بحران آب و هوا: آنچه واقعا نگران

An airplane flying through a lightning storm
عکس توسط آلکسی Panferov / Alamy

من یک تغییر آب و هوا منکر. به صداقت, من باور نمی وجود دارد بود که آب و هوا اجازه دهید به تنهایی که آن را در حال تغییر بود. و حتی زمانی که من کشف کرد که آن را در حال تغییر بود (آن را بارید روز تولد من) من متمرکز بر مسائل است. من فکر کردم که گرمایش جهانی به معنی دیگر بهار می شکند که ذوب یخچالهای طبیعی به معنای دیر انتقام تایتانیک.

اما وجود دارد نهان عواقب ناشی از تغییر آب و هوا. همیشه از من اینترنت من شده است با آموزش خودم. من یاد گرفته ام که دیگر فقط یک مسئله برای هیپی, علم dweebs و نظریه پردازان توطئه. این همه ما تاثیر می گذارد.

مرطوب حوله

درجه حرارت در حال حاضر در حال افزایش است. هوا بسیار مرطوب تر از امروز آن را به عقب زمانی که شما در اردوگاه تابستانی در نوزده-هشتاد یا نوزده-نود حتی حسابداری برای بالن های آب, منتشرشدن اسلحه و رویاهای خیس. رطوبت اقیانوس است عرق. و اقیانوس است عرق کردن مانند یک خوک. جو رختکن و ما همه چیز در مورد پر شود در قفسه. آنها اين اثر گلخانه ای. و من قفل قیاس کاملا آن را توضیح می دهد.

لباس مرطوب

بله. لباس خواهد بود و مرطوب ، چه—ما اختراع خشک کن? درست است و همه ما به اشتراک بگذارید اعتباری برای آن است. اما به زودی دولت انتخاب خواهد شد اما به دستور است که ما با استفاده از انرژی بهینه ساز تنظیم پرداخت کن مالیاتی و یا می میرند. بیشتر هل دادن لوازم احتراق به طوری که شما می توانید ذخیره کردن بر روی یک کوه گرم و لباس زیر. آیا شما گوش من ؟ این خود ما در حال صحبت کردن در مورد. همسر خود را سینه بند است که شما قرار نیست برای قرار دادن در خشک کن در وهله اول. فرزندان خود را hamster.

موها

شما می دانید کسانی که در روز هنگامی که از آن باران و شما نمی رفتن به محل کار به خاطر شما صد در صد در خود نگاه می کنید ؟ که میخوام هر روز. در نهایت شما باید یا رفتن به محل کار به دنبال مانند Alf یا تسلیم کار خود را. به عبارت دیگر خود را به همسر و فرزندان نوجوان را به حمایت مالی شما را در بالا از حمایت شما از لحاظ احساسی و جسمی مانند زمانی که شما نوشیدن.

تاخیر پرواز

من پیش بینی است که تا سال 2050 پرواز به تعویق خواهد افتاد بیش از یک سال است. اما نه دقیق سال است. شما نمی قادر خواهد بود برای برنامه ریزی سال آینده اگر این چیزی است که شما فکر می شد. من در حال حاضر اجرای آن پیش بینی و آنها سقوط کامپیوتر من در کنسرت با برخی از ویدیوهای که من در جریان. همه از این ناشی از نوسانات شدید آب و هوا. (پرواز تاخیر نه فیلم ها.)

“من به شما گفته”s

اینجا جایی است که آن را طول می کشد ترسناک تبدیل شود. هر کس در حال رفتن به ادعا می کنند که آنها فریاد می زدند “ما نیاز به انجام کاری!” و این که “هیچ کس نمی خواهد گوش دادن!” و البته آنها را سرزنش بچه ها مثل من و شما. من می توانید آن را بشنوند در حال حاضر: “Marc شما به معنای واقعی کلمه بود تا در روز شکرگزاری انداخت یخ در هر کس و فریاد زد:” نه ذوب در عین حال متعجب?’ “شما آن را انکار کند. آنها را نشان می دهد ، شما از بین بردن این ویدئو. آنها را به سطل زباله آتش با یک از خود راضی نگاه دارد. شما برای رسیدن به, اما پیدا کردن بیشتر یخ به پرتاب. سپس شما می دانید که آن را بیش از حد دیر است.

بیشتر آنفولانزا کمتر همدردی

نه سرگرم کننده نوع از آنفولانزا زمانی که شما تقلید می کنی آن را به جست و خیز کار می کنند. نوع واقعی هنگامی که درجه حرارت خود را به شدت افزایش و با شما تماس خود را پسر “شیطان-جادوگر آورده است که شیاطین به مغز من.” سپس توسط دیگر افراد ادعا می کنند آنها نیز بیمار است. این به حداقل رساندن خود همدردی خود را از مخمصه. وجود خواهد داشت کمبود saltines آبگوشت و Gatorade هزینه هزاران دلار و شما باید برای حمله به پسر خود را ذخیره. خدمات جریان خواهد فشار به عنوان هر کس تلاش می کند به تماشای “به سلامتی” و “فریزر” در همان زمان. که به من سوپ؟!

هیچ چیز همیشه بوی کاملا خوب دوباره

وقتی که شما تماشای این فیلم در مورد ورسای و یا انگلستان در طول زمان غنی weirdos با شیرینی آرایش و بالون لباسهای آنچه شما را درک نمی کنند این است که چگونه بد خود بوی بد بدن و نفس شده اند باید. این می تواند اتفاق می افتد مانند آن. آیا من ذکر است که کپک را بیش از جهان است ؟ یا که ما خوردن قالب در هر مواد غذایی دیگر فقط در greenbreads به عنوان وضعیت موجود ؟ آیا من ذکر است هر یک از که ؟

بیشتر نام طوفان

آن را فقط یک ماده از زمان قبل از وجود طوفان مارک. و اجازه دهید من به شما بگویم هیچ کس فکر می کند آن را زیبا که خود را به طوفان می کشد شهرستان خود را. بپرسید دوست من سندی چگونه بسیاری از مهمانی دعوت او را بدست پس از طوفان سندی. درخواست دیگر من دوست کاترینا چرا او تا به حال به طور قانونی تغییر نام و نام خانوادگی. (او در حال حاضر به نام گردباد Hagibis.)

آب و هوا پناهندگان

چرا که آب و هوا می تواند ارسال کل گروه از مردم در حال فرار از خانه های خود برخی از خانواده من ممکن است بپرسید با من بماند. من نمی خواهم که در همه. وجود دارد به سختی به اندازه کافی برای اتاق سابق من-بچه ها یک بار در ماه. ایضا دوم من, راز خانواده است.

آتش سوزی

آتش سوزی باعث تخلیه. این به این معنی ترافیک برای بقیه از ما.

قطع برق

نه سرگرم کننده نوع مانند زمانی که شما در حال غارت همسایه خود را رها خانه در حال سوختن. و نه کوتاه مدت سرگرم کننده, نوع, هنگامی که شما را تا پایان با این حال یکی دیگر دهان به خوراک نه ماه بعد. من صحبت کردن در مورد نوع بد زمانی که شما گیر در یک مترو نیاز به توالت و دیگر مسافران کراوات شما پس شما سعی می کنید برای تبدیل شدن به قطار رهبر.

ساحل فرسایش

Tulum صحنه حزب در حال حاضر فرسایش قبل از چشم ما. وجود دارد ناخالص جلبک دریایی و بد چتر دریایی در من شنا منطقه harshing من پرنیان و باعث خرابی دلبر من تعطیلات. من بیم Tulum به آفتاب گرفتن شرایط هنگامی که خورشید در نهایت-گرما-ed بررسی سوالات و ساحل.

ناپدید شدن شغل

هیچ کس می خواهد به استخدام سی و نه ساله و مجری تبلیغات که به طور انحصاری ترویج و اکسون صنعت گوشت گاو به سود حاصل از درد و رنج نسل های آینده است. جمعیت—منظورم مردم—توسعه محتوا-مقاوم در برابر تبلیغات ایمنی و اصرار دارند که تنها محصول آنها به شدت نیاز به آب است و پس از آن من به پایان رسید.

آتشفشان

به عنوان آتشفشان چه کسی می داند ؟ اما من هرگز مورد اعتماد آنها.

زامبی

قطعا آنها می آیند. آن را یک نابغه می دانم که دفن کربن در زمین موظف است برای بیدار کردن برخی از مردمی است. و این زمانی است که واقعا بوی بد آغاز خواهد شد.

وحشت زده نشده هنوز ؟

در اینجا یک دسته از چیزهای دیگر که اوباما و ناسا و پاریس گارمون از این سیاره فقط “فراموش” به ذکر:

  • افزایش سطح آب دریا را ظاهر این است که من نه به عنوان بلند که من هستم.
  • خرس های قطبی خواهد رفت منقرض شده قبل از من فرصتی برای خوردن یک.
  • جنگل زدایی ممکن است تحت تاثیر قرار فارست ویتاکر. هنوز مطمئن شوید که چه اما او در کمتر از مواد به تازگی.
  • من قطب جنوب زمان-به اشتراک گذاری خواهد بود بی ارزش است.
  • کوسه ها را بیش از Montauk گشت و گذار تسلیم (نهنگ ها و نه در لیست.)
  • نوجوانان در سن فعالان منحرف خواهد شد ما را از مهم مایلی سایرس شایعات بی اساس است.
  • Waaaay بیشتر چتر را دریافت کنید داخل تبدیل شده است.
  • کمتر پرندگان به معنی کمتر حامل کبوتر. چگونه می توانم فایل من مالیات پس از آن ؟
  • همه رفتن به می خواهید به صحبت در مورد آب و هوا, blah blah blah, به جای فقط تبدیل کردن تهویه مطبوع.
  • جری ساینفیلد نمایش “کمدین در ماشین گرفتن قهوه” را به عنوان “کمدین و گربه خوردن کمپوست.”

بنابراین متوقف شود بنابراین خودخواه! این نیست در مورد آینده سیاره زمین است. آن را در مورد نژاد بشر است. آن را در مورد من.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>