Coronavirus و یک رستوران محله را شب گذشته برای شرکت

هفته گذشته Porsena مورد علاقه شرق روستای رستوران بسته با توجه به کوروناویروس. آینده آن نامشخص است.عکس توسط mylène را Fernandes

سارا جنکینز که در ایتالیا زندگی می کردند به صورت پراکنده برای بسیاری از زندگی خود را باز کرد او پاستا-متمرکز رستوران Porsena در شرق خیابان هفتم نزدیکی کوپر یونیون و McSorley را در سال 2010. چند سال بعد او گسترش آن به گرم و نرم و باریک نمای درب بعدی ایجاد Porsena اضافی میاره. جنکینز توصیف کرده است خودش را به عنوان یک آشپز خانه که شد یک آشپز و رستوران های بسیاری در این محله است احساس مانند خانه اگر خانه تا به حال در سطح جهانی سرآشپز. (مال من نیست.) حتی دو معشوق standbys در منو—پژمرده-escarole سالاد با ماهی کولی پانسمان و anneloni با تند بره سوسیس و خردل سبز—که تکان دهنده در مورد پسند سخت deliciousness. نان همراه با یک ramekin از روغن زیتون از جنکینز خانواده مزرعه در توسکانی. من زندگی می کنند در نزدیکی Porsena و من به عنوان یک به طور منظم به عنوان من می تواند به استطاعت بود. آن را بسیار haimish با در معرض-آجر دیوار و پشت بلوط-و-کاشی بار یک قرن هجدهم نقشه رم. همه می دانند همه با چشم و یا با نام—شام خدمت کارکنان. چند به طور منظم حضور در پنج شنبه شب فیلم نمایش در نوار اضافی: “لا دولچه ویتا” را با risotto. در سال گذشته یک Porsena منظم—کوچک و چابک دیرین شرق روستایی با یک صدای جیر جیر و یک جوشان روح—درگذشت و Porsena برگزار می شود یادبود او فراوان با احترامات و ماکارونی.

هفته گذشته Porsena صندلی و barstools بودند ، یک شب بارانی در پشت رستوران دو نفر از کارکنان مشغول به کار بودند: ایان ماکرا مدیر و دیو پیزارو به طبخ. ماکرا یک تسمه bespectacled Scot با نرم لهجه به نیویورک نقل مکان کرد پانزده سال پیش است و شده است یک بازیگر و رستوران کارگر بوده است. او عینک سیاه و سفید, ژاکت, شلوار سیاه و سفید و به سبک سیاه و سفید آدیداس کفش ورزشی. ماکرا است بخشنده حضور به عنوان دستیار مدیر کریستینا Van Der Merwe به عنوان دیگر کارکنان—فقط سطح مناسب گرم توجه—و در زمان عادی تمام خلق و خوی ساخته شده است برای ناهار خوری ، بایگانی اطلاعات و تحویل نیست Porsena تمرکز. “ما تحویل منو همیشه غذاهای که ما آماده می تواند در هر زمان” ماکرا گفت: cacio e pepe, اسپاگتی, al limone معشوق anneloni. این اتفاق می افتد با توجه به همه گیر عصر.

به عنوان سفارشات در آمد ماکرا به آنها به پیزارو در آشپزخانه باز است. پیزارو بود و مچ دست شکسته—روروک مخصوص بچه ها دوچرخه, lane, مست عابر پیاده—و سفت سیر و جوش ماکارونی در دستکش و بازیگران. او یک پشتیبان; سر آشپز, آلفردو مدل حال سرفه و احتیاط. ماکرا donned دستکش, بسته بندی و صعود هر وعده غذایی و چپ سفارشات تکمیل شده بر روی یک میز جلو برای تحویل کارگران به انتخاب کنید تا. (“سلام آقا! آیا شما در اینجا برای جنیفر?”) بین دستورات او نشسته در یک, بزرگ, خشن قطع کننده خانواده-سبک جدول قرار که آخرین بار من می خواهم dined در طول اوایل اجتماعی فاصله شده بود اشغال شده توسط یک خشن و بی ادب گروه جوان جشن تولد. (آنها نبودند Porsena-ادب و شکست خورده بود به اطلاع من سخت گیر به نظر می رسد از نوار است.) این جدول نیز بود که در آن قبل از هر شب افتتاحیه کارکنان خواهد شام با هم. من می خواهم گاهی اوقات نگاه کنید در حالی که راه رفتن با دیدن آنها وجود دارد و احساس می کنم کمی تقلا از علاقه. در حال حاضر آن را فقط ماکرا یک لپ تاپ, Clorox دستمال مرطوب مالش الکل ماسک یک بطری از آب گازدار و فقط در روز های پست یک جعبه خودکار و قلم است که گفت: “Porsena.”

در اوایل و اواسط ماه مارس Porsena سعی کرده بود با احتیاط, اجتماعی دور, در اتاق ناهار خوری در خدمت با دسته ای کوچک ضد عفونی کننده دست که Van Der Merwe ساخته شده است. یک روز قبل از شهر محدود رستوران به بایگانی اطلاعات و تحویل با توجه به coronavirus Porsena بسته بودند برای غذا خوردن در سرویس. “سارا گفت:” آن را به ارزش به خطر انداختن سلامت مردم,’ ” ماکرا به من گفت. (در یک e-mail به رستوران لیست پستی جنکینز که در حال حاضر زندگی در مین نوشت: “همانطور که ما می گویند در ایتالیا ‘در bocca al lupo” که به معنای در دهان گرگ اما شاید به معنی موفق باشید! ما همه به آن نیاز دارند.”) اما takeout و تحویل حاشیه سود حتی در زمان عادی (بدون درز-GrubHub مدل “خیلی ربا خوار,” جنکینز گفت) نمی تواند به اندازه کافی برای حفظ کسب و کار. “ما سعی کرده ایم نه به صرف پول در این هفته” ماکرا گفت. او متوقف شد. “من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام.” او بیان کرده بود که حیرت زده نگاه بسیاری از مردم من دیده ام این چند هفته گذشته در تلویزیون و در پارک.

Porsena به تازگی گذاشته شدن آن تمام کارکنان به جز ماکرا و آشپز. ماکرا راه اندازی یک GoFundMe کمپین برای کارگران است که مطرح شده است و بیش از پانزده هزار دلار است. “که فقط از مردم در لیست پستی ما,” او گفت:. (جنکینز “کاملا لمس” با پاسخ, او گفت:.) رستوران دیگر انجام شد همان ایل Buco برای مثال در باند خیابان. ماکرا صحبت در مورد دیگر رستوران های محلی و رستوران گروه که برخی از آنها متعلق به ساختمان که در آن آنها قرار دارد و به همین دلیل ممکن است O. K. که برخی از آنها در حال حاضر بسته شده است. “من فکر می کنم در نهایت اگر ما در حال حاضر نزدیک”—واقعی—”من فکر می کنم ما قادر خواهد بود برای بازگشایی,” ماکرا گفت. “من فکر می کنم.”

دو دستور در آمد. “بو جوانه بروکسل polenta, bruschetta, پاستا, گوجه فرنگی, شکلات کیک—torta,” ماکرا گفت. او سوپ زرت از پایین یخچال و شراب از یک شربت خانه و سپس عقب نشسته پایین. “من به خانه در شب و تماشای تمام coronavirus مسائل—کومو بوریس جانسون—و پس از آن من نیاز به چیزی خنده دار” ماکرا گفت. “من فقط نشان داد دیو یک ویدیو من به تماشای شب گذشته است.” او تضعیف لپ تاپ خود را نسبت به من و من به تماشای یک کلیپ از “فقط احمق ها و اسب ها” یک هشتاد انگلیسی, طنزهای تلویزیونی در مورد دو ایست اندرز در با صدای بلند مناسب. آنها در یک میخانه eying خانمها. “آن بازی خوب و باحال پسر خوب و باحال” یک گفت و پس از آن تا به حال pratfall. “این حسرت برای من به دلیل آن چیزی است که پدرم خندید,” ماکرا گفت.

Porsena درب باز شد و یک مرد بلند قد در آمد خندان به انتخاب کنید تا takeout. “برای اندرو,” او گفت:.

“شما اسکاتلند?” McRae پرسید.

“من در اینجا از سی سال” اندرو گفت. “اکثر مردم متوجه نمی لهجه من. من از Stirling.”

“من از آبردین” ماکرا گفت. “شما با ما تماس بگیرید گوسفند shaggers!”

اندرو به تازگی گذاشته و دامپزشک خندید. او بعید به نظر می رسید به تماس مردم گوسفند shaggers. ماکرا پاک کردن یک قلم با سفید و دست او قلم و دریافت. “من فکر می کنم شما undercharged من” اندرو گفت. “در این مرحله همه ما باید به دنبال پس از هر یک از دیگر.” بعد یکی دیگر از بایگانی اطلاعات مشتریان: Frank سه بار در هفته به طور منظم و بانکدار سابق. او عینک یک پالتو و یک شطرنجی روسری. “گارد ملی در حال آمدن است,” او گفت:. “من فقط آنها را دیدم در خیابان—آنها در حال رفتن به قرار دادن در تخت در Javits Center.” امضای او رسید گفت: “راهنمایی همه رفتن به میگل و آن دسته از بچه ها مناسب است؟” آنها بودند.

هنگامی که شام راش مانند آن بود درگذشت پایین پیزارو بیرون آمد و به چت. ماکرا گفت: “دیروز ما در زمان غذا به یک پزشک—دیو از دوستان که با این نسخهها کار در E. R. در Bellevue.” او یکی دیگر از Porsena به طور منظم. “این هفته آموزش های او جوانتر پزشکان در بهداشت پروتکل” پیزارو گفت. “Biohazard مسائل, ماسک, دستکش, مالش, کفش را پوشش می دهد. شستشو در شستشو ، او پیامک دوست دختر من شب گذشته: “این واقعا یک روز خشن برای تیم من.’ “

ماکرا رفت به آشپزخانه ایستاده بود در مقابل نزول و نورد تا آستین خود را. “من فکر کردم من قابلمه-لباسشویی روز شد,” او گفت:, خندان. من poked سر من به کمی گذرگاه که متصل به اتاق ناهار خوری به اضافه بار; Van Der Merwe تنظیم کرده بود تا کمی در گالری وجود دارد را با غرور به نمایش یک کار توسط یک هنرمند در یک زمان. آن خالی بود. “او تا به حال یک افسانه روی صفحه نمایش چاپ بر روی صفحه نمایش—آن را در زمان تا کل دیوار!” ماکرا گفت. “اما به آن نمی چسبد و پس از آن همه گیر جهانی اتفاق افتاده است.”

بعد Porsena بسته شده است. آینده به عنوان وجود دارد در همه جا است و در عین حال درک شود. در ضمن ماکرا بود به امید پرواز به اسکاتلند برای کمک به مادرش پس از آن امن بود. (او تصمیم گرفته است برای زمان حال به ماندن قرار داده است.) او نوشت: شماره تلفن خود را برای من در یک کارت است که جنکینز تا به حال چاپ کرده بود از مرتب پشته در میزبان ایستگاه. کارت تزئین شده بود با یک مرز انگور-گوجه فرنگی رسیده و تبلیغ یک yearlong دهم-جشن سالگرد. در بالا آن را می گوید و شسته و رفته در کج (ایتالیک) “ما بسیاری از سرگرم کننده رویدادهای برنامه ریزی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>