چالش های پس از COVID-19 مراقبت

Medical equipment in an ICU
بیمارانی که زنده ماندن گذاری اغلب خود را عمیقا ناتوان دچار ضعف و از دست دادن حافظه و اضطراب و افسردگی و توهم است.عکس توسط قانون مهاجرت و ملیت Fassbender / خبرگزاری فرانسه / گتی

در میان بیماران من برای مراقبت در بیمارستان یک زن جوان دوره نقاهت بعد از COVID-19. برای حفظ خون اکسیژن او نیاز به یک دستگاه به نام غیر rebreather ماسک. ماسک متصل است توسط یک لوله به یک لیتری شفاف کیسه است که در نوبه خود متصل به اکسیژن cannister در دیوار; هنگامی که او exhales یک طرفه دریچه های شنت منقضی شده دی اکسید کربن به اتاق و جلوگیری از او را از rebreathing آن است. آن را به عنوان پیشرفته اکسیژن-تحویل دستگاه به دلیل آن تامین اکسیژن بیشتر از ساده بینی کانول; آن را نیز دست و پا گیر و ناراحت کننده به پوشیدن. اما ماسک من, بیمار می گوید, نمی, او بزرگترین مشکل; نه سرفه و یا تنگی نفس. او بزرگترین مشکل این است که او کابوس. او نمی تواند بخوابد. هنگامی که او می بندد چشم او, او را از ترس او نمی خواهد از خواب بیدار. اگر او می کند به خواب رفتن او تکان بیدار دیوانه وار و عرق کردن مصرف یک حس عذاب. او می بیند عنکبوت مانند ویروس ها خزنده بیش از او. او می بیند او دوستان و خانواده در حال مرگ است. او خودش را می بیند انتوبه در I. C. U. برای بقیه از زمان.

برای بسیاری از افراد آلوده به ویروس coronavirus بیماری خفیف است. بدون علامت عفونت است که تصور می شود نسبتا شایع; در اینجا در نیویورک بسیاری از افرادی که نیاز به بستری مرخص شده در روز. اما هنگامی که عفونت بد واقعا بد است. به دلایلی که نمی به طور کامل روشن COVID-19 بیمارانی که نیاز به رفتن در فن به طور کلی نیاز به آنها را برای بسیاری دیگر از مردم با مشکلات تنفسی دیگر. برای بیماران مبتلا به آمفیزم متوسط طول مدت تهویه مکانیکی است که در حدود سه روز برای کسانی که با دیگر سندرم زجر تنفسی حاد آن حدود هشت. در بیمارستان ما بسیاری از COVID-19 بیمارانی که نیاز به هواکش باید نیاز آنها را برای هفته ها. خارج کردن لوله تراشه مشابه بوده و هیچ تضمینی برای آزادی: اغلب ما تا به حال به دوباره لوله در روز اگر نه ساعت.

طولانی مدت لولهگذاری ایجاد تمام انواع از مشکلات است. در حالی که بیماران انتوبه آنها نیاز به قدرتمند داروهای آرام بخش; بسیاری نیز دریافت فلج مواد مخدر به نگه داشتن خود را رفلکس از مبارزه با یک لوله. (برخی باید از لحاظ فیزیکی محدود به جلوگیری از آنها را از بیرون کشیدن کاتتر و لوله در هذیان است.) بیمارانی که زنده ماندن گذاری اغلب خود را عمیقا ناتوان. آنها تجربه ضعف و از دست دادن حافظه و اضطراب و افسردگی و توهم و مشکل در خواب, راه رفتن و صحبت کردن است. یک چهارم از آنها را نمی تواند فشار خود را به یک موقعیت نشسته; یک سوم علائم P. T. S. D. 2013 مطالعه مرخص I. C. U. بیماران بسیاری از آنها شده بود انتوبه یافت می شود که سه ماه بعد از ترک I. C. U. چهل درصد از آنها شناختی نمرات آزمون یک و نیم انحراف معیار زیر متوسط—تقریبا معادل اثر وزش مغزی است. یک چهارم شناختی نشان داد کاهش قابل مقایسه با اوایل بیماری آلزایمر. دیگر بیماران در I. C. U. بدتر عواقب شد.

شادی همه ما احساس می کنید زمانی که بیماران در بیمارستان ما برای زنده ماندن حاد COVID-19 است که به دنبال به سرعت با اذعان است که آن می تواند مدت زمان طولانی قبل از آنها به طور کامل بهبود می یابند در صورتی که تا کنون انجام دهید. بسیاری از رنج می برند از طریق ماه توانبخشی در ناآشنا امکانات برای مراقبت توسط نقاب غریبه ها قادر به دریافت دوستان و یا عزیزان. خانواده هایی که تنها چند هفته پیش شده بود خوشحال و سالم و دست نخورده اکنون با چشم انداز طولانی مدت جدایی. بسیاری از همسران و فرزندان را تبدیل به مراقبان که می آید با خود چالش های فیزیکی و احساسی. تقریبا دو سوم از خانواده و مراقبان نشان می دهد علائم افسردگی پس از عزیزان اقامت در I. C. U. بسیاری همچنان به مبارزه سال بعد.

لیندسی باور یک انتقادی-مراقبت پزشک در بیمارستان اجرا می شود یک کلینیک برای بیماران که در سمت چپ I. C. U. از جمله کسانی که رنج می برند از آنچه شناخته شده به عنوان پست-I. C. U. سندرم است. باور کردم این ایده برای درمانگاه سال پیش پس از مراقبت از چهل سال از نیوجرسی که یک عفونت جدی به دنبال عمیق شوک سپتیک. در I. C. U. زن کلیه ها تعطیل; او نیاز به دیالیز; او نمی تواند نفس بکشد. او را انتوبه تراشه خارج انتوبه تراشه خارج. هنگامی که پس از چند هفته از درمان او شد و در نهایت در ثبات وضعیت Lief شروع به فکر کردن در مورد آنچه در آن می خواهم برای او به ترک بیمارستان و بازگشت به خانه. “این خانم تا به حال چنین آسیب زا I. C. U. دوره,” او گفت:. “و من قصد دارم به او قرار نیوجرسی با پشتیبانی—فقط چند مقاله در مورد آنچه ما انجام داد ؟ که به نظر می رسید دیوانه است.”

زمانی که باور آغاز درمانگاه او را دیدم بيمار توسط خودش بیشتر از چند هفته از تخلیه. باور خواهد بود و راه رفتن آنها را از طریق آنچه اتفاق افتاده بود در بیمارستان—برای بسیاری از آن تاری. او می خواهم صفحه نمایش آنها را برای افسردگی و اضطراب و P. T. S. D. و ارزیابی چگونه آنها مدیریت در صفحه اصلی. آنها به دست آوردن بازگشت به وزن آنها می خواهم از دست رفته در I. C. U.? تا به حال خواب خود را بهبود یافته است ؟ او می خواهم اجرا از طریق داروها آنها و جلوگیری از آنهایی که دیگر مورد نیاز است. در طول زمان او افزود: روانشناسان و درمانگران و متخصصان تغذیه و داروسازان و اجتماعی کارگران به تیم او.

“ما سعی می کنیم به ارائه جامع کل فرد مراقبت” Lief به من گفت. “گاهی اوقات بیماران در حال حاضر دیده می شود بیست و پزشکان. آنها تا به حال خود را زخم ریه و چشم مورد بررسی قرار گرفت اما هیچ کس پرسید: “حال شما چه طور با این همه؟’ “بیماران مبتلا به او آموخته احساس می کنم نا امید خود را از وابستگی به دیگران است. آنها نمی تواند بازگشت به کار آنها مجبور به گرفتن تاکسی به دلیل آنها نمی تواند بالا رفتن از پله های مترو. دیگران مشکل دارند پرداخت قبوض و پیگیری قرار ملاقات های پزشکی. “اغلب آنچه در این بیماران نیاز به دکتر نیست” Lief گفت. “آنها نیاز به فیزیوتراپی کاردرمانی تعامل اجتماعی مورد مدیران و برنامه ریزان مالی. آنها باید مردم را به کمک به آنها را به زندگی خود را به عقب.”

به رقابت با سیل بیماران خواهد شد که تراشه خارج در هفته های آینده ما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک COVID-19 بازماندگان واحد—اساسا یک بیمار نسخه از باور به درمانگاه. واحد را با هم پزشکان از زمینه های مختلف: hospitalists, pulmonologists نوتوانی متخصصان روانپزشکان و متخصصان و درمانگران. آن را توسعه COVID-19-پروتکل های خاص است که ما امیدواریم که کمک خواهد کرد که بیماران پیشرفت به یک فولر بازیابی. بیماران دریافت روزانه “بازتوانی ريه”—گام به گام با رویکرد کاهش اکسیژن پشتیبانی و ساختمان به آرامی قدرت و استقامت. آنها باید یاد بگیرند که تکنیک های تنفس و دریافت کمک با ابزارهای آنها می توانید استفاده کنید برای پاک کردن ترشحات از ریه ها. برخی نشان داده خواهد شد که چگونه به سرفه بهتر است. فیزیکی و کاردرمانی کمک خواهد کرد که آنها را به بهبود مهارت های حرکتی است که ممکن است کاهش طول بستری شدن در بیمارستان; روانپزشکان و متخصصان تغذیه کمک خواهد کرد که با خلق و خوی و مواد غذایی است. بسیاری از بیماران به دلیل آنها بیش از حد بیمار و یا نیاز به اکسیژن و یا اینکه هیچ مرکز نوتوانی را قبول آنها نیاز به صرف چند روز یا چند هفته دوره نقاهت در بیمارستان است. “بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که ایجاد یک خانه مانند محیط زیست” Lief به من گفت. “تمام نکته این است برای کمک به آنها را جلوگیری از بيماران و شروع به احساس انسان دوباره.”

ما تمایل به فکر می کنم از خارج کردن لوله تراشه مشابه به عنوان نقطه زمانی که یک بیمار آغاز می شود تنفس به طور مستقل. اما در واقع آن را ممکن است به تراشه خارج در حالی که هنوز هم بسته به دستگاه تنفس مصنوعی برای تنفس. اگر ضخامت لوله گذاری لوله—وارد شده به تحت فشار قرار دادند از طریق تارهای صوتی و استراحت در ریه ها—سمت چپ است در بیش از حد طولانی آن می تواند آسیب به بافت اطراف; وقتی که زمان می آید و پزشکان را از یک سوراخ کوچک در جلوی گردن و زیر غده تیروئید و قرار دادن یک نازک tracheostomy tube به طور مستقیم به windpipe. این انجمن اجازه می دهد تا برای یک اتصال دائمی به دستگاه تنفس مصنوعی. بیمار شده است تراشه خارج است اما هیچ نزدیک به خود را قبل از coronavirus زندگی است.

پس از نیویورک و نیوجرسی ماساچوست در حال حاضر اکثر موارد تایید شده از COVID-19 در کشور است. در چلسی طبقه کارگر عمدتا اسپانیایی در نزدیکی شهر بوستون را به عنوان آنجا که یک سوم از جمعیت است که فکر به حال این ویروس. جورج آلبا, I. C. U. دکتر در بوستون به من گفت که او در بیمارستان است که دیده می شود افزایش شدید COVID-19 موارد نیز تا به حال به شروع به استفاده از tracheostomy جنسی برای بیماران باقی می ماند که وابسته به هواکش. به مشکلات شناخته شده از ونتیلاتور تنفسی-کارکنان کمبود tracheostomies اضافه کردن یک عفونت-مسئله کنترل: لوله به داخل نای و فراهم می کند یک راه برای aerosolization ویروس. “مردم نگران اوج اما من نگران هستم در مورد فلات,” او گفت:. “ما هرگز دیده می شود بسیاری از بیماران نیاز به tracheostomies در همان زمان. برخی نیاز به حمایت دراز مدت. که در آن تمام خواهد شد و این افراد بروید؟”

آلبا هم کار کرده است با همکاران خود برای ایجاد یک جامع پیگیری درمانگاه برای بیمارانی که جان سالم به در برده شدید COVID-19. او امیدوار است که این درمانگاه نیز کمک خواهد کرد که محققان مطالعه اثرات طولانی مدت از ویروس. چقدر آسیب ریه باقی خواهد ماند ؟ آیا سیستم ایمنی بدن به حالت عادی بازگشت ؟ آیا سخت-برنده ایمنی باقی بماند و یا افول با زمان ؟ در ابتدا به درمانگاه را از طریق پزشکی از راه دور; در نهایت آن را به عنوان یک توپی که از طریق آن بیماران می توانند دسترسی به یک باتری از آزمایشات و خدمات—عملکرد ریه آزمایش نمونه خون شناختی ارزیابی و ارجاع به تخصص های دیگر.

COVID-19 بیمارانی که نمی انتوبه—اکثریت—همچنین ممکن است در تلاش برای بازگشت به قبل زندگی می کند. در علاوه بر این به یک بازماندگان واحد در بیمارستان, ما در حال توسعه پزشکی از راه دور مبتنی بر برنامه نوتوانی برای بیمارانی که به خوبی به اندازه کافی برای رفتن به خانه. زمانی که آنها در حال تخلیه این بیماران داده می شود اکسیژن نظارت و برنامه ریزی برای تماس تصویری با ورزش-متخصص طب. پزشک انجام خواهد شد مجازی ارزیابی—شمارش تعداد عضله دوسر فر یک بیمار می تواند انجام دهد و یا اندازه گیری که آیا او می تواند ایستادن از حالت نشسته. “من باور تماشای کسی که گام در جای خود به صورت مستقیم دو دقیقه احساس می کند مانند یک ابدیت” آلفرد Gellhorn این متخصص قلب که منجر تلاش به من گفت. “اما آن را به شما می دهد مهم حس توانایی و استقامت.”

COVID-19 مجبور است به ما تحویل توانبخشی از راه دور که ممکن است به نظر می رسد کمتر از حد مطلوب. اما شواهد در حال ظهور است که برای حق بیماران, پزشکی از راه دور مبتنی بر برنامه ها فقط به عنوان خوب به عنوان آن تحویل در فرد است. در یک مطالعه بیماران مبتلا به آمفیزم به صورت تصادفی در صفحه اصلی بر اساس رژیم که آنها دریافت هفتگی تماس های تلفنی و یا به یک کلینیک بر اساس برنامه ای که مورد نیاز بیماران به لحاظ جسمی گزارش به دفتر سه روز در هفته. یک سال بعد هر دو گروه تا به حال به طور قابل توجهی بهبود یافته و وجود دارد تفاوت در علائم خود را و یا ورزش های تحمل.

Gellhorn که تیم شامل روانشناسان و درمانگران نیز در مورد روان-سلامت عواقب جدی coronavirus عفونت است. “بيماران تجارب در بیمارستان واقعا ترسناک هستند. آنها در اتاق به طور کامل جدا شده است. خانواده نمی توانید ببینید. پزشکان تحت پوشش در دنده محافظ. بیماران واقعا تحت تاثیر قرار. برای کسانی که من دیده ام در پیگیری این اضطراب مردد است. بنابراین ما نمی توانیم فقط بگو O. K. شما آماده برای تخلیه موفق باشید.’ “

باوری ماموریت نیست دور از آپارتمان من. آن را ارائه پناهگاه و خدمات به شهر نیویورک فقیر پس از هجده-هفتاد و میان امریکا و قدیمی ترین پناهگاه بی خانمان. یک پرچم سفید تحمل پناهگاه نام در بزرگ سیاه و سفید حروف آویزان از طبقه دوم از ساختمان آجر. یک پرچم آمریکا امواج در این نزدیکی هست.

حتی قبل از coronavirus زده نیویورک این شهر را از بی خانمان جمعیت در حال رشد بود. در حال حاضر مشکل این است که به احتمال زیاد به بدتر. در یک نظر سنجی اخیر سه چهارم از نیویورک گفت: آنها نگران بودند که همه گیر می شود آنها را جدی مشکلات مالی; چهار در ده گفت: آنها نگران تأمین مواد غذایی است.

ماموریت در خدمت سه وعده غذا در روز. در بسیاری از صبح که من دارم می روم برای بیمارستان یک خط در حال حاضر آغاز شده به شکل. این مارها در اطراف گوشه پایین بی ثمر خیابان به منهتن پایین سمت شرق است. در هفته های اخیر به نظر می رسد در حال رشد—آیا از آنجا که بیشتر مردم در حال انتظار یا اینکه آنها ایستاده دورتر از هم جدا من مطمئن نیستم. به من منتقل, من فکر می کنم در مورد آنچه در آن خواهد شد را برای کوتاه که به خط و چگونه تقریبا قطعا آن را کشش قبل از آن کاهش خواهد یافت. و من نگران که در داخل بیمارستان و در خیابان ویروس بازیگران سایه طولانی در پی آن است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>