توطئه موزه

عکس-تصویر توسط Kensuke Koike

سخنان به عنوان تهیه شده توسط WILLIAM K. آواز خواندن, مدیر اجرایی, موزه اسمیتسونیان آمریکا توطئه

برای تحویل در سه شنبه مارس 16, 2041

خوش آمدید ، آنچه [ازقرار دادن آب و نظر] بعد برای باز کردن یک موزه است.

پشت سر من [ژست پشت خود] است که در موزه اسمیتسونیان آمریکا توطئه است. بله, آن را واقعا وجود دارد! من می دانم آن را سخت برای دیدن. ساختمان چادری در همان نور خم مش فضا با استفاده از نیروی خود را برای مخفیکاری کشتی. وجود مازاد. خوش شانس ما.

این است که یک موزه هنری است. که مهم است. نه یک موزه تاریخ و نه به عنوان پست پیشنهاد کرده اسمیتسونین دوم باغ وحش. [مکث جالب خنده حضار] این نهاد جدید را جشن شکلی از هنر است. این یک گسترش طبیعی اسمیتسونین تعهد درازمدت به آمریکا folkways.

این ممکن است عمیق ترین وسیع ترین folkway از همه آنها را.

من به شما قول همکار من هلن Hwang که در تماس تئوری های توطئه “سوم بزرگ آمریکایی نوع هنر در کنار موسیقی جاز و ابرقهرمان کمیک.” شاید زمانی که دیزنی لابی در نهایت اجازه می دهد کسانی که کپی رایت به پایان می رسد ما می توانیم ساخت یک موزه اسمیتسونیان از ابرقهرمانان در کنار درب. [مکث برای RUEFUL خنده] به احتمال زیاد نیست.

این یک نوع جدید از موزه. مجموعه خود را به گسترش exabytes و آن را به گردش در به طور مداوم از طریق ما نمایش می دهد. موزه محور است که شما بلافاصله پس از ورود به این الگوی رفتاری موزاییک: 21 قرن لحاف دو داستان بلند به طور مداوم تغییر. آن است که واقعا افتضاح در حس اصلی است.

شما را پیدا خواهد کرد یک لفظ تالار آینه. هیچ بازدید کننده را تجربه خواهد بود. شما باید یاد بگیرند که در مورد گرايشات و تکنیک های مهم هنر فرم و شما روبرو می شوند یک نوع شمارنده-تاریخ: شبکه ای از روایات که تاسیس خود را در جزر و مد-استخر شکاف بین حوادث واقعی.

“حوادث واقعی.” وجود دارد. من این کارو نمی کنم ؟

تئوریهای توطئه اغلب نامطلوبی در مقایسه با تئوری های اسمی nonconspiratorial از زمینه ها مانند فیزیک و تاریخ است. در حال حاضر به عنوان یک مورخ, من معتقدم که فعالیت در این زمینه و خروجی متفاوت است. به عنوان یک مورخ به اعتقاد من در دقت و بله حتی حقیقت است.

[به طور چشمگیری] اما.

به عنوان یک تاریخدان و من نیز به دنبال در قدم به قدم از توماس کوهن از 20 قرن مورخ علم است که مشاهده شده است که الگوهای جدید می رسند نه به عنوان دانشمندان ما را باور خواهم و می خواهم به این باور خود را از طریق شدید استدلال که در آن [تلفظ علامت تعجب] ذهن! هستند! تغییر!, اما در مجموع بیشتر انسان راه: پیر دانشمندان بازنشسته شود. دانشمندان جوان وارد میشه. به آرامی مطمئنا آزمایشگاه تبدیل بیش از. در این ساختار انقلابهای علمی.

تکامل از تئوری های توطئه نیست خیلی متفاوت است. اگر هر چیزی, آن را سریع تر!

در اینجا یک پارادوکس:

1. هیچ توطئه-نظریه معتقد بوده است “صحبت از” باور خود را انتخاب نظریه.

2. همه توطئه-نظریه مؤمنان در برخی از نقطه توقف مؤمن خود را انتخاب نظریه.

با چه روند و سپس انجام باورهای توطئه-نظریه مؤمنان را تغییر دهید ؟

[بازیگوش کندوپاش] اگر نه منطقی گفتمان باعث می شود یک توطئه-نظریه مؤمن قطره فلوراید چیز UFO چیز “رئیس جمهور جانسون یک ربات” چیزی است ؟ چهاگر نه استدلال? چهاگر نه اطلاعات?

اوه پاسخ این است که بهتر از شما می توانید تصور کنید.

این خستگی.

من اعتراف می کنم که خود من شهودهای در اطراف دموکراسی را برای بیشتر از زندگی من مربوط به تغییر سیاسی بزرگ, پرشور احساسات. شور و شوق و ترس و خشم: leviathans شنا با قدرت از طریق بدن اجتماعی. من هنوز هم بر این باورند که آن احساسات درایو را تغییر دهید هر چند قرن 21 است و نه تا کنون به من پیشنهاد شواهد زیادی. اما در اینجا چه چیز دیگری من باور دارم. در اینجا آنچه که من آموخته ام: خستگی بیش از حد است که در خارج وجود دارد در میان leviathans.

ما باید خدا را شکر.

قدیمی هسته ای-نیروگاه عمل با تعدیل واکنش زنجیره ای از مواد شکافت پذیر با نوترون جذب “کنترل میله” است که می تواند افزایش و کاهش داد. آنها را جمع آوری و برهنه اورانیوم صحبت می کند بیشتر به فوریت به خود آنها را پایین تر و پچ پچ محو.

خستگی است که میله کنترل از توطئه و شاید دموکراسی بیش از حد. بدون خستگی من صادقانه فکر می کنم یکی از این داستان ها در موزه پشت سر من [ژست پشت خود] ممکن است در حال حاضر نابود شده این کشور است.

[مکث به اجازه نزول]

اسمیتسونین موزه های آمریکا توطئه چیزی ارائه می دهد منحصر به فرد فوری و مربوط به زمان ما زندگی می کنند. یک دهه پیش من انتظار یک جنگ است. با چه کسی ؟ هر کسی. هر کس! و من معنی یک جنگ واقعی—و نه یکی از ما رئیس جمهور را برازنده رقص با تمام موشک انفجار در جایی بیش از اقیانوس. به قدرت بزرگ جنگ بازگشته است اما با … یک آرامش. چرا ؟ چگونه ؟

من معتقدم که این موزه دارای بعید است پاسخ دهد.

رئیس جمهور جانسون پست-پیونگ یانگ جهانی به منظور اجرا می شود و اساسا در تئوری توطئه.

این چیزی نیست که رئیس جمهور خواستار آن ، شما می دانید که این دولت در سیاست خارجی به عنوان جهانی Kayfabe. شما ممکن است علاوه بر این می دانیم که این واژه گرفته شده از کشتی حرفه ای است.

Kayfabe: ارائه صحنه حوادث به عنوان واقعی با درک این نکته است که مخاطبان در آن است. Kayfabe: مشتاق تعلیق در همه طرف از ناباوری.

البته این را حس می کند که رئیس جمهور ما که شروع کار خود را در یک حلقه کشتی که شخصیت تشکیل شده بود وجود دارد در حال حاضر اقتباس kayfabe به بزرگترین حلقه از همه آنها را.

کارت روی میز: من مشتاق هستم مادام العمر فن کشتی از جمله آن بین المللی و مستقل انواع. کشتی حرفه ای منجر به کشتی فن داستان که منجر به تاریخ مشترک داستان سرایی که منجر به UCLA که باعث شد من اینجا.

بنابراین به اعتقاد من هنگامی که من به شما بگویم: Kayfabe است عمیقا خلاق و جمعی. هیچ فن کشتی حرفه ای معتقد است که مبارزه با آنها در حال تماشای “واقعی” اما از شور و شوق و فقط به عنوان مهم آداب عمل کنیم که اگر ما انجام دهد.

و نتایج الکتریکی هستند.

وزیر امور خارجه خواهد شد بگویید شما رئیس خود را سزاوار جایزه صلح نوبل برای این نوآوری در روابط بین الملل است که در آن درگیری ها صحنه با صدای بلند اما bloodlessly و پوپولیستی animus راضی است با خیال راحت با سوريه معادل آرنج قطره.

من نمی دانم اگر آن را درست است.

من اما بر این باورند که kayfabe یک تئوری توطئه و تئوری توطئه kayfabe. آنها هر دو با تکیه بر همان مشتاق تعلیق ناباوری; هر دو آنها اساسا در مورد خلاقیت و جامعه نه سرد چشم حقیقت یاب; و هر دو آنها مرموز و حتی خوار به ناظران خارج از دایره سحر و جادو از بازی های خود را.

همچنین آنها هر دو فوقالعاده ساده است. حتی به عنوان تئوری های توطئه در بازی spider-web وسعت خود dramatis personae به عنوان جمع و جور که یک تگ تیم مسابقه.

کندی, هوور, فیدل کاسترو.

توپاک, Biggie, Suge Knight.

مشک Markle, Ocasio-کورتز.

در حال حاضر شاید شنیدن من مقایسه توطئه پردازی به سالم بازی از kayfabe شما احساس می کنید در حال رشد حس ناخرسندی. شما باید. زیرا همانطور که همه ما می دانیم که تئوری های توطئه شخصیت های دیگر بیش از حد.

به تازگی آن را ثروتمند و چروکیده ذهن سوروس خودمختار دیجیتال ناشر فعال میلیاردر. می توانید AI بود یهودی است ؟ با توجه به نظریه پردازان توطئه آن را می توانید.

این داستان که تبدیل به پوشش برای کشتار و نسل کشی است. آنها جدی و موزه پشت سر من آنها را به طور جدی. وجود دارد اتاق داخل که دردناک هستند به حرکت; آنها احساس بودن در داخل چین از یک ذهن بیمار. من آنها را توصیه نمی به همه.

اما به جای رها کردن یک هنر های مشترک شکل به این سم پیشنهاد من این است که ما با استفاده از این موزه به عنوان یک کارگاه آموزشی برای مهندس نجات خود.

یک جنبهی مشخصه kayfabe—و اگر شما از من بپرسید دلیل اصلی رئیس جمهور جهانی Kayfabe شده است تا موفق—این است که روابط خود را هرگز ثابت شده است.

یکی از لرزش از کشتی حرفه ای است که چیزی به نام “پاشنه نوبه خود.” در کشتی از نظر یک “چهره” یک قهرمان است در حالی که “پاشنه” یک تبه کار. (وجود بیش از آن که ، Darth Vader از جنگ ستارگان نهایی پاشنه, اما او همچنین کاریزماتیک مرکز جهان. هر کسی در جمعیت به دنیا آمد و پس از سال 2020 شما می توانید جایگزین—دختر من به من می گوید این است که حق—مرجع خالی Tha الهه. شما عشق را به نفرت ، [مکث مانند یک فرد قدیمی] درست است؟)

هنگامی که یک چهره تبدیل به یک پاشنه یا مخالف: هنگامی که یک پاشنه بازخرید به عنوان یک چهره—آن را مانند یک اتم را تجزیه رادیواکتیو در قلب یک راکتور. انرژی منتشر شده است. جهان تبدیل شده است.

حتی بهتر این روند می تواند تکرار! وجود دارد یک کشتی گیر شناخته شده به عنوان Undertaker—این است که یک رقم اچ عمیقا به قلب من—که از پاشنه به صورت چهره به پاشنه دوباره و دوباره و دوباره 10 بار. شاید 11; این بستگی دارد که چگونه شما حساب کند. بی تحولات.

بهترین تئوری های توطئه هستند که بیش از حد.

وجود دارد من باید به اطلاع شما تعداد زیادی از بیگانگان در ساختمان پشت سر من. [حرکت پشت خود] سالن فضانوردان باستانی مورد علاقه من است بخشی از موزه. به نظر من این است که خالص kayfabe: اهل تفریح و بازی و دعوت از, انعطاف پذیر, بی نهایت بازی. داستان هرم-ساختمان موجودات فرازمینی جذب می تواند هر چیزی و هر کسی شما را در آن پرتاب.

معابد تولیدی صنعتی مایان فولاد. جاسوسی ماهواره.

عیسی ناصری. Beyoncé هوستون.

در این نوع داستان سرایی وجود دارد زیبا همتایی. این ارائه می دهد یک مدل آمریکایی توطئه نظریه پردازی است که در مورد عملكرد کیفیت بلکه فرآیندهای در حال حرکت است. بی تحولات.

شما همچنین با این کیفیت در تئوری توطئه در مورد رئیس جمهور جانسون و پر زور ربات دو برابر است. من دوست دارم که یک مقدار زیادی. من به تازگی دیده ام آن را در ترکیب با نظریه دیگر در مورد هشت پا تمدن مخفی در نزدیکی قطب جنوب: ربات طعمه در نظر گرفته شده برای فریب آنها را به آشکار خود را. شاید این داستان را در موزه یک روز.

[نوبه خود به نگاه در موزه]

این زیبا نیست ؟ شما می توانید تقریبا از خطوط آن است.

[بازگشت به مخاطبان]

همه حق است. من رها من kayfabe. هیچ موزه اسمیتسونیان آمریکا توطئه پشت سر من. هیچ نور-خم مش. هیچ دو داستان مم موزاییک. آن را فقط خالی بسیاری که در آن FBI ستاد مورد استفاده برای ایستادن. زدم که ساختمان پایین اما مخالفان ما متوقف شد و ما قبل از ما می تواند ذخیره کردن پایه و اساس است.

آن دسته از مخالفان گفت: این موزه مطالب خواهد بود بیش از حد بد اخلاق. که سمی ترین از این تئوری های توطئه باعث شده بود بیش از حد واقعی درد و رنج در جهان است. آنها گفت: ساختمان یک موسسه برای جمع آوری و حفظ آنها را به مثابه یک جشن جهل. بسیاری از این مخالفان بودند بله دانشمندان است. شاید آنها حق داشتند.

اما برای بخشی از من, من معتقدم که ما را ترک یک فرصت عالی برای تشخیص خلاقیت جمعی از هنر آمریکایی فرم و در نظر گرفتن چگونه آن را ممکن است تغییر کند.

با تشکر از همه شما برای بیرون آمدن از این [قرار دادن آب و نظر] صبح است. اگر شما می خواهم یک تور شما می توانید به من در این راه.

[نوبه خود و راه رفتن به سوی خالی بسیاری]

tinyurlbitlyis.gdu.nuulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>