محافظه کار علیه ایمنی

CHANDAN KHANNA / خبرگزاری فرانسه / گتی

تیاو coronavirus همه گیر در ایالات متحده پرسیده است طولانی بحث در مورد رابطه بین آزادی اقتصادی و امنیت شخصی است. پس از به سختی یک هفته از بخشی از مستند در بسیاری از نقاط کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در حال حاضر شکایت که بیش از حد ریسک گریز عمومی-مقامات بهداشتی تهدید برای خفه کردن اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که احتیاط بیش از حد است غیرسازنده و خطرناک است: “درمان نمی شود و بدتر (تا کنون) از مشکل” او توییتی در مارس 22. در طول یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید روز بعد او افزود: “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود. امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار است.”

محافظه کاران حمایت کرده اند و تمدید مغلوب ساختن پیشی جستن ، نوشتن در این واشنگتن پست در مارس 25, مقاله نویس, Gary Abernathy ادعا کرد که هر دو محرک طرح تصویب شده توسط سنا و پناهگاه در خانه اعلامیه به اتمام بود این کشور در ماه مارس به سوسیالیسم آغاز کرده است “تدریجی دهه پیش است.” “تعادل ظریف بین آزادی و خطر کمتر از یک چاره اندیشی موقت به عنوان اقتصاد ما سوخته بود در یک ماده از روز” Abernathy نوشت:

در زندگی واقعی چیزهای بد اتفاق می افتد به ما که نیست تقصیر ما, اما ما هنوز هم باید برای پیدا کردن یک راه معمولا در خود ما به مقابله و بهبود می یابند. تنها در زمین را بر این باورند که دولت ما می خواهد هر کسی فکر می کنم که هیچ کس را از دست, چک, مهم نیست که چگونه بسیاری از کسب و کار بسته بودند و یا شغل از دست داده بودند.

دیگر محافظه کاران باید قاب اقدامات حفاظتی به عنوان یک تهدید نه تنها برای امریکا ناهموار فردگرایی اما به مردانگی. این کشیش مسیحی Jonathan Shuttlesworth با اشاره به اجتماعی distancers به عنوان “مشاور” و “pansies” شده اند که “عقیم” و توصیف مسیحیان که با استفاده از ضد عفونی کننده دست به عنوان داشتن “جعلی ایمان” و “بدون توپ.” دیگری گفت: او هرگز خود را نزدیک کلیسا به عبادت نمی شد “pansies.” برخی از سیاستمداران از جمله معاون فرماندار تگزاس و صاحب نظران از جمله Glenn Beck رفته اند تا کنون به عنوان نشان می دهد که آمریکایی های قدیمی تر باید مایل به خطر مرگ برای حفظ اقتصاد است.

چگونه ما رسیدن به نقطه ای که در آن وزرا و رئیس جمهور و بسیاری از سیاستمداران جمهوری خواه و انواع رسانه ها دعوت مردم به خطر مرگ برای نجات اقتصاد ؟ این حرف دارای یک سابقه طولانی است. این رشد از, واکنش به قرارداد جدید و شبکه امنیت اجتماعی را ایجاد کرده است که محافظه کاران به عنوان ضد آمریکایی و ضد سرمایه داری و emasculating—یک چالش به چه مورخ ریچارد هافستادر یک بار به نام “داشتی امتیازات سرمایه گذاری.” اما فقط تعداد کمی از مردم امروز بر این باورند جدید مقابله لیبرالیسم بدون سرنشین کشور و نسل های آینده بعید به نگاه مطلوب در مبارزه اجتماعی فاصله.

Security—آزادی از “ترس خود را” — به مرکزی وعده رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت اولین مراسم تحلیف در سال 1933. این مفهوم به نظر می رسد دوباره در سال 1941 “چهار آزادی” سخنرانی با عنوان “آزادی از” و در سال 1935 به آدرس کنگره به عنوان هدف از این قرارداد جدید که از او به عنوان “امنیت زنان و کودکان از این کشور در برابر برخی خطرات و فراز و نشیب های زندگی است.” درستی به نام امنیت اجتماعی قانون از سال 1935 بود که مرکزی دستاورد های داخلی از FDR ریاست جمهوری.

محافظه کاران را محکوم کرد این تاکید بر امنیت به عنوان یک infantilizing دمپر در روح آمریکایی. یک سال 1935 سرمقاله در ایلینوی مجله ایالتی در “معامله جدید جاده را به تباهی” به عنوان مثال حمله به آنچه در آن زمان به Rooseveltian اصل “است که دولت فدرال باید حاکم بر شهروندان خود را مانند بسیاری از کودکان بی کفایت.” همان سال گرجستان فرماندار یوجین Talmadge را رد کرد و چه جدید معامله انجام شده بود و در یک عبارت و ترکیب جنسیتی نقش های chp را جهتدهی میکند و naïveté به عنوان “مرطوب پرستاری’… کاملا کمونیسم و ساده حماقت.” در سال 1936 جمهوریخواه سناتور فردریک Steiwer تقابل سنتی آمریکایی رایگان سازمانی با “نرم بی پدر سروری از regimented دولت است.” J. William Ditter این پنسیلوانیا در کنگره صحبت می کرد برای بسیاری از منتقدان این قرارداد جدید در سال 1939 زمانی که او بازمی گردد “ستاره زل زده” جدید فروشندگان در برابر “عملی مردان” مثل خودش که به رسمیت شناخته شده است که روزولت “را باور امنیت” ارائه شده واقع بینانه هیچ پایه و اساس یک جامعه آزاد.

پس از قرارداد جدید در زمان برگزاری مجلس ادامه داد: برای لکه دار کردن میل به امنیت و اغلب به عنوان یک حمله به مردانگی. در سال 1949 Strom Thurmond فرماندار کارولینای جنوبی و Dixiecrat نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته گفت: “هیچ چیز می تواند بیشتر سازمان ملل متحد-آمریکا و ویرانگر تر به قوی و مردانه کشور نسبت به تشویق شهروندان به انتظار دولت برای تامین امنیت از گهواره تا گور است.”

یکی سازگار توجه داشته باشید در اواسط قرن محافظه کار و فن بیان توسط ستایش از خطر به عنوان جوهر از تابعیت آمریکایی و مردانگی و اصرار که یک اقتصاد سالم است لزوما مخاطره آمیز: “ما باید در حفظ این سنت آمریکایی از آزادی را فرصتی برای از دست دادن پیراهن خود را اگر شما می خواهید به” اریک جانسون از آمریکا اتاق بازرگانی گفت: در سال 1943. “آزادی نه برای weaklings,” H. W. Prentis از انجمن ملی تولید کنندگان گفت: در سال 1942. تنها “فوق العاده لیبرال و سوسیالیستی منتقدان” misguidedly و خطرناکی “قرار داده و امنیت اول” در نتیجه تهدید آمریکا آزادی. در سال 1950 Arthur H. رنگارنگ ناشر از رژه مجله خاص “آزادی را شکست” به عنوان “ما مهم آزادی است.”

رد FDR که دولت ترویج امنیت و آزادی ممکن است یکی از منتقدان تا آنجا پیش رفت که اعلام “آزادی و امنیت اساسا ناسازگار است.” آن را به این دلیل به گفته نماینده Howard رابسون که “گهواره-به-گور سیاست رفاه” بود نه تنها نامطلوب اما “نه ممکن است در یک زمینه از آزادی است.”

این انتقاد بود به ندرت اعمال می شود به طور مداوم ، در حالی که decrying دولت برنامه های امنیتی برای افراد به عنوان “نیمپز کردن با آب گرم,” بسیاری از 1930s رهبران کسب و کار با خوشحالی می پذیریم پذیرفته شده اقدام دولت برای کمک به شرکت خود را. از ایجاد در سال 1933 از شرکت بیمه سپرده فدرال که کمک به نجات بانک ها به “هزینه به علاوه” قرارداد که تضمین خصوصی سود به صنعت در طول جنگ جهانی دوم رهبران کسب و کار با تکیه بر دولت حمایت امنیتی است. چنین نفاق مجموعه الگوی برای نسل: دولت برای حمایت از افراد نیازمند همچنان به عنوان یک تهدید برای آزادی در حالی که دولت برای حمایت از کسب و کار ضروری برای حفظ آزادی است.

FDR درست بود زمانی که او گفت که قرارداد جدید ذخیره سرمایه داری آمریکا. ایجاد و گسترش فدرال ایمنی خالص ساخته شده است که پس از جنگ رفاه بهره مند است که هر دو آمریکایی صنعت و کارگران است. حتی پس از محافظه کاران به این روز دیدن گسترش دولت رفاه به عنوان انسانی تهدید برای جامعه است. میت رامنی ادعا می کنند که قانون مراقبت مقرون به صرفه بود و قرار دادن “free enterprise محاکمه” نادرست بود دقیقا راه که مخالفان از مقابله اشتباه بود. آنچه که این منتقدان در گذشته و حال نمی تواند به نظر می رسد به درک این است که اندکی از امنیت باعث می شود مردم بیشتر نه کمتر احتمال دارد به خطر: اگر شما لازم نیست که به نگرانی در مورد بیمه سلامت, شاید شما خود را ترک dead-end کار و شروع یک شرکت جدید.

برای بسیاری از آمریکایی ها که برای بسیاری از مردم در سراسر جهان رمان coronavirus نمونه ای ترین شکل متمرکز در طول عمر خود چه FDR به نام “خطرات و فراز و نشیب های زندگی است.” به این صورت خطرات و فراز و نشیب—برای محافظت از خودمان کمک به همسایگان ما در نیاز و حفظ جامعه ما—ما باید خسته نباشید نادرست استدلال در مورد چگونه امنیت را تهدید می کند, آزادی, اما پررنگ قرارداد جدید به سبک دولت اقدام به ضرب و شتم شانس. درس جدید معامله شد که آزادی و امنیت بودند نه فقط سازگار اما توامان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>