این نماینده کنگره اسپری فلفل توسط پلیس

کایل رابرتسون / The Columbus Dispatch از طریق AP

جویس بیتی هرگز اسپری فلفل قبل از.

در حال رشد در دیتون در طول 1960s 70 ساله اوهایو نماینده کنگره به یاد داشتن برای استفاده های مختلف آب چشمه از مردم در جامعه و نیاز به شنا در یک استخر عمومی. در سراسر زندگی او و فعالیت های سیاسی آغاز شد که در دولت و قوه مقننه در اواخر ’90s از او گرفته بودم در بسیاری از حقوق مدنی تظاهرات.

اما اسپری فلفل بود به او. آن را “خاموش, شما را,” او گفت: من در مصاحبه امروز صبح. “آن را به ریه های خود را. شما در حال سرفه فراوان. شما نمی توانید ببینید.”

این اتفاق افتاد بعد از ظهر دیروز هنگامی که بیتی پیوست یک گروه از تظاهرکنندگان در مرکز شهر کلمبوس در اعتراض به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت دوشنبه پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. در ویدئوها از اعتراض در حال حاضر گردش در توییتر بیتی با موهای خاکستری, ماسک قرمز و سفید و صورتی و سرعت باد گره خورده در اطراف دور کمر کوچک آسان است به نقطه. ایستاده در مقابل یک پیتزا Rustica او شنیده می شود اصرار او همکار معترضان نیست به طعنه زدن به پلیس. “آیا تحریک آنها!” او yells دوباره و دوباره. برای چند ثانیه صحنه به نظر می رسد به عنوان اگر آن را می تواند د-تشدید می شود. سپس ناگهان یک افسر پرتاب یک معترض به زمین و در هر صورت ظاهر نظم را از دست داده است. جمعیت موج به جلو با بیتی در مقابل تکان دادن سلاح های خود را. افسران شروع به فلفل اسپری مردم یکسره; جمعیت چرخید جیغ و بیتی است که رهبری دور توسط دو همکار.

در آن لحظه بیتی به من گفت که او یک عضو کنگره است. او فقط یکی دیگر از سیاه آمریکا حمله کردند که در اعتراض به بی عدالتی—یکی از بی حد و حصر دیگران در سراسر بلند گستره تاریخ است. حوادث هفته گذشته, او گفت:, نمایندگی “یک مجموعه تاریخی خشم.”

من صحبت با بیتی که در مورد خشم و پاسخ از کسانی که در موضع قدرت است. مصاحبه ما شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


ایلین گادفری: می تواند به شما راه من را از طریق روز خود را دیروز ؟ چگونه شما را تا پایان در تظاهرات و چه اتفاقی افتاده است ؟

جویس بیتی: من می خواستم برای رفتن و ایستادن در همبستگی با معترضان به این دلیل که آنها مسالمت آمیز معترضان. آنها می خواستند صدای آنها شنیده می شود با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در سراسر کشور, چرا که اگر چیزی اتفاق می افتد به طور مستقیم به یکی از ما این اتفاق می افتد به طور غیر مستقیم به همه ما است.

آن را در مورد ایستاده تا برای جورج فلوید آنچه اتفاق افتاده است به Ahmaud Arbery; آن را در مورد آنچه اتفاق افتاده است به Breonna تیلور در کنتاکی و همه کسانی که قبل از. من می خواستم به بخشی از آن و برای نشان دادن [که] این است که جامعه من من منطقه. من می خواستم به آنها نشان می دهد که من نه تنها خود را congressperson اما من هم یک زن سیاه و سفید از اینجا که نشسته بر روی زمین با جناب John Lewis—درک است که اعتراض مسالمت آمیز چیزی است که همه ما باید انجام شود.

نژادپرستی هنوز زنده است. ما می بینیم که در تمام کشور. نگاه ما به نابرابری. ما رای دهندگان سرکوب. برای همین است که من وجود دارد—به عنوان یک فرد که اتفاق می افتد به می شود همچنین مردم در کنگره.

کایل رابرتسون / The Columbus Dispatch از طریق AP

گادفری: چه اتفاقی افتاده است در اعتراض پس از شما رسیدند ؟

بیتی: آن دو رویداد ساعت و یک ساعت و 45 دقیقه [به] این رویداد به هیچ وجه مسائل هیچ مشکلی. پلیس مستقر شدند در پایان. که در آن نقطه وجود دارد معترضان که رفت در خیابان [که در برابر قوانین اعتراض]. در حال حاضر بسیاری از کسانی که افسران پلیس بخشنده بود. [اما به عنوان معترضان نگه داشته و حرکت گروهی دیگر از افسران] بودند تهاجمی تر با دوچرخه خود و سپر هل دادن مردم حتی اگر آنها در پیاده رو. وجود دارد برخی از افرادی که قرار دادن پای خود را در خیابان نشان دادن خود سرپیچی. اما آنها در وسط خیابان.

من مطمئن هستم که آنچه اتفاق افتاده است, اما وجود دارد یک درگیری از برخی از نوع شفاهی و چیزی که بعد از ما می دانستند [مرد] بود برداشت و پرتاب بیش از دوچرخه به خیابان. یک افسر پلیس تحت فشار قرار دادند و ضربه زدن یک زن با دوچرخه خود را—او در کنار من و او یک خواهر جوان. من غرایز لگد; من به یاد داشته باشید گفت: “این اشتباه است متوقف شود!” و آغوش من بالا رفت و در هوا به او را با شتاب و در آن نقطه اسپری فلفل بلافاصله آمد.

می تواند از آن به کار گرفته شده متفاوت است ؟ من باور دارم ، من فکر می کنم آن را غیر ضروری نیروی. آن را نه به طور مستقیم در من اما در اینجا چیزی است که من [را] بدانید: اسپری فلفل است که واقعا جهت دار. اگر شما در یکی از عکس ها به وضوح وجود دارد یک افسر ظرف شش یا هفت اینچ از یک دختر جوان نشسته بر روی زمین در محدود بودن اسپری فلفل و من و یک زن و شوهر دیگر مقامات منتخب در حال درست در کنار او. پس از آن همه از ما بود اما با یک نقطه و مستقیم اسپری در من. من نمی خواهم به صورت بسیار باز و شفاف با آن است.

آن یک احساس ناراحت کننده چرا که من فکر می کنم بسیاری از افرادی که در حال صلح آمیز و اعتراض شما دنبال آن هستید در قدرت [چهره] چه که من و یا یک افسر پلیس وجود داشته باشد در حمایت و محافظت از شما.

گادفری: آیا شما فکر می کنم که افسران به رسمیت شناخته شده شما ؟

بیتی: وجود دارد بسیاری از افسران که کاملا به رسمیت شناخته شده من. به برخی از من تا به حال خود را شناسایی خودم و گفت: “من اینجا هستم تا به اعتراض و مفید به معترضان اما نه برای برانگیختن شورش.” من هیچ نظری ندارم اگر افسر [که اسپری جمعیت] می دانستند که من بود یا نه و از برخی جهات آن را واقعا نباید مهم است. من سمت چپ با احساس درک در حال حاضر بسیاری از آنچه شما می شنوید [از آمریکایی های آفریقایی تبار در تلاش برای اعتراض مسالمت آمیز]. در این لحظه من شد کسی که مورد حمله قرار گرفت.

گادفری: آیا خانواده شما سابقه فعالیت? شدند پدر و مادر خود و یا بستگان درگیر در حقوق مدنی تظاهرات?

بیتی: من ازدواج را به یک خانواده سیاسی. شوهر سابق منتخب رسمی درخشان وکیل—مادر و مادر بزرگ شد دوستان مارتین لوتر کینگ. مادر بزرگ او شد مهمان دعوت شده که [شاه] را تحویل داده می شود “من یک رویا دارم” سخنرانی. من شوهر و پدر و مادر اتو Sr. و میرا بیتی بود شام با مارتین لوتر کینگ به کلیسا رفت با مارتین لوتر کینگ. مادر بزرگ خود را به خوبی قبل از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند رفتن به کاخ سفید مثل ما رو با رئیس جمهور باراک اوباما [رفت] به کاخ سفید با جان اف کندی. او یکی از بنیانگذاران و معاون رئیس جمهور رنگی زنان باشگاه و وجود ارائه یک بیانیه به رئیس جمهور کندی.

من شده اند تثبیت شده همه زندگی من در کلیسا, سیاست, جامعه, سیاست است.

گادفری: شما فکر از آنها دیروز به عنوان شما ایستاده بودند وجود دارد اعتراض ؟

بیتی: در یک نقطه زمانی که ما در پیاده رو تمام معترضان در زمان زانو [و] برای کسانی که چند ثانیه وجود دارد نشانه ای که برگزار شد و در آن گفت: می گویند نام خود را. آن را به حال یک لیست از برخی از 20 نام از افرادی که کشته شده اند. وجود شخص دیگری که ذکر امت تا. و برای آن لحظه من فکر کردم از مارتین لوتر کینگ, زیرا من می دانم که ما در ساخت برخی از موفقیت در یک راه مسالمت آمیز.

من فکر John Lewis زمانی که من کشیده به دور است. من فکر جان لوییس گفت: “شما همیشه باید بروید و اعتراض چرا که آن را خوب مشکل اما آن صلح آمیز است.” من فکر کردم او را از [گفتن] ما داستان چگونه او کشیده شد و maced و اسپری فلفل و hosed. و او یکی از صلح آمیز ترین افراد شما می توانید از فکر می کنم. ما یک راه طولانی برای رفتن در این کشور و در این دولت و در جامعه خود را. و آن را به همه ما است.

کایل رابرتسون / The Columbus Dispatch از طریق AP

گادفری: ما در حال دیدن فیلم تصویری امروز از پلیس در پاسخ به معترضان در راه است که به نظر می رسد راه بیش از حد تهاجمی است. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد چگونه پلیس به کار گرفته اند این تظاهرات در سراسر کشور ؟

بیتی: من فکر می کنم ما یک مشکل در این کشور است. و من فکر می کنم که ما باید بیشتر فعال باشد. این است که شامل هر کس به عنوان یک فرد از افراد که در حال نشستن [در] خانه خواهد شد که خواندن داستان های خود را و تماشای اخبار ملی. اگر ما در حال رفتن به تغییر واقعی ما را به تمام جوامع ما را جوامع است.

این است که چگونه بزرگ شدم. من تا زمانی که کسانی که از ما محافظت می کردند در همان جوامع با ما. وجود دارد یک حس مالکیت. بسیاری از ما هستند گفت: ما نیاز به بررسی جامعه تابلوهای ما باید جامعه محور. اینها چیزهایی هستند که ما نیاز به ازدواج—مدرسه با مدرسه جدید.

هر معترضی است نه پاره کردن ساختمان ها و غارت و هر افسر پلیس است که overaggressive اما [تغییر] شروع می شود و با همه ما و از آن در بالا شروع می شود. شما نمی توانید ما رهبری ارسال پیام با نژادی پیشنهادهای. شما نمی توانید. آن را به اتفاق می افتد از پایین به بالا چون ما قطعا آن را از بالا به پایین.

گادفری: شده به انتقاد از این اعتراضات. مردم آنها را خواستار شورش. مارتین لوتر کینگ گفت که “یک شورش است که زبان از بی سابقه.” آیا شما فکر می کنم که درست است ؟

بیتی: زمانی که شما صحبت کردن در مورد شورش به از بین بردن اموال است که توجه را در مورد تغییر از کسانی که در رهبری است. هنگامی که شما و در حال راهپیمایی و اعتراض علیه بی عدالتی است که تحت تاثیر ما, شما نمی توانید در رفتن و شکستن پنجره ها از یک خواهر جوان فروشگاه که او فقط باز و یا که او به ارث برده و به عنوان یک کسب و کار خانوادگی. که نه عدالت. که از بین بردن نژاد پرستی.

من باور نمی کنم تخریب مفید است. آن را منحرف. من فکر نمی کنم آن را به شما می شود پروتکل تغییر; من فکر نمی کنم این تغییرات سیستمیک نژاد پرستی.

گادفری: افسر کشته شدند که جورج فلوید در مینیاپولیس دستگیر شد, دو روز پیش هنوز اعتراضات ادامه داد: در سراسر کشور است. چرا شما فکر می کنم آنها هنوز هم در حال رفتن است ؟ وجود دارد برخی از سیاست نتیجه است که معترضان به دنبال ؟

بیتی: من فکر نمی کنم من می توانم صحبت می کنند برای ملت یا همه مردم است. شما باید نگاهی به صدمه دیده است. آن را بیش از یک افسر. این سیستم که نیاز به تغییر است. این ماموران ایستاده است; آن است که این اختلاف در سیستم ما و چه اتفاقی می افتد زمانی که برخی از مردم [چیزی در مقابل] هنگامی که مردم از رنگ آن را انجام دهد. من فکر نمی کنم جواب وجود دارد من می تواند به شما در این تماس که صحبت می کنند به ما چگونه تغییر دهه ها و سال. ما به تازگی در آمد 400 سال [سالگرد استعمارگران] در آوردن بردگی افراد است. این چیزی است که متاسفانه داستان خود را و یا پاسخ من به تنهایی در حال رفتن به تغییر.

مردم آزار, مردم عصبانی هستند و آن را یک مجموعه تاریخی خشم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>