حزبی را برانگیخت در Des Moines, آیووا,اردن گیل / نیویورک تایمز

به روز شده در 10:58p.m. همکاران در فوریه 4 سال 2020 است.

این همه سرگرم کننده و بازی تا زمانی که کسی برنامه messes تا دموکراتیک حزبی آیووا.

قبل از دیروز افتضاح “سایه” صرفا بازیگوش نام. یک تیم کوچک از فن سیاسی داده بود و آن را به شرکت خود را هنگامی که آن را راه اندازی در اوایل سال گذشته تا حد زیادی به عنوان یک مرجع به محصول اولیه: Lightrail که قرار است به حرکت داده ها در میان کمپین های مختلف ابزار آسان تر است. نور و سایه آن را دریافت ؟

که ممکن است هوشمندانه در یک اتاق کنفرانس. اما در حال حاضر به نظر می رسد نام شوم. پس از مشکلات با برنامه های ساخته شده توسط سایه, آیووا حزب دموکرات تا به حال به تعویق انداختن اعلام نتایج دیروز حزبی پرتاب به ریاست جمهوری را به هرج و مرج enraging دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان و تولد یک تن از تئوری های توطئه در مورد هک و دیگر مداخلات مخرب.

چگونه می تواند این اتفاق افتاده است ؟ در اوایل این برهه سایه وضعیت به نظر می رسد مانند یک عهد به ایمان است که مردم محل در فن آوری و سیاسی خودی. (شرکت اصلی تیم به رهبری توسط مدیر عامل جرارد Niemira ساخته شده است تا از جانبازان از هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2016.) سایه گنجانیده شده تنها در ماه سپتامبر به این معنی که یک قطعه بسیار مهم از آیووا حزبی بود در دست یک شرکت است که از لحاظ فنی پنج ماه. با وجود هشدارهای جدی از کارشناسان آیووا حزب دموکرات دست بخشی از آن انتخابات زیرساخت ها به شدت تحت شبکه راه اندازی با یک تعداد انگشت شماری از مهندسین ساختمان کاملا امتحان نشده برنامه است. در نتیجه ظروف سرباز یا مسافر را نشان می دهد عمیقا به هم پیوسته طبیعت از فعالان سیاسی و خطرات ناشی از تعقیب جدیدترین چیز جدید.


در آماده سازی برای حزبی که حزب دموکرات آیوا می خواستم برای به روز رسانی آن گزارش زیرساخت در حال حرکت به دور از یک سیستم است که در آن دولت حوزه خواهد تلفن در نتایج به دولت و معرفی یک نرم افزار در این حوزه می تواند با استفاده از سادگی ها اطلاعات. حزب پرداخت می شود سایه $60,000 در طول چند ماه گذشته به منظور توسعه یک برنامه به نام IowaReporterApp با توجه به مالی آشکار است. در اصل این یک برنامه پیچیده. باید آن را ارسال نتایج از 1700 حوزه به یک دفتر مرکزی برای نامزدها. این انجمن دونده تا به حال به گرفتن و آپلود یک تصویر از نتایج خود را که پس از آن قرار بود گرفته شده توسط نرم افزار.

اما چیزی یا چیزی را اشتباه رفت. معاون دقیق تلاش ناموفق برای ورود به سیستم نرم افزار, و اشاره کرد که بسیار کمی تست می تواند تکمیل شده است در این برنامه به دلیل توسعه کوتاه مدت. در موارد زمانی که حوزه صندلی قادر به ورود به سیستم با توجه به سی ان ان سایه برنامه تلاش در گام نهایی از نتایج گزارش روند. یک حوزه و صندلی با سی ان ان گفت که پس از این حوزه صندلی آپلود عکس “برنامه نشان داد تعداد متفاوت از آنچه تا به حال ارائه شده به عنوان اسیر در تصویر خود را.”

آیووا حزب دموکرات به نظر می رسد برای تایید کرده اند که این است که چه چیزی را اشتباه رفت. “در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” حزب صندلی تروی قیمت در بیانیه ای گفت: این صبح است. “این موضوع مشخص شد و ثابت شده است. نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.”

برای مرطوب کردن نگرانی در مورد یکپارچگی اطلاعات آیووا حزب دموکرات تاکید کرد که وجود یک دنباله مقاله جنبه کلیدی از انتخابات یکپارچگی است. “از آنجا که از نیاز کاغذ اسناد و مدارک ما شده اند قادر به بررسی کنید که اطلاعات ثبت شده در نرم افزار و استفاده می شود برای محاسبه هيئت دولت معادل که معتبر و دقیق” قیمت گفت.

بیش از 20 سال گذشته کوچک شرکت های فن آوری مانند سایه را تبدیل به یک قطعه مهم از آنچه در آن است به اجرا برای دفتر. شما نیاز به وب سایت دیجیتال, تبلیغات و رای دهندگان-دست زدن به اطلاعات و همچنین جمع آوری کمک های مردمی و رای دهندگان کمک رسانی از طریق متن و ایمیل. در حالی که بزرگ مبارزات می توانید استطاعت خود tech تیم اکثر نامزدها و قطعات حزب زیرساخت تکیه بر خارج از فروشندگان که عرضه آنها با نرم افزار. قبل از این هفته سایه تا به حال مشخص شده تنها یک مشتری: Hampden شهرستان دموکراتیک باشگاه در نیوجرسی.

جرارد Niemira مدیر عامل شرکت سایه بود مدیر محصول برای کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, کار بر روی رای دهندگان-توسعه ابزار. Niemira بود که کمپین مدیر محصول کار بر روی رای دهندگان-توسعه ابزار. یک کارمند که از نزدیک با Niemira توصیف او به عنوان “فوق العاده پسر خوب که می دانست آنچه که او انجام شده بود” و به من گفت که ایمیل و پیام کوتاه ابزار تیم خود را ساخته شده است به خوبی کار می کرد. (این کارمند نخواست نامش فاش شود دلایل حفظ حریم خصوصی.)

حتی اگر کسی یک grifter یا سایه شخصیت اگر شما نگاه کنید در هر نقطه در سیاسی tech, شما پیدا کردن یک گیج کننده وب اتصالات. دلیل آن این است که کمپین های کوتاه مدت در امور مردم پرش از یکی به دیگری و گاهی تاسیس مشاوره و یا شرکت های کوچک. سایه است که دقیقا مشخصات. آن را فروخته آن متن پیام پلت فرم برای بسیاری از سازمان های سیاسی از جمله پیت Buttigieg و جو بایدن مبارزات.

به نظر می رسد روشن است که سایه را از سقوط در اینجا حتی اگر پشت صحنه داستان از چه رفت با این برنامه است که احتمالا پیچیده است. این شرکت کاهش یافت و در آن شمشیر در توییتر عذرخواهی. یک قطعه بسیار مهم است که چه نقش دیگری جدید و خوب با بودجه غیر انتفاعی به نام مخفف (یکی دیگر از گونه های برامده نام!) در آیووا افتضاح. مخفف دریافت کرده است عظیم بودجه (مبلغ 75 میلیون دلار) از دره سیلیکون فن و دیگر افراد ثروتمند برای ساخت کمپین تکنولوژی برای ترقی خواهان. با توجه به Niemira مشخصات در ارتباط با او CTO از مخفف تا بهار سال 2019 در حالی که همچنین در خدمت به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل جداگانه شرکت Groundbase تا زمانی که سایه چرخید ، (هر دو سایه و مخفف ندارد در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

مخفف گل آلود است آب را توسط بارها و بارها تجدید نظر چگونه آن را توصیف ارتباط آن با سایه. در ژانویه 2019 مخفف بنیانگذار تارا McGowan, توییتی که سازمان تا به حال “به دست آورد Groundbase بهترین CRM + اس ام اس ابزار در بازار سیاسی همراه با باور نکردنی تیم به رهبری توسط @gjniemira + در حال راه اندازی سایه یک تکنولوژی جدید شرکت برای ساخت دقیق زیرساخت برای مبارزات انتخاباتی.” همچنین به نظر می رسد که McGowan شد در برخی از نقطه عملیاتی درگیر با سایه: او دعوت اشخاص علاقه مند به پیام مستقیم خود را در مورد شرکت “نقشه راه است.”

سپس به عنوان افتضاح گشوده مخفف قرار دادن یک بیانیه در حال اجرا از شعله ور خرابه. “مخفف است که یک سرمایه گذار در چند شرکت های انتفاعی در سراسر مترقی رسانه ها و فن آوری بخش” این شرکت اعلام کرد. “یکی از آن مستقل برای سود شرکت ها است که سایه, Inc است که دیگر سرمایه گذاران خصوصی.” گاهی از شب گذشته در 2:34 a. m. به وقت شرق هنگامی که من در زمان یک تصویر و امروز صبح مخفف تغییر زبان در وب سایت خود را از گفتن این که آن را به حال “راه اندازی شد سایه” گفت که آن را “سرمایه گذاری در سایه.”


همه چیز اتفاق می افتد با کمپین فن آوری است. مردم در حال ایجاد سریع با بند کفش بودجه. این نرم افزار نمی توانید به اندازه کافی تست. داوطلبان لازم نیست به اندازه کافی آموزش. “هرگز وجود هر گونه آموزش در مورد نحوه استفاده از برنامه و یا زمان واقعی گرفتن کاربران در یک اتاق و دیدن اگر آنها می تواند ورود به سیستم می گوید:” شان Bagniewski رئیس Polk County دموکرات در آیووا. “بسیاری از مردم تنها شدن توانایی برای دانلود در دو روز گذشته.” Bagniewski همچنین می گوید که نبود فقط گزارش برنامه است که شکست خورده است. بسیاری از فن آوری است که دولت نورد را به درستی کار نمی کند, او می گوید, با توجه به glitchy آنلاین-دسترسی به فرم درخواست.

دموکرات ها بود و معروف در تمام فلزی flameout با نرم افزار به نام هودینی در سال 2008. میت رامنی در مبارزات انتخاباتی تا به حال با مشکلات مشابه با تکنولوژی آن را به نام نهنگ قاتل. “ما در زمان حال. ما تا به حال منابع” هارپر نی که زد این فن آوری تیم برای باراک اوباما در سال 2012 گفت: من در زمان. “ما در حال انجام آنچه که ما فکر می کنند و آن را هنوز هم می تواند شکسته اند. چیزی که می توانست اتفاق افتاده است.”

اما چگونه این تصمیم برای انتخاب سایه, چه, آیووا, حزب دموکرات پرسید: برای چه این شرکت تحویل داده و همه شایستگی و موشکافی. بزرگترین سوال این است: چرا و چگونه یک اثبات نشده شرکت تا پایان این ساختمان یک انجمن برنامه که به نظر می رسد به طور کامل متمایز از اصلی خود را کار می کند ؟

که یکی از دلایل روشن شدن رابطه بین سایه و مخفف مهم است. McGowan شوهر, مایکل حل شد هیلاری کلینتون رهبری سازمان در آیووا و دارای پیوندهای عمیق به دولت-حزب زیرساخت ها است. برای کسانی که ناراحت حزبی وضعیت—به خصوص برنی ساندرز هواداران که به مدت طولانی به حال گوشت گاو با سلسله مراتب دموکراتیک—واقعیت این است که هلی در حال حاضر یک Buttigieg مشاور نمی خواهد هر چیزی را برای tamp کردن خشم خود را. بن هلی مایکل برادر است Buttigieg آیووا مدیر ارتباطات و امواج تویت کردن حزبی نتایج ورق که تا به حال این غیر قابل توضیح پین نوشته شده بر روی آنها. (من رسیده به مایکل هلی نظر و به روز رسانی خواهد شد این قطعه اگر من شنوند.)

قبل از جلسه ظروف سرباز یا مسافر آیووا حزب دموکرات نگه داشته بود برنامه تحت کاری ادامه داده اند به دلیل خودداری از افشای هر گونه اطلاعات در مورد آن است. در حال حاضر تنها راه آن می تواند در بازگرداندن اعتماد به یکپارچگی فرایند خواهد بود برای پاک آمده در مورد چگونگی حل و فصل آن را در این نرم افزار توسعه دهنده.

مشکل با تئوری های توطئه است که آنها فرض سطح بالایی از هماهنگی و شایستگی. به اطراف نگاه کنید و به نظر می رسد که دور از ذهن است.

جرمی پرنده یک ستاره میدان مدیر با اوباما در مبارزات انتخاباتی اشاره کرده است که مشکلات با انجمن گزارش رفت و فراتر از خود نرم افزار. مردم بودند, دانلود برنامه روز از حزبی خود را نه چندان دور در پیش است. “است که یک آموزش/برنامه ریزی/سازمانی مشکل” پرنده توییتی. “باید به حال چندین اجرا می شود خشک و صفر مردم شده اند باید دانلود هر چیزی در جلسه شب.”

همانطور که اغلب مورد فن آوری است که می شود مستقر نمی کند مشکلات را حل کند. این نشان می دهد آنها را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی