این مؤتلفه پرچم در نهایت سقوط در می سی سی پی

Mississippi flag
حتی پس از حقوق مدنی جنبش تغییر می سی سی پی و آمریکای وزارت امور خارجه برگزار شد و در آن پرچم ادعا که آن را به حال همه چیز را با میراث و هیچ ربطی به نفرت.عکس توسط دن اندرسون / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

حتی پس از حفر عمیق به حافظه من بانک من نمی تواند به یاد داشته باشید این تیم که در اولین خانه بازی فوتبال در سال 1974 زمانی که من دانشجو بودم در دانشگاه می سی سی پی. چه میشکافد و از آن روز به من آگاهی هر دو یک صدا و یک چشم انداز: ناگهانی ضربه از یک بسته نرم افزاری از پرچم تحمل روشن و بی تردید الگوی مؤتلفه ستاره ها و میله فرود در پای من. اقدام به ضربه من تحت فشار قرار دادند و این ناخواسته شی پایین یک ردیف در ورزشگاه با پای من. مؤتلفه پرچم همیشه نگاه و احساس مانند یک تهدید که آیا در پشت یک وانت در جاده های کشور تنها و یا در دست عصبانی سفید مردان و زنان در حاشیه مدنی-حقوق اسفند. با توجه به ورود ناگهانی در نزدیکی بدن من و سال های تهویه به عنوان یک سیاه Mississippian من نمی تواند مقاومت در برابر اصرار به پرتاب آنها را دور به عنوان اگر آنها یک مزاحم و یا یک قلدر.

بعد که آفتابی پاییز بعد از ظهر پس از یک بیشتر متمایل گیرنده رو نگه دارید این بسته نرم افزاری از پرچم آنها منتقل ردیف که در آن تاریخ من و من نشسته بودند. هر دوی ما در لباس پوشیدن با توجه به بازی روز سنت من در یک جارچی و او در یک لباس و پاشنه بلند. زمانی که پرچم ما رسیده دوباره, ما تکیه ما به دست آوردن چوبی سفید برای حفظ از دست زدن به آنچه که ما به عنوان اشیاء از تهدید و ارعاب. ما نمی خواهم به آنها را گسترش. به زودی هر چند ما از دست داده بودند در دریایی از مؤتلفه استان که آینه تصویر می سی سی پی امور خارجه پرچم. با وجود چگونه ما کاملا مطابقت به قانون لباس پوشیدن ما احساس به عنوان اگر ما تعلق ندارد در ورزشگاه. اما ما حاضر به ترک—ما می خواستیم ثابت کنیم که ما تا به حال یک حق وجود دارد.

این مؤتلفه پرچم در طول تاریخ استفاده شده است به عنوان وسیله ای برای نشان دادن قدرت و تسلط بیش از نزدیک به نیمی از شهروندان می سی سی پی. برای تمام اهداف عملی این مؤتلفه نبرد پرچم و پرچم دولت بودند همان: هر کس از شب-سوار Klansmen مختلف فرمانداران با استفاده از یکی یا هر دو پرچم به ارسال پیام که ماگنولیا دولت یک محل که در آن مردان سفید همیشه غالب است که در آن مردان و زنان سیاه تا به حال هیچ قدرت و هیچ نقشی به جز سرسپردگی. رانندگی نقطه خانه بود و برجستگی پرچم در دولت و کنگره فرماندار عمارت و دادگاه شهرستان اغلب با بنر ریخته گری سایه در نزدیکی مؤتلفه یادبود. حتی پس از حقوق مدنی جنبش تغییر هم می سی سی پی و آمریکای وزارت امور خارجه برگزار شد و در آن پرچم ادعا که این نماد تا به حال همه چیز را با میراث و هیچ ربطی به نفرت. (دولت سناتور کریس McDaniel گفت که به تغییر پرچم خواهد بود برای به چالش کشیدن ارزش های موسس این کشور هشدار داد که آمریکا ستاره و راه راه خواهد بود.) در نهایت هر چند قوه مقننه تصویب یک رویه و اندازه گیری, در ژوئن 27th, در نظر گرفتن یک پرچم را تغییر دهید اجازه می دهد برای یک رای موفق به بعد به جای آن قرار دادن یک وسیله ارعاب در زباله دانی تاریخ است.

به عنوان Myrlie Evers بیوه از کشته مدنی-فعال حقوق Medgar Evers گفت: در سال 1963 “شما می توانید کشتن یک مرد, اما شما نمی توانید کشتن یک ایده است.” بازنشستگی پرچم شده است یک ایده است که می سی سی پی تلاش برای کشتن برای چند دهه. تفاوت این زمان است که صدای درگیر بودند تا با صدای بلند و متعدد است که آنها می تواند در نهایت نمی توان نادیده گرفت. اول یک چند نژادی, تجمع هزاران نفر از زندگی ماده معترضان همگرا در دولت و کنگره آمریکا در اوایل ماه ژوئن در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. آنها شعار می دادند “تغییر پرچم” و همچنین نام کسانی که کشته شده توسط پلیس به خشونت است. این بزرگترین اعتراض در جکسون پس از آزادی تابستان در سال 1964. فریاد حمایت طلبی رشد بلندتر هنگامی که برجسته کسب و کار و سازمان های مذهبی پیوست و مخالفت همراه با خارج و قدرتمند Southern Baptist Convention. دانشگاهی دو و میدانی محوری بود: N. C. A. A. ممنوع قهرمانی از حوادث برگزار می شود در کشورهای که در آن متفق پرچم پرواز. فوتبال یک دین در می سی سی پی تا زمانی که مربیان از تمام هشت دانشگاه شروع لابی قانونگذاران به نظر می رسید غیر ممکن است همه در یک بار به نظر می رسید اجتناب ناپذیر است.

وقتی می سی سی پی در حال حاضر دور انداخته پرچم به تصویب رسید و در سال 1894 بازسازی دوران بود. پرچم و نشان reassertion از قدرت توسط محافظه کار دموکرات ها که همچنین به معنای وحدت دولت سفیده که تقسیم سیاسی, اقتصادی و اجتماعی است. به اصطلاح می سی سی پی طرح محروم ترین آفریقایی-آمریکایی Jim Crow قوانین دنبال کرد. برای تغییر توجه از پرچم اتصال به Jim Crow, مدافعان همیشه استدلال می کرد که پرچم بود به معنای صرفا به افتخار حافظه مؤتلفه جانبازان. آن فرد دفاع به عنوان تجزیه شده بود در نظر گرفته شده برای حفظ نهاد برده داری در برابر دولت فدرال است. می سی سی پی, مقالات از تجزیه شامل این کلمات: “موضع ما کاملا مشخص با نهاد برده داری—بزرگترین مواد نفع جهان است.” پرچم اتصال به برده داری و ظلم و ستم نژادی می تواند هرگز نمی توان انکار کرد.

پس از ادغام می سی سی پی را در سیستم مدرسه و دو و میدانی بین دانشکده و دانشجویان و فعالان شروع به سوال برجسته از نبرد پرچم بیشتر با شور و نشاط. دانش آموزان سیاه پوست در دانشگاه می سی سی پی انجام عمومی سوختاندن از مؤتلفه پرچم در سراسر نوزده-دهه هفتاد. در سال 1982 John Hawkins, اولین بار, سیاه, تشویق کن, در Ole Miss اعلام کرد که او نمی خواهد موج مؤتلفه پرچم و یا پرتاب آن را در غرفه برای دانش آموزان به موج در او. به عنوان هاوکینز و سپس گفت: بار “در حالی که من یک Ole Miss, تشویق کن, من هنوز یک مرد سیاه و سفید. در خانواده من من گفت: به نفرت پرچم اما من تاریخچه کلاس و می دانم آنچه اجداد من را از طریق رفت و چه شورشی پرچم نشان دهنده. این انتخاب من است که من ترجیح می دهم به موج یکی است.”

به عنوان حقوق مدنی فعالان مانند هارون هنری شد قانونگذاران ایالتی آنها شروع به معرفی صورتحساب به تغییر پرچم در نوزده-دهه هشتاد و به خوبی به دهه نود است. می سی سی پی N. A. A. C. P. حتی پرونده ای به این اثر در سال 1993 این استدلال که نمایش پرچم نقض آفریقایی-آمریکایی در “حقوق اساسی برای آزادی بیان و بیان فرآیند توجه و حمایت یکسان به عنوان تضمین شده توسط قانون اساسی می سی سی پی.” آیا با دعاوی و یا از طریق قانون این تلاش ها برای تغییر پرچم مسدود شد و تمسخر. در عین حال پس از گرجستان خود را تغییر پرچم در سال 2001 می سی سی پی تصمیم به انجام یک ایالت رفراندوم در مورد این مسئله. به عنوان سفر من به اطراف می سی سی پی در حالی که انجام تحقیقات به صورت یک کتاب به عنوان همه پرسی در نزدیکی کشید من گاهی اوقات گوش به شهر-سالن مناظره در رادیو عمومی در مورد پرچم. استدلال من اغلب شنیده می شود در این جلسات برنده روز: تلاش برای تغییر پرچم بودند که از غیر خودی. در پایان بیش از شصت درصد از رای دهندگان می سی سی پی تصمیم به نگه داشتن پرچم. خارج-همزن روایت خود را از دست داده شین پنج سال پیش زمانی که دانشگاههای دولتی و شهرها از توپلو به بیلخی تصمیم گرفتند برای جلوگیری از پرواز پرچم دولت. زمانی که دانشگاه می سی سی پی گرفت و آن را یک بیلبورد بزرگ ساخته شد در این شهرستان که از خط به عنوان خوانده شده “Ole Miss: شما به ما پول شما پرواز پرچم ما.” گروه هایی مانند دولت ما پرچم بنیاد به عهده گرفت که خود را گران کمپین بازاریابی از سپر تابلوچسبها و تابلوهای تبلیغاتی را حمل روز به جای یک جنبش مردمی از مردم در جوامع خود.

داستان از می سی سی پی امور خارجه پرچم را فراهم می کند یک پنجره به نحوه نادرست روایات درباره تاریخچه—به خصوص در آمریکای جنوبی—پایدار. آن را نیز ارائه فرصت برای دولت به ساخت و ترویج یک فرهنگ جدید روایت یک ریشه در حقیقت به جای فریب در مورد گذشته است. می سی سی پی یک محل است که می آید زنده در آن داستان است. این یکی از می سی سی پی بزرگ داستان; در درون آن وجود دارد تنش میان تاریخ محل و منطقه را ایده های خود را. از دست رفته باعث شد همیشه پیچیده در می سی سی پی را تاریخی فریب در مورد آن پرچم اما تصمیم به خراب کردن پرچم بود که در مورد بیش از رد کاذب ایدئولوژی. این آمریکایی ها—به خصوص سفید آمریکایی—شروع به گوش دادن به سیاه مردمی و متوجه است که به انکار نژادپرستی به عنوان بخشی از این کشور در گذشته و حال تنها سوخت بیشتری را بدست آورد. این جنبش تکرار در می سی سی پی. برای یک بار نیروهای خود را در محل کار به صورت نژادی و عدالت در سراسر این کشور ساخته شده راه خود را به می سی سی پی و در این زمان با تمام عمدی سرعت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.