما کلید را فشار دهید می شنوید مطلقا هیچ چیز.

که آنچه انجام کمدی بدون مخاطب بود.

در طی ماه گذشته کمدین شده اند سدوف زمانی جهت یادگیری نحوه تولید می خندد وقتی که هیچ کس وجود دارد به خنده بازگشت. با تشکر از این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها در حال ضبط از راه دور از طریق اینترنت معمولا نشسته و با خیال راحت در خانه های خود. در نمایش امشبجیمی فالون شروع اجتماعی-فاصله دوران تلاش خود را به خدمه و گروه خانه crack up; در حال حاضر او فیلمبرداری از صفحه اصلی و از خود دو دختر جوان در حال بازتعریف عبارت دشوار جمعیت.

بریتانیا ندارد همان سنت از اواخر شب چت نشان می دهد که با باز کردن تک گویی. به جای آن به “پانل را نشان می دهد” که در آن مهمانان پاسخ به سوالات از یک میزبان در مورد یک موضوع داده شده; سیاست و ورزش مورد علاقه های شما. Lols امیدوارم از پس امدن. برای چند سال گذشته من شده است به طور منظم روزنامه نگار در دوشس بزرگ این, اخبار مسابقه—یک رادیو نمایش کمدی است که بزرگتر از من. و در ماه نوامبر من برای اولین بار من چاقو در تلویزیون بی بی سی معادل آیا من اخبار را برای شما (نسبی جوانی داشتن پخش آن برای اولین بار برنامه دو روز قبل از روز هفتم تولد).

مانند نمایش امشبو هر دو را به خوبی ثابت شده است که آنها را تبدیل به نهاد های ملی و هر دو معمولا ثبت شده در مقابل مخاطبان استودیوی زنده. تا الان البته. من در اولین کنترل از راه دور قسمت از من اخبار را برای شماپخش جمعه گذشته و ثبت از راه دور اجرای آزمون از اخبار مسابقه قبل از ظاهر شدن در سری خود را در اواخر این ماه.

در حال حاضر من جالب ترین فرد در جهان است. (شاید چهارم یا پنجم? من سعی می کنید به ماندن فروتن.) اما زمانی که من شروع به انجام زندگی می کنند کمدی من حتی بدتر از من در حال حاضر. هیچ چیز به شما می آموزد که چگونه برای ایجاد یک خنده—یا باعث می شود شما بیشتر مشتاق برای دریافت یک—از پایان یک جمله و با استقبال زوزه صدای سکوت مطلق. من می خواهم تصور کنید که تنها tightrope واکر و بمب در اختیار کارشناسان باید انگیزه بیشتری برای دریافت سریع خوب.

همانطور که شما انجام, شما شروع به درک اساسی از دستور زبان کمدی—نظم است که در آن به فاش کردن اطلاعات برای مثال و یا شرم آور سهولت گرفتن خنده ارزان با فحش یا با ذکر کسی ظاهر. شما کشف تمام ثبت نام است که شما شخصا نمی توانید دسترسی داشته باشید: من خیلی دوست دارم برای انجام پروازهای طولانی فانتزی, ساختمان تا اغراق تا مخاطبان تقریبا هیستریک, اما من می توانم. در کلمات Flight of the Conchords “گاهی اوقات وقتی که من آزاد … من از دست دادن اعتماد به نفس.”

تولید سالم و ترس از شکست تنها ترین راه آشکار است که مخاطبان را کمدین بهتر است. به عنوان کمدین هستند و علاقه گفت: مخاطبان یک نابغه است. آن را می داند چه چیزی خنده دار است. خوب ایستاده-یو پی اس را با استفاده از مخاطبان به عنوان یک ویرایشگر است که کمک می کند تا آنها را تصحیح مواد خود را تاسیس روال به مناطق جدید اکتشاف برای خنده به عنوان آنها بروید. برای یک تلویزیون و یا رادیو و تهیه کننده و مخاطب را نیز فراهم می کند یک لحظه قضاوت در هر یک شوخی است.

مخاطبان ارائه ریتم بیش از حد که بهترین کمیک می دانم که چگونه به گشت و گذار. خواهم که شوپن قصیده خوب روال نور و سایه, سریع بخش و longueurs. وقتی که من اولین بار شروع به انجام پانل نشان می دهد من با احتیاط از تاکید بر خط پانچ در مورد مخاطبان مخالفت با من که این بود یک خط پانچ. به جای من خواهد gabble و امیدوارم که من می تواند متوقف شود توسط gales از خنده غیر قابل کنترل. این یک ایده بد است. (من هم یاد گرفتم که حرفه ای هستند به اندازه کافی دشوار برای قبول است که درصد معینی از جوک ها به سادگی نمی گرفتن آتش به هر دلیلی. و البته این misfires به نظر نمی رسد در محصول نهایی از ثبت برنامه هایی مانند من برای شما خبر کردم.)

زمانی که من مصاحبه تهیه کننده تلویزیون جان لوید برای جدید دولتمرد در سال 2013 او کاندید مورد شکست اولیه از یکی از اولین پروژه های Blackadder. تاریخی کمدی بود co-نوشته شده توسط ریچارد کورتیس که رفت به نوشتن چهار عروسی و یک تشییع جنازهاین Bridget Jones فیلم اقتباسی و عشق, در واقع. آن را ستاره دار, روآن اتکینسون,—بعد, شناخته شده به عنوان آقای باقلا سبز—با حمایت از بازیگران آن بود که که از کمدی بریتانیا در سال 1980. آن را باید به یقین رسید. و در عین حال فصل اول مجموعه در دوران قرون وسطی بود فلاپ; چنین بد فلاپ, در واقع, که در سه سال گذشته قبل از فصل دوم پخش بعد از اقامه دعوا با همسرم برای فرصت دیگری.

“روآن یک مرحله کمدین و ما تا به حال هیچ ایده چگونه به هم می خندد … بدون مخاطب” لوید به من گفت. بدون انسان ارائه زمان واقعی بازخورد عمدا رمیدن القا شوخی سقوط تخت و اتکینسون فیزیکی کمدی عجیب و غریب به نظر می رسید. زمانی که Blackadder شد recommissioned آن بازیگران منتقل شده به داخل مجموعه و مخاطبان زندگی می کنند. وجود دارد آن را شکوفا تخم ریزی دو فصل تر و ویژه چند قسمت است. آن است که در حال حاضر به عنوان یکی از ترین قرن 20 موفق انگلیسی, کمدی.

همه ظریف و انفعال بین این سرگرم کننده و سرگرم از دست داده است زمانی که شما انجام دهد و بدون مخاطب. زمان به relearned حتی قبل از اینکه ما به وقفه و overtalk که طاعون هر زوم تماس بگیرید. آیا من اخبار را برای شما‘s کاپیتان تیم ایان Hislop و پل مرتون شده اند با نشان می دهد از زمان شروع آن در سال 1990 بود. آخرین بار یک ویدیو ظاهر شد استفاده می شود در این برنامه که 20 سال پیش زمانی که انگلیسی ها جاسوسی سابق دیوید Shayler به نظر می رسد از پاریس و از آنجا که او دستگیر شده اند اگر او تا به حال بازگشت به بریتانیا است.

حتی پس از آن مرتون در بر داشت خود را صحبت کردن در بیش از Shayler. زمانی که ما ثبت شده هفته گذشته با پنج نفر همه در مکان های مختلف مشکل این بود اوج. آیا من اخبار را برای شما شد من رو مودبانه سقط وقفه برای شما. یک شوخی است نه بهبود حال با مقدمه “نه شما برای اولین بار.” متضاد که تجربه با اخبار آزمون آزمایشی تایید سوء ظن من که رادیو را نشان می دهد آسان تر برای انطباق برای ضبط از راه دور از آنجا که آنها بیشتر به طور طبیعی گفتمانی. (این قابل پیش بینی بود: چهار نفر خنده در یکی دیگر جوک خیلی تعریف یک پادکست است.) تلویزیون سریع مبتنی بر تصویر متوسط که در آن هر کسی گفت: بیش از سه جمله در یک ردیف برای تلفن های موبایل مانند آنها در حال ساخت یک بهترین مرد سخنرانی. به جمع آوری به اندازه کافی روح مواد ضبط نیم ساعت قسمت , من اخبار را برای شما در زمان نزدیک به سه ساعت است. هر کس ویرایش آن هم این است که یک جادوگر است.

کمدی بدون مخاطب توسط, تعریف, کمتر خنده دار است. خنده افزایش است هنگامی که آن را یک تجربه جمعی. ما به خنده بیشتر در یک باشگاه و یا یک عرصه از ما تماشای همان کمدین را Netflix ویژه از ما مبل. (زمانی که مواد روشن فکر, خنده نیز یک سیگنال به کسانی که در اطراف شما است که شما رو به شوخی). به عنوان مجری بخشی از آن جمعی از عمل ایجاد هیجان انگیز است; آن احساس می کند مانند صدها ذهن در محل کار در یک بار.

ترین شگفتی در یک پنل با چند نفر شما می توانید همه را در وضعیت جزر و مدی: یک دقیقه آنها مسخره بعدی آنها هدف از مسخره. این کمی مانند نوشتن یک بازی—یکی از کسانی که شدید اروپایی درام مجموعه بیش از یک شام خانوادگی و یا شاید یک آرتور میلر بازی اما با خنده—در زمان واقعی است. ناگفته کنوانسیون است که به طور منظم بیشترین اعتبار و شایسته ترین احترام است. گاهی تماشای یک جوان کمدین سرمازدگی در تاسیس ستاره های مرتون و یا یک Hislop احساس می کند مانند تماشای یکی از آن فیلم های مستند طبیعت است که در آن یک بچه ببر goads آن پدر و زیاده روی است تا در نهایت این بزرگ مرد قاطع پنجه به یاد تاریخ و چه کسی مسئول است. دوباره که ظرافت از دست داده است و با jerkiness از یک ضبط از راه دور; شما در حال رفتن به صحبت گستاخانه بیش از مردم, آیا منظور شما به یا نه.

وجود دارد چیزی جادویی در مورد انسان پاسخ در زمان واقعی است, آیا تماشای یک بازی و یا یک کمدی گیگ. کمدین بحث در مورد “خواندن اتاق” و “از دست دادن مخاطبان” برای یک دلیل. هنگامی که کسی عبور از خط نامرئی—با ساخت یک شوخی است که repulses جمعیت و یا با حمله به کسی که در این پنل در راه است که به نظر می رسد معنی روحیه به جای خوش نیت—شما آن را می دانم. دوباره مخاطبان یک نابغه است. آن را می داند آنچه در آن می خواهد.

که من به ارمغان می آورد … خوب من آشيانه جوک (یا آنچه که من امیدوار شدند و جوک) به بيشکل درجه اعتبار ساقط است. مخاطبان-رایگان آیا من اخبار را برای شما دریافت و بررسی مخلوط. “آن کمتر مانند یک پنل نشان می دهد و بیشتر شبیه به یک خانواده بی دست و پا چت اسکایپ اما آیا من اخبار را برای شما (BBC One) به نحوی موفق” Michael Hogan نوشت: در تلگراف. سخت ترین نقد آمد و از پدرم که به من توضیح داد—بیش از FaceTime به طور طبیعی—که او از دست رفته حاضر جوابی از اعضا در استودیو. تقریبا هر کس دیگری من صحبت کرد و با قدردانی از تلاش برخی حتی لذت می برد postapocalyptic پرنیان. (بخش هایی از آن من را به یاد میچل و Webb نگاه طرح مورد یک نمایش کمدی در مجموعه پس چیزی شناخته شده به عنوان “رویداد” که در آن کنسرو خنده قطع مکرر جنون نکات به “ماندن در خانه!”) بعد از آن من برطرف شد ، در زمان نخست تلویزیون ممکن است بمب های انهدامی اما بازنویسی قوانین آن در کوتاه مدت متوجه چنین بود قطعا ریسک بالا آزمایش.

چه کسی می داند اگر کمدی بیش از ویدئو کنفرانس ها را تحمل فراتر از زمان حاضر ؟ من خوشحالم برای آن تلاش کرده اند و ساخته اند ضمنی مورد که آن را هنوز هم مناسب برای خنده در چهره یک بیماری همه گیر. شاید یک کمیک جدید دستور زبان ظهور خواهد کرد از این بی سابقه شرایطی و در زمان شش ماه تمام کمدی های فیلمبرداری خواهد شد بیش از زوم. یا شاید مثل بیل ماهر و خود را بسیار واضح خنده آهنگ اجرا خواهد پیدا کردن راه های غیر منتظره را به مخاطب. ضرورت نژاد خلاقیت است.

تا آن زمان هر چند من یک آیتم جدید برای اضافه کردن به لیست از چیزهایی که من گم شده در مستند. خدا من دلتنگ برای زمانی که صدها نفر از مردم نیست, خنده در جوک.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>