پیچیده حقیقت درباره بسته شدن

مایک Segar / ایسنا

دو روز پیش یک eon در coronavirus زمان—برادوی اسکات رودین تهیه کننده اعلام کرد که بلیط به برخی آمار نشان می دهد از جمله کتاب مورمون و داستان وست سایدخواهد بود در دسترس برای تنها $50. “این فرصت بی سابقه ای,” او گفت: “برای همه برای دیدن نشان می دهد که آنها در غیر این صورت ممکن است مجبور آسان و مقرون به صرفه دسترسی به.”

در این میان از همه گیری آنفولانزای از سال 1918 یک مدیر جوان به نام هارولد Edel تصمیم تشویق به حضور در سینما در این شهر است. آن را ویژگی های جدید چارلی چاپلین فیلم, شانه و بازوهاو جمعیت آنقدر بزرگ است که Edel تمدید آن را اجرا کنید. مدیر خیلی مشتاق است که او در زمان از یک صفحه کامل آگهی در هفته نامه تصویر متحرک جهان. در حالی که دیگر تئاتر شده بود دوری او می خواست برای تبریک مراجعان که “زندگی خود را در دست خود را به آن را ببینید.”

در پایین این آگهی دو خط دار و در یک قلم بود که به پیشنهاد هیئت مدیره بهداشت و درمان به “اجتناب از جمعیت.” Edel آگهی ادامه داد: “نیویورکی در زمان زندگی خود را در دست خود و بسته بندی شده رشته تئاتر در تمام هفته.” Edel افسوس که هرگز به دیدن آگهی خود را در نسخه قابل چاپ. او از آنفلوانزا قبل از آن رفت را فشار دهید. و در روز پنج شنبه این هفته در نیویورک اعلام کرد که از آن خواهد شد سازندگان: برادوی است.

همانطور که من نوشته ام قبل از این هیچ 1918 اما این بیماری همه گیر از یک قرن پیش در سمت چپ ما با چندین درس در بهداشت عمومی و مدیریت و سوء مدیریت آن را فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد اینکه آیا یا نه ممنوعیت تجمعات عمومی موثر مداخله.

در طول وحشتناک بیماری همه گیر از سال 1918 عمومی-بهداشت و درمان شد و پاسخ hobbled توسط این واقعیت است که علت شیوع این بیماری مشخص نیست. اگر چه آن را به یکی دیگر از 15 سال به شناسایی یک ویروس به عنوان مقصر آنفلوانزا به طور کلی درک می شود از طریق نزدیک تماس بگیرید. با این وجود حداقل در حالی که هیچ ممنوعیت زیادی کرد. در ماه سپتامبر در میان دو جنگ تلاش و همه گیر شهر فیلادلفیا برگزار شد آزادی وام رژه. روزنامه های محلی گزارش دادند که بیش از 100 ، 000 مردم فشار می آوردند خیابان. مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزا به سرعت مشخصی. به زودی 100 نفر در روز در حال مرگ بودند. آزادی-اوراق قرضه مارس تا به حال در واقع آزاد ویروس.

در مقابل سنت لوئیس لغو آن رژه و بسیار سریع معرفی تعدادی از تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله. به عنوان یک نتیجه بیش از حد نرخ مرگ و میر در این شهرستان کمتر از یک سوم این میزان در فیلادلفیا.

نگه داشتن یک فاصله امن از یک دیگر طول می کشد یک کار خیلی بیشتر از به سادگی پرش برادوی نشان می دهد. در سال 1918 اقدامات شامل بسته شدن مدارس و کلیساها متناوب در ساعت کسب و کار به منظور کاهش ازدحام در سیستم حمل و نقل و quarantining خانواده ها که در آن یک عضو مبتلا به بیماری آنفلوانزا. محدودیت های دیگر بودند مناسب برای آن زمان که امروز به نظر می رسد و نه عجیب و جالب. رقص سالن بسته شد درب-به-درب فروش ممنوع شد و شما می تواند دستگیر و برای تف کردن در عمومی. محققان به دنبال در چگونه این اقدامات تحت تاثیر مرگ و میر در 17 شهرستانها در سراسر ایالات متحده کشف شده است که شهرستانها که به شدت اجرا متعدد مداخلات زود هنگام در حال اوج نرخ مرگ بودند که نیمی از آنان از شهرستانها که موفق به انجام این کار. که قابل توجهی کاهش می دهد و مطمئنا پشتیبانی از لغو بسیاری از اجتماعات امروز را از تظاهرات سیاسی به بازی بسکتبال.

درس از تعطیلی مدرسه بیشتر مخلوط شده است. در سراسر ایالت نیویورک تصمیم گیری های متنوع; شهر خود نگه داشته است و اگر باز آلبانی و روچستر بسته برای هفته ها. در جای دیگر شیکاگو نگهداری آن سیستم مدرسه باز اما پیتسبورگ, Baltimore و پورتلند بسته آنان است. کلیولند اتخاذ یک روش هوشمند در حال انجام ارزیابی مجدد. اگر بیش از 20 درصد از کودکان وجود ندارد و در یک مدرسه محلی آن خواهد بود بسته شده است. اگر بیش از 10 درصد غایب بودند از یک مدرسه منطقه به عنوان یک کل آن را بیش از حد بسته است. این سریع-سیستم بازخورد به معلمان استقلال بیشتر و افزایش همکاری بین ادارات بهداشت و مدارس.

آیا تعطیلی مدرسه کمک به محدود کردن گسترش آنفلوآنزا ؟ این سوال سختی به جواب قطعی اما در بهترین حالت آنها را به نظر می رسد متوسط اثر در کاهش انتقال اگر—و این مهم است—نرخ بیماری از آنفولانزا در کودکان بالا است در مقایسه با بزرگسالان است. یکی از ویژگی های غیر معمول از COVID-19 است که کودکان به نظر می رسد تا حد زیادی در امان از بیماری است. این به این معنی است که از تعطیلی مدرسه را کمتر به کاهش گسترش آن از سوابق 1918 ممکن است نشان می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های بسته شدن مدرسه باید به حساب گرفته شود و آن را فراتر از این واقعیت است که بسیاری از والدین نیاز به ماندن در خانه به مراقبت از کودکان خود را. به عنوان آب و هوا گرم تا کودکان را انجام خواهد داد آنچه را که آنها همیشه انجام دهید. آنها را به بالا رفتن از درخت و یا تعقیب بسکتبال به خیابان های شلوغ و چند تیره بخت آنهایی که به پایان خواهد رسید تا در اتاق اورژانس با آسیب های جدی و یا حتی بدتر. مانند داروها, بهداشت عمومی مداخلات باید عوارض جانبی ناخواسته. در حالی که آن است که نسبتا آسان برای تصمیم گیری برای بستن یک سیستم مدرسه طول می کشد تا عقل به درک عواقب یک انتخاب است که به میلیون ها نفر از کودکان در خارج از محیط نسبتا امن و قرار داده و آنها را به دیگران که در آن خطرات ناشناخته است. حیف عمومی بنده است که به آن تماس بگیرید.

هنگامی متحده نزدیک مدارس خود یا تئاتر یا اجتماعات آنها را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با مشکل دیگری است. عمومی closings نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. آنها باید دیر یا زود برداشته شود. و این زمانی است که داستان پیچیده تر می شود. “مداخلات ممکن است قادر به به طور قابل توجهی کاهش نرخ انتقال بیماری تا زمانی که آنها باقی می ماند در اثر” یک تیم از محققان نوشت: در سال 2007. اما در حالی که نرخ مرگ و میر کاهش یافته و در طول تعطیلی یک بار آنها را آرام ویروس آنفلوانزا در بر داشت حاصلخیز سرزمین های جدید است.

در واقع شهرستانها که خود را کاهش داد و نرخ انتقال با تهاجمی بهداشت عمومی اقدامات با تجربه زیادی گزاف گویی و موج دوم از عفونت است. عمومی بسته شدن لزوما نگه داشتن عفونت از جوامع ما. آنها ممکن است تنها تاخیر ورود خود را. اما این تاخیر ممکن است خود را بسیار مهم خواهد بود. زمانی که افرادی که بیمار می رسند در یک دوره کوتاه آنها پایمال بیمارستان ها و درمانگاه—و به سرعت در استفاده از لوازم ضروری. وقتی که همان تعداد از افراد بیمار است که گسترش بیش از یک دوره طولانی تر از زمان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند احتمال بیشتری قادر به مقابله با تقاضا.

برای بعد از چند هفته تعطیلی را تبدیل به یک بخشی از راه ما از زندگی است. پس ما واقعا باید چیزی مشترک با کسانی که زندگی می کردند از طریق بزرگ پاندمی آنفلوانزا از سال 1918.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>