عوام

چیزهایی که ما نمی تواند چهره

Caitlin فلاناگان منعکس شده در شماره دسامبر در آنچه که ما اصلا بحث در مورد زمانی که ما بحث در مورد سقط جنین.


من به عنوان خوانده شده Caitlin فلاناگان مقاله شب گذشته; پس از آن من دوباره آن را بخوانید. من را دیده اند هرگز درونی من جنجال و هیاهو گذاشته در چنین نثر فصیح قبل از.

نشان-استفاده کنندگان ثبت نام-پیشرانه و yell-louders در هر دو طرف از این مبارزه از دست من مدتها پیش هر چند من نوک کلاه به خود حس فوریت. من خودم در یک ساکت تر محل غمگین نیست که ازدواج با شعار. این costliness این هرگز-به-می شود برای هر دو زن و فرزند دلخراش است. آنها باید به ما ارزش است ؟ پاسخ آسان است و غیر ممکن است. شاید ما باید یک لحظه و سوگواری تراژدی از چیزی.

جیمی R. اوکس
شیکاگو بیمار است.


من یک کشیش فرانسیسکن در کلیسای کاتولیک رومی است که به یک حرفه ای و همچنین علاقه شخصی در بحث بر سر سقط جنین. در کار با نرم افزار-زندگی گروه, شنیدن اعترافات (و گاهی اوقات فقط صدمه دیده و خشم) از زنان (و چند مرد) داشته اند و یا تسهیل سقط جنین و تلاش برای سادگی بحث با دوستان که طرفدار انتخاب من نگران بیش از چگونه برای شکستن از طریق هر دو طرف آورد و این موضوع از محل بحث را به جای درک.

خانم Flanagan مقاله به من کمک کرد فوق العاده پایین که جاده با بیان این درد که بسیار خام سقط جنین در همه جا مورد بحث است. در حالی که بسیاری از نرم افزار-زندگی طرف بحث احساس امیدوار به قوه قضائیه می شود محافظه کارانه تر من احساس می کنم در حال رشد حس ناخرسندی. مسائل خانم فلاناگان به طوری ماهرانه امتیاز نخواهد بود و با وضع قانون به دور است. حتی اگر Roe v. Wade است لغو مبارزه خواهد خشم ،

راهب صومعه پل Schloemer
Silver Spring, Md.


Caitlin فلاناگان پاسخ:

من هرگز شگفت زده تر—و یا نقل مکان کرد—با پاسخ به مقاله من نوشته شده است. من دریافت ایمیل از مردم در همه طرف از سقط جنین بحث هر یک از آنها علاقه مند به داشتن یک بحث است که در آن طیف گسترده ای از احساسات انسانی و تجربیات در مورد این موضوع می تواند در نظر گرفته شود. بسیاری از ضد سقط جنین خوانندگان شد سپاسگزار برای دیدن قوی ترین استدلال خود را پیشرفته با احترام. و بسیاری از نرم افزار-سقط جنین-حقوق خوانندگان به رسمیت شناخته شده خود را در صدای یک نویسنده که مواجه شده است و تمام حقیقت را در مورد سقط جنین و ساخته شده است بصورتی پایدار و محکم برگزار می شود تصمیم گیری است که این روش باید قانونی باقی می ماند.

من می خواهم توجه داشته باشید که من دریافت نامه از خوانندگان که با تجربه و شگفت زده شدند—برخی از حس غم و اندوه و حتی غم و اندوه پس از سقط جنین. این بدان معنا نیست که آنها تصمیم اشتباه است. تنها که ما در کنار حقوقی سقط جنین می تواند انجام یک کار خیلی بهتر از تصدیق کامل و حقیقت پیچیده در مورد این روش این است که برای بسیاری از زنان سقط جنین بهتر است از دو انتخاب بد.


بیش از حد دموکراسی بد است برای دموکراسی

عمده آمریکا احزاب واگذار بی سابقه قدرت اولیه رای دهندگان جاناتان Rauch و ری لا رجا نوشت: در ماه دسامبر. این یک رادیکال آزمایش—و آن را شکست.


توماس جفرسون گفت: “تحصیل شهروندان حیاتی لازم برای بقای ما به عنوان یک مردم آزاد.” پس از آن است که مأیوس کننده برای دیدن نویسندگان این مقاله حمایت از متارکه از رای دهندگان.

اگر دموکراسی نمایندگی است موفق باشد و سپس مردم باید به طور فعال درگیر در انتخاب و برگزاری پاسخگو نمایندگان خود را. پاسخ به سیاسی ما گلایه است که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش از شهروندان. آن است که نه به شهروندان برای تبدیل شدن به منفعل بازیکنان در دولتخود را دولت.

اوون Keenan
Langhorne, Pa.


Q & A

در شماره دسامبر, “چگونه برای جلوگیری از یک جنگ داخلی” آدم Serwer نوشت که بدترین خطر برای دموکراسی آمریکایی است نادرست وعده مدنیت. گریم چوب مورد نوشت: Daniel Miller, رهبر تگزاس ملی حرکت.


س: آقای Serwer reprises چند حزبی استعارههای. محرومیت اقلیت رای دهندگان و حمله به لیبرال سیاست های مهاجرتی قطعا جمهوری خواه تاکتیک برای ممانعت از جمعیتی ربطی. نیست برای حمایت از خیال شهروندی مرزهای باز و حداقل تبعید نیز دموکراتیک تاکتیک برای سرعت بخشیدن به جمعیتی تسلط? — درک Ridgley, هلند, Colo.

یک: اینکه آیا یا نه مهاجران در سوال تبدیل به قابل اعتماد رای دهندگان دموکرات است که در داخل حزب جمهوری خواه توانایی برای کمک به تصمیم می گیرید; “مرزهای باز” را به عنوان آنها وجود داشته و برای مردم سفید برای بسیاری از تاریخ ایالات متحده هستند نه روی میز و به تعویق انداختن اخراج مهاجران مستند نشده نمی توان آنها را واجد شرایط برای بازیگران یک رای در انتخابات فدرال. دموکرات ها می تواند پاسخگوی رای دهندگان برای گرفتن منفور موقعیت در مهاجرت. با محرومیت رقیب حوزه حزب جمهوری خواه حذف توانایی از رای دهندگان به نگه داشتن ایران به همین ترتیب مسئولیت برای اقدامات خود را. — آدم Serwer


س: خواهد مستقل تگزاس مسئله ارز ؟ اگر پس از تلاش برای پرداخت برای کالاهای وارداتی که با ارز می تواند به افزایش هزینه های تگزاسی چرا که فروشندگان را به احتمال زیاد تقاضای حق بیمه جدید و تست نشده دولت در صدور. — دیانا Powe, Beaverton, سنگ.

یک: Daniel Miller امیدوار است که در تگزاس به موضوع ارز خود را, اما او می گوید آن نیاز به انجام این کار بلافاصله پس از استقلال. خود را “Texit” جنبش پیش بینی طلاق دوستانه و جدید کشور در حال توسعه سیاست های پولی به تدریج در صورت لزوم. مستقل تگزاس می تواند در اولین ورود به یک ارز اتحادیه با باقی مانده 49 متحده و سپس موضوع ارز خود را هنگامی که آن را تاسیس نهادهای لازم برای مدیریت و پشت آن عرضه پول. به عنوان میلر هرگز نتواند به نقطه بسیار اقتصادهای کوچکتر از تگزاس (استرالیا می گویند) موضوع خود را به ارز و آیا فقط خوب است. — گریم چوب


در مرتع پرورش احشام

حسن نیت ارائه میدهد از آنتونی سانچز

من شده است خواندن این اطلس از روز به کالج در اواخر دهه 1950 و ’60s بود که آن را ماهنامه آتلانتیک. حدود 10 سال پیش من خودم خواندن بیش از حد در مرتع پرورش احشام و به اندازه کافی کار, بنابراین من ترک یک دسته از اشتراک و تنگ من لیست خواندن. اما من هنوز هم نگه داشته و خرید از اطلس. زمانی که من برف در ماه نوامبر گذشته من تا به حال برخی از زمان به عنوان خوانده شده و در مورد مسابقه. به جهنم همسر من, پتسی در زمان برخی از تصاویر پس از ذوب برف, اما ما تا به حال هیچ ایده چه هک Instagram و یا یک برچسب بود. نوه به نجات آمد.

— آنتونی سانچزبرنده 2019 خواندن من اطلس مسابقه
Carrizozo, N. M.


پشت جلد

در این ماه پوشش ما نشان دهنده ایده های پشت David Brooks را از ویژگی های داستان کاملا به معنای واقعی کلمه انفجار یک خانواده هسته ای. فهرست تصویر که conjures بازوکا جو کمیک و اواسط قرن حبوبات جعبه انتقال یک اسطوره ای خانوادگی شادی و دلتنگی برای رویای آمریکایی است. امروز البته که ساختار خانواده و همراه آن آرمان بلند رفته برای بسیاری از آمریکایی ها و آنها در آینده نه; یک رویکرد جدید مورد نیاز است.

پیتر Mendelsund, مدیر خلاق
الیور Munday, مدیر ارشد هنر

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>