آینده نجات یک فاجعه اخلاقی

پاتریک Semansky / AP تصاویر

دیروز من سمت چپ غشاء محافظ از خانه من به یک بیت از ورزش است. به عنوان من را به گوشه ای در کنار خیابان اصلی ما, من می توانید ببینید قربانیان این ویروس در همه جا. وجود دارد در این فیلم کاخ که وجود داشته است از سال 1930 به عنوان منبع هويت محله و یک بنای تاریخی به گذشته است. پنجره برگزاری پوستر فیلم برهنه شد; سایه پایین کشیده بلیط غرفه. به من نگاه کردند به خالی فروشگاه من تو را دیدم چهره های آشنا از زندگی روزانه سقوط بیش از شمارنده خود را. وجود دارد خشک تمیز کننده که وعده داده است دختر من یک کار هنگامی که او تبدیل می شود 15; وجود دارد عبوس زن در ایتالیایی دلی شمارنده که بدون توضیح به من داده تعفن چشم برای 20 سال گذشته است. من پر از اشک به عنوان plodded گذشته آنها را. قبل از اجتماعی فاصله به پایان می رسد, آنها خواهد شد به احتمال زیاد پاک شده از تجاری و اجتماعی وجود دارد.

در این میان لابی مجموعه به غارت. امروز صبح شنیدم نیکلاس Calio در رادیو. در دوران جورج دبلیو بوش به او کاخ سفید را صاف اپراتور در تپه یک kibbitzer و بازوی چرخان که پیشرفته آن در دستور کار قانونگذاری. در حال حاضر او با این نسخهها کار برای صنعت هواپیمایی و او شفاعت طرف آن. البته وجود هر دلیلی برای نگه داشتن حیاتی صنایع شناور. اقتصاد پر جنب و جوش نیاز به یک سیستم حمل و نقل. اما بی عدالتی از صرف 50 میلیارد دلار در شرکت های هواپیمایی باید درایو عمومی برای apoplexy. شرکت هایی که با استفاده از چربی خود سود به خرید سهام آنها به عنوان پرشیب فاصله بین صندلی که تنها موفق به نوآوری با شارژ جدید هزینه خواهد شد آنهایی که دولت را به نجات.

آینده نجات آشنا اخلاقی فاجعه است. در طول بحران مالی دولت نجات صنعت بانکداری بیکن در حالی که درخواست بسیار کمی از مجرمان از بحران است. زمانی که دولت صرف میلیاردها دلار برای نجات صنایع این اهرم های زیادی. این لحظه ای است که کنگره می تواند به شکل یک اقتصاد است. باید آن را تقاضا, مثلا, که در خطوط هوایی خود را حفظ کارگران شغل خود را; آن را باید در محل کلاه در اجرایی پرداخت و منع سهام buybacks; آن می تواند تقاضا است که شرکت های هواپیمایی اقدام به کاهش Sasquatch-اندازه کربن. (و damnit کنگره باید نیاز دارند که کرسی های خود را در واقع تكيه!) اگر این صنعت می خواهد این پول را باید برای مقابله با آن است.

در یک بحران دولت نمی تواند صرفه جویی در همه چیز. فقط به عنوان بیمارستان ها باید جیره هواکش دولت باید انتخاب کند. این انتخاب ها مشقت بار چون هر صنعت است که نابود خواهد شد را کارگران و سرمایه گذاران با آن است. اما فقط به این دلیل انتخاب مشقت بار به این معنا نیست که آنها نمی باید ساخته شده است. بلکه اگر مردم را ندارد و اخلاقی خواسته های سیاستمداران و سپس سیاستمداران را به خوبی متصل شده; آنها را سیفون پول به دوستان: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به میلیاردها دلار کمک به کازینو magnates مانند استیو وین و Sheldon Adelson. در حالی که قمار مهم هستند کارفرمایان آنها نیز ریاست یک صنعت قمار است که معتادان به مواد مخدر و سوء استفاده از شهروندان–و چرا باید آنها کشیده از آتش در حالی که کتابفروشان مستقل و محلی گل پژمرده و می میرند ؟

میت رامنی تا به حال بهترین ایده برای چگونگی تحریک اقتصاد و از طریق چند ماه آینده. دولت باید با پرداخت 1000 دلار برای هر خانوار در امریکا است. (و یا حتی بیشتر از آن به عنوان مایکل بنت, Cory Booker و Sherrod قهوه ای را پیشنهاد کرده اند.) که یک محرک با تاثیر فوری. برخی از قطعات حیاتی از اقتصاد آمریکا مانند خطوط هوایی ممکن است نیاز به کمک پل به سقوط پس از شکست خود حمل سیستمیک خطرات. اما بازسازی اقتصاد آمریکا نیست چیزی که باید اتفاق می افتد در پشت درهای بسته به عنوان بقیه از کشور ترس برای زندگی خود را. لابی نباید پاداش در یک لحظه مثل این یکی که در اعتراض به حرص و آز خود را در خیابان حمل مورتال خطر است. حتی قبل از این بحران سرمایه داری آمریکا به شدت نیاز به ایجاد توازن. چه حاصل از این سقوط اقتصادی باید شکل سیاسی انتخاب و اخلاقی تفکر نه با دوست صمیمی گذاران به دنبال جم بیمار کشور است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>